אומנות הפנאי: GAMING

במיקרו קוסמוס לזה - הדמיות פוטוראליסטיות.

כחלק משיווק בענף הבנייה בכלל ופרויקטים של יזמים בפרט הדמיות ריאליסטיות הם חלק מעבודת השיווק. לא בחינם ממדלים עושים כסף טוב - אם הם טובים.

כממדל - אתה מתחיל מפריקינג מגרש שטוח. אבל העבודה מהבניה של הרחובות, אח"כ עבושה במגרש, בונה מודל של הבניין, מתחיל לטפל ברמת פירוט החומר וכו וכו עד שאתה מגיע לרמה שיצרת תמונה שנראית שצולמה במצלמה רגילה. זה סיפוק מטורף מהמעט שעשיתי. אולי לא בונה עיר אבל בונה סביבה מאפס ברמת פירוט גבוהה מאוד.

יוצא החודש משחק חדש ביקום של הthe expance

אני היחיד שמתרגש לקראת זה?

חברים יקרים צריך המלצה על מחשב חדש נייד. מין מחשב אמצע שיוכל להריץ תוכנות גרפיות אבל לא משהו מפוצץ בין 8000 10000 מערכת הפעלה חלונות. מחשב לא בשבילי אלא לאחיין שלי. מתנת יום הולדת.

מה היעוד של המחשב?

גיימינג, עיבוד גרפיקה - אם כן באיזה לבל (עריכת תמונות, עריכת סרטונים, מידול).

תהיה יותר ספציפי ואעזור בשמחה.

גימיניג

שתהיה מעודכן, מחשב נייד לא מיועד לגיימינג ‘בגדול’.

כדי להנות מגרפיקה באיכות גבוהה המחשב יצטרך להיוץ מחובר לחשמל בשעת המשחקים, כמו כן, הוא יהיה מאסיבי ודי גדול פיזית.

אם אתה עדיין בעניין, יש מחשבים לא רעים בטווחי ה 6k פלוס מינוס. תלוי כמה אתה מוכן לשים.

אני יודע אבל נייח זה לא בא בחשבון זה לא צריך להיות המילה האחרונה… מתנה בסה"כ

מחשב נייד לגיימינג זה השקר הכי גדול שקיים. מחשב נייד לגיימינג מתיישן מאוד מהר, אי אפשר לשדרג אותו כעבור תקופה, מאוד כבד ולא באמת נייד, ויש להם בעית קירור קשה. אם רוצים מחשב שמתאים לגיימינג זה רק נייח…

אתה צודק ולא צודק. חווית גיימינג - לטעמי - במסך פחות מ 27 זה לא רציני. גם מקלדת מלאה ועכבר, בקיצור גיימינג על כל המסביב.

הבעיה שהוא לא נותן תפוקה עם fps גבוה בלי חיבור לחשמל, כמו גם שכרטיסי המסך מגיעים בתדר מאוד נמוך כדי שלא יישרפו.

אפשר לשחק, יש לי אפילו מחשב נייד של אסוס, חיה! עלה לי 8000k בארה"ב בבלאק פריידי, אבל אין תחליף לנייח ולמרות שיש לי בנייד 3080 אני משחק בנייח תמיד.

מחשבי ההיי אנד באמת יכולים להריץ משחקים, אבל שוב פעם תהיה להם את הבעיה של ההתיישנות, יש להם בעיית תרמו, והם כבדים ומסורבלים.

איזה מחשב יש לך?

Asus zephyrus g15.

1.7 קילו! למחשב גיימינג עם 3080.

ואחרי חצי שעה של גיימינג הוא לא הופך להיות פלטה של שבת?

מי אמר שצריך לימודי ליבה? :wink:

יש לו איורור די טוב, כשאני מרנדר עליו פרויקטים בינוניים הוא פסדר.

לשחק עליו אף פעם לא ניסיתי. ככה זה שיש לי גם בנייח 3080…

הוא טוען שזה אפשרי אבל פחות נוח, אני טוען שהמחשב עצמו לא שווה בלי קשר לנוחות כי הוא לא מאפשר באמת יכולות של מחשב נייח.

בלי קשר שנינו למדנו אז ככה שאין קשר :wink:

@EJB
הרכבתי כמה וכמה מחשבים בחיי, עשרות מפרטים לכל מיני חברים וקרובים, פלוס שהרכבתי בעצמי גם מחשבים לפני שהתחלתי לימודים.

זה כיף כי כשאני בונה מחשב אני מתאים את החלקים בעצמי וכך מרוויח נצילות ואופטימיזציה של כל רכיבי המחשב ומינימום של Bottleneck.

ה’טענה’ שלי הייתה כמובן שאתם מפגינים בקיאות מרשימה מאוד בתור שני החבר’ה החרדים (או חרדים לשעבר) של הפורום, מה שמראה שלכאורה לא צריך לימודי ליבה. לא כיוונתי לזה שהשיח שלכם מראה שלא למדתם ליבה, להיפך.

וואלה? מעניין, תפרט.
במסגרת הלימודים החרדית הבסיסית בצעירותכם, או שאתה מדבר על זה שהשלמתם אח"כ?

עשיתי הנדסאי מכונות, ולאחר מכן מהנדס אלקטרוניקה.
דן אאלט לומד אדריכלות או משהו בסגנון.

והידע מכיוון שלצערי בזבזתי זמן בעברי על גיימינג. בעיקר פלייט סימולטורס, ועוד איזה משחק או שניים.

ואני עוד האשמתי אותך שיש לך אייפון :man_facepalming:

שמעת את האנגלית של סמוטריץ? היה מצטיין במקצועות שלמד. שמעת את האנגלית של לפיד? וואלה לא עשה בגרויות.

כל מה שצריך זה וואחד אמביציה, יש אנשים שמספיק להם 2 יחידות במתמטיקה, ואני עד היום בוכה שלא למדנו 5 יחידות מתמטיקה פיזיקה ואנגלית. רק מה, זה לא הפריע לי כי אני השלמתי לבד. אנגלית באמצע, מתמטיקה מקווה להתחיל ברגע שאסיים את לימודי האדריכלות. ככה זה, אף פעם אני לא נח