אומנות הפנאי: GAMING

אחותי לא מוותרת על אייפון, אבל בטבלט לפחות שכנעתי אותה לסמסונג… :star_struck:

תיקנתי לך

ההבדל הוא כחוט השערה.

אלוקים עדי כמה שעות בזבזתי על גיימינג. מחד זה מנתק יופי ואני שוקע בעולם אחר (בדומה לסרט, רק שבו אני גם הבמאי והשחקן) ומאידך כמה יכולתי להספיק ללמוד, גם תורה וגם לימודים כללים לו רק הייתי מוותר על הסם הזה.

לא לא, אני באמת מתחרט על זה. אני חושב שהייתי כבוי בזמן ששיחקתי במשחקים, ויכולתי לסיים עוד תואר אחד לפחות בזמן הזה. אולי לעבוד ולממן רישיון טייס אמיתי.

אגב אותה חרטה יש לי גם לגבי הכדורגל. אני (כמו עוד לא מעט אנשים כאן) מבזבז עשרות שעות בשבוע על צפיה במשחקים, דיונים על ספורט וקריאה או צפיה בתוכניות ספורט, תקצירים וסתם שטויות ביוטיוב שקשורות לנושא. תכלס, אם את כל הזמן הזה הייתי משקיע במשהו שיתן לי אשכרה משהו אני חושב שהייתי במקום אחר בחיים. הרבה מאוד פעמים אני שואל את עצמי אם לא הייתי שורף כל כך הרבה זמן על שטויות לאן הייתי מסוגל להגיע.

אני חושב שאתה נוקשה עם עצמך :slight_smile: הנפש צריכה גם הפוגות, כשהעסק שלי החל לצמוח והתחלתי “להגיע למקומות” הייתי כל כך עמוס ותשוש, סשן הגיימינג פעם ב עם חברים היה הדבר היחיד שניתק אותי ואפשר לי לנקות את הראש. רגעים קטנים של אושר הם לא משהו שאפשר להחליף בתואר או בכסף.

ברור לי שאני נוקשה עם עצמי, אבל ככה אני. אני נוהג להתחרט על כל דבר שאני עושה, גם על הדברים הטובים בהחלט :slight_smile:

אני עם חסה.

זה קצת כמו להגיד: “תאר לעצמך כמה הייתי יכול להשיג בחיים אם לא הייתי מבזבז 8 שעות שינה ביום” או “מה זה השטויות האלה יוגה ופילאטס, רק משקולות”, והנה לקח לי כמעט 3 חודשים לתקן כאבי גב רק בגלל שלא עשיתי את ההפוגות הקריטיות האלה.

אי אפשר לנהוג כל הזמן ולא לעצור לתדלק כדי לא לאבד זמן. הדלק ייגמר בסופו של דבר.

בגילי המופלג אני יכול להגיד שהדבר הנכון לעשות זה באמת להתרכז כל יום לכמה שעות בללמוד משהו חשוב ולהעדיף איכות על כמות. כך שיישאר זמן ל"שטויות". זה שם המשחק.

גיימינג היום הוא קצת כמו ספרים וטלוויזיה: יש המון איכות שיכול לתת לך כלים גם לחיים האמתיים ויש גם המון זבל.
Choose wisely ובכמות הנכונה.

מסכים במאה אחוז. יש מחיר מטורף למרדף אחרי self improvement ולהיות באטרף של המירוץ בתעסוקה. אבל זה כבר ממש אוף טופיק

אני מבין שנייח הוא הכי מתאים לגימינג אבל זה לא בשבילי המחשב והאופציה זה ורק נייד.

מחשב צריך להריץ בסדר משחקים אבל זה לא צריך להיות משהו מפוצץ כאילו הוא לא איזה גיימר מקצועי או משהו כזה.

אז בזמן שאתם (לא) עונים למשה, יש לי שאלה משלי: למישהו יצא להתנסות עם מסך UltraWide? כלומר מסך שתומך ביחס 21:9 במקום 16:9? אני מתלבט בין שני מסכים ואחת ההתלבטויות העיקריות שלי זה האם זה טוב בכלל.

משה אני לא יודע אם הפוסט שכתבת קשור לאותו נושא ואם אתה עדייין רוצה המלצה, אני אישית לא יכול להמליץ על מוצר שאני לא מאמין בו.

לא כל כך הבנתי מה קרה? איזה מוצר?

על המחשב נייד.

זה פסדר חבר’ה, עזרתי (או לפחות ניסיתי) דרך הפרטי. :sunglasses:

שמע אני רוצה להרכיב מחשב.
יש לך המלצות איך ללמוד?
וכמה קשה זה אמור להיות?

or

PC Building Simulator on Steam.

ספציפית צריך לעריכה… לא משנה.

תודה.
את האמת אני מפחד להסתבך עם זה ולכן שאלתי, אולי יש דרך יותר פשוטה. מניח שאני יצטרך פשוט לעשות את זה.

אתה נדבר על להרכיב פיזית חומרה, או להרכיב מפרט?

מה הידע שיש לך, ומה חסר?

אם זו בניה/הרכבה ראשונה ממליץ לעשות את זה יחד עם מישהו שמבין ועשההזאת פעם, כדי לא להרוס רכיבים, אבל בלי קשר היום קשה מאוד להרוס חומרה, חברת לא טוב פשוט לא ידלק או יתכבה מיד או לא יציג בוט וכו, אלא אם כן אתה טיפוס אגרסיבי שכשלא נכנס אתה לוחץ יותר חזק ואז יש חשב לעיקום פינים וזה להרוס חומרה לגמרי.

לגבי הרכבת מפרט, מעבר לעניין שאתה חייב לדעת מה השימושים הכל בגדול די פשוט. נסה ואשתדל לכוון אותך פה או בפרטי.

מבחינת מפרט אני סבבה, מבחינת ההרכבה עצמה בגדול אני מתחיל מ-0 :man_shrugging:

זה התשובה שחיפשתי, השאלה שלי הייתה עד כמה אני אמור להסתבך עם זה…
לגבי המפרט - אני צריך מחשב לגרפיקה, פרמייר ואפטר בעיקר, פוטושופ ואילוסטרייטור ואולי גם UX וכאלה (אדובי בכללי). אבל זה לא הבעיה שלי, בעיקר ההרכבה.
אני אעדכן אותך.
תודה!

תנסה לחפש חלקים טובים ב Amazon כמו כרטיס מסך או nvme יותר מ 1tb המחירים שלהם בחו"ל מאוד זולים לעומת מה שיש בישראל.עוד כמה חודשים יש בלאק פרידיי והמחירים צריכים לרדת ויש מבצעים גדולים לכול חלקי מחשב
שאתה חייב שהיו במחשב שלך.

vr, רק אני ?
לא ראיתי שמישהו דיבר על זה פה, חשבתי חרטה עד שבדקתי לפני שבועיים והתמכרתי :sweat_smile:
משחק טניס שולחן נגד כל העולם, שנים לא שיחקתי טניס שולחן, זה מרגיש כמו משחק אמיתי.