Nba 17/18 :: סוויפ לגולדן סטייט על קליבלנד בגמר

נראה לי שווה להתחיל לא?

שעתיים לפני תום מועד העברות ויש הרבה חדשות:

אייזיאה תומאס צ’אנינג פריי עוברים ללייקרס תמורת קלארקסון ולארי נאנס ג’וניור.

ושמועה “חמה”:

https://twitter.com/wojespn/status/961662532313321472

נראה לי שווה להתחיל לא?

שעתיים לפני תום מועד העברות ויש הרבה חדשות:

אייזיאה תומאס צ’אנינג פריי עוברים ללייקרס תמורת קלארקסון ולארי נאנס ג’וניור.

ושמועה “חמה”:

https://twitter.com/wojespn/status/961662532313321472

אז חברים,מה אתם חושבים על גמר המערב?מי הפייבורטית?מי תקטוף את התואר?

הסיכוי היחיד שגולדן סטייט לא לוקחת זה רק פציעה משום מקום של קרי/דוראנט, וגם אז הם עדיין פייבוריטים.

הדבר שעושה את גולדן סטייט לקבוצה כל כך קטלנית זה פשוט הדקות האלו שהם מתפוצצים, זה משהו שהוא חסר תקדים מאז שאני זוכר את עצמי רואה נ.ב.א. ראיתי חלקים גדולים מהסדרה נגד ניו אורלינס, וניו אורלינס היא באמת קבוצה טובה כבר עכשיו ולחלקים גדולים מכל משחק היא ממש הקשתה על גולדן סטייט. פשוט גולדן סטייט מסוגלת בחמש דקות של בליץ לקחת משחק צמוד ולהפוך אותו לפער של 20 נקודות, זה מה שמפחיד אצלם. כל קבוצה טובה יודעת לתת ריצות באמצע המשחק פה ושם, אבל במקום פער 10 כמו כל קבוצה טובה אחרת, ג״ס מייצרת פער 20 תוך זמן קצר באופן מגוחך והופכת את שאר המשחק לזמן גארבג׳.

לצערי, @Aviad צודק. קשה לי לראות איך יוסטון, עם כל הכבוד לעונה המצוינת שלהם והשילוב המוצלח של הארדן את פול, מצליחה לנצח אותם 4 פעמים בשבועיים.

למרות זאת, אני לא מבטל את יוסטון לחלוטין. יש להם את יתרון הביתיות (המשחק הראשון מאוד קריטי), אם הזריקות משלוש יפלו אז הסיכויים נוסקים ולכו תדעו מי יפצע או יתפוס יום קליעה רע. בכל מקרה, מעריך את זה כ-70-30 לווריורס.

בתור אוהד לברון אני כמובן מעדיף את הרוקטס בגמר. מקסימום we will take our talent to Philly :smile:

עם כל זה שלברון מדהים והכל, אני פשוט מת על הקלאסה של סטף קרי. אם כבר להישאר ער, אז רק בשבילו.

המעבר של דוראנט די דפק את המורשת שלו כאחד מהגדולים בהיסטוריה, תענוג לצפות בתנועה שלו.

שום מילה על ג’יי אר סמית’?

אני לא אוהב את האישיות של לברון, אבל אי אפשר להתווכח בקשר לזה שהוא אחד הגדולים. סוחב קבוצה בינונית על גבו , הביא את החברים שלו לבאר, כל מה שנשאר להם לעשות זה רק לשתות ממנה, אז מה החברים שלו עושים? בועטים בעיטה מפוארת בדלי. ג’ורג’ היל בזכות סמית ניצל מלהיזכר בתור זה שבעט בדלי…

מסתבר שיש מקבילים לארגנטינה ולהיגואין באנ בי אי…

שו קלאסה? הבנאדם דופק ריקוד מביך כל שלשה שנייה. תדמית ה"ילד החמוד עם הנחיתות הפיזית שעושה קסמים מול הגדולים" התחלפה למה ממזמן, לפחות דעתי.

דריימונד גרין מגזים. אפילו חובבי הכדורסל הקשוח של שנות ה-90 יודו שלעשות ללברון סימן שחור בעין ואז לסנן “fucking pussy” זה “קצת” עובר את הגבול.

כמות ה-free pass שהקבוצה הזאת מקבלת היא מטורפת. 4 אולסטארס עם יתרון ביתיות צריכים שינוי החלטה שופטים+כמה שריקות גרועות, החטאה מהקו ושחקן יריב מסומם כדי לנצח לברון ג’יימס אחד. שימו את לברון במקום KD והתקשורת האמריקאית שוחטת אותו היום בבוקר.

ג’יי אר סמית’ עם מהלך טיפשי ברמות היסטוריות אבל מי מבטיח שאם הוא מנסה ללכת לסל או מוסר זה בטוח נכנס? הוא ראוי לכל הביקורות אבל לא בטוח שזה מה שעלה להם במשחק.

חבל, זו כנראה הייתה ההזדמנות הראשונה והאחרונה של קליבלנד לעשות משהו בסידרה הזאת ושלנו לקבל גמר נורמלי. מפה זה יתגלגל ל-4-1 במקרה הטוב.

מת על סדרות (במיוחד גמר) עם טרש-טוק, דם רע זה בדיוק מה שלוקח אנשים לקצה, הקצה בו יש כאלו הפורחים ויש כאלו הנעלמים. שחקנים מלוכלכים היו תמיד ודריימונד גרין תמיד היה כזה, זה בסדר, לא מתרגש.

הכדורסל היום בגלל ה’סקסיות’ יתר של טו-מאצ’ קליעה וזריקות הופך את המשחק למהיר ולא קשוח, זה מוריד מהכיף במשחק הכדורסל. סטף קרי קלעי גדול, דריבליסט בחסד, ואחד המסיימים הכי טובים בצבע בשתי הידיים ועדיין הוא תעודת עניות לליגה. הוא המראה של הליגה, ליגת הכוסיות המתפתחת.

משעשע שאתה קורא משחק NBA ככה @El_Maestro, ראשית הגיע הזמן להוריד את מילת האולסטאר שלא תורמת כלום. המילה המתאימה יותר זה סופרסטאר ושם זה אחד מול שניים. זהו.

גולדן סטייט צריכה שופטים והחלטות גרועות? לא לא, לגמרי לא. גולדן סטייט באה זחוחה מנטלית ופיזית כי היא יכולה, כי בא לה, אם הם היו משחקים כדורסל היה נגמר 40 הפרש מחצית, אבל הם משחקים בלי להתאמץ כי זה מה שכיף להם. זו הבעיה בקבוצה הזו, הכשרון מחפה על כל כך הרבה בעיות כולל לחזור מבורות שפעם אחר פעם נחפרים בגלל משחקים הנפתחים בעצלות ובחוסר ריכוז.

אגב, יהירות די גדולה של סטיב קר לשחק בלי סנטר ראוי (מק’גי, פאצוליה או אפילו בל) מול קבוצת ריבאונד התקפה כל כך טובה, וזה סיפורו של המשחק - מי רצה יותר בריבאונד תחת הסלים של גולדן. (רמז, 19:4 באופנס ריבאונד לקליבלנד מספר על מי רצה יותר)

יש הבדל משהו, היגוואין הוא לוזר ומחמיצן, jr הוא מטומטם ברמת החוסר התמצאות בקצב ובניקוד המשחק, כמו לדוגמה שוער שיצא מהרחבה ויאגף כדור עם היד, או כמו ששחקן התקפה ישעוט לעבר שערו הוא. הזייה

או כמו מאמן שלא ידע באיזו תוצאה הוא צריך לנצח משחק כדי לסיים במקום הראשון בשלב הבתים של הצ’מפיונס…

תבחר איזה שם שבא לך. בכל מקרה להגיד שזה רק 2 מול 1 זה טיפה מטעה. קליי ודריימונד הם עדיין שחקנים מהטופ של הליגה. לקליבלנד אין שום שחקן חוץ מלברון שנכנס לרוטציה של גולדן סטייט (אולי לאב בימים יותר טובים).

זה לא משנה למה הווריורס הגיעו למצב הזה. זחיחות וחוסר ריכוז זה הם חלק המשחק ומטוטאליות של קבוצה. זה לא קשור לעובדה שברבע הרביעי השיפוט היה לא משהו בלשון המעטה. לא חושב שניצחון של קליבלנד היה משנה את זהות האלופה אבל לפחות היה למה לצפות במשחקים הבאים.

דרך אגב, כשרשמתי free pass לא התכוונתי לשופטים (לא חושב שהם נהנים משיפוט באופן עיקבי) אלא לחוסר הביקורת כקבוצה וכיחידים: העובדה שבשני ההפסדים הצמודים ליוסטון שום כוכב לא הופיע בדקות האחרונות, המספרים של דוראנט ברבע הרביעי, לכלוכים של דריימונד וכו’. אלה דברים ששחקנים וקבוצות אחרות היו נצלבים עליהם.

מסכים עם כל מילה על קרי וסגנון המשחק ששולט בליגה.

שיפוט היה בסדר - אולי החוקה לא משהו.

מעניין לא אמור להיות, תקרת השכר מאפשרת להחתים כמה אולסטארס בקבוצה כי יש כסף, וכשיש כסף לוקח זמן עד שהכוכבים הגדולים מיישרים קו לחוזי עתק מתואמים לתקרה החדשה (סטף קרי ירוויח 40 מיליון לעונה תיכף), אבל כשכל עונה מעלים את התקרה בית הזונות רוקד חזק.

ואפשר להאשים את לברון בבניה הקלוקלת של קליבלנד. משחקנים בינוניים במקרה הטוב ועד חוזים מטורפים חסרי פרופורציות (אההממ טרייסן תומפסון)

שאתה על הקו העונשין, 4.7 שניות לסוף, מחטיא מהקו ואז jr מכדרר את עצמו למוות ישר לקו החוץ, אז האנשים האחרונים שאפשר להאשים אותם בהפסד, זה השופטים. גם אם היו נותנים לסטף קרי וסטיב קר לשפוט במשחק, הם לא היו יכולים למנוע מקליבלנד לנצח אם היל היה קולע מהקו או סמית עושה את הדבר הנכון. להאשים את השיפוט בהפסד של קליבלנד זה מגוחך.

מה הקשר בין טמטום או חוסר יכולת של שחקנים לשיפוט לא טוב? אם האחד מתקיים זה גורם לשני להיות בסדר? באותה מידה אפשר להגיד שעם כמה שריקות אחרות העונשין של היל והמהלך של ג’יי אר לא היו רלוונטים. יכולות להיות כמה סיבות לתוצאה אחת.

טעויות שופטים יד לשני הצדדים תמיד,אני אישית חושב ששינוי ההחלטה מעבירת תוקף לעבירת חסימה היא החלטה מוצדקת בהחלט,לברון כן זז במהלך וזה הופך את המהלך ללא חוקי.
קליבלנד הצליחה להישאר צמודה במשחק הזה רק בגלל ריבאונד ההתקפה,הם פשוט דרסו את גולדן סטייט בנתון הזה ואני לא מבין למה קר המשיך בלי סנטר גבוהה רוב המשחק.
אני חושב שגם אם קליבלנד הייתה מנצחת הסדרה הזו הייתה מסתיימת מקסימום ב 4:2,גולדן סטייט טובה יותר וכשרונית יותר,כשהיא תתחיל לשחק זה יסתיים בתבוסות.

ההפסד של קליבלנד הוא תוצאה ישירה של הבעיטה בדלי שלהם. אם קליבלנד לא היו בועטים בדלי. הם היו מנצחים גם אם לטענתך או להרגשתם השיפוט היה מוטה נגדם.

אחרי שאתה בועט בדלי בצורה כל כך צורמת, בעיני להתלונן על שיפוט זה שיא הבכיינות.

כמובן שלא, אבל הניצחון היה בידיים של קליבלנד, הם שמטו אותו, לא השופטים. הייתי יכול לקבל את הטענות על השיפוט ללא מה שקרה ב4.7 שניות אחרונות של המשחק. הניצחון היה בידים של קליבלנד. והיחידים שבעטו בדלי זה היה סמית והיל.

מה הקשר? השיפוט לא קשור להחמצה.
חוסר ניצול מצב לא אומר שטעויות שיפוט לא קרו ולא סותר טעות שיפוט שקרתה. כל מה שזה אומר שהייתה לקליבלנד הזדמנות לנצח על אף השיפוט.
עדיין בגדול אם באמת השיפוט היה לא משהו אז לקליבלנד יש זכות לדבר על כך (אך עדיף שלא כי זה תמיד נשמע בכייני ומיותר)

איפה ראית אותי כותב שלא היו טעויות שיפוט? מה שכתבתי (וכתבתי את זה בבירור) שקליבלנד היתה צריכה לנצח בלי קשר לשיפוט. זה היה רק בידים שלה. והיא בעטה בדלי, לא השופטים.

אם היל או סמית היו עושים את המוטל עליהם, קליבלנד היתה מנצחת, ואנחנו הינו מדברים הרבה פחות על השיפוט…

זה מזכיר לי, שברצלונה שנה שעברה הפסידה לבטיס בגלל שער חוקי ופנדל שלא נשרק לטובתה. חלק מאוהדי ברצלונה האשימו את השופט, אני כתבתי בצורה מאוד ברורה, אם ברצלונה היתה עושה את המוטל עליה במשחק היא לא היתה מאפשרת לשופט להיות משמעותי במשחק. לכן התלונות זה רק אלינו. והטעויות שיפוט במשחק נגד בטיס היו הרבה יותר משמעותיות מהטעויות במשחק היום…

אז אותו דבר בקשר לקליבלנד, שאתה מקבל הזדמנות אחת ובועט בדלי, מילא, אבל שאתה מקבל הזדמנות שנייה ועוד ברצף, אבל עדיין בועט בדלי, אז אתה לא יכול להאשים אף אחד חוץ מעצמך.

דרך אגב, לפי התגובות של לברון אתמול, הוא מסכים איתי. אני באמת לא מבין מה החילוקי דעות שלכם איתי. אני לא חושב שאני כתבתי דברים שהם מעוררי מחלוקת.

לא כתבת שום דבר שנוי במחלוקת. ההפך זו הדרך הנכונה להסתכל על כך.
אני פשוט אומר שזה לא אומר כלום על השיפוט ואם קליבלנד רוצה יש לה על מה “לבכות”.
היא לא צריכה לעשות זאת.
והמצב קצת שונה מברסה בטיס כי בטיס אנדרדוג מוחלט, קליבלנד עמדה לעשות סנסציה (באופן יחסי)

IMG-20180601-WA0001

עוד קצת מהטוב הזה שנתן לנו ג’י אר סמית.

חבר’ה, לא צריך גמר NBA כדי להפעיל את הת’רד הזה אפשר גם בעונה הסדירה. בלי קשר, משחק מס’ 2 היום בלילה ב3.