P$G - זה סופו של כל פרוייקט גלאקטיקוס

ברור שהוא משפר את הפופלאריות אבל הוא לא מחזיר את ההשקעה בו במכירה של חולצות.

אני גם לא חושב שזה הטענה של נטי . הוא רק טען שהם “משחקים” המספרים למעלה.

בניגוד לכל שאר המועדונים בעולם*, שהם פאר הערכיות והספורטיביות והממלכתיות.
*חוץ ממנצ’סטר סיטי, כמובן.

תנוח דעתך, אנחנו לא מנסים לפגוע בכבודו של הוד קדושתו, ולא מורידים ממנו שום דבר. להיפך, אנחנו טוענים שמכיוון שזה כ"כ סביר שהמספרים ישתפרו פלאים מאז שהגיע, מדובר במהלך מבריק מצד פריז. הבעיה שלנו היא עם האמינות של הקטארים ועם כל מה שיוצא מתחת לידם, לא עם הסבירות של הפריחה הכלכלית.

אני אתן לך משל, אולי קצת פחות טעון: נניח חמאס טוענים מחר בבוקר שבעקבות המבצע האחרון גדל מספר מחוסרי הבית בעזה ב-3%. הטענה כשלעצמה עשויה להיות סבירה לחלוטין, זה פשוט הפרצוף המלוכלך ממילא של מוסר הטענה והאינטרסים האינטגרליים המפוקפקים שלו, שמשחירים את כל הנתונים הנלווים לטענה.

אגב, לא כ"כ ברור לי איך העובדה שהבאת בהמשך, שגם ברצלונה שיקרה וסילפה נתונים תוך שימוש בכסת"ח של מסי - משרתת את הטענה שלך… היא מחזקת בדיוק את מה שאנחנו אומרים - אימג’ חזק של מסי מקדימה, הוא הזדמנות נהדרת להנהלה לשחק במספרים לטובתה.

הטיעון המקורי (להבנתי) היה ש

כלומר, פריז היא שקרית מיוחדת.

ואז אני הבאתי מחקר (לא הייתי ממהר לקרוא לו עובדה, אגב, אבל כן כיוון כללי) שמראה אמירות דומות במהותן מצד ברצלונה. מפה אפשר ללכת לשני כיוונים - שכל (/הרבה /שניים) המועדונים אומרים אמירות שהן סביב האמת בגדול, או שכל המועדונים משקרים בגסות. בפרט, בשני המקרים, פריז אינה שקרנית מיוחדת.

בפסקה האחרונה שלך שציטטתי אתה אכן זורם עם הטענה הזו, אבל לוקח אותה לכיוון קצת לא צפוי בעיניי - שכל המועדונים הם שקרנים גדולים. שזה קצת קונספירטיבי אבל אוקיי.

נ.ב.

אני שמח לשמוע, אבל לצערי פיתחתי גם רגשות למועדוני הכסף החדש לעומת מועדוני הכסף הישן, אז זה שאתה אומר “לא מסי הבעיה אלא פריז” לא מספיק עוזר לי :frowning:

יובנטוס ויונייטד מדווחות בבורסה ואם הן משקרות המנהלים שלהן עלולים להיכנס לכלא. ייתכן שההבדלים בין השקרניות טמון בחובת דיווח ולא רק פסז’ שקרנית, אבל בהחלט לא כולן שקרניות (לא אומר שמישהו כאן טען את זה, רק מציין).

https://twitter.com/eduardobarthem/status/1558553761576001539?s=21&t=7qjCxLxkOOztJFzYn8ie4g

איזה אפס.

עתידות2: עוד כ-15 שנה, הוא יחפש ללא הצלחה במשך קיץ שלם קבוצה כדי לשבור שיא שקר כלשהו.

עתידות3 (טווח קצר יותר):
אחרי המונדיאל מסי בורח משם לברצלונה באמצע העונה אחרי שהופעל המנוף ה19.

הוא אולי מזכיר את רונאלדו באובססיה שלו לגבי עצמו, אבל רונאלדו היה מקצוען ברמה אחרת לגמרי. רונאלדו רצה את הקבוצה הכי טובה לפני שרצה כסף.
אם ימשיך ככה עוד 10 שנה הוא כבר יהיה עם כרס על יאכטה, בטח שלא במגרשי הכדורגל

וזה מגיע כשהם בהפרש שערים 14-2, זכייה בסופרקאפ ויתרון של 2 נקודות על הליגה בפאקינג שלושה משחקים מתחילת העונה. איזו קבוצה פח, בחיי…

ממליץ לכם להיכנס לטוויטר ולהסתכל לאילו ציוצים ניימאר עשה לייק.
(תרגום בגוגל מפורטוגזית לעברית והנאה מובטחת)

פשוט ילד מגודל.

איפה מוצאים את זה, לאלה שלא מבינים בטוויטר?

או, אתה יכול לפרסם פה כמה ?

לא בקיא בהדבקה של ציוצים, אז אני אפרסם את התרגום של הציוץ שקיבל לייק.

עכשיו זה רשמי, אמבפה הוא זה שחוטף את הפנדלים בפ.ס.ז’. ברור שזה עניין של חוזה, כי באף מועדון בעולם שיש לו ניימאר, הוא יהיה האספן השני, אף אחד!!
נראה שבגלל החוזה, Mbappe הוא הבעלים של PSG!! :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:

וזה לא היחיד.

ילד מגודל או לא, ניימאר צודק. ניימאר ידע לתת כבוד בברצלונה לשחקנים גדולים, אמבפה לא. ניימאר עשה פוזות רק עם קבאני, אבל לא ראיתם ממנו משחקי כבוד בנבחרת, הוא אפילו רצה לוותר על סרט הקפטן. בחיים לא היו לו בעיות בברצלונה של אגו וכבוד.

אמבפה לא מכבד אף אחד כבר מגיל צעיר. הוא לא ידע כנראה בחיים להיות חלק מטריו. שילמד ממסי איך נותנים כבוד לא משנה באיזה פוזיציה אתה. הייתי מצפה ממנו לקצת פחות אגו שזה מגיע לשחקן שמשחק איתך שנים ואתם אשכרה סוג של חברים.

לא משנה אם הוא צודק או לא, זה נראה טוויט של ילד בן עשר. רק ילד מגודל יכול להתחבר לדבר כזה.

אז ניימאר ילד מגודל…

פלורנטין צדק, הוא אמר כבר לפני שלושה חודשים שאמבפה הנוכחי זה לא אותו אמבפה שהוא רצה להחתים…
השתן כנראה באמת עלה לראש.
לפני כמה ימים קראתי גם משהו שאמבפה אמר על כדורי הזהב, משהו בסגנון שריאל יודעים לעשות יח"צ לשחקנים שלהם בזמן הנכון כדי להשפיע על הזכייה.
איבד את זה…

אבל זה נכון.

יכל לחתום בריאל… אי אפשר להתחתן עם בלונדינית ולבכות שהיא לא שחורה