P$G - זה סופו של כל פרוייקט גלאקטיקוס

אני מבין שאוהדי ריאל לא מחבבים יותר את אמבפה :slight_smile:

כן, אבל רק ילד מגודל יגיד את זה.

למה לא ? הוא עזר לנו לחמוק מהחתמת ילד מושתן :slight_smile:

אמבפה השחקן הכי גדול בעולם ואין לי בעיה לומר את זה למרות שהוא תקע אותנו. אני חושב שהוא עוד יצטער על זה, לא על זה שהוא לא חתם אצלינו אלא על הדרך.

אחרי הריב שלהם במשחק ליגה זניח ועוד כאשר הם מובילים היה סיכסוך כזה, אני מחכה כבר שהם יודחו בשמינית/רבע גמר ליגת האלופות שכל החרא יצוף למעלה.

תרגיל גדול של פריז בתחילת המשחק. סוף סוף מאמן שמבין שאם יש לך את המוסר הכי טוב בהיסטוריה ואת השחקן הכי מהיר בעולם, כל מה שצריך זה שהראשון ימסור לשני כדורים מעבר להגנה.

מהלך מטורף, 9 שניות

הגול השני של פריז אפילו יותר יפה, מסי בדאבל פס עם אמבפה ואז עוד אחד עם מנדש, ומגלגל בקלילות לפינה.

הם ניקו אותו? אין מצבבב

The PSG president tried to storm into ref’s room after Champions League defeat by Real Madrid. Ref said he broke a linesman’s flag. Uefa took months to investigate before quietly clearing clearing Mr. al Khelaifi

היה לך ספק? לולז

מה יותר מפתיע - שהם זיכו אותו, או שלקח להם ח-ו-ד-ש-י-ם להודיע את מה שידענו שהם יודיעו?

משתינים על הכדורגל בענק ויש כאלו שעדיין אומרים שזה גשם… כולל פה בפורום.

יש מונדיאל בחורף. באמצע העונה. כל העולם ידע כמה זה רע בזמן אמת ואף אחד לא עשה שום דבר.
והנה זה מגיע, ואני רואה שזה יהיה עוד יותר גרוע ממה שחשבתי.

כלום לא יפתיע אותי עם האנשים האלה.

אני תמיד מאוד מופתע שאחרים מופתעים כשהם מגלים שכסף מנהל את העולם.

זה כמו שפרסמו כתבות על כל מיני פציעות ופגיעות ארוכות טווח אצל שחקני הפוטבול.

באו כל מיני צידקנים שפגשתי והתחילו להגיד לי כמה הליגה דוחה אותם, מדובר פה בחיי אדם, הם יותר לא יצפו בפוטבול, בלה בלה בלה. בסוף כולם חוזרים לזה כי זה הובי שלנו שנותן לנו הרבה אושר באפס מאמץ יחסית, וכל אחד עושה את הפשרות של המוסר שלו. אין צדק ואין טוהר בעולם הזה, מי שבאמת כואב לו מעבדות צריך לא לצפות בכדורגל כי ראשי הענף הזה ביודעין דורסים את חופש האדם, אבל זה לא יקרה, נמשיך לתת הנחות מוסריות כדי לספק את עצמנו כי החיים מספיק קשוחים גם בלי זה.

האמת שבמקרה הזה אני לא מבין את הטהרנות בכלל. פוטבול, MMA, כדורגל וכו’ הם מקצועות שיכולים להיות מאוד מסוכנים אך גם מאוד מתגמלים. מי שנכנס לעסק היום, כשיש מחקרים, מודע לכך (אגב, כשהייתי ילד גם אנחנו לא התאמנו על נגיחות מטעמי בריאות אז זה לא כל כך חדש). לכן - אם אתה לא מעוניין בזעזועי מוח, אל תהיה שחקן פוטבול. אם אתה לא מעוניין שהאוזן שלך תיראה כמו כרובית, אל תהיה לוחם MMA. אף אחד לא מכריח. אף אחד לא נולד להיות שחקן ב-NFL ללא יכולת לעשות שום דבר אחר בחיים.

קראתי בספר של פיטר קראוץ’, מלך שערי הנגיחה בפרמייר ליג כנראה לנצח, בדיוק את זה. הוא אומר שהוא תמיד היה מודע לסכנה שבנגיחות, אבל זה סיכון שהוא מוכן לקחת כשמשלמים לו טריליון פאונד בשנה ונותנים לו גם תהילת עולם על הדרך. מי שלא רוצה, לא חייב.

מי שכואב לו ממש מעבדות שלא ילבש גם נייקי ושלא ישתמש באייפון שמיוצרים בסין ובמקומות נידחים אחרים ע"י ילדים בתנאי עבדות.

אבל לאנשים בדרך כלל איכפת רק מעבדות בצד של מי שהם לא מסכימים איתו פוליטית/דתית/אדיולוגית

משפט שמסכם את המצב בארץ ובעולם בכל התחומים.

@titi_camara

כמו שאמר @Shay_Ragimov, משפט מדויק להפליא.

זה ממש לא תנאי עבדות. דווקא ההתעסקות בתנאי הייצור במזרח היא היבט אחר של הסתכלות צרה של המערב על “תראו מה עשינו להם” במקום על התמונה הגדולה, שהיא הוצאה של מאות מיליוני אנשים מעוני מחפיר בהעסקה וולונטרית.