P$G - זה סופו של כל פרוייקט גלאקטיקוס

אל תתפס בדיוק על המילה. פסדר לא עבדות אבל רמיסת זכויות בסיסיות.

הרעיון הכללי, אם היינו זורמים עם המוסר שלנו על הנייר, היינו מסוגפים מאוד. פשוט אנחנו מדברים אחד בפה (מה שעושה אותנו טובים הגונים ואנושים) ואחד בלב (זין על הנדרסים כיף לי וזהו).

אני לא נתפס למילה אלא מתייחס לעניין עצמו. בניגוד לתפיסה המאד פופולרית שטיטי הציג, הקפיטליזם, הגלובליזציה והסחר הבינלאומי עשו פלאים לחייהם של כמויות היסטריות של אנשים. ממש לא שלילת זכויות בסיסיות. אכן כתוצאה מחתירה לרווחה אישית/מה בזין שלי ולא מטוב לב.

העסקת הילדים במזרח היא דוגמא מאלפת ליתרונות העצומים של “היד הנעלמה”, איכשהו גם את זה הפופוליזם הצליח להפוך לדבר רע.

כל מה שקשור לתעסוקת ילדים נגוע בבורות איומה, וגם היסטוריה כלכלית. במיוחד זו הקרובה. אנשים מבינים את המציאות ממש 180 מעלות מהאמת.

לא רוצה להיכנס לעוד דיון ארוך ומתיש, לא לפתות אותי בבקשה.

אני ציפיתי שיקבל קנס בגובה עלות הדגל. זה רכוש אופ"א, שברת שילמת.

@titi_camara בחדשות אחרות - השמש החליטה שאין בכוחה לזרוח מחר, אנצ׳לוטי החליט שאין לו כוח להשאיר את הגבה למעלה, וריאל מדריד הודיעה שאין לה חשק לזכות בליגת האלופות יותר :wink:

לא אומר שום דבר על סין ו/או על דברים שאני לא יודע. אני רק אומר שתמיד הגלובליזציה תתנגש עם אמות מוסר כאלו ואחרות ואנחנו נעלים עין. המוסר שלנו הוא בעיקר בשביל המצפון, לפחות חלקים ממנו.

הכל פה פה הפך לאופטופיק אבל גם אם אני מקבל שקפטליזם הוא לא מושלם , העולם המערבי הפך להיות הרבה מפותח לעומת מה שהוא היה פעם העוני ירד וממוצע החיים רק עלה, לעומתו החלק של העולם, שחושב כמו חלק מהאנשים פה בארץ “שקפטיליזם זה רע” ורק אם המערכת תתחלף לסוצאליזם אז הכל היה צודק וחופשי ואז כולנו נהיה עשירים, אז אותו חלק של העולם לא הפך להיות צודק יותר אלא עני יותר.

לא מאמינים לי תשאלו את אלו שגרים בונצואלה למשל. שמה הם שמעו לכל יחימוביצים והלזימים שלהם והם הלאימו את תעשית הנפט שלהם והתוצאה שהיום הם צריכים לאכול חולדות בשביל לשרוד ובשביל לקנות לחם הם צריכים לשלוח את הילדות שלהם לזנות.

לא מפתיע אותי שרוב מי שיצא מהגוש הקומניסיטי וברח למערב, היום הוא קפטליסט . דוגמה קטנה לזה, הם הפליטים של קובה בפלורידה שבבחירות האחרונות רובם הצביעו לטראמפ…

ספר את זה לטהרנים אידיוטים כמו דסקל שבעד ביטול הנגיחות בכדורגל🤦🏻‍♂️

וזה הדבר הפחות אדיוטי שהוא אמר אי פעם. זו הרמה.

רביע שאלה יש לך במחשב נוטפיקשין שכל פעם שהמילה דסקל נכתבת אז המחשב שלך זורח ויש אזעקה? חחח

סתם שאלה לפי חוקי אופ"א אסור לערב דרג פוליטי עם כדורגל או שאני טועה?

"“Never imagined, I would talk to the President of France about my future. It’s crazy. He told me, ‘I want you to stay [at PSG]”.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1567104746263044105

למה זה לערב פוליטיקה? לפי הדברים פה, הוא לא כפה עליו להישאר, לא הציע לו כסף כדי להישאר, ולא חתום על חוזה ההישארות שלו. בסה"כ - אמר שהוא היה רוצה שהיא יישאר בפריז.

מה ההבדל בין זה לבין ראש ממשלה/שר/נשיא שמגיע למשחקים של קבוצתו האהובה?

אתה באמת חושב שבזה זה נגמר?

ופה לא מדובר על אחד שסתם בא לראות כדורגל, אלא ראש ממשלה שלוחץ על שחקן כדורגל להשאר בקבוצה.

לא רלוונטי מה אני חושב שקרה.

הבאת ציטוט של אמבפה, אז אני מתייחס לציטוט של אמבפה. כשיהיה משהו אחר - אז אתייחס אליו.

מה בעצם אתה רומז פה, האם יש לך בדל של ראיות, ואיך זה שנשיא צרפת מעדיף שכוכב צרפתי ישחק בקבוצה צרפתית ולא בקבוצה ספרדית זה כל כך מופרך או כל כך שונה מזה שראש ממשלת ישראל רוצה שנבחרת ישראל תצליח?

אגב פריז, הם פתחו מכירה באתר הרשמי שלהם, אבל אי אפשר לקנות :man_facepalming:t2:.

מאוד מזכיר לי את זה.

אולי אתה צודק, ויש סיכוי סביר פלוס שאתה צודק. אבל אם הדיון הוא על מה נשיא צרפת אולי עשה כדי להשאיר את אמבפה בפריז - זה משהו אחד, ואם הדיון הוא על מה אמבפה אמר שהוא עשה - זה משהו אחר.

לפי מה שנאמר בראיון, ושותף בציטוט למעלה - אני אישית לא רואה בעיה עם זה שנשיא צרפת התקשר וביקש ממנו להישאר.