P$G - זה סופו של כל פרוייקט גלאקטיקוס

אך איזה סרט :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

האמת זה סצינה יותר מתאימה מבחינתי:

“I’m gonna make him an offer he can’t refuse.”

חשבתי על זו, אבל לא. פה האיום כבר נעשה יותר רציני. עלו ברמה. רצחו סוס יפה.

הקטע ששמתי הרבה יותר מתאים. מה אנשים חושבים? שנשיא צרפת איים עליו?? מספיק לדבר וזה כבר סוג של איום.

אסור היה לנשיא להתערב. פיפא המושחתת הייתה חייבת להתערב, אבל על מי אני צוחק? הם היו עסוקים בספירת המזומנים מקטאר.

בלי קשר לנשיא, מה אמר או מה עשה, גם במהלך הזה אפשר לראות למה האלאנד בנאדם וספורטאי גדול יותר.
אחד ממשיך, עולה ברמה ובקושי ומחפש אתגרים בזמן שהשני “משתכנע” להישאר בליגה למקומות עבודה ולקבל עוד כסף.
אל תבינו אותי לא נכון, אין לי שום דבר נגד כסף, רק בסיטואציה שאני צריך לבחור מי הייתי רוצה שישחק בקבוצה שלי, הבחירה די פשוטה…

מדהים אילו סיפורי מעשיות אתם מסוגלים לספר לעצמכם רק כדי להאמין שה"רעים" באמת כל כך רעים.

אתה לא מעודכן, סיטי זה כבר לא אתגר, הם קנו את כל העולם ואשתו והפכו את הליגה האנגלית לליגה למקומות עבודה.
אה סליחה, זה הטיעון כשרוצים לרדת על סיטי. כשרוצים לרדת על פריז, פתאום סיטי זה אתגר מרגש.
וכמובן, בושה שאמבפה ויתר על האתגר של לזכות בליגת האלופות עם המועדון שזכה בליגת האלופות הכי הרבה פעמים בהיסטוריה, ובמקום זה מנסה להוביל מועדון (שהוא במקרה מעיר הולדתו - אבל זה חס וחלילה לא רומנטי, כי הם עשירים, בניגוד לריאל מדריד הענייה) לזכייה ראשונה בתולדותיו.

לא סובל את סיטי אבל לעבור לשחק בליגה האנגלית זה אתגר פיזי. לשחק בליגה האנגלית זה אינטנסיביות ברמה אחרת. וזה לא היה לו בליגה הגרמנית ששם הוא כבר ביסס את המעמד שלו.
זה ראוי להערכה, ונחש מה, הוא לא ויתר על כסף ולא משחק בחינם.
אמבפה אחרי חמש שנים בליגה הצרפתית ונשאר שם כי נשיא צרפת “ביקש” ממנו.
בהחלט אדם שאפתן…
ואם הוא מוצא שם אתגר אז בכלל חיזקת את הטענה שלי והבחירה עוד יותר קלה.
אני מאחל לו להפוך לשחקן שיזכר עד כמה רומנטי הוא היה להישאר בקבוצה של עיר הולדתו כל הקריירה.

הסיבה שאמבפה הוא ספורטאי קטן היא ממש לא ההישארות שלו בפריז. הסיבה שאמבפה הוא ספורטאי קטן היא שקודם אכפת לו מאמבפה ורק לאחר מכן מהקבוצה שהוא משחק בה.

עד שהתחלתי לעקוב אחרי פריז, הייתי בטוח שזה פשוט הפרסונה של ניימאר שלא באה לו בטוב. אחרי שהתחלתי לעקוב אחרי פריז הבנתי שהוא סוג השחקנים שיעדיפו שהקבוצה שלהם לא תזכה בתארים אם זה אומר ששחקן אחר יקבל את הקרדיט.

כן אמפבה כל כך רומנטי שהוא כבר סגר את הכל אצל ריאל מדריד אבל פתאום שהקטארים הוציאו עליו תקציב של מדינה קטנה רק בשביל שישאר, רק אז הוא נזכר שהוא רומנטי ורוצה להשאר בפסז… איזה רומנטיקה. ממש קרלס פויול לעניים…

.

תודה, הייתי בטוח שהוא משחק בחינם, טוב שאתה פה!

אין ספק שזו הסיבה האחת והיחידה שהובילה אותו להישאר שם.

אגב, מה עם לבנדובסקי ששיחק כל הקריירה בבאיירן? גם היה ספורטאי (ובנאדם!) קטן עד הקיץ האחרון?

יש פה טיפה נאיביות. מישהו באמת חושב שלנשיא צרפת אכפת מי ישחק ואיפה?. מישהו באמת חושב או מעלה על דעתו שראש ממשלת אנגליה ביקש מבקאהם להישאר ביונייטד?. אני לא יכול כמובן להוכיח אבל לדעתי נשיא צרפת פעל מתוך בקשה של הקטארים. ריאל מדריד ממש לא איזה פושע שראש ממשלת צרפת צריך לבקש מאזרח שלו לא להצטרף אליה.

זו לא הסיבה היחידה כנראה היותר ממאה מיליון אירו מענק השארות או חתימה שהוא קיבל שם…

שמעו, אין ספק שאמבפה ניהל מו"מ מצוין וגרם לשני מועדוני על להיראות כמו הביץ’ שלו, ובעקבות כך גרם לשניהם להציע לו הצעות כלכליות משמעותיות מאוד. איכשהו נראה שאתם חושבים שאני חושב שהוא משחק בחינם - אז לא, אני לא חושב ככה.

זה לא סותר את העובדה שחצי מהטיעונים שעלו פה נגד אמבפה מונעים משנאה עיוורת וחסרי ביסוס במציאות. כמו ש @Shusaku ציין בצדק, יש מספיק סיבות אמיתיות לשנוא את אמבפה, לא צריך לחפש בכוח :slight_smile:

כל פעם שאני שם לב שמישהו רץ למונחים של “שנאה” אני מבין שהטיעונים הענינים שלו נגמרים. עוד מעט קלף הגזענות יתחיל לצוץ.

למה שאני ישנא את אמפבה? עשה לי טובה . השאיר לנו סיכוי סביר לזכות באליפות ספרד… זה לא שנאה , מה לעשות. להשוות בין האלאנד שיכל להשאר בנוחות או לעבור לבאיירן ואז החליט לעבור לפרימיר ליג זה טיעון לגטימי ונכון. אמבפה נשאר בפסז כי שפכו עליו טונות של כסף. האלאנד > אמפבה

סיטי גרועה כמו פסז. וזה שפפ שם לא יגרום לי לחשוב שהם יותר טובים.

אם מדברים על שינאה. אני לא מסתיר שאני מתעב את פסז בתור קבוצה. דם של אלפי הפועלים הנפאלים עדיין זועק מהאדמה. ולא פחות מזה כל הישראלים והיהודים שנרצחו בגלל הכסף הקטארי שמשמן טוב מאוד את גלגלי הטרור . אני לא מהאו"ם פה. מדינה מתועבת וכספי דמים.

סוף סוף נקודה שאנחנו מסכימים עליה :slight_smile:
אז כן, אין לי טיעונים חדשים להוסיף, ולצערי בחרת שלא להתייחס לטיעונים הקודמים שהעליתי.

לגבי ההערה המגוחכת על גזענות אני אהיה יותר בוגר ואתעלם, וגם לא אלך ואחפש את היסטוריית השימוש שלך במונח שנאה :slight_smile:

יופי, עכשיו רק צריך להתקדם עוד צעד, ולהבין שזו הסיבה שאתה מחפש אותם יותר מאשר קבוצות אחרות, ומאמין להאשמות מופרכות לגביהם (או גרוע מזה, יוזם האשמות כאלה) שלא היית מאמין לגבי קבוצות אחרות בלי ביסוס סביר. זה ששונאים מישהו לא מחליף את הצורך להפעיל את הראש לפני שהופכים אות ולרשע המוחלט, ואת כל השותפים שלו לתאבי בצע.

אגב השותפים שלו:

ומסי בפריז, אל תשכח. וצ’אבי שיחק ואימן בקטאר.

לשנוא? לאן הלכת? תחזור לחוף, שחית רחוק…
אני לא שונא, בטח לא בצורה עיוורת, תשתדל לא להכניס לי מילים לפה (אני מבין שנוח לך לדבר במונחים האלה)
אני יכול לקנא בחשבון הבנק שלו ולאחל לקבוצה שלי שתמשיך להחתים שחקנים שרוצים לבוא ולהילחם עבור החולצה ולא רק כי שופכים עליהם כמויות כסף מופרחות.
ולאחל לו שהקטארים ימשיכו לשדרג לו את החוזה בסדרי גודל.

אני לא מחפש אותם יותר. אני פשוט קורא דוחות כתבות ותחקירים עליהם שמוכיחים שהביקורת עליהם מוצדקת. ההתחלה של זה התחילה עם הפוטובול ליקס אחרי זה התקדמתי לשאר… זה לא שאני נטפל לאיזה מועדון שהוא שה ותמים . אם בשלב הזה אתה עדיין חושב שפסז הנוכחית זה מועדון כמו כולם, אתה בטח גם חושב שהמונדיאל הקרוב בחורף זה משהו נורמלי וספורטיבי והתקבל ללא שום טובות הנאה…

אני חושב שפפ הוא המאמן הכי טוב בעולם. אבל אני חושב שהוא גם אחד הצבועים הכי גדולים בעולם. למה כי הוא משתחוה לblm ושוכח להזכיר שהוא קיבל מילונים מקטאר, מדינה שזכויות אדם בה זה דבר שהם לא מכירים בו. אז מה הטענה שלך? אתה יכול לבדוק אותי אם משעמם לך, גם בזמנו כתבתי את זה על צאבי. בגלל זה אני לא מכיר בזכות שלהם להטיף לנו מוסר בנושאים שמעבר לכדורגל. לא צאבי ולא פפ הם סמכות בתחום הזה. במיוחד צאבי.

אני גם רוצה לתקן את עצמי, אומנם סיטי גרועה אבל פחות כי שם לפחות הם מנסים לבנות איזה מפעל ספורטיבי בניגוד לקטארים שמתיחסים לפסז בתור הצעצוע הפרטי שלהם. אז סיטי פחות גרועה מהם. והם גם לא קטאר אז זה יתרון נוסף.

אתה מוזמן, אם כל כך משעמם לך בחיים. אני לא מושלם והרבה פעמים דיברתי שטויות פה בפורום אבל אין לי מה להסתיר.

אני מבין שכאשר אין תשובה לטיעונים אז בוחרים מילה אחת, לא מאוד מהותית, וכותבים הודעת בכי שלמה סביבה, אבל במחילה, אני לא מתרשם מזה.

ברור מה, זה בכלל לא המונדיאל הכי רקוב בהיסטוריה (שובר את השיא של המונדיאל שהיה אחד לפניו, באופן משעשע), ואתה בכלל לא רומז פה שכל מי שחושב שגם שאר המועדונים הם לא מלאכים הוא אידיוט גמור.

האמת שזה אולי החלק הכי מרתק בשיחה פה. מדגיש בצורה מושלמת את הבלבול שאתה עושה בין הספורטיבי ללא ספורטיבי.

באהבה נסיכה, אבל אתה לא בדיוק מקדם את הדיון עם האמירות השנונות האלה. איך אמרנו?

אני לא חושב ששאר המועדנים הם טהורים וצדיקים בלשון המעטה. רק שפסז הרבה יותר גרועה מהם. זה לא תחרות של הצדק מול הרשע. . אני לא מת על ריאל מדריד אבל עליה יש איזה סוג של הגבלות. על פסז אין שום הגבלות. קבוצה שקונה את ניימאר ואמבפה בקיץ אחד ולכולם ברור שהיא מצפצת על פייר פלי זה דבר אחר לגמרי.

שאל חאליפי נכנס לחדר של שופטים ומשתולל באלימות שם אז אתה חושב שאם זה היה פלורנטינו פרז זה עובר חלק לו היום? וזה הדוגמה הכי קטנה. קבוצה אחת שאין עליה שום חוק מול קבוצות אחרות שיש עליהם חוקים.

שאתה קורא לאנשים פה שמבקרים את אמבפה שהם עושים את זה מתוך שנאה אתה מנסה להכנס לאיזה איזור נוחות מצידך. למה כי מי רוצה להיות “שונא”.

אני חושב שסימתי פה.

אני לא יודע מה יותר גרוע - אם אתה מאמין במה שאתה כותב פה או אם אתה כותב את זה בידיעה שזה שקר מוחלט והגזמה פראית.

אני מבין שכאשר אין תשובה לטיעונים אז בוחרים מילה אחת, לא מאוד מהותית, וכותבים הודעת בכי שלמה סביבה, אבל במחילה, אני לא מתרשם מזה.

גם אני לא מתרשם שאתה כותב לי הגזמה פראית ושקר מוחלט כל הודעה שניה שלך. ההגבלות במקרה של פסז מאוד מתעקמים בקטע איתם. במקרה הגרוע רק בשביל לצאת חובה נותנים להם טיפה קנס כי יודעים שזה לא מזיז להם.

יאלה אנדר פרחים של שלום. נסכים שלא להסכים גם על זה.

צריך למצוא נושא משותף הדר מוכתר?