P$G - זה סופו של כל פרוייקט גלאקטיקוס

Le Parisien ממשיכים בשלהם למרות האיומים של PSG לתבוע אותם.
הפעם יש כתבה על ניימאר ומסי. הכתבה רק למנוים, כך שאני אסתפק בתרגומים במארקה, אס ומונדו.
ניימאר - בחוזה המקורי הרוויח 36M נטו, שזה כ 72M ברוטו. שנה שעברה חידש, ולפי דיווחים מרוויח עכשיו קצת פחות.
מסי - מרוויח 41M נטו, אבל יש עליו מס של 30% בלבד, כך שברוטו זה יוצא 58M. העיתון גם מציין שמסי לא קיבל שום בונוס חתימה בניגוד למבאפה (שאצלו זה 180M לפי העיתון).
עוד ציינו שכל השלושה ממלאים מקומות 1-3 בדירוג השכר של הליגה הצרפתית וגם נמצאים בעשיריה הראשונה בעולם.

ועוד משהו.
חאבייר טבאס הנשיא של הלה ליגה שוב ירד על ה PSG ועל הציפצוף שלהם על חוקי הפייר פליי.
לטענתו הם הפסידו 1000 מיליון בעשור וזה לא מזיז להם.
אבל מה שמעניין בראיון זאת זווית נוספת של הריב בינו לבין PSG.
מסתבר שאל חלאיפי הוא הבעלים של רשת BEIN, שלה יש זכויות שידור של הליגה הספרדית בכמה מדינות. טבאס אומר שמאז ה 15 באוגוסט, BEIN הייתה אמורה לשלם ללה ליגה 60M יורו, אבל שילמה רק 10. הוא טוען שיש קשר בין ההתקפות שלו על PSG לבין עיכוב התשלום.
מעניין, זה חדש בשבילי.

אתה לא ידעת שbein זה קטארי?

תיכף תגיד לי שאתה לא יודע שמסי הוא ארגנטינאי? :joy: :smiling_face:

טבאס מספר לנו שהוא אדיוט והוא יוצא נגד מי שמשלם לו, ועכשיו הוא כועס שהוא לא משלם לו? מעניין.

תכף הוא יגיד שהוא חושב שזה רעיון חכם לתקוף את שתי הקבוצות היחידות שמכניסות כסף לליגה…

קטאר זה לא בנאדם אחד. לא ידעתי שהרשת בבעלות של אל חלאיפי.
העניין שהם מעכבים תשלום, ואם טבאס התחיל לחשוף את זה, נראה איך יתמודד עם הגביה.
זה גם ניגוד אינטרסים מסוים מצד של אל חלאיפי.

אם אני לא טועה הסמרטוט הזה לא בעלים של כלום,בסך הכל נציג של האמיר הקטארי,משמש כיו״ר לכל הצעצועים שהשייח קונה.

דיבו עם בובת תינוק של אמבפה, מסי לידו… אין ספק שיהיה מצחיק כשפריז יחזרו להתאמן

אמבפה היה ילד חרא לפני, ואמבפה ישאר ילד חרא אחרי.

מה הוא יעשה? לא ימסור לשחקנים אחרים כשהם מול שער ריק? יפסיק לרוץ באמצע התקפה כי הוא לא קיבל כדור?

פריז היא של אמבפה, אם הם טיפשים הם ישימו את הז’יטונים שלהם על מסי ויתנו לאמבפה לברוח לריאל…

ואם ריאל תשיג את אמבפה, ואוו, זה יהיה עשור כואב לאהוד את בארסה שגם ככה ירדה מגדולתה.

אמבפה ממילא ילך. אם לא לריאל אז לסיטי, אם לא לסיטי נקבל טוויסט, אבל הוא ילך. אם ריאל תיקח אותו היא סמרטוטה.

לפחות מסי לקח צ’מפיונס, עדיף לשים עליו את הז’יטונים כרגע ולהביא את דה פול :rofl:

ראיתי פרסום שגם בחדר הלבשה אחרי המשחק הוא ביקש דקת דומיה לזכר אמפבה.

לא מת על ההתנהגות הזאת.
נכון שהקטנות זה חלק מהכדורגל (בגבול הטעם הטוב) אבל לא זכור לי שאמפבה דיבר לפני הגמר או זלזל בארגנטינה ומסי באיזשהוא שלב.
זכית בגביע, זה מה שיש לך להגיד בחגיגות?
להביא בובה של תינוק של אמפבה לחגיגות במדינה?
קצת אובססיבי

וזה צבוע במיוחד כשהוא בא להרים אותו רגע אחרי המשחק.
תמונה

אני מת על ערסים, אני מת על טראש טוק, ואלא אם יש לי חור מידע על משהו שאמבפה עשה לו - זה עבר מזמן את גבול הטעם הטוב.

ואני מכיר טראש טוק. הילדות של הכדורגל לא מתקרבים לטראש שבפוטבול האמריקאי וגם שם אני מסופק אם שחקן לא יפוצץ את היריב בפצצות על כזו התנהגות.

(בואו לא נשכח את החגיגה על הפודיום עם הגביע של השוער הטוב בטורניר…)

מה שכן הייתי מטריל חזק את טשומאני שאמר קבל עם ועדה ויצא בהצהרות שצרפת תקח בקלות (ריאל עשתה לו משהו, השחצנות המובנת והזלזול ביריב)

גם אמבפה אמר משהו דומה על הכדורגל הדרום אמריקאי…והם גם שומרים טינה שהנבחרת הצרפתית לעגה למסי באוטובוס אחרי 4-2 ההוא…

למרות שהוא באמת עבר את הגבול וממזמן עבר אותו. אבל יש קארמה בחיים, לא זוכר באיזה קבוצה הוא עכשיו, אבל אם בעתיד הוא יפגוש את אמבפה שוב, אני מציע למאמן שלו להשאיר אותו על הספסל… כי זה לא יגמר טוב מבחינתו של הארגנטינאי

אני גם מניח שאין ארגנטינאי אחד בעולם שכועס עליו בגלל זה , אחרי ההצלות שלו והפנדלים שהוא עצר, הוא במעמד קדוש וסגן של אלוהים שם

לא יודע אם זה הטריגר, ולא טוען שזה מצדיק, אבל זה משפט שאמבפה אמר לתקשורת קצת לפני תחילת הטורניר…

בסדר אבל בואו נדע למצוא את ההבדלים. אותו 4:3 מ-2018 - לשמוח שליאו מסי הפסיד זה לא כמו ששחקן אחר ‘מציע דקת דומיה’ או חוגג עם בובה של השחקן המפסיד. אני לא יכול ‘להאשים’ את ליאו חלילה ובטוח שהוא חש לא נעים מזה (אמר שהוא לא ראה את הבובה? נראה לי מוזר) שהשוער חגג כמו שהוא חגג, אבל את השוער כן מותר להאשים. שישמח ברגע ההיסטורי שלו אחרי זכייה במונדיאל ולא יחרבן על אחרים. הוא יצא ספורטאי מגעיל, מהמנצחים הכי מסריחים שיש ועצוב שהוא מודל לחיקוי עבור ילדים. ומילא מה שקרה דקה אחרי המשחק בחדר ההלבשה, גם עמית בן שושן אלף אלפי הבדלות פעם שר שיכור “אני שונא אותך סלים טועמה, אני שונא את כל הערבים”. עברו איזה יומיים עד החגיגות ועדיין המוח של השוער לא תיפקד. אני מאחל לו שיישאר באסטון וילה.

לא הצדקתי אף אחד, רק מסרתי את הגירסה שלו.

לא אתווכח רק צריך להבין שהשיר שהוא שר זה לא איזה המצאה שדיבו הביא זה שיר אוהדים ידוע שכולם שרים אותו,

"דקה של שקט ל…שמת מ…

un minuto de silencio para (השלם את החסר) que está muerto…, ea, ea, ea, ea, ea, ea, e…
ולא משלימים את סוף השיר זה לא מת מתוך למות…זה יכול להיות מת מקנאה גם

זה יכול להיות שיר שריבר שרים לבוקה, בוקה לריבר או אוהדים לשחקן או שחקנים ליריבים שלהם

אולי זה עניין של הבדלי תרבויות אבל זה באמת לא שיר שנחשב כזההה נוראי גרוע ולכן גם אצל דיבו.

בקשר למה שאמבפה, אמר להגיד שהרמת כדורגל שארגנטינה וברזיל מתמודדות איתו בדרום אמריקה הוא לא כמו אירופה זה לא נכון וזה זילזול אירופאי מתנשא.

צרפת בגג מתמודדת במוקדמות עם אנדורה רומניה וסלובקיה אחרי שנסעה שעה או טסה שעתיים על דשא ישר וחלק…עובדתית אתה רואה יותר ויותר נבחרות מסיימות עם מאזנים מושלמים בתים ולא סתם…זה לא אינדיקציה לזה שהם איכותיות יותר

בדרום אמריקה כל משחק הוא גהנום, אם זה הטיסה הארוכה, התנאי גובה או דשא או פשוט כל נבחרת שבא להילחם
והבית שאתה מתמודד איתו בסוף כולן ביחד אתה רואה נבחרות כמו צ’ילה או פארגוואי שהן בשקט נבחרות של מונדיאל נשארות בחוץ.
באירופה נדיר שנבחרת גדולה או אפילו דרג ב נשארת בחוץ ובדרום אמריקה זה כו קורה

בעיני לפחות אי אפשר בכלל להשוות את הקושי ולכן המילים של אמבפה נחשבות כמזלזלות

אם זה מצדיק את התגובות של דיבו זה כבר סיפור אחר

למה אתם חושבים שמבאפה יעזוב את פריז בקרוב? יש לו צ’ק פתוח שם, נשיא המדינה מלקק לו ויורד לדשא לנחם אותו.ראיתם נשיא אחר מנחם שחקן?
מותר לו לזלזל בכדורגל דרום אמריקאי למרות מסי וחצי קבוצה של ברזילאים.
הם גם ייקחו מתישהו את הצ’מפיונס, כי הכסף בסופו של דבר ידבר. וגם יש להם יתרון שהם לא צריכים להתאמץ בליגה 3 ימים לפני משחק חשוב כמו שאר היריבות.
אני מאמין שכל עוד אופ’'א מרשה לקטארים לצפצף על הפייר פליי, הוא יישאר שם, ו psg רק תתחזק.

ניימאר מורחק אתמול שפסז משחקת ב 1 ינואר משחק הבא שלה . אני בטח סתם נטפל אליו והוא לא סתם חטף שתי כרטיסים בדקה אחת במיוחד בשביל זה…

טוב עוד מעט לאחות יש יום הולדת :joy:

סתם מסקרנות - אתה ראית את המהלך של הצהוב השני?
הוא אשכרה קיבל אותו על צלילה ברחבה. לא בדיוק הדרך השגרתית לקבל צהוב שני.
וזה היה במצב של 1-1, אם כי אפשר לטעון שהליגה לא מעניינת אותו וממילא פריז פייבוריטית אפילו אם תאבד נקודות.

המשחק הבא הוא נגד לאנס, סגנית המוליכה (פער 5 נקודות בלבד, נכון לכתיבת שורות אלה), בלי מסי וניימאר. יהיה קשה.