P$G - זה סופו של כל פרוייקט גלאקטיקוס

אחרי בעיות הגז עם רוסיה מה אירופה כבר יכולה לעשות מול ספקית הגז הכי חשובה כרגע ?

אני בעד שהקטארים יפסיקו לספק גז לאירופה בגלל הסנקציות על PSG.
השקיעו מיליארדים במונדיאל ובניסיון של לגיטימציה של המשטר שלהם בעולם, בטח יזרקו הכל לפח בגלל PSG.

טבאס מנסה לעזור לקבוצה האהובה שלו בלה ליגה (עם אמבפה). אין לו קשר לffp או דברים כאלו. האחרון שיכול לדבר על ספורטיביות ודברים כשרים זה טבאס, טוב בסדר אחד האחרונים.

בקטע הזה, אין לי האויב של האויב שלי הוא החבר שלי, זה נבלה וזה טרפה. מאחל לשתי הצדדים לשבור את הרגלים אחד לשני.

דרך אגב תשימו לב שהוא לא מתלונן לאופ"א שהיא המוסמכת לדון בעניין. הוא כנראה לא רוצה להתלכלך עם הבוס שלו.

הם לא צריכים לזכור כלום, רק להזכיר לאירופאים שקר בחורף.

הם לא צריכים להגיע רחוק מידי או יותר מידי להתאמץ, מספיק לשאוב כמה חביות נפט לדאוג לעוד כמה בירוקטים אירופאים להרגיש טוב יותר עם חשבון הבנק שלהם וזהו והם חופשיים, אתה הולך רחוק מידי.

קטאר לא מחזיקה את אירופה בביצים. משהו כמו 7% מיבוא הגז בסה"כ.
הרוסים סיפקו 25% לפני המלחמה ואוקראינה עוד 10%, ועדיין אירופה שרדה. הם ימצאו ספקים אחרים, ישראל ומצריים למשל, מקסימום ישלמו קצת יותר.
אבל אנחנו חורגים מאוד מהנושא.

חח אתה באמת חושב שצ’פרין יעשה משהו לאהוב ליבו נאסר אל חליפי?

https://twitter.com/theMadridZone/status/1690666195244998656

זה פשוט מצחיק.

https://x.com/madridxtra/status/1690688096969396224?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

נשאר.

העיקר אל חלאיפי אמר או חידוש או מכירה.
ואז איים לשים אותו ביציע עד שיחדש או יימכר.
והנה, הוא לא חידש רק קרץ ואל חלאיפי שבר את המילה שלו והתקפל.
מועדון בדיחה ונשיא בדיחה.

מה פיספסתי פה, הוא איים על אמפבה ביציע ועכשיו אמפבה משמיע קולות שהוא מסכים להאריך חוזה. אז למה זה הפסד של אל חאליפי. הוא קיבל מה שהוא רצה (אם הצרפתי מאריך את החוזה)

מה שתיקו 0 יכול לעשות…

“אם הצרפתי מאריך את החוזה” - בדיוק. “אם” גדול מאוד.

כן, היריבות לאליפות פותחות פער על PSG, שווה לשבור את המילה ולהתקפל.
וזה אחרי שהוציאו רק הקיץ יותר מתקציב שלם של כל קבוצה אחרת בצרפת.

אני יוצא מנקודת הנחה שהודעה שהוא פתוח להאריך חוזה והם אופטימים קשורה להודעה של אל חאליפי.

אם זה יקרה . זה ניצחון נוסף של אל חאליפי על אמבפה.

בגדול אבל אני מסכים איתך על הבדיחה אבל באופן ספיצספי פה לא. אבל תן להם להמשיך להיות בדיחה . בדיכאון שברצלונה מביאה לי אני זקוק לזה.

ברגע שאמבפה אמר להם שהוא פתוח להארכה - מה ציפיתם? שישאירו אותו ביציע עד שיש ההארכה בפועל?

העיפו את ניימאר, הביאו לו את החבר דמבלה, ועכשיו כשהוא פתוח להישארות נותנים לו לשחק. סביר להניח שאם יראו שהוא מושך אותם באף יזרקו אותו ליציע שוב.

איזה כיף זה שדמבלה סוף-סוף לא בברצלונה, ואני יכול להנות מהכישרון הטהור שלו בלי להרגיש שזה פוגע בקבוצה שלי

look-at-each-burst-out-laughing

ממתי אתה אוהד בארסה?

לא הבנתי, מה כבר הוא עשה?

אני גרוע בלהבין ממים. בומר גאה

זוכרים את מבאפה ביציע בקיץ, ואז הוא פתאום חזר?
היום מבאפה אמר בראיון שהוא לא חידש את החוזה דאז, אלא ויתר על בונוס נאמנות בסך 80 מיליון יורו. זה מה שהחזיר אותו לסגל.
הוא שחקן חופשי בקיץ הבא.