שחקנינו בנבחרות: קיץ 2024 עם יורו וקופה

לאמין או איך שתקראו לו פה, ארבע אסיסטים ביורו. שיא

https://x.com/BarcaTimes/status/1812581089564565737

נו בכמה מוכרים אותו? מילארד?

נ.ב אסיסט או גול בכל שלב של הנוקאוט עד הגמר כולל בגמר.

הילד הזה יגדל להיות משהו מיוחד

טורניר מרגש מאוד של לאמין. מעניין מאוד לאן יתפתח. הבגרות והביצים שלו זה משהו מיוחד.

חייב לשפר את הסיומת וההשתלטות על הכדור.

הוא סיים עם אותה כמות גולים כמו קרבחאל. טורניר חלש.

לאמין בראיון לפני הגמרים אמר שהוא חולם על מפגש מול מסי וארגנטינה בפינליסימה. קיבל את המתנה שלו ליום הולדת 17.

14/07/24 - לאמין סוגר זכייה עם בישול ואנשים אשכרה דנים לגבי האם שדדו ממנו את פרס שחקן הטורניר.

14/07/24 - מסי זוכר זכייה עם פציעה ואנשים דנים לגבי האם זה הטורניר האחרון שלו עם הנבחרת.

מי יתן ויהיו לנו עוד כמה שנים של השוואות :cry:

מי אלו האנשים האלו?

לאמין נתן טורניר מצוין אבל בשום סרט הוא לא שחקן הטורניר.
הוא אפילו לא היה השחקן הכי טוב בספרד.

שיחק מעולה כחלק מקבוצה והזכיה בפרס השחקן הצעיר מתאימה בדיוק.
שחקן הטורניר זו הגזמה.

לאמין מן הסתם לא שחקן הטורניר, אבל נראה לי פיספסת את הכוונה שלו, שזה להראות איך הוא מתקדם ברמת הציפיות ממנו. שאנשים אשכרה משווים בינו לבין מסי.

אני פשוט לא מסכים שצריך לשים השואות בינו לבין מסי זה פוגע בלאמין עצמו וגם אם ללא כונה פוגע “במסי”.

לא יודע לגבי שחקן הטורניר… אבל בהחלט ממצטייני היורו. הייתי שם אותו בחמישייה.

ברור שהוא בין המצטינים בטורניר. אבל הטורניר הזה היה חרא של טורניר. בעתיד הוא גם יהיה מצטיין של טורנרים שבו אשכרה ישחקו כדורגל אני מקווה.

רודרי זה השחקן הכי טוב בספרד. תתבעו אותי

היי היי משה תרגע קצת… איזה אמירה קיצונית יא אללה.

לאמין מתמודד לגיטימי לשחקן הטורניר.
4 בישולים וגול, כמעט כולם מכריעים וסופר חשובים.
הגול נגד צרפת הציל את ספרד בעיני.

כמעט כמו “רודרי הפיבוט הכי טוב בכל הזמנים”

:slight_smile:

ניפגש בבית משפט.
אולמו השחקן הכי טוב בספרד ביורו הזה.

לא לאמין ולא ניקו. רודרי שני בצוותא עם לה נורמנד ( איזה רכש של צ’ולו)

דימה תן כתובת , יאללה מכות

:slight_smile:

לי יש חולשה לקשרים אחורים פיבוט או איך שתקראו להם. הם אף פעם לא יקבלו את הקרדיט שמגיע להם

כן, אבל אם רודרי היה משחק בלייפציג ואולמו בסיטי, אף אחד לא היה מעלה את השם של רודרי לפני אולמו.

מה דעתך על לה נורמנד? לא טורניר מושלם שלו? אכל את טובי החלוצים של אירופה, פרט להאלנד.

האלנד של השנה, אחת האכזבות הגדולות

יש לו הרבה מה להוכיח בשנה הקרובה.

כן אבל רודרי משחק בסיטי ואולמו בלייפציג, ועד כמה שידוע לי אין איזו מלחמת עולם עליו.

רודרי בכללי השחקן הספרדי הטוב ביותר, בטורניר הזה פביאן רואיז התעלה על עצמו ונתן טורניר מדהים. אולמו היה מעולה, כמו ניקו, ימאל ואחרים, אבל את הטורניר הזה ספרד ניצחה מהקישור, ואפשרה לשחקני ההתקפה שלה לבוא לידי ביטוי בניגוד לנבחרות אחרות שלא הצליחו לעשות את זה, והתוקפים שלהן בקושי ראו את הכדור.

בארסה, באיירן, וקבוצות עלומות שם מהפרמיירליג, בנוסף ללייפציג שרוצה שיישאר.
אני לא דיברתי מי השחקן הטוב ביותר באופן כללי, אלא מי לדעתי היה הכי טוב ביורו בנבחרת ספרד.
לדעתי זה היה אולמו.

שים את אותו סעיף שחרור לרודרי ותראה מה זו מלחמת עולם.

בארסה לא באמת מעוניינת בו, היא מעוניינת בו כמו שהיא מעוניינת בעוד 101 שחקנים אחרים. המטרות המרכזיות לעכשיו לפי מה שאני מבין הם ניקו ומיקל מרינו.

נגיד ואני מסכים, איך זה קשור לטענה שלי שהוא הכי טוב בספרד ביורו הזה?
זה כמובן סובייקטיבי, אבל התרשמתי ממנו מאוד. כל מה שהוא עושה, בכל תפקיד, הוא עושה טוב.