כדורגל ספרדי - שוטף

שהיה ברור, זה סתם ציניות. בלי להכנס לתרד שלכם אני יודע שלא. אבל פיספסת מה אני כותב.

אני לא נפגע, תאמין לי , אבל אני יגן על השם הטוב של עמיתי לפורום. זה השמצה שיקרית מה שנכתב פה עלינו .

לא הבנתי… מה סתם ציניות?
איך אתה יודע שלא אם אתה לא נכנס לראות?

מה נכתב עליכם פה בדיוק?
אתה נפגעת מחנן כי הוא היה לא מכבד ומזלזל (מילים שלך) כשהוא הגיב ושאל מה יש לכם להגיד על זה שהייתה טעות שיפוט לטובתכם כביכול אחרי שהזדעקו פה על הטעות לטובת ריאל…

אני מכיר את דימטרי ואסף מספיק טוב כדי לדעת שהם לא “יטרילו” אותכם בפורום. אתה מוזמן לתקן אותי אם טעיתי.

נו באמת, תקרא את ההודעה של העמית שלך לפורום.

צריך גם להבדיל בין ההטרלה של משחק גביע להודעה של ראוליטו פה. זה שתי דברים שונים.

בוא לא ניתמם הוא גם הודה בזה שהוא הטריל אותנו.

אני התעצבנתי, אבל חשוב לי להדגיש אני לא כועס או רוצה להרחיק או להעניש אף אחד. אבל צריך לשמור על כבוד הדדי. אם הוא היה כותב את זה בפורום הספרדי לא הייתי אומר מילה. אפילו לא היה אכפת לי.

שים לב שאתה החלטת שלהכנס לפורום שלכם ו"להטריל" או לעקוץ זה לא מכובד ומזלזל אבל אתה לעולם לא נכנס לפורום השני אז אתה לא יודע אם זה קורה שם ברגיל. ואז אולי זאת הנורמה בכלל שאנשים פה עוקצים אחד את השני (מה אתה מפרש כהטרלה ומה כעקיצה ידידותית זה כבר עניין שלך) ואתה פשוט לא מודע לזה.

לא רוצה. שחרר אותי מדיונים על צלסי 2009 ושלטון פרנקו… הבלגן התחיל פה מתגובה של חנן.
לעומת קראתי את התגובה בה חנן מסביר את עצמו והוא צודק… אין צורך לסמן אותו כאיזה משהו חריג פה בפורום כשהוא עשה משהו שקורה כל הזמן.
איך הוא כתב dont dish it. if you cant take it
משהו כזה.

חשבתי שאתה מאוד אוהב משחקים ראשונים בהם הקבוצה האחרת קופחה. הייתי בטוח שתציין את הגול של מיליטו מ300 מטר.

אז אתה לא אוהב לדבר על משחקים ראשונים? כי את האדום של באלק, את 3 הנבדלים שלא היו ולא נבראו של אטו ואת הפנדל על הנרי מהמשחק הראשון לא הזכרת.

כל פעם שציינת איזו טעות שיפוט שנהניתם ממנה, היה לך מאוד חשוב לספר כמה נדפקתם במקרה אחר וזה מתקזז, אבל במקרים של ברצלונה היה לך נוח להתעלם מכל הפעמים שנדפקנו. נשמע לי שאתה לא כזה אובייקטיבי אחושרמוטה.

טוב, מספיק. הוצאתם מספיק קיטור ורפש, המטאטא ריחם, אבל בוא נעצור כאן. רוצים להמשיך - תפתחו דיון בקפיטריה (או תשתמשו בקיים, לינק למטה). כנ״ל לגבי הדיון בת׳רד הגביע של בארסה.

דימטרי, ככלכלן של הפורום, יכול לכתוב איפה שהוא רוצה, מה שהוא רוצה.
אסף הוא אחד האוהדים השרופים הכי אובייקטיבים שאני מכיר. אז לא באמת משנה איפה הוא כותב.
ואני… אני שונא את שני המועדונים הקטנים שלכם יותר ממה שהם אוהבים משחק הגון ותמיד אשמח להטריל אתכם, גם אם במקרה ההוא הייתי רציני כי גנבתם את המשחק :grin:

בקשר לסנטיאגו, אחלה בחור שתמיד מכבד את האחרים וכיף לקרוא אותו.
כשקראתי את מה שכתב מיד הבנתי שזה בהומור, וזה ממש הפתיע אותי שכל שרשרת התגובות אחרי ההודעה שלו יצאה מפרופורציות.

הייתי מחזיר לו בהטרלה או מתעלם.
ועכשיו אני מציע שנלך כולנו ביחד לחבק עצים.

שמאלן :joy:

ורק לשם הסדר הטוב (ובשביל תגובה רגועה יותר ופחות עצבים), הדיון שאני פתחתי פה היה כמה שאלות שלגיטימי לשאול, בלי דיבורים על מי מושחת ומי לא, ומי נהנה יותר משופט ומי לא ובלי צורך להיות אובייקטיבי או לא.
היה דיון רגוע יחסית, ציטוטים מהחוקה.
מוזמנים לבדוק בעצמכם מתי הפך לוואטבאוטיזם שלא קשור בכלל לנושא השיחה וסיים את הדיון הרגוע.

אני שונא שמערערים על היושרה שלי בצורה כל כך בוטה.

אחרי הניצחון האחרון, ג’ירונה כבר עם 83% הצלחה אחרי למעלה מחצי עונה, ולמעשה נמצאת בקצב של 95 נקודות בעונה.
זאת אפילו לא “סתם” סנסציה סטייל לסטר/ריאל סוסיאדד (או קריית-שמונה, לחובבי הז’אנר). מדובר בקצב צבירת נקודות שגם ריאל וברצלונה במלוא כוחן ותפארתן התקשו לספק.

אני לא חושב שיש ספורט אחד שיש בו יותר חשיבות למומנטום* מאשר הכדורגל.
יום אחד מישהו יחקור את החריגות הסטטיסטיות המטורפות האלה, שמביאות אוסף שחקנים אלמוני לחלוטין לספק קמפיין מטורף בכל קנה מידה ובניגוד לכל הסתברות אפשרית.

*[עם כל הכבוד העצום שאני רוחש למה שג’ירונה עושה העונה, הסיבה שאני קורא לכך ‘חריגה סטטיסטית שנובעת ממומנטום משוגע’, ולא, למשל, מנסה להסביר את סוד ההצלחה שלה בפרויקט המקצועי המוצלח שלה - היא שאני לא חושב שיש כאן אחד שיהמר שג’ירונה איכשהו תתקרב ללשחזר את ההצלחה של העונה גם בשנה הבאה. בכדורגל יש תופעה של קבוצות קטנות שנכנסות פתאום למין לופ לא מוסבר של הצלחה חריגה במיוחד, וכמעט אף-פעם הן לא יידעו לשחזר אותה - בלי קשר בכלל להאם הן הצליחו לשמור על השחקנים המובילים שלהן או לא. חלק מהקסם של הענף הזה].

הדימיון לריאל סוסיאדד שדווקא נגד ריאל מדריד ב-2003 עשתה ארבע נקודות - תיקו בסנטיאגו ברנבאו כשהיא לא נפלה מריאל ו-4:2 ענק “בגומלין” בסיבוב השני עם ילד פלא בשם צ’אבי אלונסו - הוא נובע מסגנון המשחק ההתקפי. כי ולנסיה של תחילת העשור הראשון של שנות ה-2000, בעיקר האליפות הראשונה, וגם דפורטיבו לה קורוניה - היו קבוצות אגרסיביות עם הגנה ברזל למרות שהיו רגעי קסם עם פאבלו איימאר או חואן קרלוס ואלרון בהתאמה.

אולי לא נכון לצפות מג’ירונה לשחזר את ההצלחה אלא לנסות להיאבק על ליגת האלופות בעונה הבאה בהנחה שהיא תאבד נניח את סאביניו, אולי יאן קאוטו וכן הלאה.

image
פבריציו פישל פה ולא מספר את הסיפור האסיסי מאחורי המצב של פאוליסטה בולנסיה.
אבל אני קראתי ב MD ומצאתי לנכון לשתף.

פיטר לים הבעלים של ולנסיה רוצה למכור את פאוליסטה כי לפי החוזה אם ישחק 20 משחקים העונה, החוזה שלו יוארך אוטומטית לעוד שנה.
הוא שיחק עד עכשיו 18 משחקים ובעצם באנקר בהגנה של ולנסיה.
לים דרש מהמאמן בראחה לא לשתף את פאוליסטה יותר, אבל בראחה סירב. הוא כידוע אוהד אמיתי של ולנסיה ולא סתם מאמן שכיר חרב.
לפי הכתבה, המטרה של לים לצמצם במשכורות ופאוליסטה מרוויח לא מעט בסטנדרטים שלו.
פאוליסטה משחק בולנסיה הרבה שנים, אבל החידוש האחרון נעשה כבר בתקופה של לים, כך שהוא לא יכול להאשים את ההנהלה הקודמת.
לולנסיה יש בעיה קשה במרכז ההגנה, אבל לפיטר לים לא אכפת.

נ.ב. אוהדי ברצלונה יקרים, יכול להיות גם יותר גרוע.

הדבר היחיד שמפתיע פה שולנסיה מצליחה לשרוד תחתיו.

הבת שלו כבר הצהירה שהם רוצים להרוס את הקבוצה…

אבל למה הוא כל כך לא רוצה שהוא יאריך את החוזה שלו. במקרה הזו הוא יכול לעשות עליו יותר כסף ממכירה שלו? מה אני מפספס.

אין לו שוק. הוא בן 33, כסחן מגעיל ולא מוכשר במיוחד.

עכשיו זה רשמי - פאוליסטה מצטרף לאתלטיקו מדריד בהעברה חופשית.
הבלם הטורקי סויונצ’ו הושאל מאתלטיקו, לא זוכר למי.
ולנסיה נשארה עם בלם אחד בריא בסגל הבכיר לפי מה שקראתי.

עוד פעולה מוצלחת של קים במטרה שלו להרוס כל מיני הצלחה בונלסיה.

חזר לטורקיה, לפנרבחצ’ה

דיווחים רבים בספרד שריאל מדריד סגרה עסקת חסות עם ענקית הטכנולוגיה HP.

הלוגו של החברה האמריקאית צפוי להופיע על השרוול בחולצה של הקבוצה.

לפי דיווחים, שווי העסקה הוא כ70 מיליון אירו בעונה שזהו סכום גבוה מרוב נותנות החסות על בטן החולצה בענף.

באופן סטנדרטי חברות משלמות עד כמה מיליונים בודדים על חסות שרוול ולכן העסקה של מועדון הפאר מספרד וHP חריגה ומשמעותית מאוד.

בריאל מדריד נמנעו במשך שנים להוסיף עוד לוגואים ופרסום על התלבושת כדי לשדר יוקרה ואסתטיקה אך הסכום יוצא הדופן הצליח לשנות את המדיניות במועדון.

עם החוזה החדש, ריאל מדריד תרוויח כ250 מיליון אירו בעונה רק מחסויות ראשיות!

נותני החסות הראשיים:

Adidas - 115-120 מיליון
Fly Emirates - 70 מיליון
HP - 70 מיליון

בנוסף, ריאל נהנת מעוד חסויות רבות של מותגים נוספים כמו קוקה-קולה, ניבאה, ב.מ.וו, סיסקו, סוני ועוד.

בעקבות העסקה הזאת ולפי התחזית הכלכלית של ההנהלה, ריאל מדריד צפויה לעבור בעונה הבאה את רף המיליארד אירו בהכנסות ואם וכאשר תצליח היא תהיה מועדון הכדורגל הראשון לעשות זאת.

נראה שריאל רק מתקדמת קדימה בעוד יתר בעולם הולך אחורה

יש דיווחים שברצלונה בדרך לחתום על עסקה עם פומה בשווי 200 מיליון לעונה,זה אמיתי או פנטזיות?

אמיתי, אבל ממה שהבנתי יש סעיפים ב-200 ככה שהם לא מובטחים.