תלונות על אוהדי ריאל בפורום בארסה

פוצל מדיון הקלאסיקו.

אין לי מילים, רובנו הסכמנו ועדיין מסכמים שהיה פנדל. אפילו רובנו הסכמנו שהתנהגות של קומאן במסיבת עיתונאים היתה מבישה.

מה שהתחיל פה את כל העניין ש Raulito-7 בא וגם אם הוא ינסה להיתמם עד מחר , מחליט להתנשא עלינו ולרמוז שאנחנו בכינים. לעומת אוהדי ריאל מדריד . ברור שזה בולשיט אחד גדול. כל אוהד מקטר על השופטים וכל אוהד קבוצת כדורגל בטוח שיש קונספרציה נגד הקבוצה שלו שמשהו לא עובד בה. זה חלק מהרגש והעצבים שמפסידים. אוהדי מדריד וברצלונה אותו דבר בקטע הזה, אבל משום מה אוהדי מדריד חושבים שהם שונים…

ואתם עדיין מציפים לנו את השרשור הזה בהתנשאות שלכם ובאובססיה שלכם לגבי בארסה מניה ומסיטים את הדיון ממה שאני במפורש ניסתי להסיט אליו וזה אל הטקטיקה והבעיות הספורטיביות של ברצלונה (הבאתי לפה את הפוסט של בארסה סטורי על חוסר ארגון בגול הראשון) במתכון. בגלל שזה מעיק ומונע כל דיון עניני. כל חילופי האשמות “למי יש יותר גדול”.

הפורום הזה שייך לאוהדי ריאל מדריד. המנהלים פה מאפשרים להם לעשות כל מה שבזין שלהם. בחלק שלנו. הגיע הזמן שנבחר אכסניה אחרת.

יש לך הצעות? ספורטאנטר כבר לא קיים לצערי, ביחד עם כל הארכיון שלו. אני מסכים שבפורום הישן ההתגרויות הללו לא היו עוברות.

הפורום הקודם היה מיוחד הרבה בגלל ״התגרויות״ כאלה ובאופן כללי שיח גם בין אוהדי קבוצות שונות. אם יש משהו שאתם חושבים שצריך להימחק תמיד אפשר לפנות בפרטי אלי או לכל מנהל, אני לא רואה הודעות כאלו בדיון הזה.

בפורום הקודם היה מקום לאוהדי ריאל מדריד, מקום לאוהדי ברצלונה וגם פורום בינייים לליגה הספרדית. בפורום של אוהדי ברצלונה, וגם בזה של מדריד אגב, אכפו ביד קשה איסור על כל ניסיון של אוהדי הצד השני להגיע ולכתוב הודעות שהתכלס שלהם הוא - כולכם בכיינים, אוהדי בועה או ניסיונות לשמחה לעיד. זה קורה פה הרבה.

עריכה:

שנה שלמה שכל פעם שמישהו בפורום כתב איזושהי ביקורת על ההנהלה הגיע איזה אוהד או מספר אוהדי מדריד כדי לכתוב שכולנו בכיינים. זה נרגע רק לאחרונה.

הפורום הקודם לא היה מושלם, אבל לפחות בסופו אכפו מדיניות של מינמום כבוד .

ואם היתי עושה “שולה מוקשים” לאדון ראלוטו מה הוא כתב על שופטים ברגע שהוא חשב שהם דופקים את ריאל הוא לא היה כותב פה שנה בגלל הבושה.

ודרך אגב אין לי משהו נגדו. מאחל לו הצלחה בספר , כותב מצוין שאפילו אני שוקל לקנות את הספר על ריאל מדריד שלו, אבל שלא יטיף לי מוסר על בכינות.

יש הקלה כללית באכיפה לעומת הפורום קודם, כלפי הרבה סוגים של הודעות, בין היתר משום שיש הרבה פחות הודעות.

מציע שנמשיך בפרטי אם יש הודעות ספציפיות (לא ברור לי מה הבעיה עם ההודעות של דור, גם אם הוא טועה) או בדיון נפרד כדי שיוכל להימשך הדיון הענייני בנושא המשחק והשיפוט.

בתור נציג בכיר של הקבוצה הזו - אני לא מבין מה אתה רוצה. לאנשים יש דיעות ובשביל לכתוב אותן יש פורום. לא להסכים עם מישהו, גם בחריפות, זה לא הטרלה. זו הזמנה להראות לי כמה אני טועה/דביל/שקרן/וואטאבר.

שוב מציע לסיים את זה כאן ולפתוח דיון נפרד.

ככלל, אני הייתי מחזיר תת סעיף של הליגה הספרדית כמקום שבו יש יותר לגיטימציה להתנצחויות מהסוג הזה, אבל כן, אני חושב שחלק גדול מההודעות בסגנון של - ואלוורדה נהדר! אתם בכיינים. ברטומאו לא כזה גרוע! השיפוט בספרד אף פעם לא לרעתכם! לא צריכות להיכנס לפורום הזה (של אוהדי ברצלונה) וצריכות להימחק.

אין ספק שיש הרבה פחות הודעות והשתתפות ככלל בפורום, זה נכון.

שוב, בתור אחד האנשים העיקריים שאתה מכוון אליהם (אני מניח לפחות, משום שהיו לי עשרות דיונים כאלה), אתה עושה קריקטורה של ההודעות. זו לא היתה עמדתי, והשתדלתי תמיד לנמק. באופן כללי קשה מאד להגיע להסכמה בנושא הזה בלי לקבל דוגמאות להודעות ספציפיות, אחרת זה די באוויר.

לגבי פורום ספרדי - ישנו שירשור בשם “כדורגל ספרדי” עם כמות הודעות נמוכה למדי. אפשר לנסות למשוך דיונים לשם (או לבקש מהמנהלים להעביר את חלקם לשם), וכמובן שאם נראה שם הרבה טראפיק אפשר לפתוח גם פורום (לא רואה את זה קורה כרגע)

אני רק עכשיו הבנתי שאתה הוא אורי. זה מבלבל. סתם בדרך אגב.

אני רוצה אם כבר יש פה דיון להציף את סוגית ה״הם״.
הרבה פעמים רואים הודעה של אוהד ומשייכים אותה לכל אוהדי אותה קבוצה.

דבר נוסף, הוא הקצנת הדעה.
אני מתקשה לנהל דיון של שחור ולבן. אפשר לחשוב שהמצב של ריאל הוא גרוע בלי להשוות להפועל תל אביב. אפשר לחשוב שמעשה נקודתי של וולוורדה אינו טעות מבלי לחשוב שהוא מאמן טוב.
לצורך העניין 99% מאוהדי ריאל לא רוצים את בנזמה, ועדיין נחמיא לו כשמגיע.

זה בעיה שלי עם תרבות השיח בארץ, שאין חשיבה ביקורתית. מסתכלים על שם הכותב לפני שמסתכלים על התוכן, מחפשים בהכרח צד צודק כשיכול להיות ששני הצדדים טועים באופן מוחלט (או אומרים משהו הגיוני), מחפשים להכליל את הנאמר לקבוצה מסוימת כשזו יכולה להיות דעה אישית.

מרגיש הרבה פעמים שהמטרה היא להתנצח בדיון (גם אני חוטא בזה, כן?) ולכן לחפש את ההודעה שממול בקטנות.

מצד שני צריך גם להבין שאם אנשים מסוייימם סובלים מוואלורדה ברמה שהם הפסיקו לראות משחקים, הדבר האחרון שבא להם לקרוא זה על זה שהצלחת למצוא את הפעולה החיובית היחידה שלו מבין 250 האחרונות.

גם אם אתה מאוד מאוד בטוח שהפעם מצאת פעולה חיובית שלו, וזה ובוער בך לציין שמצאת אותה.

מקבל. עדיין חושב שאפשר תגובה עניינית, אבל מקבל.

בכל אופן כן אשמח לתגובה ספציפית פר משתמש, הדעות שלי ושל שאר אוהדי ריאל יכולות להיות הפוכות בכל שאלה שהיא לא את מי אתה אוהד. אנחנו שמאלנים וימנים, חובבי בנזמה, שונאי בנזמה, חושבים שבנזמה הוא לא טוב אבל גם לא הבעיה הדחופה ביותר, חושבים שהוא מספיק טוב אבל לא נהנים לראות אותו…
אני לא יכול לסנגר על דעות של אחרים, בטח ובטח כשאני לא חושב כמותם, ולפעמים ההודעה מגיעה לשם

שאני שומע או רואה מישהו אומר לי “אני לא תומך באיקס אבל ואז בכל נושא מגן על אותו איקס” זה נשמע לי מוזר.

מאוד משעשע אותי לקרוא עכשיו הודעות של אוהדי ריאל, שההנהלה שלנו חרא ושהיא משתמשת בתקשורת המקומית בשביל האגנדה שלהם. מוזר שכתבתי את זה לפני חודש רמזו שאני קונספירטור…

לפחות מכל הבלגאן, סוף סוף אוהדי ריאל ואוהדי ברצלונה מסכימים שברתומאו הוא בן זונה :slight_smile: (למרות שבעיני ברתומאו הוא אגדה מדרידאית , צריך להקים פסל לזכותו במדריד. אוהדי מדריד צריכים לסגוד לו)

אתה פשוט מערבב את כולם לקלחת אחת ששמה ״אוהדי ריאל״ ומקבל, כביכול, חוסר עקביות. באופן אישי, דעתי על ההנהלה שלכם/ואלוורדה, כמו גם על הדעות שלכם עליהם, לא השתנתה באופן מהותי.

ציטטת אותי מקודם בדיוק בהקשר הזה ולכן אני מניח שהתכוונת בעיקר אלי.
יש כאן אפשרות לבדוק את היסטוריית ההודעות. מוזמן לעבור על היסטוריית ההודעות שלי ולמצוא הודעה אחת שחורגת מהקו של ההודעה המצוטטת. משעשע אותך או לא, מעולם לא אמרתי או אפילו רמזתי אחרת.

אני מבין את התסכול שלכם אבל רבאק טיפה הגיון.

אני לא תומך בביבי, אבל זה לא אומר שאתמוך בכל אמירה שלילית שיגידו עליו, בטח ובטח אם לא מבוססת.

אני גם יודע שהרבה מהבעיות היו עם ההודעות שלי, אני גם לא טלית שכולה תכלת ומה לעשות גם אני נופל להתנצחויות מיותרות.
אבל לבעיה יש 2 צדדים ששניהם צריכים להיות בוגרים. הפתרון לא להגיב הוא פשוט לא ברוח הפורום. אז אולי אפשר להגיב עניינית עם פחות התנצחויות? להפסיק להכליל דעות של משתמשים אחרים? להפסיק עם הקצנת הדעות?

אני קיבוצניק, תכלילו עם הקצנה את הדעות הכלכליות שלי ותקבלו קומוניזם (שאני לא תומך בזה כלל)
עכשיו ברור שהגזמתי והכל גם ברוח הכדורגל. אבל קשה לנהל דיון שהולך לכיוונים כאלה של הכללות, הקצנות ושיוכים.

שבמקום להסביר מה הן הדעות שלי באמת אני עסוק בלהסביר למה, למרות שיצאתי נגד הקפיטליזם במקרה נקודתי, זה לא אומר שאני קומוניסט. האמת אני אפילו די קפיטלי

כתבתי אוהדי ריאל . מבחינתי מה ששבר את קש הגמל, התחיל שאתה התחלת להאשים אותנו שאנחנו מושפעים ממונדו דפורטיבו והתקשורת המקומית והתעלמת ממה שאתה אפילו כתבת ש"רוב הפורום הסכים שהיה פנדל" . או שאני מדמיין ולא כתבת את זה.

דרך אגב עכשיו אני שם לב שאתה עשית בילבול עם הציטוטים אני התיחסתי אליך בזה (אתה לא יחיד):

לציטוט שהוספת לא התיחס אליך בכלל…

יש פה קבוצה שלמה של אוהדי ריאל שבכל נושא ונושא אני מוצא את אותם תמיד בצד של ההנהלה, הפלא ופלא פעם היחידה ששמעתי אותם אומרים מילה אחת רעה על ההנהלה , זה שפיטרו אות ואלורדה. משהו שאני חושב שלפחות 95 אחוזים מאוהדי ברצלונה עשו יום חג שפיטרו אותו.

רק בשביל השעשוע לפני שנה או משהו כזה שלחתי הודעה @Aragones בואטסאפ (בתקופה שהמחשבה שמסי יעזוב היתה דימיונית) שבמקרה שמסי יעזוב בגלל ההנהלה , יבואו אותם אוהדים של ריאל, ונתתי לו שמות, ויגנו על ההנהלה. אני חושב שצדקתי ב100 אחוז. הוא יכול להעיד על זה.

ממש צירוף מקרים.

ונקודה לסיום:

אני הכנסתי את ההודעה של בארסה סטורי בשביל שיהיה שיח על נושאים טקטים ולא שיפוט, שעל זה אוהדי ברצלונה צריכים לכתוב, אז למה החפירות שאחרי?
כמו פינג פונג של יגמר לעולם

ואני מצטער , דימטרי צודק במאה אחוז. אם דימטרי חושב שהשיפוט לטובת ריאל מדריד זה זכותו המלאה. טועה או צודק זה העסק שלנו. אתם לא צריכים להתערב בזה.

יש פורום ספרדי. אתם יכולים שם להכנס בו. הוא לא חייב לתת לכם הסברים.

Gev

אני יגיד לך בעיה אחת שיש לי איתך, אתה הרבה פעמים לא קורא מה שכתובים לך ומוציא את הדעות של היריב מההקשר שלהם.

אתה רוצה דוגמה? בדיון על עזיבה של מסי:

הודעה אחרי הודעה אני רושם לך שאנחנו רוצים אומנם לשחרר את מסי אבל תמורת סכום כסף. וזה גם העמדה של מסי בעצמו.

אתה זוכר מה השבת לנו? הודעה אחרי הודעה שאנחנו רוצים לשחרר את מסי בחינם…