מחזור 34 : משחק קריטי נגד אברטון בחוץ

אנחנו יוצאים לאחד המשחקים החשובים של העונה היום, כל תוצאה שאינה ניצחון תפגום פגיעה משמעותית בסיכוינו לטופ 4 .
מהיריבה אי אפשר לדעת מה תקבל- היא יכולה להוציא תיקו מול ליברפול , לנצח את צ’לסי וארסנל ועדיין להפסיד לפולהאם שירדה כבר לליגת המשנה.
בצד החיובי, יאנג מחוץ לסגל וכך גם רוחו הליצן.

Confirmed United squad members

David de Gea, Sergio Romero, Lee Grant, Diogo Dalot, Matteo Darmian, Chris Smalling, Victor Lindelof, Phil Jones, Scott McTominay, Paul Pogba, Fred, Andreas Pereira, Nemanja Matic, Juan Mata, Jesse Lingard,
Anthony Martial, Alexis Sanchez, Marcus Rashford, Romelu Lukaku

אולה ציין כבר שמאטיץ’ ואלכסיס ישולבו, מקטומיניי צריך להמשיך לקבל קרדיט ולמאטה אין מה לחפש במשחק חוץ קשוח.
לפי ההרכב המודלף מאטיץ’ חוזר להרכב .
The leaked United team is:

De Gea, Lindelof, Smalling, Jones, Dalot, Matic, Fred, Pogba, Rashford, Lukaku, Martial.

כל פעם שאנחנו אומרים שלמאטה אין מה לחפש במשחק חוץ קשוח, הוא משתחל איכשהו להרכב.
ניצחון, ואנחנו עוברים את צ’לסי ונצמדים לטוטנהאם במקום הרביעי. כל דבר אחר - אפשר לסכם את העונה, כי במשחק הבא אנחנו מפסידים לסיטי וליריבות יש רק משחקים קלים. גודיסון פארק זה לא משחק קל, אבל אין לנו ברירה מלבד לנצח אחרי ההפסד המטופש בוולבס.

אגב, לא משנה מי תהיה האלופה - הסגנית תשבור את שיא הנקודות למקום שני שעומד על 89 והושג על ידינו בעונת האגוארו. כל הכבוד לשתי המסריחות על עונה באמת מופלאה. הבדל עצום בין העונה הזו לעונת האליפות של לסטר - בה האלופה השיגה 81 נקודות, והסגנית 71. העונה יתכן של-6 קבוצות יהיו יותר מ-71 נקודות. אנחנו כרגע במקום ה-6 עם 64 נקודות ו-5 משחקים לסיום.

הרכב:
דה חאה
דאלוט-ג’ונס-סמולינג-לינדלוף
פוגבה-מאטיץ’-פרד
ראשפורד-לוקאקו-מרסיאל

לפני שלושה חדשים הרכב כזה לא היה יוצא מהגודיסון בלי שפיקפורד אסף מהרשת לפחות שלוש. היום? אמן נראה גול אחד.

לא נכון, למען האמת הבסנו קבוצות מביכות. סולשאר לא יכל לבקש רצף משחקים קל יותר ממה שהוא קיבל. אברטון תמיד עושה לנו חיים קשים, בטח ובטח לאחר פרישת פרגי בתקופה שבה הפכנו לקבוצת אמצע טבלה מובהקת. ניצחון , מכל סוג שהוא יעשה אותי מרוצה.

זה המשחק של מאטיץ’ להראות שמגיע לו להישאר איתנו בשנה הבאה, כי כרגע ילד בן 23 יותר טוב ממנו בשני צדי המגרש.
לא יודע מה קורה עם דרמיאן, אבל אני מעדיף אותו כמגן שמאלי ואת דאלוט בימין, מאשר להסיט את לינדלוף הצידה ולתת את מרכז ההגנה לידיים של ג’ונס וסמולינג שלא מסוגלים לצאת קדימה.
סוף סוף לוקאקו פותח. מעניין מי יפתח בימין - הוא או ראשפורד.

מסכן דה חאה.

תחזירו לי את מוריניו, שיהיה את מי להאשים.

תודה לאל שאני בעבודה ולא צופה במשחק הזה, אני חושב שזאת הדרך הכי טובה להיגמל מהמחלה הזאת.

השחקנים כל כך רכים ואדישים, לא ברור מאיפה יש להם את החוצפה.
מאטיץ’ נראה כאילו הוא עושה טובה שהוא רץ, פתח לסיגורדסון את כל המרחב לבעיטה.

מאטיץ במקום מקטומינאי זה לגמרי על הראש של סולשאר. מאטיץ לא שווה כלום, שחקן גמור.

אני יודע שהוא שחקן מוגבל וכו׳, אבל אחד השחקנים היחידים שהיו לנו בשנים האחרונות שתמיד בא לעבודה ולא פחד מהיריבות כבר לא איתנו-- מרוואן פילאיני. זו הייתה טעות לשחרר אותו באמצע העונה בשביל כמה מיליונים בודדים. פשוט טעות.

אף אחד מהקשרים האחרים שנותרו בקבוצה לא מסוגל לכנס למשחק ולשנות את הדברים. פילאיני היה כזה, וזו סיבה נוספת לדעתי ששיחרורו באמצע העונה היה טעות.

לא חושב שפלאייני היה עוזר לנו בהופעה קבוצתית כל כך חלשה, אין שחקן אחד שאפשר להגיד עליו שהיה בינוני ( אפילו דה חאה מנסה לבשל לאברטון גולים ).
ההגנה היום זו זוועה שאין כמותה, רחמים על לינדלוף שבעצמו לא יודע מה עושה שם. ג’ונס וסמולינג פשוט חלשים.
אבל מעל כולם זה הקישור העלוב הזה - על פוגבה לא אכתוב כי הוא לא שווה את זה, פרד עם עבירות מטופשות ומאטיץ’ גמר את הסוס ממזמן.
אין לנו שחקנים שיעשו את הקאמבק , לא רואה אותנו מכניסים אפילו גול.

אני לא צופה במשחק אבל אני כל כל מכיר את הקבוצה שאני יודע בדיוק איך המשחק הזה הולך.

אפס בעיטות למסגרת.
לאף שחקן לא מזיז, לכן אף אחד לא זז.
הם ראשונים לכל כדור.
אנחנו מסתכלים עליהם מהצד כאילו הם ברצלונה.
פוגבה זוחל באמצע.
ג’ונס פוצע את עצמו.

ככל שנבין מהר יותר שפוגבה הוא שם ותו לא, נוכל למכור אותו לצמצם נזקים, ללכת על שם פחות מפוצץ עם מוסר עבודה גבוהה. ליברפול היא הדוגמא המושלמת לקבוצה עם אפס שמות (חד משמעית אפס שמות) עם מוסר עבודה ברמות שאנחנו יכול רק לחלום עליהם, והתוצאות מדברות בעד עצמן - קבוצה פנטסטית.

אנחנו ממשיכים להביא לפה שמות ומקבלים זבל פשוט זבל.

אני לא מדבר רק על היום. אני מדבר על כך שפילאיני היה מסוג השחקנים שתמיד באו לעבוד, לא אדיש וגורם להרבה כאוס ברחבת היריבה.

אני גם חושב שיש מצב שנכבוש, אבל הקבוצה נראית רע כבר תקופה ארוכה.

אני גם אחדד לגבי הקשרים: פוגבה לא יציב, הררה כובש פעם בשנה, מאטיץ׳ לא כובש ו״גמר את הסוס״, פרד לא שייך לרמות האלה ולא מסוג השחקנים המשנים משחקים. פילאיני לפחות יכול לכנס ולגרום לשינוי במשחק, ולדעתי היה צריך להשאירו עד הקיץ.

השחקנים שראויים להישאר בסגל לעונה הבאה: סקוט מקטומיניי (וזה בעיקר בגלל הפוטנציאל). את כל השאר אפשר להעיף קיבינימט.

מה שצריך לעשות זה באמת להתחיל לקדם שחקנים מהנוער, ולחזק בצעירים אחרים, כאלה שיודעים שזאת הבמה הגדולה בעולם ומוכנים לאתגר.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא היפרדות משחקנים שכדורגל הוא תחום העיסוק המשני שלהם, לדוגמא לינגארד, ילד מושתן שלא עשה כלום בכדורגל עסוק בהקמת קו אופנה משלו ומשתמש בפרסום שלו דרך יונייטד כדי לקדם אותו. זה לא מתאים לקבוצה בסדר גודל הזה. פרגוסון כמעט נתן מכות לבקהאם כשזה סיפק קבלות משחק אחרי משחק רק בגלל שבא עם בנדנה על הראש.
מה שהשחקנים עושים היום ביונייטד זה לא יותר מאשר להתפרסם על הגב של המועדון.

צריכים להעסיק ספורטאים מקצוענים ולא ליצנים סטייל פוגבה ראשפורד לינגארד.
אפילו סאנצז על אף היותו גרוע, תמיד מנסה אבל באמת מנסה, הוא פשוט איבד את היכולת, לכן אין מה לכעוס עליו, זה פשוט רכש לא טוב. האחרים לעומת זאת לא שווים יריקה.

יפה יפה 4-0, אם זה לא כי השחקנים מוכרים אותנו שוב, אני לא יודע מה נשאר. לא סובל אף אחד מהם.

מקווה שברביעי נעלה עם הנוער, וליברפול תצטרך דווקא להגיד לנו תודה על זה כי אם נעלה עם חבורת הכשלונות הזו נקבל עשירייה מסיטי.

לא ראויים להיות שנה הבאה באלופות (ספק אם ראויים לאינטרטוטו), והצדק נעשה. למי שיש יכולת לא אכפת, ולמי שאכפת אין יכולת.
תהליך הבנייה צריך להתחיל עכשיו מהשורש. מינוי מנהל מקצועי סוף סוף, להעיף את כל הליצנים כמו שמאור אמר, ושנה הבאה מבחינתי להעלות רק נוער אם הם אלה שאכפת להם גם אם נסיים מקום עשירי.
ואם סולשיאר בא עם משנה סדורה, אני מוכן לספוג כמה שנים של בנייה ותוצאות רעות בתנאי שרואים חזרה לעקרונות של המועדון.

סולשאר מדאיג אותי, לא בגלל התוצאות אלה בגלל הדבקות שלו בשחקנים כמו מאטיץ ראשפורד ודה חאה.
דה חאה ממזמן היה צריך להיות מסולסל ואת הלוקר של מאטיץ פשוט לפנות, בלי לדבר איתו בכלל, לקחת ולהעיף.

היו פה מאמנים קשוחים בדמות ואן חאל ומוריניו, שניהם הושפלו פה על ידי השחקנים האלה, שניהם לא השכילו להעיף אותם מפה - מה סולשאר יעשה ? ילמד מהטעויות או ילך בעקבות הכושלים ?

לאחרונה ציטטו אותו אומר שמגיע לשחקנים את תקופת טרום עונה כדי להוכיח את עצמם, אני לא בטוח אם הוא סתם טיפש או שזאת פוליטיקה. תן להם טרום עונה ואני אתמוך בפיטורים שלו בדצמבר, אין תקווה ואין מחילה לטיפשות ברמה הזאת.

צריכים למכור את השחקנים שאפשר ולשלם את החוזה עבור אלו שאי אפשר, מה שבטוח אסור להמשיך להעסיק גנבים.

הנחמה היחידה היא שעכשיו אנחנו יודעים עד כמה הסגל הזה לא שווה כלום, תארו לכם סיום עונה מכובד עם ליגת אלופות וודוורד מרוצה, אין שינויים מהותיים ואז שוב בדצמבר מנסים להציל את העונה ומחכים שהיא תיגמר כבר. עכשיו אנחנו זוכים לקבל את ההזדמנות לעשות שינויים משמעותיים - לא כדי לזכות בתארים, כדי להראות שינוי בכיוון חיובי , כדי למצוא את הידיים ואת הרגליים.

מה למדנו היום?

• קבוצה שתבנה על פוגבה כשחקן המרכזי שלה לא תגיע רחוק, לצרפתי המסריח הזה אין תירוצים : שיחק איפה שרצה, מאחוריו שני קשרים שחיפו עליו הגנתית ( לא בהצלחה ) וכרגיל נעלם על המגרש ולא לוקח שמץ של אחריות על המשחק.
  • אין מנוס מהבאת בלם על בקיץ , הגיע הזמן שהבינוניות במרכז ההגנה תסתיים. אם צריך לשלם יותר ולקבל את קוליבאלי כך צריך להיות ( כסף ממש לא חסר ).
  • מה לעזאזל חשב אולה כשהעלה את מאטיץ’ בהרכב ( לפני המשחק טען שהוא התאמן בצורה טובה ושזה מובן שהוא עולה בהרכב :astonished: ) , אם אחרי משחק כזה הוא ממשיך לקבל את ההרכב אבדנו.
    אחרי בלם הגיע הזמן שנראה פה קשר אחורי אמיתי שיודע לשחרר אחרי נגיעה , לעצור התקפות ולשחק חכם ( מה עשו החכמולוגים אצלנו כשדה יונג היה פנוי ).
  • קשה לדעת מה נקבל מההתקפה הזאת , מרסיאל פשוט נוראי תקופה ארוכה ללא שום תירוץ- בורח מהמשחק וכל פעולה שלו שלילית . את התכונות השליליות של לוקאקו כולנו מכירים, לפחות הוא מנסה אבל נכשל לרוב.
    ראשפורד היחידי שמקבל הנחה בגלל הגיל ובגלל שאין לו מה לחפש באגף ימין .
  • האופטימסטים יטענו שתבוסה כזאת תעיר את המערכת ונראה שיפור גדול באיכות בקיץ , אני לא מאמין בליצנים שנמצאים בהנהלה וממשיכים להביא שמות כושלים בזה אחר זה.
  • מה יהיה ברביעי :no_mouth: , אולי נראה את גרינווד.