מחזורי סיום העונה :: הפסד טיפוסי לעונה מול בטיס

אני לא בטוח כמה הקטע הכלכלי משחק כאן. אני חושב שמה שזידאן היה מעוניין לעשות עם משחקי הליגה שנותרו לו מהרגע שהגיע, הוא לבדוק מי מהסגל החדש-ישן שלו עוד שווה משהו, ומי חייב ללכת. ועל כן הוא מנסה כמה שיותר שחקנים, גם אם זה עולה לו בעוד הופעה מבזה של בייל, שמורידה את ערכו עוד יותר.

"תמיד אגן על השחקנים שלי אבל לא הפעם". ויש עוד: “לא עשינו כלום מהדקה הראשונה ועד הדקה ה-90, זה לא יכול להמשיך. אנחנו חייבים לשחק טוב יותר גם עם הבעיות שיש לנו העונה ולשחק כדורגל טוב יותר, לכבד את המועדון. מה שאמרתי לשחקנים יישאר ביני לבינם”. כשזידאן נקרא לדגל הייתי משוכנע שנוכל לסיים במקום השני בטבלה ועזבו את המילה “קוסם”. הוא ווינר שלא אוהב להפסיד. ולא רק שזה לא קרה - אנחנו אפילו לא מצליחים לסיים את העונה בכבוד, זה כבר ממש עצוב.

במשחק אתמול הסתכלתי עליו והייתי משוכנע שהוא מתחרט שחזר במרץ ולא חיכה לקיץ. מה הוא צריך את סדרת משחקי הרפאים האלה שמקלקלים את הסטטיסטיקה שלו והלוח אפילו קל, פשוט הקבוצה הזו לא רוצה לשחק יותר כדורגל. באמת “לא קרה כלום מהדקה הראשונה ועד הדקה ה-90”.

נסבול עוד שלושה שבועות ונקווה שהנשיא פלורנטינו רואה הכל ומהפכה של ממש בוא-תבוא.

אני באמת אוהב את מרסלו, אבל אחרי הכאפה שהוא קיבל מסולארי אני מצפה ממנו להרבה יותר רצון ומחויבות כדי להוכיח לכולם שסולארי טעה.
אני מוכן לסלוח למודריץ’ על משחק זוועתי, לקרבחאל שלא הולך לו, אבל אצל מרסלו זה פשוט מרגיש כמו חוסר אכפתיות, 70 אחוזי דיוק במסירה למגן זה רע מאוד, להפסיד ב4 מאבקי אוויר מתוך 5 זה הרבה עניין של גישה.
פחות מעניין כרגע אם העקב המתוחכם הולך או לא, פשוט רוצה לראות אותו רץ.

קלישאות. מרסלו לא רץ ברבאק בהגנה מאז שעלה לבוגרים, הוא לא יתחיל עכשיו ולא בגלל זה הוא בריאל מדריד. לא חושב שרמת המחויבות שלו גרועה משל כל השחקנים האחרים שציינת. גם הם עם הראש באיביזה ואני לא מצפה מהם למשהו אחר. זה גם לא כזה משנה, מנטלית ופיזית אפשר להוריד כמה הילוכים במצב בו אנחנו נמצאים. הבעיה היא שחלק מהשחקנים נראים ככה גם בתחילת עונה כי הם בהאנגאובר מהסופרקאפ.

לגבי זידאן, הוא מכיר מצויין את השחקנים, ראה את כל המשחקים שלנו העונה והיה בקשר עם אנשים רבים במועדון ומסביבו. הוא לא צריך לנסות את קרוס ומודריץ’ בפעם ה500 כדי לחוות עליהם דיעה, וגם לא את יורנטה וסבאיוס שאת שניהם הוא לא סופר. החזון שלו סביב הסגל והקבוצה היה מגובש כנראה כבר לפני שנה וחצי. השאלות הן מה יש בשוק ומה המועדון יאפשר לו ליישם. כל מה שקורה בשבועות האחרונים הוא העברת זמן בלי לפגוע באף שחקן. למה הוא הסכים לבוא בשלב הזה ולא חיכה לקיץ, זאת שאלה טובה…

מעשיות גארת’ בייל: זידאן אמר שהוא לא יודע אם הראש שלו בריאל מדריד ושצריך לשאול אותו. אחרי המשחק הוא לא חזר עם הקבוצה באוטובוס לואלדבבאס אלא נסע ברכבו לשדה התעופה, שם חיכה לו מטוס פרטי. יש איזה טורניר גולף עכשיו או משהו?

אתה יודע מראש שאתה הולך לצפות בשעמומון, ברור לך שאתה תראה חבורת פנסיונרים מביכים שגוררים את עצמם בקושי על הדשא, אתה יודע שצריך לקום מוקדם מחר וכל דקה נוספת מול הביזיון הזה היא בזבוז זמן משווע, אתה יודע שגם תראה בסוף את לוקאס ואסקז, ובכל זאת אתה יושב ובוהה במסך במבט מטומטם עד שריקת הסיום (שופט שמוסיף 6 דקות לאירוע מצער כזה הוא סדיסט נטו).
אוהד כדורגל זה היצור הכי מוזר שנברא בעולם הזה.

למזלי היה גולדן יוסטון ופעם ראשונה בחיי שהעדפתי לראות משהו אחר על פני ריאל מדריד. שתיגמר העונה המביכה הזו כבר.

בספרד מדווחים שבסיום המשחק אתמול, בייל לא חזר למתחם ולדבבאס עם אוטובוס השחקנים - אלא נסע עם רכב פרטי לשדה התעופה.
ראוי לציין שזה לא דבר חריג ובייל קיבל אישור מהמועדון. בנוסף, הקבוצה קיבלה יומיים חופש, אותם בייל ינצל לטובת נסיעה.
זה לא סותר את זה שהוא מרוחק ומתבודד אבל דווקא במקרה הזה זה הוקצן יתר על המידה.

לא מסכים איתך, נרדמתי דקה 80.

האדישות של השחקנים מדבקת, אתמול אחרי הרבה שנים ש"הפסדתי" משחק של ריאל.

נחמד לראות סוף סוף את זידאן מבקר בגלוי את השחקנים לשם שינוי. אני מניח שהיה סרחון על המגרש והיו לא מעט משחקים כאלה גם בעונה שעברה אבל תמיד עם סיום המשחק הוא היה מתעקש להגן על השחקנים. הולך להיות מעניין בקיץ…

כל מילה.
מבחינתי, מאז שהפסדנו מעשית את האליפות וזיזו חזר, אין שום משמעות למשחקים. את סיום העונה המחריד הזה ראיתי עבור ויניסיוס עד הפציעה, וממנה והלאה עבור פירורי הדקות של בראהים. איים של כדורגל בתוך ערימה של אדישות, שבלוניות וגמלוניות.

היום אחר הצהריים ריאל תארח את ויאריאל למשחק חשוב מאוד עבורם. כרגע הצוללת הצהובה 5 נקודות מעל ויאדוליד שנמצאת במקום ה18, והם צריכים את מלוא הנקודות כדי להמנע מדרמות מיותרות במחזורי הסיום.

ויאריאל היא אחת מהכבשות השחורות שלנו. בשמונת המפגשים האחרונים ניצחנו אותם רק פעמיים, כשבמשחק האחרון סנטי קסורלה חוזר מהחיים שלאחר המוות ומבקיע צמד.

אגב, יש להם קיצוני ימני צעיר בשם צ’וקואזה, ממליץ לכם לשים לב אליו. כישרון יוצא דופן שאני לא יודע איך עד עכשיו הוא לא קושר לאף קבוצה גדולה. עשה כאב ראש גם לנו במשחק הראשון העונה וגם לברצלונה.

ועכשיו לדברים החשובים: אחרי המשחק הזה נותרו רק שני משחקים לסיום העונה. ויני בסגל!

באמת שאין לי שום עניין במשחק חוץ מלראות את ויניסיוס,מקווה שהוא יפתח בהרכב וייתן הופעה שתחזיר אותו לנבחרת,חשוב מאוד שהוא יהיה בקופה הקרובה.

לא מאמין שוינוסיוס יפתח.
בכל אופן, הוא וברהים היחידים שישאירו אותי מול הטלויזיה היום.

אם קבוצה מזעזעת ממשיכה לשחק בלי השלכות ובלי שלאף אחד איכפת, כולל לשחקנים, האם היא שיחקה באמת?

ההרכב:
קורטואה.
מרסלו,וראן,ואייחו,קרבחאל.
קאסמירו,ואלוורדה,קרוס.
ברהים,מריאנו,לוקאס.

בהצלחה לצופים,אני אצטרף במחצית השנייה כשויני יעלה.

מצד שני ברור לך שהוא יעלה במקום בראהים ולא בנוסף, נכון? ועל הדרך גם יוציאו לנו את ואלוורדה

קלאסי שאחרי כל ההפסדים המזעזעים שישבתי וראיתי במשך 90 דקות, הגעתי דקה אחרי ה3-1 והשער היחיד שראיתי היה השער המצמק של ויאריאל.

מהדקות שראיתי נראה שברהים ממשיך להוכיח שיש לו המון כדורגל, נגיעה מאוד יפה ונקיה בכדור, דריבל מעולה וגם מסירה טובה, מחכה כבר לצרף אותו למדור המושאלים בשנה הבאה.
לואיחו יש סיכוי להיות בלם טוב, הוא קורא את המשחק בצורה יפה מאוד, אבל חייב לשפר את המסירה שלו, המון איבודים לא יפים לעין.
טוב לראות את וינסיוס חוזר, כבר הראה כמה מהדריבלים היפים וראיית המשחק.
עצוב לראות את איסקו ואסנסיו משחקים, נראים אאוט לגמרי.
קסאמירו במשחק מזעזע גם כן…

אמנם הבקענו שלושה שערים אבל לפחות את השניים הראשונים קיבלנו במתנה. ויאריאל היתה תחת כל ביקורת וחוץ מצ’וקואזה וג’רארד מורנו אף אחד לא שיחק שם כדורגל.

אסנסיו כזה אכזבה. צובט בלב לראות אותו.

להעיף את השקרים העלובים אסנסיו ואיסקו. מסמלים את הבינוניות והפרווה בקבוצה הזו. אסנסיו חלש ומשעמם, איסקו מרוצה מעצמו אחרי שהעביר את עצמו 30 מטר מהשער שלנו ומסר פס דרדלה אחורה.

ויניסיוס וברהים רק מקבלים את הכדור לרגל וכבר רואים הילה סביבם.
אני חושב שניתן להסתפק בהזארד ויוביץ’ בחלק ההתקפי, ולתת לויניסיוס, ברהים, בנזמה (ואולי אודגרד) להיות על המקום וחצי הנותרים.

מאז שהתחלתי לעבוד בזה (עורך תוכן בספורט1) אני חושב שהפסדתי הכי הרבה משחקים של הקבוצה מאז הילדות, אבל למדתי לחיות עם זה, כפי שנאמר: הדבר הכי טוב בעונה הזו היא שעוד מעט היא נגמרת. אם לא הפריצה המדהימה של ויניסיוס בינואר אז הדיכאון היה צף עוד קודם לכן, אשכרה הילד, כמעט לבד - השאיר אותנו תחרותיים. הוא היה הסיבה היחידה לראות משחקים, ויסלח לי בנזמה (שם בצד לרגע את הקלישאות על אוהד מטורף, ברור). והסיבה היחידה לראות את המשחק היום? התמיכה של המועדון באיקר והשלט של הקהל. עד היום חורה לי הצורה בה הוא עזב. אז הנה קבלו שתי תמונות ועוד שני משפטים על כדורגל:

לא פחות הזוי מהתקף הלב של איקר - העובדה שמריאנו, מספר 7 הכושל בהיסטוריה שלנו - כבש צמד, וחסוס ואייחו לא נפצע. שניהם בחורים טובים אבל ניאלץ להיפרד מהם בסיום. אפילו במשחקים כאלה מרקו אסנסיו לא יכול לנפח את הסטטיסטיקה הדלה שלו. ומה נגיד על בייל? מחוץ לסגל כדי שהקהל לא ישרוק לו בוז, ריאל מדריד מודל 2018/19. עוד מעט זה נגמר…