כדורגל ספרדי - שוטף

אם אתה אוהב אותי תשים את אוביידו וקסטיון בליגת האלופות, זה ירגש אותי באמת!
את אתלטיק בילבאו אני מעריך רק מקצועית וספורטיבית, מעבר לזה יש לי בעיה גדולה מאוד עם האוהדים שמניפים דגלי חיזבאללה, חותים וקדאפי.

הקבוצה שאני הכי שונא בליגה היא ראיו וייקאנו, קבוצת הווק של ספרד שאין בה כלום גם מבחינה מקצועית.

ריאל
אתלטיקו
ויאריאל
בארסה
מיורקה
בילבאו
ולנסיה

אתה וההימורים שלך.

הקיץ הקודם:

הכל באהבה, פשוט בכדורגל ספרדי אי אפשר לדעת כלום.

אני לא עד כדי כך משוגע, עוד מעט תגיד לי ברצלונה אלופה…

דרך אגב שים כמה מילים על קסטיון? אובידו אני מכיר בגלל סיד לואו בזמנו…

חח הייתי קרוב, סביליה באמת לא עלתה לאירופה, בטיס רק במחזור האחרון וג’ירונה כן. אלמריה זה הזוי, היתה הקבוצה שבזבזה הכי הרבה כסף אחרי ריאל מדריד. אבל אני ממשיך עם מיורקה :slight_smile:

קסטיון זה ענק רדום, קבוצה שלא היתה מעל 30 שנה בליגה הבכירה, ויאריאל זו עיירה בקסטיון.

עד לא מזמן אחד הבעלים היה פבלו הרננדס, ששיחק בוולנסיה ובפרמיירליג הרבה שנים.

היום הבעלים שלה הוא קנדי ממוצא יווני שמשקיע נכון בקבוצה, מביא אנשים שמשתמשים חכם בטכנולוגיה ובאופן כללי אני מאוד אוהב את הניהול הספורטיבי שם.

למי שכמוני נשבר וכבר לא מסוגל לשמוע את נמני

אני לא מבין מה הבעיה בנמני. הוא אמר סה"כ דברים נכונים - אם ברצלונה תביא את ניקו, קשר אחורי, מגן ימני, חלוץ, בלם, קשר קדמי ואת הכסף מנייקי - היא תהווה איום לריאל. הבעיה שלו זה שהוא חושב שיש סיכוי שזה יקרה.

דווקא עם זה אין לי בעיה. הוא משדר עבור ערוץ שצריך ליצור אווירה של תחרותיות. זה שהוא טוען שעם לאמין ימאל וניקו ברצלונה תהיה שווה למדריד (סטטיסטית שניהם ביחד אפילו לא רודריגו כן?) זה באמת בסדר. הבעיה שהוא מזיין את השכל ואפילו לא מנסה לדבר על כדורגל, וגם אחרי 5 קלוז אפים לא מסוגל לזהות שחקנים שמשחקים בהרכב שבוע אחרי שבוע. וואלה אחותי כנראה תעשה עבודה יותר טובה ממנו אם היא תשב שם.

אני לא זוכר שהוא אמר משהו מינימלי על כל קבוצה שהיא פחות מג’ירונה של העונה שעברה למשל, אפילו על כל הסביליה-בטיס-ויאריאל, אולי קצת על טאקה קובו. אלה ממש אותם משפטים. אני חושב שמי שהיה שחקן עבר יכול לתת קצת זווית אחרת כמו אפילו לזרוק על לחץ שקיליאן אמבפה מתמודד איתו בהופעת הבכורה בליגה, מתי נכון לבעוט לפינה הקצרה, אפילו לספר לנו נניח על ויניסיוס ג’וניור ומפאו - אם לו כשחקן היה איזה יריב קרציה כזה של טראש טוק או אפילו צביטות וכאלה, מה מאמן אומר במחצית סביר להניח, לא יודע. “יוצא מן הכלל” ולהגיד איזה חילופים צריך לעשות ואיזה שחקן חסר לברצלונה או לריאל מדריד - זה מעט מדי. מעדיף לשמוע כל כוח עולה אחר ב-One.

אגב למרות שברצלונה קרקס ניהולי אני ממשיך לשים בצד ולעשות הפרדה את מה שקורה במסדרונות לעומת מה שקורה על כר הדשא.

מישהו ראה ויאריאל-סלטה?

לא, אבל הבנתי שהיה משוגע.
לא יודע מה יותר הזוי - 4:3 בין ויאריאל לסלטה, או זה שאוסקר מינגסה כבר עם 2 שערים ו-2 בישולים העונה.

הסתברות של 0.00001 בערך… חד משמעית הזוכה.

הרבה פעילות בחלון בשעות האחרונות:

-ההפתעה אולי: סבסטיאן האלר, חלוצה של בורוסיה דורטמונד עם הסיפור המרגש - מגיע בהשאלה ללגאנס הקטנה, העולה החדשה.
-בטיס “איבדה” את נביל פקיר אחרי הרבה חמש עונות במועדון ו-165 משחקים - נכנעה לכסף של אל ג’זירה.
מה שכן במקומו הצטרף ג’ובאני לו צ’לסו קשר טוטנהאם. שהצטיין והלהיב בעונה שלו במועדון ב-2018/19 והאמת שזה מרגיש שעבר פחות זמן מאז העונה ההיא.
-מעניין: ג’ירונה שבונה את עצמה מחדש צירפה את ארנואט דאנג’ומה שכבש כבר שני שערים העונה במדי ויאריאל.
-ויאריאל מציגה את חואן ברנרט המגן השמאלי שמגיע בהשאלה מפריז סן ז’רמן לאור הפציעה של אלפונסו פדרסה והוא הרכש העשירי

עוד כמה שמות ידועים שעברו קבוצות ביום האחרון.
ינוזאי - הושאל מסביליה ללאס פלמאס.
ז’ואן ז’ורדן - הושאל מסביליה לאלאבס.
מרקוס אלונסו ששוחרר מברצלונה חתם בסלטה.

צריך לזכור ששחקנים עוד יכולים לעזוב כי אמנם ב 5 הליגות הגדולות החלון נסגר, אבל בליגות אחרות החלון עדיין פתוח.
בנוסף, שחקן חופשי כמו מריו הרמוסו אפשר להחתים גם מחוץ לחלון.

מי שרוצה, הרשימה המלאה של ההעברות לפי מועדון.

ניכר שאתלטיקו הייתה הכי פעילה והוציאה הכי הרבה (אם לא מתחשבים בבונוס חתימה של מבאפה :stuck_out_tongue_winking_eye: )

סורלות׳ מסתמן כמו בינגו רציני של אתלטיקו.

הוא החבילה השלמה של מה שצריך צ’ולו. גדול, פיזי ומהיר. לא צריך שחקן זריז וטכני שימצע פרצות, בגלל זה חולי צריך לעבוד כהמשלים שלו.

חלוץ ולנסיה רפא מיר נעצר על תקיפה מינית.
ולנסיה הוציאה הודעה רשמית שהיא יודעת שהוא נעצר, והיא לומדת את המקרה.
אני מקווה שיקבל הנחיות התנהגות בכלא מדני אלבס ולא יקרה לו כלום שם

נסיגה עם איסקו| האופטימיים דיברו שהקשר של בטיס יוכל לחזור לאימונים ואולי יתלבש לראשונה העונה (ומאז הפציעה שגרמה לו להחמיץ את היורו) במשחק נגד ריאל מדריד אולם זה לא קרה. המועדון פירסם דו"ח פציעה חדש לאור סיבוך - זמן ההחלמה לא ידוע, נדרש ניתוח. “לאחר הערכה של שירותי הרפואה של המועדון בשיתוף עם מומחים חיצוניים נוספים בעלי ניסיון בתהליך מסוג זה, הוחלט לבצע בדיקה כירורגית של מיקוד השבר כדי לנסות להחיות את אוֹתוֹ”. מעריכים בזהירות כי איסקו לא יחזור לשחק ב-2024.

אני חושב שבטיס זקוקה לו כמו אוויר לנשימה ויחד עם ג’ובאני לו צ’לסו אולי תקבל דחיפה משמעותית, אלו חדשות רעות מאוד, אין הרבה שחקנים מלהיבים בליגה שלנו.

מה הפציעה שלו בדיוק?

ברוכים הבאים לשעשעון: מי ייפצע היום?
הפייבוריט פדרי יצא מהמירוץ במפתיע, אז נותרו לנו שני מועמדים בכירים- לאמין וקרבחאל. בהצלחה לכולם.