כדורגל ספרדי - שוטף

אתמול ביום הפתיחה של הליגה:
כריסנטוס אוצ’ה, ניגרי בן 21, הגיע הקיץ לחטאפה מסאוטה מהליגה השלישית. זו הקריירה שלו:
2022: רחובות ניגריה
2022: קבוצת המילואים של מוראלו מהליגה החמישית
2023: סאוטה מהליגה השלישית

בהופעת הבכורה שלו בליגה הראשונה הוא כובש. מה שמדהים זה שהוא היה אחד הטובים על כר הדשא, ובגלל המחסור בחלוצים בסגל של חטאפה, בורדלאס הפך אותו מקשר אמצע לחלוץ, והוא בכלל נגח פנימה מהקרן.

בטיס הובילה על ג’ירונה. במחצית השנייה מיצ’ל הכניס 2 שחקנים: גבריאל מיסהוי, שחקן בן 18 שהיה אמור לפרוץ באייאקס בעונה שעברה, אבל יובש ביציע חצי עונה וחתם בחינם בג’ירונה בקיץ.

איקר אלמנה, שחקן קבוצת המילואים של ג’ירונה שמשחקת בליגה החמישית. היה השחקן הכי טוב של הקבוצה בקדם העונה.

משהו כמו 2 דקות אחרי שנכנסו, אלמנה בישל למיסהוי את השוויון.

המשחק הזה כבר עכשיו מועמד לאחד המשחקים הטובים ביותר של העונה.

אם זה היה אחד המשחקים הטובים של העונה… סגרתי בדקה 70 ופספסתי את השוויון, לא יכולתי לסבול את זה. פירקו את ז’ירונה לגמרי, פשוט עוול מה שעשו לה. בטיס שיחקה עם אייטור רויבאל (מגן ימני למי שלא מכיר) כחלוץ, וחוץ מנביל פקיר שעשה כמה דברים יפים לא ראיתי כלום במשחק הזה.

ביום שני יש ויאריאל נגד אתלטיקו, זה באמת משחק מסקרן מאוד. שתי קבוצות שהשתפרו מאוד הקיץ.

אם לא ראית עד הסוף, אז מה הפואנטה?

שתכירו -

אין פואנטה גדולה מדיי, פשוט אומר שלדעתי זה לא היה משחק טוב. הרבה טעויות בשני הצדדים ובסך הכל שחקנים שעדיין לא בכושר. בטח שלא אחד המשחקים הטובים העונה בליגה. ברצלונה ולנסיה וגם אתלטיקו ויאריאל משחקים עם פוטנציאל גבוה יותר וזה רק במחזור הזה.

אולי זו הפזיזות לקטול, אבל 20 הדקות האחרונות היו קצביות במיוחד, בעיקר בזכות החילופים של המאמנים.

עוד רגע גדול של מיצ׳ל שכמעט ניצח במשחק הזה.

מי שרוצה יש פרי טיווי ב39.9 לחודש כולל 2 ערוצי One וכל ערוצי ספורט 5 (כולל הפרימיום) - אין אופציה לצארלטון גם בתשלום.

חודש ראשון נסיון חינם.
תומך בכל הפלטפורמות (כולל דפדפן מחשב) למעט אפל טיווי וחלק ממכשירי שיאומי.

באסה שאלברז לא בהרכב, אבל עדיין אני מצפה למשחק טוב!

@Oleguer23

אור לזה אני קורא משחק טוב…

אם אתלטי מסיימת בתיקו ברצלונה מקום ראשון . אני בעד לסגור את הליגה עכשיו!

:grinning:

תראה איזה יופי מצליחים בלי גונדואן. מי צריך אותו בכלל?!

לא סותר. את החלק הטוב במשחק שדיברתי עליו פספסת.

עכשיו לאתלטיקו מחכה ג’ירונה. על ההתחלה שתי יריבות שמתמודדות על מקום באירופה.

בכל מקרה, פתיחה צולעת לגדולות. שייגמר חלון ההעברות הזה ונדע מה יהיה לכל קבוצה לתת.

קצת הימורים לעונה, לפחות על פי המצב הנוכחי. בסיום חלון ההעברות אני אכתוב אם שיניתי משהו בדעות שלי:

אתלטיקו תסיים מעל ברצלונה
ויאריאל תילחם על המקום הרביעי עם אתלטיק בילבאו
מיורקה תילחם עם ג׳ירונה וריאל סוסיאדד על אירופה

אלאבס תסיים במרכז הטבלה ומעלה
אוססונה תתחיל את העונה בתחתית אבל תתאושש אחרי שיוקפץ המאמן מהמילואים

שכחתי את סביליה שתסיים על הגבול של הקונפרנס

סלטה, לאס פאלמס ולגאנס ישרדו בליגה מוקדם מהצפוי

אספניול וויאדוליד יירדו בלי יותר מדי מאבק

ובליגה השנייה אלמריה חייבת לעלות בקלות, גם סראגוסה ואוביידו יהיו שם בצמרת הגבוהה, וההפתעה שלי תהיה מקסטיון ודפורטיבו לה קורוניה שרק עלו מהליגה השלישית.

קאדיס תפתיע לרעה ותהיה יותר קרובה לרדת ליגה, גרנאדה בקושי באזור הפלייאוף.

עכשיו תורכם, תהיו יצירתיים

לא יודע אם אני אהיה יצירתי אבל לדעתי הבום הגדול שלי יהיה שסביליה יורדת ליגה.
ביחד עם לגאנס שתרד. חטאפה, ויאדוליד, לאס פאלמס וסלטה יילחמו על היורדת השלישית.
בנוגע לאליפות, ריאל צריכה וחייבת לקחת את זה קליל.
אחריה בטבלה בארסה, אתלטיקו והרביעית לדעתי בילבאו.
ולנסיה תשיג כרטיס לאירופה ביחד עם ויאריאל.
בטיס וסוסיאדד יהיו המאכזבות, ואני אפילו אגדיל את ההימור ואומר שהם ייפרדו מהמאמנים שלהם בתום העונה, ואולי אפילו במהלכה.

משחק מעניין!

ההימור שלי

1. ריאל מדריד
  2. אתלטיקו
  3. ברצלונה
  4. ויאריאל
  5. בילבאו
  6. סוסידאד

ז’ירונה מסיימת בסביבות מקום 15. ולנסיה תלחם על אירופה. סביליה תסיים בחלק העליון של הטבלה. המאכזבת של העונה תהיה בטיס, ריאל מדריד תגמגם עד ינואר אבל תקח אליפות.

1.אתלטי

2.ריאל מדריד

3 ברצלונה

4 בילבאו

מצפה לכם הפתעה העונה :blush:

אתה מתכוון לזה שאף אחד לא מעז להוציא את בארסה מהמקום השלישי, אה?

נראלי שהוא מתכנן על אליפות עם 8 קשרים התקפיים, בלי קישור אחורי וכנף שמאל ועם חצי סגל בגיל 17. אם זה קורה זו תהיה לדעתי ההפתעה הגדולה ביוצר בליגה מאז שאני רואה אותה.

שמתי את אתלטי מקום ראשון אור זה הכי יצירתי שתקבל ממני חבר! (אפילו שמתי את בילבאו במקום הרביעי בתור מחווה לך שלא תגיד שאני לא אוהב אותך :slight_smile: )