כדורגל ספרדי - שוטף

א.איפה כתבתי את המילה אליפות?
ב.https://www.israelhayom.co.il/article/523045

פאסיו מתבצע כאשר קבוצה זוכה בתואר משמעותי-בפועל כל תואר[לא מחשיבים את תארי הידידות בקיץ].

נו, עוד פעם חזרת להמציא שטויות?

אני באמת שואל את עצמי, למה אתה חייב להביך את עצמך תמיד?

אולי דל"פ - צריך לבטל לגמרי את המנהג הזה של הפסיאו. זה מאולץ מדי, אף שחקן משתי הקבוצות לא באמת נהנה מזה וזה פוגע בהנאה של אוהדי הקבוצה המפסידה מסיבה שלא קשורה לכדורגל. לא נותן שום דבר חוץ משיפור הזקפה של אוהדי האלופה.

חוץ מזה, ככל שזה קורה יותר זה פוגע בייחוד של קלאסיקו הפסיאו שכולנו אוהבים להיזכר בו :smiling_imp:

אה, שומע? אני אתקשר ללאפורטה אגיד לו שאתה ודור הופמן אמרתם אז מעכשיו זה על כל תואר ולא רק על אליפות.

בתכלס חשבתי על לעקוץ אותך בחזרה, אבל באמת שאני מצטער שאתה בן אדם כל כך מתוסכל. מקווה שהחיים שלך ישתפרו בקרוב, ותפסיק.

אלונסו, אני לא מסכים בכלל. זה לא בשביל השחקנים, אלא בשביל מי שצופה. זה מעביר מסר של לדעת להפסיד בכבוד.

זה השפלה. בעיני צריך ממזמן היה להפסיק עם זה. וזה גם מאוד צבוע.

למרות שהפאסיו האחרון שעשינו לריאל גרם לנו להתעורר וליצור את הפפ טים. אז אולי זה לא כל כך נורא.

זה השפלה אם אתה רואה בזה השפלה. אני חושב שזה נותן כבוד ושם דברים במקומם-מדובר במשחק כדורגל. אני כן חושב שלא צריך להפוך את זה לזול ולמחוא כפיים על כל תואר, אלא על האליפות. כל קבוצה שבוחרת להרחיב את זה, זה בחירה שלה.

חוץ מזה, כמו שכבר נאמר פה-אני לא לא באמת צריך את שחקני ריאל שימחאו לנו כפיים, הם עושים את כבר כבר מעל עשור על המגרש במשך 90 דקות :smiling_imp:

יש משהו לא נעים בזה שמכריחים אותך לקבל פנים של יריבה מושבעת במציאות כפיים מזויפות רק בשביל ה"כבוד". אולי בתצורה אחרת של מחווה זה יכול להיות יותר נחמד, בפועל הפסיאו (כשהוא נעשה ליריבה מושבעת כאמור) משפיל את השחקנים והאוהדים של המפסידה יותר משזה מוסיף להם כבוד.

יש דרכים אחרות לכבד קבוצה שניצחה אותך בתחרות (פוסטים ברשתות חברתיות, מחיאות כפיים של הקהל לשחקן מצטיין מהיריבה, טקס לפני המשחק שמעניקים מתנה לנשיא כמו שעושים לספורטאים אחרים למשל או לשחקנים עבר), אבל כשזה מאולץ ובצורה כ"כ בוטה זה סתם לא נעים.

למה אתה חושב שריאל רצו שנעשה להם פאסיו אחרי שהם זכו בתואר המשמים של אלוף המועדונים או שקראו לזה?

זה היה ניסיון להשפיל אותנו וכל הכבוד שלא הסכמנו לזה. הם אחרי זה לא עשו לנו פאסיו ואין לי בעיה עם זה אבל שלא יתבכינו שאתלטי עכשיו שוברים את הכלים ולא עושים להם.

זה כמו שפלורנטינו תמיד ימצא איזה שירותים לשפץ לפני שברצלונה מגיע לגמר גביע בשביל לא לארח אותנו בברנבאו. תמיד יהיה להם איזה תירוץ של “זה לא אותו דבר”.

אם אין כוונה אמיתית מאחורי זה אז שלא יעשו.

ריאל לא רצו, הם לא דרשו את זה. הם פשוט ראו מקרים קודמים עם קבוצות אחרות ומבחינתם זה היה יותר תירוץ ללמה לא לעשות לנו כשהגיע לנו במסגרת הליגה, שם עמדנו במסורת. בסדר, חסר קלאס, אבל לא מופתע. זאת ריאל מדריד שאני שונא. אני מעדיף לרמוס אותם על המגרש.

אתה באמת חייב להפסיק להביך את עצמך.

גם מהכתבה שהבאת:

"לפאסיו אין חוקים ברורים, עד כדי כך כאשר נשיא הליגה טאבס “אני לא מכיר פרוטקול לגבי פאסיו”

משמע אין שום חוק ברור וזה בסופו של דבר תלוי ברצון של המועדונים.

אתלטי לא רוצים לעשות לכם , זכותם.

כתבתי איפשהו שיש לי בעיה עם זה שאתטליקו מסרבים לעשות פאסיו?
לא רוצים?אין לנו מה לעשות עם זה.

זה צריך להיפסק ולו רק בשביל שהתמונה מ 07/08 תישאר נצחית ולא נצטרך עונה הבאה בטעות לעשות להם.

זה צריך להיפסק כדי שיפסיקו לצטט כתבות מישראל היום בתור הוכחה למשהו.
או שאני אתחיל לצטט את סאן כמקור אמין להעברות.

פ. גאגו יחלוק עליך
FatDearestGoose-size_restricted

אנא ממך, הסבר לי מדוע זאת אינה הוכחה?
היית מעדיף שאני אביא מקור אחר אשר מסביר את הפאסיו?

לכל מה שתגיד תהיה לו “תשובה”, ולכל מה שהוא יגיד תהיה לך “תשובה”. בפועל אין לזה שום כללים מדוייקים וכל קבוצה עם הקלאסה שלה.
אבל תמשיכו זה מעניין.

ליידי גאגו יכולה לעשות איזה פוקר פייס שהיא רוצה, מקומה בכדורגל גברים אירופאי חדל מלהתקיים אחרי ה6-2 ההוא ובצדק.

כן כי גאגו אשם שהמאמן המטומטם שלך דאז חשב שזה רעיון טוב לשחק עם קוו הגנה למעלה 40 מטר מהשער. ממש גאגו יכל לעשות משהו נגד זה.

ברסה ב’ יכלה לשים שם 6 שערים. דווקא הנכה האמיתי היה דיארה מהזיכרון שלי. צ’אבי ומסי מיררו לו את החיים.