חצי גמר אלופות :: מושפלים שנה שנייה ברציפות אחרי יתרון שלושה שערים

אין לי יותר מדי מה לרשום, אבל אני מתרגש.

המשחק הראשון מזה המון המון זמן שאני מתרגש ממנו. אנחנו הולכים לפגוש את אחת הקבוצות הטובות בעולם, ואם ננצח אנחנו אשכרה נהיה בגמר ליגת האלופות אחרי 4 שנים.

משחק סופר סופר קשה… אני באמת חושב שאלו שתי הקבוצות הטובות באירופה השנה, ולמעשה זה הגמר האמיתי.
ויסלח לי אדון פפ.

אני רואה המון המון משחקים לליברפול ויש לי המון סמפטיה אליהם (בעיקר בגלל אשתי :wink: ).
הם לוחצים על כל המגרש, מסונכרנים אחד עם השני בצורה עיוורת, יש להם את הבלם הטוב בעולם באיי פאר, שני מגינים אלבה סטייל, קישור אפור אומנם אבל כזה שלא מפסיק לרוץ ללחוץ ולעשות עבודה שחור, וחוד התקפי שאכתוב עליו מייד בנפרד…

החוד שלהם הוא מהטובים שראיתי בעשור האחרון, ומי שמנצח על התזמורת הוא רוברטו פרמינו. אחד השחקנים הטובים בעולם ובעיניי, למרות היותו כוכב, עדיין אנרייטד מטורף.
התנועה וצורת המשחק שלהם (השלשייה) דומה מאוד למשהו שכבר ראינו, פדרו מסי וויה.

פרמינו משחק את ה 9 פאלס בצורה מושלמת, יורד לקישור כשצריך ועוזר בהנעה, מחלק מסירות מעולות בשלשי הקדמי, נכנס ויוצא מהרחבה וקשה מאוד לשמור אותו.

התנועה שלו אחורה וקדימה משליכה ישירות על המיקום של שני הווינגרים וכך גם המגנים.
הוא לא פעם יורד לקישור מחזיק בכדור בין אם זה בדריבל מעולה או במסירות קצרות, הכמה שניות האלה מאפשרים לחלק הקדמי לשנות עמדות, להיכנס לאמצע ולפתוח קו למגינים לעלות… האפשרויות שלו רבות ומהירות החשיבה שלו עצומה.

לא סתם קלופ נתן לו מנוחה במשחק האחרון וכן עלה עם סלאח ומאנה, הוא יודע ומבין על מי צריך לשמור ולדאוג שיגיע בכושר שיא.

המשימה בלהגביל אותו תהיה כרוכה כרגיל במאמץ קבוצתי כולל, אבל בעיקר על בוסקי וראקי ששניהם יצטרכו גם לנטרל אותו כמה שאפשר וגם לסגור לו קוי מסירה לחלוצים ולגל ההתקפות השני מהמגינים.

מצד שני, יש להם את הכאב ראש שלהם על איך לשמור את מסי…

זה יהיה משחק מעולה לצופה הניטראלי, וכואב לצופה הלא נטראלי. כל החמצה של סוארז (שם את הראש לי שיהיו כאלה) תרגיש לי כמו סוף העולם, וכל החמצה של מאנה (שוב, יהיו לו כאלה) תגרום לאוהדי ליברפול נסיונות התאבדות… כי ברמות האלה, סיכום שני המשחקים לרוב מוכרע על חודו של גול.

נ.ב. אם הייתי אוהד ליברפול הייתי.תולה את השלט הבא ;
What we say to the god of football? Not today…

מאוד מקווה שברצלונה תנצח (כאוהד יונייטד), מהמשחק נגד יונייטד לא התלהבתי בכלל ואני רוצה להאמין שברצלונה שיחקה ברוורס, בעיקר כי יונייטד היא אולי הקבוצה הגרועה ביותר שהייתה בשלבי הנווקאוט.

מה שכן אם ברצלונה תופיע בצורה כזאת מול הליברפול הנוכחית, אין לי ספק מי הפייבוריטית. מחזיק לכם אצבעות. מי ייתן והפרעוש יבוא במוד הרצחני שלו.

איך שגלגל מסתובב לו…

איך שמה מסתובב ?

אתם נראים טוב עונה אחת וכבר אתה מדבר על גלגלים ?
אני רוצה להזכיר לך שבתקופה השחורה שלנו אספנו יותר תארים מליברפול.

תלמדו לקבל מחמאות ולא לקפוץ כמו מתלהבים, אני יכול להבין שזה קשה אחרי שנים בעלטה.

קדימה קולס, להתכנס במרכז המגרש, חרבות מונפות, תנו לאור להבקיע

למזלכם לא הייתה אז מפלצת בשם הסיטי, ליברפול כנראה ותגיע העונה ל 97 נקודות ולא תיקח אליפות !!! בכל עונה אחרת היינו זוכים באליפות לפני יובנטוס.

בכל מקרה, בהצלחה בליגה האירופאית עונה הבאה עם לינגרד והחבר’ה.

הפורום שלנו כ"כ מת שעד שיש פה קצת טראפיק זה בגלל ויכוח בין אוהד יונייטד לליברפול :frowning:

בכל אופן לגבי היום אני ממש חושש. גם בגלל שאני קצת חרדתי. גם בגלל שליברפול קבוצה מעולה שעושה עונה אדירה. ובעיקר בגלל הסגנון הישיר של ליברפול עם הסילונים הקטלניים מקדימה.
ויסקה בארסה, אני ממש רוצה את הגביע המחורבן הזה.

אני אופטימי כמו תמיד.
ברור שליברפול קבוצה מצוינת וקשה. אבל גם אנחנו. כשמסי נח וחדור מוטיבציה, דמבלה בריא, סוארז לא רק מחטיא אלא גם פוגע, פיקה בעונה הטובה בחייו, עם השוער הטוב בעולם אולי, גם לליברפול יהיה קשה מאוד להתמודד מולינו.

מזכיר לי קצת את ההתלהבות מואן דאיק שהפך ברגע לבלם הטוב בתולדות הפרמייר ליג, אבל הסטט לא משקר - הוא לא מגרד את האצבע של וידיץ.

לגבי סיטי , מפלצת ? אם תחבר כל קבוצה שסיטי אי פעם בנתה היא עדיין לא תדגדג את יונייטד או צ’לסי של 08-09. הכל דיבורים באוויר אבל כמות הנקודות לעונה לא מספר את הסיפור על איכות הקבוצה - זה מספר את הסיפור של איכות הקבוצה ביחס לשאר הקבוצות באותה עונה. אתה יכול לחשוב על זה שהליגה האנגלית נחלשה מאוד, בעוד קבוצה כמו סיטי נשארה/השתפרה.

בכל מקרה אתם כמעט קבוצה טובה ואתם כמעט זוכים בתארים ובעונה הקודמת כמעט זכיתם בליגת האלופות. ליגה אירופית זה מה שיונייטד שווה כרגע, אין מה לעשות, זאת עובדה. לגביכם ? אתה משוכנע כבר 8 עונות שהפעם זאת הפעם שליברפול תעשה את זה, אני מציע לך לא להחזיק את האוויר בבטן.

בעיניי ליברפול פייבוריטית למפגש הזה אבל אני אומר את זה על סמך צמד מפגשים מול יונייטד ועוד משחק או שניים שראיתי - ככה שבמקומך לא הייתי מאבד את השפיות ממחמאות של אוהד יונייטד.

אגב איך אתם רואים את המשחק ?
יש אתר (בתשלום) שמשדר ?

בפוסט הראשון יש קישורים למשחק.
למען האמת (וזה קצת מצער), אין יתרון לאתרים בתשלום / לא ידוע על אתר בתשלום שמשדר את המשחק.

וכן, גם אני כולי התרגשות וכו׳ וכו׳…
רק שאין לי זמן לכתוב, וגם לא חושב שיש מילים שיכולות לתאר את מה שאני עובר מבפנים ביומיים האחרונים.

ויסקה בארסה !

אתר ישראלי בתשלום - ‘טרפת’. לא מומלץ בכלל, נתקע הרבה ואיכות זוועה. ייתכן שזה השתנה אבל לא עקבתי. קישור: טרפת

אתרים בחינם:

‘קוזי קישורים’ - אתר ישראלי שמשדר את מרבית המשחקים, אני מניח שהוא יקרוס היום מרוב העומס אבל שווה בדיקה ובזמנים הרגילים הוא עובד מצויין. קישור: קוזי קישורים

365 - אתר מצויין עם הרבה קישורים בעברית ובשפות אחרות, צריך ללמוד איך לעבוד איתו והוא נתקע לפעמים אבל איכות צפייה מאוד גבוהה, אני מתכוון לצפות בעזרתו. קישור: sport 365

אני מניח שיהיו גם שידורים ביוטיוב

השאלה כמה תשלום אתה מוכן לשלם.

יש את annatel.tv שעולה 56 לחודש ללא התחייבות
ל2 משחקים זה יוצא 28 למשחק.

הכל בצרפתית מא עד ת אבל אפשר להסתדר.

אם מעניין אותך (או מישהו אחר) יותר פרטים, ארחיב (עד כמה שאני יודע).

אתמול עשיתי טסט על טוטנהאם אייאקס והיה מעולה למעט הכאב ראש מהצרפתית (לא סובל את השפה)

אני אשמח אם תרחיב. לא בא לי להתחיל לחפש צפייה ישירה עם מיליון פרסומות ופורנו אסייתי.

אני רוצה צפייה חד פעמית, זה 28 דולר ?
הצרפתית שלי מאוד חלשה אם תוכל להסביר או אפילו לצרף קישור ישר לתשלום ולמשחק אני אודה לך מאוד.
(אני בכל מקרה מודה לך מאוד :sweat_smile:).

אתר שאני משתמש בו הרבה כשאני מטייל בחו"ל.
תלחצו על soccer ואז זה מוצא את משחקי היום. משם תבחרו את המשחק וזה נותן את הלינקים. יש פרסומות וחלונות קופצים בהתחלה וזה קצת מלחמה עד שאתם סוגרים את כולם, אבל ברגע שמסיימים זה עובד חלק.
אבל האתר חינמי וזה האתר הראשון שבאמת עובד לי כמו שצריך

א. מדובר על שקלים, לא דולרים.

ב. אין אפשרות חד פעמי.
למיטב הבנתי האתר הזה שייך לחברה ישראלית שנותנת שירותים לעולים מצרפת או צרפתים שחיים בישראל.
היא נותנת גם שירותי טלפוניה ואינטרנט ואולי עוד כמה דברים.

אחד השירותים, הוא טלוויזיה.
העלות החודשית המינימלית (שמספיקה למקרה כאן) לשירות הזה היא 56₪
אין התחייבות ולמעשה אפשר לבטל את זה אחרי המשחק הבא (אבל כאמור, אי אפשר לשלם רק 28 ולראות רק היום).

{במאמר מוסגר, לא בדקתי את מגוון השידורים שם אבל מי שלא מפריע לו שפת השידור, אולי זה תחליף טוב ל67+57₪ שעולה צ’ארלטון וערוצי הספורט}

תהליך הרישום עצמו פשוט מאוד ועם גוגל טרנסלייט מובנה בכרום לא אמורה להיות בעיה.
גם ממשק הצפייה עצמו פשוט מאוד.

אם אחרי ההסבר הזה אתה עדיין מעוניין, נתקדם…

יש שם גם שידורים בעברית?

http://elixx.me/schedule.html#ELIXX%20SCHEDULE

עובד לי תמיד. קצת פרסומות שצריך להסתדר איתם בעשרים שניות הראשונות אבל אז תמיד חלק.

אין טלוויזיה הערב אז יווצרו עומסים. תהיו מוכנים נפשית לעובדה שהשידור כנראה לא יהיה חלק היום.

עוד קישורים שמסתובבים ברחבי הרשת, בלי אחריות:

יש כמובן את נבדל הותיק: נבדל מי - אינדקס שידורי ספורט ישירים :::: ריכוז שידורי ספורט :: שידורים חיים:: ספורט 1 לצפייה ישירה :: שידורי ספורט בחינם :: ספורט 2 לצפייה ישירה :: שידורי טלוויזיה בחינם נתקע הרבה בד’'כ.

כל הקישורים כמובן יעבדו בסמוך למשחק

-קישור לצפייה במכשיר:

http://bit.ly/2DBTH0j

-קישור לצפייה במחשב:

http://bit.ly/2DBTH0j

https://livesport.ws/en

-האוהדים שלנו מהמגזר אומרים שהלינק הזה עובד טוב ולא קורס (אבל יש לו דיליי של חצי דקה)

alfajertv.com/live/live-westbank-1.php

-האתר הזה אמור לשדר את המשחק, אוהדים ששלחו לנו אותו אומרים שהוא עובד ללא דופי, אבל עם דיליי של 30 שניות:
alfajertv.com/live/live-westbank-1.php

-מהעמוד של בארסה מאניה נמסר שזה הקישור הכי טוב ועבד מעולה אתמול במשחק ויש לו דיליי של חצי דקה

http://alfajertv.com/live/live-westbank-1.php

אני עדיין ממליץ על http://www.sport365.sx/en/home יש שם הרבה קישורים מכל השפות ואני משער שהוא יתקע פחות

וזה קישור ליוטיוב שאמור להתחיל לעבוד בסמוך למשחק https://youtu.be/Hn-uAJZl6TY