חצי גמר אלופות :: מושפלים שנה שנייה ברציפות אחרי יתרון שלושה שערים

איך נקרא הערוץ שקרלוס מרטיינז משדר בו ?

פירמינו בחוץ, זה נראה כמו 442

אייאקס ניצחה את טוטנהאם בחוץ כשהיא משחקת את הכדורגל שאנחנו פעם היינו משחקים.

אנחנו עולים עם וידאל בקישור במקום ראקיטיץ’. בבית שלנו.

אין לי מילים.

ועוד נגד הקבוצה המפורסמת בעולם במשחק הלחץ שלה. אז בואו נוציא את ארתור, הקשר שמתמודד הכי טוב עם לחץ בקבוצה, לטובת קישור של ראקיטיץ’-וידאל…

עדכון: ליברפול משאירה את פירמינו הספק על הספסל פצוע כדי לעלות עם 4 קשרים.

מעניין אם קוטיניו יפתח בכנף שמאל של 4-3-3 או כקשר שמאלי של 4-4-2.

וידאל יעניק לכם אגרסיביות שחסרה לכם. בכל זאת - ליברפול קבוצה אנגלית. אני לא יודע למה במקום ארתור ולא רקיטיץ’.

פירמינו לא משחק וזה יכול להיות משמעותי. עם זאת הקישור שלהם מעובה יותר ועדיין המהירות שלהם במתפרצות תהיה אותו דבר.

לא, אבל יש באנגלית

אנחנו לא צריכים אגרסיביות. אנחנו ברצלונה. אנחנו צריכים קשרים שיודעים לספוג לחץ (ארתור) לשחרר לחץ (ארתור) ולהעביר את הכדור קדימה למסי (ארתור).

אני משתמש בדרך כלל ב ronaldo7.net אם בא לי לראות משחק ברשת. האתר מרכז הרבה קישורים למשחקים, חלקם באיכות גבוהה. בדרך כלל 3 ראשונים לא עובדים, אחד משלושת הבאים עובד.

שןסאקו; .
אני מבין אותך, אבל תסתכל גם על קלופ והאמונה העיוורת שלו בגישה חיובית, השאיר את החלוץ הספק פצוע שלו בספסל, לא עלה עם חלוץ נוסף אלא עם קשר הגנתי.
במקום המגן הימני המצויין שלו העדיף לעלות עם סוג של בלם שלישי בימין…

מאמנים מתאימים עצמם לסיטואציה, אי אפשר להיות רומאיו כל היום.

ואלוורדה מאמן אתכם. הוא לאו דווקא נוקט בגישה הקרוייפית. אני כן חושב שארתור חייב לשחק אבל במקום רקיטיץ’. הבחירה בוידאל לא רעה נוחך הניסיון שיש לו.
ואל תדאג למסי, הוא ימצא את הדרך שלו לבד לחורר להם את הרשת. הוא היה לפני ארתור ויהיה גם אחריו.

אגב, רק אני חושב שברצלונה פייבוריטית הערב? אוהדי בארסה בדיכאון ואוהדי ליברפול בעננים.

אגב 2, 720P, אנגלית, עובד חלק WAJAX - WENGER

אשמח אם מישהו יאיר את עיני למה היד של קייטה (אם אני לא טועה) זה לא פנדל.
אמנם טווח קרוב אבל רואים תנועה ברורה ומכוונת לעצור את הכדור עם היד.

בארסה רצה 20% מהזמן לכיוון השער שלה, 20% מהזמן לכיוון שער ליברפול, ו60% מהזמן לכיוון השופט.

חייב להכניס את ארתור במקום רקיטיץ’.

זה ממש מפתיע שבמשחק כל כך רגוע וקל לשיפוט הוא מצליח לעשות כל כך הרבה טעויות.

הוא גרוע כמעט כמו ראקיטיץ’ ווידאל. נראה שלשניים האלה אין מושג איך לנהל קישור. עצוב.

אני לא חושב שהגיע שם פנדל למסי על נגיעת יד לא מכוונת הזאת.
אבל עצם זה שהשופט אפילו לא התיעץ עם VAR מעצבן.
הגיע שם צהוב למילנר על הכניסה במסי, הגיע צהוב לרוברטו על תפיסת חולצה, וגם סוארז עושה פרובוקציות ואולי צריך להרגיע אותו עם צהוב. והשופט הזה כלום, תמשיכו לשחק.
אין להם שופטים טובים באופ"א, להזכיר לכם מי שפט את טוטנהם-אייקס?

אם מר מסי היקר לא יתעורר בקרוב זה לא יגמר טוב. יתרון 1-0 לפני יציאה לאנפילד זה לא יתרון מבטיח בהתחשב בהיסטוריה הברסאית קצרת הטווח במשחקי חוץ בצ’מפיונס.

נראה לי הקשיב לך…

הוא היה נראה לי פצוע מאמצע המחצית הראשונה.
עצבני בשניה אבל פתאום התעורר.

כשהחייזר הזה משחק אתה לא יכול לצפות למשהו אחר. לא משנה זהות היריבה, או מי משחק סביבו. פשוט מדהים.

מסי התעורר

החברים של מסי עושים לו סבוטאז’ והוא מנצח 3-0 בכל זאת. וידאל, סוארז ובמיוחד דמבלה חבורת אידיוטים עם קבלת החלטות בהתאם.

בוקר טוב לך מסי, שלום ותודה.