חצי גמר אלופות :: מושפלים שנה שנייה ברציפות אחרי יתרון שלושה שערים

לדעתי זה טוב. הבאן הוא עד 10 לאוגוסט, כאשר חלון ההעברות באנגליה כבר נסגר, ובספרד עדיין לא. טראנספר גדול כמו זה של דה ליכט כנראה דורש התערבות אישית של ראיולה, ולא הגיוני שהוא יעבור לפני. ואז אנחנו בבירור האופציה האופציה המועדפת.
נעקוב אחרי מצבו של פוגבה. זה טראנספר עוד יותר גדול מדה ליכט, ואם יעבור לפני שראיולה חוזר מהבאן, כל מה שכתבתי מתבטל. אם לא, אז האנגליות בחוץ ואנחנו צריכים להתמודד רק עם יובנטוס.

מצטט כאן חבר שממשיך בקו המחשבה שלי:
“במשחק חוץ אתה אמור לפנות לברירת המחדל של השיטה שלך, עם ההרגל, הזיכרון השרירי, האתוס, עם התאמות הכרחיות לקבוצה האחרת. עם מה אנחנו יוצאים למשחק חוץ כזה? האתוס של להגן על קווי מסירה באמצע המגרש עם ה-442 של האיש האפור? הזיכרון של מומנטום התקפי שנקטע כל פעם לטובת חילוף הגנתי? באמת לא יודע מה הוא מציע להם כדי לעבור במנהרה הארוכה שעוברת בין הקאמפ נואו לבין הבית של מישהו אחר”.

# ValverdeOut

מקום שני בספרד :slight_smile:

וואוו הפנים של מסי. הבן אדם כלכך מקצוען שמצליח לשחק גם מתוך הדיספוריה האותנטית שבתוכה הוא שרוי. קשה לשחק כשהלב נצבט כלכך חזק, אבל, עדיין נותן מה שיש לו גם כשאין שום ערך פרקטי למשחק. אז מסי הוריד את הזקן בשביל שכל העולם ייראה היטב את ההבעה החתומה שלו. ואיזו הבעה זו הייתה, וואוו. המאמן אולי שיכנע את הנשיא, אבל לא את הפרעוש. ממש לא.

אגב
בלי רוח חיים, הליבידו נשאב לחלוטין, מבע חתום, אבל אף פעם לא עוצר. ממשיך וממשיך עד שהכדור ייכנס וגם אז, לא חוגג: מסי, הוא, ה-night king.

המשפט הכי מעודד ששמעתי בשבוע האחרון מאז הטראומה. הפעם אני מקווה שהוא באמת יהיה דיקטטור. יאלה מסי אתה מציל אותנו בתוך המגרש הגיע הזמן שתציל אותנו גם מחוץ למגרש!
# ValverdeOut

מתחילים להתחזק על הדיווחים שברתומיאו לא יגע בוולורדה כי הוא מקבל גיבוי מהשחקנים.

המשחק מול ליברפול היה האחרון שאני אראה תחת המאמן הזה. את העונה הזאת הפסקתי לראות, והגביע כבר ממש לא מעניין אותי, ואם וואלורדה נשאר פה, אני לא רואה בארסה עונה הבאה.

רק אל תעשה לו את זה…

לגמרי badass

** הכל בהומור טל, אני גם לא סובל את וולוורדה הזה

נחמד ששאר האוהדים מתנחמים בזה שבארסה גורמת גם לאוהדים שלה סבל, ולא רק להם.

אבל אם הגעתי למצב שאני סובל מלראות את הקבוצה שלי, וצריך ממש להכריח את עצמי לשבת מול המסך 90 דקות, שגם בהן 90% אני בפלאפון כי הקבוצה שלי לא עם הכדור, או מוסרת לרוחב עם 4-4-2 דוחה, אז אני לא ממשיך ככה.

ואם גם אחרי שאנחנו מאבדים יתרון 3+ שנה שנייה ברציפות, השחקנים תומכים באפס הזה כי אין להם תחרות על ההרכב, כי הם יכולים לשחק חרא ולהסתמך על מסי, והמאמן יגיד להם כל הכבוד זו שיטת המשחק שלנו, אז אני לא ממשיך ככה.

ואם אחרי כל זה הנשיא שלנו יתן לו גיבוי, וימשיך איתו, אז אני לא ממשיך ככה.

יש לי דברים יותר חשובים לעשות פעמיים בשבוע, 90 דקות כל פעם. אני לא צריך להקדיש אותן כדי לסבול. אתעדכן בתוצאה סוף המשחק. גם ככה זה כל מה שחשוב למאמן הזה. ה90 דקות שלפני מיותרות.

אני מבין אותך ועדיין קשה להתנתק מההרגשה שהתרגלנו ליותר מדיי טוב.
רוצה לראות מה זה סבל (ספורטיבי כמובן)?
תראה אוהדי יונייטד. אחי במקרה כזה כבר 20 שנה, מורעל ברמות הזויות, ופשוט נשבר לו. השבר לו לגמרי. במשחק האחרון בפעם הראשונה בחיים שלו קם ויצא באמצע משחק אחרי שחטפו 1-0. הכדורגל שלהם באמת דוחה.

בקשר אלינו, צריכים שינוי. ודחוף.
מסי אוטוטו בן 32. אני עוד שניה בוכה כשאני חושב על זה. הילד הצנום עם השיער הארוך זה עם הדריבל האילוהי כבר בן 32.
אם לא נלביש סביבו קבוצה איכותית ומאמן באותו לבל, אני רואה אותו מהר מאוד עובר לאתגר חדש לקראת סוף הקריירה. הנזק יהיה, אובכן, רואים את הצד הלבן של המפה? אז פי 2 לפחות.

עברתי את ואן חאל וסרה פרר, אעבור גם את ואלוורדה. הוא לא כזה גרוע ביחס אליהם. אתם משווים אותו לטופ של הטופ כמו פפ וקלופ, והוא לא באותה רמה. אפשר לחשוב שלכל מועדון פאר יש מאמן על ורק לנו לא.
אני לא אוותר על הקבוצה שאני אוהד בגלל המאמן. אני אקלל וארביץ לספה מרוב תיסכול אבל לא אפספס אף דקה ממסי.
אני מעדיף למצוא מאמן יותר טוב, אבל לא רואה כאלה פנוים. קשה לי להאמין שטירון כמו צ’אבי יכול לשחחזר את ההצלחה של פפ. או הבלחה חד פעמית של אייקס לטופ האירופי בהכרח אומרת שהמאמן שלה יכול להסתדר בבארסה.

אני יכול להבין את טל (ובטח שאני לא מקבל את הניסיון ההטרלה העלוב ביחס לתגובה שלו), אבל אני לחלוטין לא מסכים איתו, כמו דימטרי , עברתי תקופות יותר גרועות. כמו שאתה כועס על אבא שלך או על הבן שלך שמאכזבים אותך אבל אתה לא תפסיק לאהוב אותם כך אני ביחס לברצלונה.

יחד עם זאת, בגלל שלהבנתי הסיכוי היחיד שואלורדה יפוטר זה רק בהפסד לולנסיה בגמר גביע. אני לא מתבייש לכתוב שבפעם הראשונה בחיי שאני רוצה שברצלונה תפסיד. זה לא יקרה בגלל שולנסיה הם לוזרים.

מסי סוחב את ואלורדה לדאבלשנה שנייה ברציפות, והיה רחוק שער אחד מלהעניק לטאטה אליפות (שהיה מאמן הרבה יותר גרוע ממנו) אז אני לא דואג בקשר לתארים…

אני רק רוצה מאמן שיחזור לגרום לי להתרגש מהקבוצה. זה חשוב לי יותר מזכייה בתארים. אני כתבתי זה לפני כל מאמן שאימן אותנו. רק לחזור ולשמוח. רק לחזור ולא להרגיש רע שקבוצת תחתית כמו לבנטה לוחצת אותנו בקאמפ נואו ואני מרגיש חוסר אונים מול קבוצה כזו. לא יותר מידי לבקש נכון?

דרך אגב, צאבי כרגע לא מתאים לברצלונה. הוא צריך לצבור ניסיון, אפילו ניסיון מינמלי בשביל לאמן אותנו. בטיס או ברצלונה ב. זה רעיון נחמד.

זה לא ברור לכולם שלא רוצים לתת חמצן לואלוורדה רק בגלל שאנחנו בעידן הולך ונעלם של הפרעוש?
כן, אותו פרעוש שמביא לנו דאבלים שנה אחרי שנה אבל לא יכול לבד מול אריות אירופה. צריך קבוצה! זה פאקינג זועק לשמיים.
חבל, זה כנראה המס שאנחנו משלמים על התקופה הכן מאד מאד יפה, שלמה ושמיימית שהיה לנו את עידן פפ.

אגב, זה הולך ומתחזק שהגיבוי המלא של ברתומיאו יגרום לכך שוואלורדה ממשיך שנה הבאה.

לא מגיע לנו את השחקן הכי טוב בהיסטוריה. פשוט לא מגיע לנו. כל מועדון אחר היה עושה הכל כדי שמס’ האלופות שלנו בעידן שלו יהיה דומה למס’ האליפויות והגביעים. רק אנחנו שמים לו מקל בגלגלים. סעמק.

מסי משתף עם זה פעולה, בנתיים.

התמונה שמספרת את כל הסיפור. אף שחקן חוץ ממסי וטר שטגן לא נספר בכלל בהרכב העונה של ליגת האלופות.

ליברפול עם 6, אייאקס עם 5, טוטנהאם עם 3, סיטי עם 2 ויובה וליון עם 1 כ"א.

טל,
אתה לא יכול בתרד אחד לשפוך רפש (מוצדק לחלוטין) על הליך הבחירה ועל כמה שווים הפרסים האלה ובתרד אחר להביא אותם כראיה לטענות אחרות שלך.

כלומר אתה יכול, עובדה, אבל זה קצת מוריד מערך הטענות.

עזוב מי הכריז על הנבחרת הזאת, יש לך ויכוח? מכל השחקנים ששיחקו השנה באלופות (ואני מדבר על הופעות באלופות בלבד, בלי ליגה) יש מישהו שחסר לך?

אף אחד מבארסה, זה בטוח.

פיקה היה צריך להיות שם, וגם אלבה אילמלא מחצית אחת מזעזעת.