מחזור 5 :: מובכים אצל גרנאדה. עד מתי ארנסטו ואלוורדה?

הסגל למשחק -

דמבלה, אלבה ואומטיטי פצועים.
וואגה ואלנייה בחוץ מסיבות אחרות.
לעומתם - פאטי, פרז ופירפו בסגל, בתקווה שהאחרון בתמונת ההרכב.

דה יונג שיחק בכל המשחקים עד עכשיו, כולל בנבחרת. הוא צריך לקבל מנוחה.
למרות שמסי וסוארז חזרו, גם פאטי וגם פרז בסגל. אם פרז מועדף בסגל על פני אלניה, אני במקומו מחפש השאלה בינואר. הוא השביעי בהיררכיה ל 2 עמדות, אין לו מה לחפש אצל וולוורדה.
גם גריזמן ולנגלה שיחקו את כל המשחקים. אני לא מאמין שוולוורדה יפספס את ההזדמנות לבחון את הטרידנטה גם אם מסי יפתח על הספסל. גם לא מאמין שהוא ייתן לטודיבו לפתוח.
אני מקווה לראות את ג’וניור סוף סוף ולא סמדו\רוברטו בשמאל.

משחק חוץ קשה בלה-בלה-בלה אבל חייבים לנצח.

ההרכב של ברצלונה למשחק -

פירפו, ראקיטיץ’, סוארס ורוברטו בפנים. בוסקטס, פאטי וארתור בחוץ.

על הנייר - רוטציות לגיטימיות, חוץ מבהגנה (כי למה שטודיבו יראה דקה?). ארתור עוד לא הוכיח שהוא יכול לשחק יותר מ-2 משחקים בשבוע, ויש גבול לכמה ראקיטיץ’ יכול להיקבר בספסל.
חבל רק שפאטי לא פותח, לא כי הוא השחקן הכי טוב בהיסטוריה, אלא בגלל שהוא קצת יותר מרווח את המשחק. שזה משהו חשוב בברצלונה של היום, בטח ובטח בהרכב שכולל את סוארס וגריזמן.

#התחלנו

לגמרי מה שעלה לי בראש…
נעזוב את העובדה שכמעט כל משחק חוץ אנחנו בסכנת איבוד נקודות, מה זה הרוטציה המפגרת בקישור? שוב הצבת 3 קשרים שלא שיחקו יחד…? ואז מה, יתחברו בשניה?

ולמה פרז וגריזמן פותחים יחד על שני רגלייהם השמאליות?
להתחרפן פשוט…

אתלטיקו בתיקו. מחר ריאל וסביליה. מה שאומר שגם היריבות יאבדו נקודות.

היריבות שלנו לבדן משאירות את ואלורדה בתפקידו. אין לי בעיה עם רוטציות. אבל שזה היה בגדר הסביר. מוזר שרוטציות זה רק לשחקנים מסוימים. אם אתה בלם או מגן מסוים או חלוץ מסוים, אין צורך ברוטציות.

מאוד לא הוגן כלפי ארתור, הוא נראה מעולה במעט שקיבל. ולא בדיוק רוטציות כי דה יונג באנקר. הרפתקאות עם רוברטו/ראקיטיץ’ צריכים לבוא על חשבון דה יונג/בוסקטס.

זה פשוט מזעזע 35 דקות ואין אפילו בעיטה אחת לשער לא מדבר למסגרת. לשער!

כל מה שאני רוצה זה מכונת זמן שאני יוכל לזנק לתקופה של פוסט ואלורדה. (וזה לא משנה איך המשחק הזה יסתיים)

הייתי אומר שהפסד פה יביא לסיום דרכו של ואלוורדה, אבל יש יותר סיכוי שהוא יביא לסיום דרכו של טר שטגן.

135 דקות ללא בעיטה למסגרת. (מהמשחק של דורטמונד לא כולל פציעות)

משחקי החוץ:

בילבאו בעיטה אחת למסגרת (וגם זה הברקה של ראפיניה)

אוססונה מחצית ראשונה 0 בעיטות.

דורטמונד 90 דקות ללא בעיטות.

מחצית ראשונה מול גרנאדה 0 בעיטות.

לואלורדה אין כבוד עצמי, למדתי את זה אחרי ליברפול. אבל אם לברתומאו נשארה טיפה של אהבה למועדון או כבוד עצמי, שהמשחק מסתיים ואלורדה צריך לדעת שהוא מובטל.

דיברנו פה עוד לפני המשחק, על כל ההרכב הבעיתי, המיקום של גריזי, ההגנה. הכל התגשם. זה לא בדיעבד. ואלורדה הביתה!

מצד אחד, העונה הזו מזכירה לי ממש את עונת 07/08. מצד שני - אחוזי ההצלחה מזכירים את תחילת שנות ה-2000. אולי דווידס יבוא בינואר, ויציל אותנו.

אין לי מה להגיד על המשחק, חוץ מזה שזה היה אחד הדברים הכי רעים שראיתי מהקבוצה הזו.

יאללה. הביתה.

אין שום הסבר מניח את הדעת למה במצב של 1-0 לגרנאדה מאמן של ברצלונה חושב שמה שיציל את המצב זה וידאל.

הייתי מתנחם שהעונה הזאת תהיה כמו העונה האחרונה של רייקארד, כי כולנו זוכרים מה הגיע אחריו. אבל אז היה נשיא שבאמת אוהב את הקבוצה (לאפורטה) היום יש נשיא מאפיונר (ברתואמאו) . סביר להניח שואלורדה ישאר מאמן עד שתצא הנשמה של כל אוהד ברצלונה.

לפעמים אני תוהה האם אשכרה דברים שרואים מפה לא רואים משם. ואלוורדה מאמן שהוכיח עצמו בליגה הספרדית. הוא לא חדש בתחום ועדיין… מדהים.

אני מקווה שסוף סוף טודיבו יתחיל לראות מגרש. כולם רואים שלנגלה בלם בינוני.

לנגלה?

פיקה בכושרו הנוכחי גרוע ממנו, וזה לא שלנגלה בלם על בלשון המעטה

גראנדה זאת קבוצה של קונוסים, עם אפס כשרון שרק יודעים להרביץ. ובכל זאת הפסדנו להם ובעטנו פחות לשער.
אני לא אבכה אם גראנדה יירדו ליגה, ושיקחו גם את השופט איתם. איך סולדדו לא קיבל צהוב על הבעיטה ברגליים של פיקה והברך לראש של טר שטאגן?

משחק נוראי שלנו , אני סבלתי. בארסה רצה 10 ק"מ פחות מהיריבה, בקושי מצב אחד לשער, ונראתה קונוסית כמו היריבה.
צריך זעזוע בסגל. גריזמן ספסלה, ארתור פנימה ופאטי באנקר בהרכב.

לא מוצא מילים, האמת שבמה שראיתי גם לא מוצא כדורגל…
בעטנו למסגרת סוף כל סוף, אולי עכשיו כשכל ברזי שמים פתוחים עלינו גם נראה את וורד מפוטר…

מחר אחפש קצת מילים, אולי אמצא גם טיפה כדורגל…

שילד בן 16 הוא השחקן הכי טוב שלך העונה אתה בבעיה!
ועכשיו ברצינות, ברור שהבעיה הכי גדולה שלנו היא בעיית אימון. לשחקנים אין מושג מה לעשות,
זה פשוט מדהים לראות את מסי מחפש שחקנים שינועו ויפתחו ושום דבר לא קורה.
גריזמן משחק במקומות שאין לו מושג מה לעשות.
סמדו די חלש בימין, אבל בשמאל הוא פשוט בדיחה.
ולפתוח עם רקיטיץ בכושר מזעזע ביחד עם רוברטו בקישור זה פשוט בדיחה.
מחכה לשמוע את וולוורדה.

אם וואלורדה איכשהו מסיים את העונה הזאת, וממשיך בהבאה. אני דורש ממסי לעזוב את המועדון.

אני בהחלט מוכן שנמשיך לאבד נקודות עד שנראה את המאמן הזה עף. לפחות כל עוד הוא נשאר זה גם מקרין בצורה רעה על הנשיא הזה.

אני חייב להגיד שהגעתי מאוד פסימי לעונה הזו. איך שנגמרה העונה שעברה, הוויתור על דה ליכט, ה-ALL IN על ניימאר, הישארותו של ואלוורדה, הישארותם של שחקנים שלא היו צריכים להישאר, אי הגעתם של שחקנים שאולי יכלו לתרום, הגעתם של שחקנים שלא היו צריכים להגיע ועוד ועוד.
הגעתי מאוד פסימי לעונה הזו, ועדיין - איכשהו אני מתאכזב יותר ויותר בכל משחק. זה גם סוג של הישג.