השלמה ממחזור 10: הקלאסיקו מסתיים בתיקו מאופס בקאמפ נואו

הסגל לקלאסיקו הראשון של העונה -

דמבלה וארתור (פציעות), פירפו, וואגה וטודיבו מחוץ לסגל.
פאטי, פרז, גריזמן, דה יונג ונטו יחוו את הקלאסיקו הראשון שלהם.

בקלאסיקו בדרך כלל, אני וברצלונה בהפסקת אש, אני רק רוצה לנצח אותם. לא משנה לי הדרך צורה או כדורגל. מצידי גול עצמי דקה 92…

אין יותר מידי מה לסכם, ולא נראה לי שבאמת יש מה לחדש על המפגש בין שתי הקבוצות. אני תמיד יחשוב שאנחנו עומדים לקבל בראש. זה עוזר לי.

אני מקווה שאם אלניה לא בא בחשבון אז וידאל יפתח, לו לפחות אכפת.

ויסקה ברצלונה.

בהתחשב במצב הסגל הנוכחי (בדגש על ההיעדרויות של ארתור ודמבלה, שדווקא יכל לתרום לא מעט במשחק כזה), אני חושב שההרכב די סגור, חוץ מ-2 עמדות/שחקנים:

טר-שטגן
אלבה, לנגלה, פיקה, סמדו/רוברטו
בוסקטס
דה-יונג, ראקיטיץ’/וידאל
גריזמן, סוארס, מסי.

לגביי עמדת המגן הימני - כל עוד הוא כשיר לגמרי, סמדו צריך לפתוח (לפחות לדעתי).
לגביי הקישור - לא עף על לא על וידאל ולא על ראקיטיץ’. לא יודע אם 11 השעות עד למשחק יגרמו לי להכריע בנושא.

לכל משחק בעונה למעט קלאסיקו אני מסכים לגמרי, סרג’י בקלאסיקו הוא חיה אחרת לגמרי, שורף את הקו, מבשל, מניע.
מבחינתי הוא יכול לשבת על הספסל במהלך העונה לקבל דקות במשחקים קלים וקלאסיקו בלבד, את הלב שלו אי אפשר להחליף.

וידאל לפי התקשורת המקומית יצא בזעם מהאימון המסכם. כי הוא למד שהוא לא בהרכב.

וידאל חביב ואכן הוא לוחם במגרש. אבל אם נשאר כבוד עצמי למועדון הזה, לזרוק אותו ליציע ולא לשחרר עד שהוא לא מבקש סליחה.

יש לו סעיף שחרור. אגורה לא פחות.

שחקנים יותר גדולים ממנו ידעו לשבת בספסל ולא לצייץ.

לא תמיד אנחנו מסכימים, במקרה הזה דווקא כן.
לא משנה האם אני (או כל אחד אחר) חושב שווידאל צריך לפתוח היום, או במשחקים קודמים.
אם הוא רק התעצבן - בסדר, שיהיה. אמוציות זה לא בהכרח דבר רע והרבה פעמים זה אפילו חשוב (בטח בקבוצה אדישה כמו שלנו).
אם הוא נטש את האימון? מבחינתי שיהנה ביציע לצד וואגה וטודיבו, עד לעזיבה. אף אחד לא חייב לתת לו הרכב, רק כי הוא לא מרוצה.

לפי מה שאני מבין הוא לא נטש באמצע אלא בסוף הוא יצא בזעם. זה לא משנה בעיני, הוא גם התראיין לפני חודש ונתן סוג של אולטימטום שאם הוא לא יקבל יותר דקות הוא ירצה לעזוב.

מה אינטר תוכל להציע לו? ליגה אירופית וסגנות של יובה? מפונק, שיסתכל שחקנים אחרים, הוא עוד מקבל דקות לעומתם.

אם יציאה של וידאל זה אומר שיכריחו את ואלורדה להשתמש באלנייה, אני רק בעד. הלואי שיקח את הקרואטי איתו ביחד. שמעתי במילאנו יש אחלה מסיבות. ואפשר ללכת לחגוג אחרי שמקבלים בראש.

נ.ב אם זה נכון, אני לא מבין למה הוא בכלל בסגל של המשחק.

לא כל כך הבנתי למה אתה כועס עליו אם הוא רק התעצבן שהוא לא בהרכב. הרבה שחקנים אומרים שאם לא יקבלו דקות יחפשו משהו אחר. זה טבעי.
אני מסכים עם אייל.

אני דווקא אוהב את הלוחם הזה, והוא השחקן היחיד בקישור שיכול להיכנס כמחליף ולשנות את המשחק. ראקיטיץ’ כבר לא, ואלניה עדיין לא.

הוא מאיים שהוא יעזוב אם הוא לא יקבל דקות . הוא יוצא בזעם מאימון המסכם לפני אחד המשחקים החשובים של הקבוצה.

אני גם אוהב שחקני נשמה. אבל הוא חושב שהוא יכול לסחוט את המועדון בשביל לקבל דקות?

ההרכב שמעלה ארנסטו ואלוורדה -

הפתעה: רוברטו בקישור, סמדו מגן ימני, ראקיטיץ’ בחוץ.

אל תהרגו את השליח, ההרכב הכי טוב שיכל להעלות ארנסטו היום לדעתי.

האמת שבמצב הנוכחי עם כל הפצועים, זה לא באמת משנה איזה למלם יהיה בקישור לצד בוסקטס ודה יונג.

מה שכן, חבל שגריזמן פותח. ככ מיותר בצד שמאל.

אני מניח שנשחק 4-4-2 עם סרג’י בימין וגריזמן בשמאל.

הבעיה היחידה שלי עם ההרכב הזה שיש לצנון 100% כשלונות עם הנסיון הזה של דאבל ס"ס בצד ימין.

עקב אי נוחות שבוסקטס חש, ראקיטיץ’ מחליף אותו ברגע האחרון!

‏עריכה: ג’ון אספיאזו (עוזר ואלוורדה): “בוסקטס זה בסדר, הוא יהיה על הספסל. זו הייתה אי הבנה עם ההרכב. זו החלטה טכנית.”

לא ברור מה הולך שם, אבל שיהיה לנו בהצלחה.

יש דיווחים שבוסקי נפצע וראקי במקום.
זה אומר שדהיונג אחורי ורוברטו וראקי כ50-50…
יצירתיות של חוטבי עצים.

למה לא ווידאל אחורי עם דהיונג וראקי כ50/50?
הרי בפעם המליון ה ס"ס לא עובד על הקו, עכשיו זה גם בלי קישור יצירתי…

אספיאסו, עוזרו של ואלוורדה מאשר שראקיטיץ’ תוכנן לפתוח מלכתחילה ושלא מדובר בפציעה, אלא בהחלטה מקצועית בלבד: “בוסקטס בסדר. הוא יפתח על הספסל. הייתה רק אי הבנה בפרסום ההרכב. זו החלטה טכנית של המאמן”.

בן של זונה

יש מצב שהשינוי בא בתגובה להרכב של ריאל?

פעם היה גיף של הומר סימפסון מנסה להחליף חוט קו של חשמל גבוה , כל פעם שהוא נוגע בקו מתח הוא מתחשמל, אז הוא מביט לצדדים במבט נוגה, ואז הוא שוב נוגע בחשמל ומתחשמל שוב, כך זה ממשיך וממשיך והוא כמובן לא לומד כלום.

הומר סימפסון זה ואלורדה.

ויסקה ברצלונה. מסי הושע נא!

חיבוק ענק וחיוכים עם כל השיניים בין פיקה לבין ראמוס לפני העליה למגרש.
לא יודע למה התקשורת מנסה להראות לנו שהם אויבים.

שמישהו יגיד לשחקני ברצלונה שמדובר במשחק חשוב

3 שאלות בינתיים:

1. שחקני ברצלונה שמעו את שריקת הפתיחה?
  2. ראקיטיץ’ לא הבין את הקונספט של תפיסת חולצה ברחבה?
  3. מאיפה הם הביאו את הוואלוורדה הזה??