השלמה ממחזור 10: הקלאסיקו מסתיים בתיקו מאופס בקאמפ נואו

אין מה להיות מופתעים, פראג ישבה עלינו בבית אז ריאל בטח יכולה.
העיקר יש החלטה מקצועית להשאיר את סרחיו על הספסל.

קישור בלי בוסקטס עם רוברטו וראקי מי היה יכול לחזות שהם ישלטו במשחק ללא תחרות… איזה שוק!!! ושלא נדבר על סרגי רוברטו וסמדו על הקו. זה תמיד עבד נהדר לא?

עכשיו נראה אם האגו שלו גדול מהשכל שלו.

ראקיטיץ’ חלש, אבל מה אתם רוצים בדיוק מסרג’י רוברטו? הוא בסדר גמור.
פיקה במשחק נהדר. ביינתים שומר על 100% ריכוז.
מישהו ראה את גריזמן?

אני מאוד מקווה שמשקרים לנו ובוסקטס פצוע, כי אם הוא כשיר . ודקה 78 והוא עדיין על הספסל. זה פשע.

אני מעדיף שישקרו לי מאשר לחשוב שזו החלטה מקצועית.

לא מגיע לנו ומגיע לנו באותו זמן. פשוט בהקשר לדברים אחרים.

בושה

הפך אותנו לבילבאו שנלחמת על חייה בליגה. אם אני אוהד ריאל אני מאוד מאוכזב. היום הם היו צריכים לנצח .

שתי המחזורים האחרונים מספרים לנו את התמונה האמיתית ולמה אנחנו מקום ראשון , לא משנה כמה אנחנו נבעט בדלי, ריאל תהיה לוזרית יותר גדולה ותצליח לבעוט בחזרה.

מעניין אותי אם בוסקטס כשיר, אני באמת מקווה שמשקרים לנו.

בהפסקה לפני העליה למחצית השניה, בוסקטס היה היחיד שהתחבק עם שחקני ריאל. כל השאר התחבקו לפני תחילת המשחק.
אני חושב שקרה לו משהו בחימום והוא לא הספיק להגיד שלום לשחקני ריאל. RAC1 אומרים שהוא חולה.

היה משחק שקול ותיקו משקף. ריאל לא הגיעו ליותר מצבים מבארסה.
הם יכולים להיות מאוכזבים שלא קיבלו פנדל על משיכה בחולצה. זה יותר פנדל ממה שקיבלה ריאל סוסידאד מולנו.

וולוורדה שוב עם 2 חילופים בלבד. מישהו צריך לספר לו שזה לא נשמר לסוף העונה.

17 בעיטות לשער . 4 2 למסגרת. שיויון כמעט מלא בהחזקת כדור.

הם פראירים.

החזירו לנו על יום שבת. זה השיפוט הספרדי.

אז הצוות המקצועי משקר לנו? אני מעדיף את האופציה הזו.

שני דברים שכנראה לעולם לא נדע;

1. לאיזה צד נשענות השיערות בקוקו של ווידאל בזמן מקלחת… ?
  2. למה בוסקטס לא בהרכב…?

תגובה רצינית יותר מחר

דרך אגב, פיקה משחק שני איש המשחק של ברצלונה מצד אחד זה מעודד. מצד שני זה רק מראה כמה אנחנו בינונים.

אי דיברתי על מצבים, לא על בעיטות. לפעמים זה לא מגיע לבעיטה, כמו הבלימה של סוארז על ידי ראמוס, או הנבדל של בייל. אני סופר את שניהם כמצב מסוכן, ובעיטה של קסמירו מ 30 מטר לא.

אני לא זה שמחליט, אני מביא את זה מאתר של סטטיסטיקה. אבל לא צריך שום סטטיסטיקה או נתונים יבשים. רוב המשחק , מרכז השדה שלהם ביטל אותנו לחלוטין. לקראת הסוף הם התעיפו או שהם פחדו שמסי יעניש אותם אז אולי זה טיפה התאזן.

ראקיטיץ מרוצה מהתיקו. זה הפרצוף של ברצלונה.

דרך אגב, קלאסיקו ראשון בלי שערים בקאמפ נואו מהקלאסיקו ההוא של החזיר שחזר לקאמפ נואו, סליחה פיגו (לא באמת). 2002. עוד תקדים… רק שלא נשבור תקדים נוסף ונזרוק את המאמן הזה בשביל מאמן יותר טוב…

טוב הצוות המקצועי שיקר לנו. זה טיפה מרגיע אותי.
Ernesto Valverde: “Busquets was upset. He had a fever before the game and that’s why he hasn’t participated.”

https://twitter.com/barcacentre/status/1207411082127654913

יש לנו כל כך הרבה חוסרים כדי להפוך לקבוצה טובה באמת.
לנגלה כל כך בינוני ולא מתאים להיות בלם פותח בבארסה.
רוברטו כל כך לא יודע לשחק הגנה בתור מגן ימני.
לא יאומן שנגר כמו רקיטיץ פותח בבארסה.
גריזמן זאת הקניה הכי מיותרת שראיתי אי פעם.
סוארז כל כך כבד ולא יעיל שזה כואב בעיניים.
כואב כל כך על מסי שבגילו צריך לעשות הכל לבד ולשחק עם כל כך הרבה נגרים.

המשחק הזה הוכיח שאם לא יהיה שינוי משמעותי בינואר(מאמן או שחקנים) אין לנו באמת מה למכור מול הטופ האירופי העונה.
די גנבנו פה נקודה. זה מרגיש לי שה5-1 משנה שעברה ישב לשחקני ריאל על הראש. עם קצת יותר אומץ ופחות פחד הם היו מנצחים, והאמת שהגיע להם.

משה, מצבים לשער זה משהו סובייקטיבי. אני מרגיש שהייתה כמות זהה בערך. לא אכפת לי כמה פעמים הם בעטו לשער, בעיטות מרחוק זה לא מצב מסוכן כשיש את טר שטאגן בשער. זאת תחושה שלי שאני לא יכול לגבות בסטטיסטיקה.

מרכז השדה ביטל כי גם כך אין לריאל עוד שחקני התקפה ראויים אז כבר עלינו עם 4 קשרים, וכי מנדי שיחק ולא מרסלו, אז הוא עשה עבודה טובה בהגנה וחסך מהם התרצצויות. חלק מהטרייד אוף של השליטה במרכז היה שהשליטה הייתה קצת יותר סתמית כי ההתקפה הייתה עקרה. מלבד אולי 15 הדקות הראשונות, לא הייתה פה איזה אלילת מזל שהתערבה ומנעה מאיתנו לנצח, זו פשוט הייתה ריאל. בלי שיניים.

ריאל שיחקה הכי גבוה שלהם מאז ה6-2. רק שאז היה מי שיעניש אותם על זה 6 פעמים.

היום אנחנו רק בבואה. קבוצה שפעם הייתה גדולה.

לפעמים אני קצת מרחם על הקבוצה הזאת. הם נראים כמו קבוצת אנשים חסרי רעיונות, בלי הנהגה ובלי מושג. ואז אני נזכר בעבודה שנרדמתי באמצע פאקינג קלאסיקו, והרחמים מתחלפים בתחושת גועל.

אני יותר חזק ממך, הצלחתי להשאר ער… :confused:

באמת שבמהלך המשחק היה בא לי לרשום: תעירו אותי כשנחזור לשחק כדורגל…
ולא התכוונתי ל(עלאק)קלאסיקו. התכוונתי לכל העונה המשמימה הזו.
נצחונות 5:2 על קבוצה חביבה מהקצה השני של הטבלה הם אמנם מהנים משהו, אבל זה אפילו לא ממתיק את הגלולה מכמה גרועים אנחנו נראים כשאנחנו משחקים מול מרכז טבלה ומעלה.

ממש לא כיף עם הקבוצה הנוכחית.
השלם קטן מסך חלקיו :no_mouth:

דה יונג אומר שהוא מאוכזב מהתוצאה לעומת ראקיטיץ שמרוצה מהתוצאה.