אקסים ומושאלים ברסאים

אז בגלל זה לאפורטה מגדיל את השכר של פדרי ואובמיאנג?
האם אילולא שנה חסוף החוזה, גאבי ואראוחו היו מקסלים שדרוג?
האם בגלל זה ניקו מקבל שכר של שחקן קבוצה ראשונה?

לרוב נהוג שמחדשים חוזה שנה לפני סופו וככה לא נתקלים בבעיות, בטח שלא עושים זאת 3 שנים לסוף (אלא אם יש סעיף שחרור שרוצים להגדיל).

אתה מתחכם.
אז להתאמן אבל לזלזל. לא לסרב להגיע לאימון. החובה של השחקן זה להגיע, לא לשחק טוב. האם שחקן שמגיע לאימון וזורק זין הוא שחקן שתגיד עליו שהוא סבבה?

הטענה שלי זה שהוא צריך להזהר לא ללכלך את הידיים יותר מידי.

מה זה שחקנים שנותנים מעט מידי? ברייטווייט וממפיס נתנו את כל כולם, זה לא מספיק. ברייטווייט היה שחקן מבטיח מאוד בליגה הספרדית ולאחר שנתיים על הספסל של ברסה שלא בצדק לטענתו עכשיו הערך שלו ירד. הגיוני שהוא ירצה שהקבוצה שבגללה הערך שלו ירד תשלם לו עד סוף החוזה. הרי אם לא היו מנפנפים לו בחוזה הגבוה הזה היא אולי לא היה מגיע בכלל. הרי הוא ידע שזה סיכוי מקצועי.

אז המועדון אמר להם למצוא קבוצה. הם מצאו, אבל יש אי הבנות כלכליות בין הקבוצות שרוצות קבוצות אחרות.
ברייטוייט לא מוצא קבוצה שתשלם לו כמו שברסה הבטיחה וגם ממפיס לא.

זו שוב הציפיה החד צדדית ששחקן יקבל בדיוק כמו שמגיע לו כשהוא מפשל אבל כמובן שלא ירוויח אקסטרה כשהוא מצליח.

תתכתב איתי בפרטי כי אין לי מושג עדיין מה הקשר בין ריקי לדמבלה :joy:

לא מבין מה הקשר, לשחקן יש חובה חוקית להגיע לאימון. זה לא משנה כמה תנסה לחזור על זה. ברצלונה יש חובה חוקית לשלם לשחקן והיא משלמת. כמו שכתבתי אני מת שבריטויט יעשה חוק לעצמו ולא יגיע לאימונים או דברים כאלו. הלואי.

ברצלונה לא מפירה שום חוק אז השחקן לא יכול להפר שום חוק. לא מבין באמת מה את רוצה…

דה יונג למשל, אין לי שום טענות נגדו. למה? הוא מתנהג במקצוענות וברצלונה לא.

ובריטויט בחיים לא היה שחקן ברמה של ברצלונה . כתבתי את זה גם שהוא הגיע. זה היה שערוריה ואנחנו משלמים על זה גם עכשיו. הוא לא אשם אלא ברתומאו.

פה אתה פשוט מטריל אותי. איזה שחקן מבטיח? הוא יושב בספסל כי הוא לא טוב מספיק, אני לא בא אליו בטענות הוא לא אשם. אשם זה ברתומאו.

ברור שיש אי הבנות כלכליות. בריטויט לא פראיר ורוצה להמשיך לקבל כסף על כלום וברצלונה לא מוכנה לשלם יותר מידי כסף על כלום ממנו. ברצלונה תעמוד במחויבות החוקית שלה מולו, אתה יכול להירגע. אבל הוא לא יקבל פה ריח של שושנים או משהו כזה.

ודרך אגב , הוא בקלות יכול למצוא קבוצה באותו רמה שהוא הגיע אל ברצלונה אולי אפילו טובה יותר. הוא פשוט לא מוכן לותר על כסף גם אם זה בשביל לשרוף לו את כל הקרירה.

התפזרתי פה יותר מידי, אם נחזור לריקי אז לפי העיתונאי שפרסם את ההקלטות, זה היה שיחות עם זרים אז בבקשה מספיק עם הבילבול מוח על היחס מהמועדון כלפיו, הוא הביא את זה על עצמו.

https://twitter.com/BarcaUniversal/status/1555093918638899201

סתם פתאום נזכרתי שלנגלה כבר לא בקבוצה…

כל כך הרבה דיבורים שכבר פרח לי מהראש ויוכלתי לשמוח עכשיו פעם נוספת :grin:

בחיי שאם יהיה מפגש זו תהיה הכוסית הראשונה שנרים לכבודה.

מה שמצחיק אגב, זה שבסוף אדר סראביה הוא מאמן אנדורה כיום.

https://twitter.com/PSGalu/status/1556018396491382784?t=cuq2unC4SGgcTkiEEOfetA&s=08

ליאו כבש במספרת

לוק דה יונג מבקיע את שער הניצחון מול מונאקו, בהארכה, ומעלה את קבוצתו לפלייאוף ליגת האלופות. 20 דקות לפני כן הוא בישל את השוויון ששלח את המשחק להארכה.

אחלה גבר שבעולם, שיהיה לו בהצלחה מול ריינג’רס בפלייאוף.

מינגסה עלה לבכורה בסלטה בדקה ה-92 וגרם לפנדל בדקה ה-96 שהוביל לשיוויון 2-2 של אספניול

זהו…

זה לא אותו דבר בלי נדב יעקובי שצועק ברקע: “ואספניול משווה ל-2-2!!! אני לא מאמין שאני אומר את זה!!!”

הילד חרא צ’אבי סימונס מתחיל לפרוח בהולנד. כאמור, הוא עזב את פריז לאיינדהובן, וקיבל את הגדול מכולם לצידו-דה יונג.

צ’אבי סימונס פתח את העונה טוב עם שער מול אייאקס בסופר קאפ, בישול נגד אמן, והיום נגד איגלס הוא סיים עם צמד ובישול.

עושה רושם שהוא הגיע למקום הנכון בשבילו לגדול. הילד בן 19, לא רע בכלל הפתיחה שלו. אולי הוא נרגע מכל השטויות מסביב ואחרי הבעיטה בתחת מפריס הוא התחיל להתאפס ולשחק כדורגל. הוא גם תפס גובה פיזית.

תזכיר לי, למה הוא ילד חרא? בגלל שהעדיף את הכסף של PSG, או שהיו סיפורים?
אגב, אני זוכר שהוא בעט בתחת של PSG ולא להיפך. הם רצו לחדש לו, הבטיחו מקום בקבוצה הראשונה, אבל הוא רצה דקות משחק במקום אחר.
אולי ילמד מלוק דה יונג מה המשמעות של המילה “מקצוען”.

עכשיו גארי נוויל יצייץ שבטיס מוכרת 25 אחוז מהנשמה שלה…

קוקורייה בישל מהקרן לקוליבלי את הראשון של צ’לסי אתמול, מול טוטנהאם -

בנוסף, המלך ערך הופעת בכורה ב-1:0 של ולנסיה על ג’ירונה, כשעלה כמחליף, ואפילו כבש שער שנפסל כי השופט לא הבין את המעמד שלו (3:35 ככה) -

ספורט אסף מידע על 57 שחקני בארסה ב’ לשעבר ומה קורה איתם עכשיו.
משפט אחד על כל שחקן, לא מייגע ומעניין. לא הכרתי חצי מהשמות.

קויאדו המושאל השווה את התוצאה ל-1-1 עבור אלצ’ה מול אלמריה.

תגידו מה קורה עם מוריבה ?

סיים השאלה לא מוצלחת אצל ולנסיה וחזר ללייפציג. מקריאה מרפרפת אני רואה שהוא נכנס כמחליף במשחק ההכנה הראשון שלהם וכבש גול מ30 מטר דקה 90. מאז הוא לא היה בסגל בהכנה, בסופרקאפ או 3 משחקי הליגה של הגרמנים. אולי הוא שבר רגל או שתיים.

באופן כללי נראה שהוא הטיל קללה על הקבוצה. מאז הגול שלו:
הפסד 5-0 לליברפול בהכנה.
הפסד 5-3 לבאיירן בסופרקאפ.
תיקו 1-1 מול שטוטגארט בליגה.
תיקו 2-2 מול קלן בליגה.
הפסד 2-1 לברלין בליגה.

זוטלה

3 שערים שתי בישולים בחמישה משחקים בליגה הבלגית

עידכון :

זוטלה עם חמישה שערים ושתי בישולים והמשחק השישי עדיין לא הסתיים.

צמד בארבע דקות אחד מהם זה הגולאסו הזה:

https://twitter.com/goncalo_diass17/status/1563246037888036864

בדקתי בשתי במשחקים האחרונים של טוטנהאם לנגלה לא קיבל דקה . שנה הבאה הוא יחזור להיות לנו כאב ראש יותר גדול…