ליאו מסי :: אלוף עולם

היום לפני שנה וכל מילה נוספת מיותרת…

כמה חוסר בושה לבחור את יום השנה לרצח מסי כדי להציג את המחליף שלו.
#תודהלאפורטה

מה שחשוב זה שאנשים שומרים על פרופורציות בחיים.

יש לך את זה ביותר קיצוני?

אתה צריך תזכורת מי היה בצד של ה 8 ומי היה בצד של ה 2?

#עללאדבר😘

לדעתי המספרת היא לא המהלך הכי יפה שלו במשחק. הבישול שלו משוגע. איזו נגיעה אלגנטית שמבטלת 3 שחקנים ברחבה. בנוסף הוא גם כבש דרד’לה מבישול של ניימאר.

בכלל, מסי פותח את העונה טוב וזה כך כל כל כך כיף לראות.

המשחק היום מצטרף לשער הגדול שלו בבלומפילד ולשני שערים, בישול וסחיטת פנדל (נתן לראמוס) בהכנה.

יש מונדיאל תיכף

לא מאמין שסוף סוף מסי הגשים את היעד הבלתי נכסף, בלתי מושג, מה, שסופית הופך אותו לעז המושלמת. מסי חברים עשה זאת. הוא יכול לפרוש מכדורגל, לתלות את הנעליים:
מסי כבש במספרת.

אגב
לא מאמין שזה לא קרה במדי בארסה

לא בא לבאס, אבל… זה רחוק מאד מהמספרות המרהיבות באמת כמו של כריסטיאנו, רונאלדיניו, בייל, ריבאלדו, רוני… רגל אחת על הרצפה, קרוב מאד לשער, עוצמה מינימלית. יש בו אלגנטיות מסוימת, אבל הוא לא מפלצתי.

בפני עצמו גול יפה מאד, מסי נראה מצוין כהמשך ישיר להכנה וכמוהו גם ניימאר.

הגול הראשון שלו נראה כמו מתפרצת בקט רגל, כ"כ פשוט. שורף את השחקן הראשון בצעד מהיר, דאבל פס וסיומת פשוטה מול שוער. איזה יפה לראות את זה.

המספרת הייתה מצחיקה. זה פגע לו בשפיץ של הנעל וזה בלבל את השוער. אפילו במספרות הוא מסיים בצ’יפ, אובססיבי.

ה"מספרת" המגושמת והכי חסרת החן ואסתטיקה בהיסטוריה, אבל מה שחשוב זה שמסי נותן הרגשה אחרת, לא יודע להסביר את זה. הוא נראה ומרגיש בפוקוס שונה הפעם. הוא כל כולו מרוכז במונדיאל וזה מצוין.

אני לא יכול עם שברון הלב הזה כל 4 שנים. כן מסי לא מסי לארגנטינה אין שום סיכוי לזכות בגביע הזה. תפנימו ותתקדמו

מקסימום יארגנו 4 מונדיאלים ב-5 שנים, עד שהוא יזכה :wink:

ארחנטינה חייבת לי גביע מאז שבכיתי כל הלילה בגמר איטליה 90 המקולל.

בארסה מאניה טוענים שאתמול לאפורטה נפגש בפריז עם הסביבה של מסי (לא מאמין שגם ליאו עצמו היה - בכל אופן הראש בעומר אצילי ודולב חזיזה - אבל בטח האבא והסביבה הקרובה) בדרך להפשרת היחסים שעלו על שרטון (אנדרסטייטמנט) בעזיבה בקיץ שעבר.

עריכה:
מהתמונה שהם מפרסמים עכשיו נראה שמסי כן היה בפגישה.

זה סקופ בלעדי שלהם ?

אני לא יושב כמו החברה פה על צייצנים ואתרים בחו״ל אבל בארץ לא ראיתי שזה פורסם.

בתגובות שם עוקצים אותם קצת על זה שרק הם פרסמו את זה ולכן הם רשמו עוד מיני פוסט שיש להם רקורד ושיסמכו עליהם.

אז בגדול, כן, כרגע זה סקופ/פרסום שלהם בלבד.

אני גם לא שמתי לב לסיפור הזה. ואם הם צודקים אז מגיע להם קרדיט גדול.

מישהו יכול להסביר מה רואים בתמונה? כי אני מסתכל עליה כמה דקות ולא הבנתי מה אני רואה שם.

מישהו יכול להסביר לי איך מסי אמור להתחבר לפאזל של צ’אבי במידה והוא חוזר?

כל המשחק של צ’אבי מתבסס על שני קיצוניים באגפים.

אולי מאחורי שלישיית התקפה, כשמאחוריו דאבל פיבוט? לא נשמע לי מאוד צ’אבי.