אקסים ומושאלים ברסאים

סתם פתאום נזכרתי שלנגלה כבר לא בקבוצה…

כל כך הרבה דיבורים שכבר פרח לי מהראש ויוכלתי לשמוח עכשיו פעם נוספת :grin:

בחיי שאם יהיה מפגש זו תהיה הכוסית הראשונה שנרים לכבודה.

מה שמצחיק אגב, זה שבסוף אדר סראביה הוא מאמן אנדורה כיום.

https://twitter.com/PSGalu/status/1556018396491382784?t=cuq2unC4SGgcTkiEEOfetA&s=08

ליאו כבש במספרת

לוק דה יונג מבקיע את שער הניצחון מול מונאקו, בהארכה, ומעלה את קבוצתו לפלייאוף ליגת האלופות. 20 דקות לפני כן הוא בישל את השוויון ששלח את המשחק להארכה.

אחלה גבר שבעולם, שיהיה לו בהצלחה מול ריינג’רס בפלייאוף.

מינגסה עלה לבכורה בסלטה בדקה ה-92 וגרם לפנדל בדקה ה-96 שהוביל לשיוויון 2-2 של אספניול

זהו…

זה לא אותו דבר בלי נדב יעקובי שצועק ברקע: “ואספניול משווה ל-2-2!!! אני לא מאמין שאני אומר את זה!!!”

הילד חרא צ’אבי סימונס מתחיל לפרוח בהולנד. כאמור, הוא עזב את פריז לאיינדהובן, וקיבל את הגדול מכולם לצידו-דה יונג.

צ’אבי סימונס פתח את העונה טוב עם שער מול אייאקס בסופר קאפ, בישול נגד אמן, והיום נגד איגלס הוא סיים עם צמד ובישול.

עושה רושם שהוא הגיע למקום הנכון בשבילו לגדול. הילד בן 19, לא רע בכלל הפתיחה שלו. אולי הוא נרגע מכל השטויות מסביב ואחרי הבעיטה בתחת מפריס הוא התחיל להתאפס ולשחק כדורגל. הוא גם תפס גובה פיזית.

תזכיר לי, למה הוא ילד חרא? בגלל שהעדיף את הכסף של PSG, או שהיו סיפורים?
אגב, אני זוכר שהוא בעט בתחת של PSG ולא להיפך. הם רצו לחדש לו, הבטיחו מקום בקבוצה הראשונה, אבל הוא רצה דקות משחק במקום אחר.
אולי ילמד מלוק דה יונג מה המשמעות של המילה “מקצוען”.

עכשיו גארי נוויל יצייץ שבטיס מוכרת 25 אחוז מהנשמה שלה…

קוקורייה בישל מהקרן לקוליבלי את הראשון של צ’לסי אתמול, מול טוטנהאם -

בנוסף, המלך ערך הופעת בכורה ב-1:0 של ולנסיה על ג’ירונה, כשעלה כמחליף, ואפילו כבש שער שנפסל כי השופט לא הבין את המעמד שלו (3:35 ככה) -

ספורט אסף מידע על 57 שחקני בארסה ב’ לשעבר ומה קורה איתם עכשיו.
משפט אחד על כל שחקן, לא מייגע ומעניין. לא הכרתי חצי מהשמות.

קויאדו המושאל השווה את התוצאה ל-1-1 עבור אלצ’ה מול אלמריה.

תגידו מה קורה עם מוריבה ?

סיים השאלה לא מוצלחת אצל ולנסיה וחזר ללייפציג. מקריאה מרפרפת אני רואה שהוא נכנס כמחליף במשחק ההכנה הראשון שלהם וכבש גול מ30 מטר דקה 90. מאז הוא לא היה בסגל בהכנה, בסופרקאפ או 3 משחקי הליגה של הגרמנים. אולי הוא שבר רגל או שתיים.

באופן כללי נראה שהוא הטיל קללה על הקבוצה. מאז הגול שלו:
הפסד 5-0 לליברפול בהכנה.
הפסד 5-3 לבאיירן בסופרקאפ.
תיקו 1-1 מול שטוטגארט בליגה.
תיקו 2-2 מול קלן בליגה.
הפסד 2-1 לברלין בליגה.

זוטלה

3 שערים שתי בישולים בחמישה משחקים בליגה הבלגית

עידכון :

זוטלה עם חמישה שערים ושתי בישולים והמשחק השישי עדיין לא הסתיים.

צמד בארבע דקות אחד מהם זה הגולאסו הזה:

https://twitter.com/goncalo_diass17/status/1563246037888036864

בדקתי בשתי במשחקים האחרונים של טוטנהאם לנגלה לא קיבל דקה . שנה הבאה הוא יחזור להיות לנו כאב ראש יותר גדול…

גריזמן.
אתלטיקו צריכים לשלם לנו 40 מיליון אם הוא משחק מעל 50% מהמשחקים בהם זמין בעונה שעברה פלוס העונה.
משחק נחשב אם גריזמן שיחק בו לפחות 45 דקות.
אתלטיקו לא רוצים לשלם, והעיתונים חושבים שסימאונה קיבל הוראה מהבוסים לא לפתוח איתו. הוא נכנס כמחליף במחצית השניה ב 3 המחזורים הראשונים, מה שלא נספר בכמות המשחקים עבור התשלום לבארסה.
ספרתי כמה משחקים הוא שיחק שנה שעברה, יצא 33 מתוך 40. זה 82.5%.
בהנחה שגם השנה יהיה זמין בערך ל 40 משחקים בכל המסגרות, הוא צריך לפתוח רק ב 7 מתוך 40 כדי שאתךטיקו תהיה מחויבת לשלם.
כמו שאנחנו יודעים, הלו"ז מאוד צפוף, יהיו פציעות וגריזמן ישחק. אני לא דואג שהם לא ישלמו.
בעיתונים אומרים שאתלטיקו תנסה להשאיל אותו כדי למנוע את התשלום. אני לא מבין איך זה עוזר להם. אם הוא מושאל, אז הוא לא זמין, ולכן סטטיסטיקה של שנה שעברה תופסת, והם עדיין צריכים לשלם.
כנ"ל אם יהיה פצוע לתקופה ארוכה.

אני לא חושב שיש כבר שאלה למה הוא לא פותח. והפעם אני גם לא מסכים איתך. אני חושב שהם מנסים ללחוץ עלינו בשביל שנוריד את הסעיף הזה.

הדבר שפשוט צריך ללמד אותנו מכל הדבר הזה, לא לעשות יותר עסקים עם אתלטי. לא קניה ולא מכירה. זה חוקי אבל מסריח. אם ברצלונה היתה עושה את זה לשחקן שלה היית רואה כבר את אוהדי ריאל נכנסים לפה ומוחים :crazy_face:

נ.ב סימואנה גם מאכזב , לא חשבתי שהוא מהסוג המאמנים שמקבל תכתיבים כאלו.

תשמע… הם כל כך פאסיב אגרסיב החבר׳ה האלה…
נראה שיש להם עודף הורמונים של פולניה שיושבת בחושך…