אקסים ומושאלים ברסאים

בשנה שעברה PSG קיבלה 126M וזה שיא כל הזמנים. באיירן אחריה עם 125. בינתיים לא מגיעים ל 150M.
ברצלונה צפויה לקבל השנה 84 מיליון, למרות שעפה בשמינית.
לא כזה פער מריאל, שצריך להגדיר את ההגעה לחצי גמר כהצלחה כלכלית אדירה.
זכיה בקופה הביאה לבארסה 3.6M רק מההתאחדות. בנוסף, כל משחק הכניס לקופת המועדון עוד כסף מהטלויזיה, אבל לא הצלחתי למצוא כמה.

נתונים רשמיים של ליגת האלופות 2019\20. בעמוד 33 יש סיכום כמה כל מועדון קיבל.

תודה על הדיוק!

אם ברצלונה קיבלה עונה שעברה 100 על הדחה ברבע גמר אז ריאל תקבל כמעט 120 מיליון,גם בגלל שהספרדיות האחרות לא הגיעו רחוק העונה,בגלל זה פסז קיבלה יותר מבאיירן שזכתה במפעל עונה שעברה.
אם ברצלונה תקבל 84 זה עדיין פער של בין 30 ל 40 מיליון,סכום משמעותי לשתי המועדונים.

ריאל צפויה לקבל 109 מיליון. פער של 25 מיליון מבארסה.
כרגיל, כל הקרדיט על הנתונים הולך ל swiss ramble

לברצלונה יש מקדם פופולריות קצת יותר גבוה מריאל, אז היא מקבלת קצת יותר על כל משחק.
25 מיליון יורו זה אכן לא מבוטל, אבל בו לא נגזים. זה משהו כמו 3% מההכנסות של המועדונים בסדר הגודל הזה.
(ואני ארשה לעצמי לעקוץ - זה יממן את המשכורת של בייל כמעט שנה שלמה!)

בייל לא שחקן של טוטנאהם? או פיספסתי משהו.

פספסת משהו. חוזר לריאל מההשאלה בשנה הבאה.

מושאל.
סטייל קאוטיניו אצלנו, רק שריאל משתתפת במשכורת שלו למיטב הבנתי.

דווקא הבנתי שיש לו סוף עונה לא רע בטוטנהאם. כבר יותר טוב מקוטיניו.

יותר טוב מלנצח את הקבוצה שבאת ממנה 8:2 ולהמשיך עד לתואר אלוף אירופה? :flushed:

אני לפעמים חושב שהיריב הכי קשה שיש לפפ זה פפ בעצמו, וזה במיוחד בא לידי ביטוי במשחקי נוקאוט, הוא יעלה תמיד עם איזה ניסיון להפתיע. בלי קשר אחורי טיבעי, איפה פרננדיניו? למה סטרלינג משחק?

מקוה שהם ישרדו עד המחצית ופפ יתעורר על עצמו.

עזוב פרננדיניו. רודרי?
חד משמעתית. כל פעם הוא מגיע לשלבים מתקדמים בהצלבה וכל פעם הוא עושה שטויות.
נשבע שהוא צריך החל מרבע גמר אלופות ומעלה לתת לעוזר שלו לבחור הרכב ולנהל את המשחק.
הוא בונה קבוצות מופלאות, ומאמן אותן מדהים, ושוב ושוב שוב מגיע למשחקים מכריעים ומפשל.

מחרז וגונדואן היו מאוד חלשים כל המשחק. אז הוא מוריד את סטרלינג שהיה יחסית סבבה ומסוכן.

אמממ, כדי להגיע לגמר צריך לעבור כמה שלבי נוקאאוט, לא?

אני לא יודע מאיפה מגיע החשש שלו שלמדו אותו לקראת משחקים כאלה. כאילו הוא מנסה לטשטש את העקבות של מה שהוא עושה עונה שלמה רק בשביל להפתיע מאמנים.

בדיעבד השינוי גישה עזר לו נגד פריז בעיקר, אבל לשחק יותר לאחור ולוותר על החזקת כדור כשאתה יודע שהקבוצה השנייה באה לתקוף זה עוד עם קונטקסט מסויים, אבל היום? אני לא מבין מה הייתה המטרה שלו.

בסוף זה הוכרע לא מעט בגלל חולשות ברמה האישית. זינצ’נקו טעה פעמיים באותו מהלך, פעם אחת בסגירה האלכסונית פעם שנייה שפשוט הפסיק לרוץ אחרי האברץ. מנקודה הזאת ובעיקר אחרי היציאה של kdb לא היו לו רעיונות חוץ מלנסות להמר על התשע היחיד שלו בסגל וגם זה קרה רק בדקה ה80.

מגדל קלפים שהתחיל מבסיס לא יציב, היה מועד ליפול והתמוטט.

ברכות לטוכל שהפך צ’לסי סבירה לאלופת אירופה.

הקטע הזה של פפ לשנות במשחקים מכריעים דברים מהותיים בסגנון המשחק, רק כדי להפתיע/לחדש/וואטאבר פגע בו, וממש לא בפעם הראשונה.

מאמן ענק, אבל לפעמים נראה שהאובר חשיבה שלו והאובר רצון לשנות ולהגמיש מערכים ושחקנים, הופכים לסוג של אהבה עצמית מוגזמת, ושאין למידה לטווח הארוך מהטעויות האלו.

הבעיה אצלו זה לא רק למידה לאורך טווח ארוך או יותר נכון אי למידה לטווח ארוך. אלא גם אי למידה מטעויות בטווח הקצר, תבדקו מתי הוא התעורר ושינה את המערך (החילוף הראשון היה לא מקצועי עקב פציעה, החלמה מהירה לKDB) לדעתי כמות הזמן שלקח לו להבין שהוא טעה ולנסות ולשנות הייתה יותר שערוריתית מההרכב שהוא עלה בו.

ועדיין עם כל הביקורת, COME HOME PEP!

דרך אגב רציתי הייתי בעד סיטי לא רק בגלל האהבה, אלא במקרה כזה הוא עוד היה יכול לחשוב על “קמאבק” לברצלונה. עכשיו הוא לא יעזוב עד שהוא יזכה איתם . סעמק

דרך אגב, טוכל הופך להיות המאמן הראשון שמנצח את פפ שלושה משחקים רצוף. מדהים. ואני עדיין זוכר שהיו כאלו שזילזלו בו.

פורטוגל 1 - 4 גרמניה (כרגע).
סמדו מראה את כל הרפרטואר שלו. אחלה וולבס.

מתיאוס פרננדס מדבר על הדרך בו בארסה טיפלה בו.
שלא יתמם, הוא ידע שהוא חלק מאיזושהי עיסקה אפלה. לא בחרו בו בגלל היכולות שלו.
עדיין יכלו להיפרד ממנו בצורה קצת יותר טובה.

פדרי, מינגסה וגארסיה אומנם הפסידו בגמר, אבל דני פאקינג אלבס היה בצד המנצח.

44 תארים בקריירה. 44. ומגיע לו כל אחד מהם.

חחחח קטן קטן אבל ממזר

סתם ילד קקה עם 100% פוזה. לא מבין איך ילדים בני 15 כבר מחזיקים איתם פמלייה כאילו הם מינימום וינסנט צ’ייס. היו לי בעמישב שחקנים יותר מוכשרים ממנו במרכז. היום כל ילד עם תספורת יפה תופס איזה תמונה מוצלחת במשחק מפרסם פוסט לוחמני ונהיה כוכב.

בסוף אחרי כל הפוזה, הרעש, השיער היפה והחוזה השמן שראיולה סידר לו כשהוא עוד קטין וככה מפנק אותו ואת ה"צוות" שלו אעלק, הוא יצטרך לעלות על המגרש ולהראות מה הוא שווה. הימור שלי? נראה אותו בליגה הולנדית שניה עוד 4 שנים.

טוב שהלך, לא צריכים ילדים קקה שמנסים לקחת כסף מהמועדון בגיל כזה צעיר. גם אצל מוריבה היו צריכים להבין את זה לפניי ואיך שביקש מיליון יורו לתת לו מיליון דקות בספסל.