אקסים ומושאלים ברסאים

מסי עם שלושער מול בוליביה. הראשון ממש גולאסו.

הסטטיסטיקה של גריזמן השנה:
ברצלונה - 3 משחקים, 263 דקות, 4 בעיטות לשער, מתוכם 0 למסגרת.
אתלטיקו - 3 משחקים, 177 דקות, 6 בעיטות לשער, מתוכם 0 למסגרת.
בשנה שעברה בליגה 2604 דקות, בעט 68 פעמים מתוכם 30 למסגרת (44%) וכבש 13.

בקצב הזה הוא יירד לספסל. להזכיר לכולנו, אופצית רכישה הופכת למנדטורית רק אם הוא ישותף ב 50% מהמשחקים בהם הוא זמין.

אל תתייאשו. קשה לשפוט שחקן שרק הגיע למועדון ללא קדם עונה.
מי שחשב שהוא יחזור לאתלטיקו ותוך שניה יחזור להיות השחקן שהיה הוא לא ריאלי.
אפילו אם תשימו את החיבור והקשר בצד, הביטחון שנפגע והגיל המתבגר גם עושים את שלהם

בלי קשר עם גריזמן או בלי אתלטיקו לא טובה. למעט קוראה שהיום נכנס כמחליף בדקה ה60 ככה, כבר כמה משחקים ששחקני ההתקפה שם צולעים. הוא לא יירד כל כך מהר לספסל לדעתי. בנוסף היו לו כמה פעולות טובות במשחק מול חטאפה, בעיקר במחצית השניה עד שהוחלף.

גריזמן לא בכושר גופני מספק. גם בבארסה וגם בנבחרת צרפת ,איך לאמר, לא נראה שמישהו היה בכושר בשנתיים האחרונות.
גריזמן חזר לאתלטיקו אחרת מבחינה טקטית ומבחינת שחקנים. הוא צריך להתאקלם גם פה לשיתופי פעולה חדשים.

צ’ולו זרק אותו מהר מדי להרכב.

לפתע חטפתי התקף נוסטלגיה

Ilaix Moriba already pays the consequences of prioritizing money over Barcelona. The midfielder is going through a very unfavorable situation after the new direction of his career, and hasn’t even made his Bundesliga debut yet. [culemanía]
יש לו הרבה זמן לספור את הכסף. גם לאבא שלו.

אל תפתח פה לשטן אני מחכה עם השמחה לאיד טיפה.

אבל אם יש צדק שלא יראה דקת משחק עד סוף החוזה שלו.

גם אני הייתי מחכה. בוא נראה מה יהיה בסוף העונה, מה יהיה מעמדו. הלוואי שהוא יתגלה כבלוף.

התגובות לגביו אגב ברשת זה טירוף. כל פוסט מוצף בתמונות של כסף ונחש. 0 אהבה הילד מקבל. שאפו.

בעיניי הוא מסמל כל מה שחרא בדור של הילדים היום. כפוי טובה מגעיל, רק עלית מהנוער, בארסה נתנה לך את הבמה בזמן הכי קשה שלה, ואתה עוד מגיע בדרישות כאלה מוגזמות? שישבור את שתי הרגליים.

קצת מוגזם שביט…
אני בהחלט מאחל לו ללמוד לקח בצניעות, אבל לשבור רגליים זה ערך לא ראוי.

אני לא חושב שהוא התכוון שישבור פיזית את רגליים אלא כמו שמאחלים לשחקן לפני הצגה בתיאטרון , רק לכיוון השני של הכישלון והשיברון לב והחרטה…

שישבור את הרגליים וגם את הרצועות. שחקנים כמוהו זה זבל אנושי בכדורגל העולמי, הכפיות טובה שלו והחזירות, הניצול הציני כלפי מועדון שגידל אותו, טיפח אותו, נכנע לדרישות המוגזמות שלו בבארסה ב’, ואז גם נתן לו במה בבוגרים בתקופה שזה לא מובן מאליו, אין להתנהגות שלו מחילה. שישבור את שתי הרגליים וגם שהרצועות ילכו על הדרך. שלא יזכה לדרוך במגרשי הכדורגל, מקומו לא שם.

זה רגש בסגנון “כולם חארות ולא בסדר עד שאני עושה את זה, ואז זה בסדר”.
השחקנים הם (לרב) לא אוהדים של הקבוצה… הם מקצועניים שמנסים למקסם את הקריירה מבחינה מקצועית וכלכלית.

גילוי נאות- אני לא שונה ממך או מיוחד, גם אני מאחל דברים רעים מאוד לשחקנים שפוגעים בקבוצות שאני אוהד.

אני אומנם לא קיצוני כמו שביט באיחולים שלי למוריבה, אבל עדיין יש הבדל בין “סתם” שחקנים, לבין שחקנים כמו מוריבה שגדלו במועדון, קיבלו חוזה מנופח (ביחס לאחרים במעמד שלו), הודיעו להם תחת כל עץ ועיתון רענן שהם העתיד ובונים עליהם, וגם קיבלו וואחד הזדמנות בעונתם הראשונה בבוגרים כשברור שבעונה שאחרי הם היו זוכים לאפילו יותר מזה.

זה לא גריזמן שבא לשנתיים והלך. זה הרבה יותר.

מבין וגם די מסכים. מצד שני כל מה שאתה אומר פה כנראה גרם לו לחשוב שהוא שווה הרבה יותר והוא החליט למקסם את זה. לא חושב שזה מעיד על אופי של “זבל אנושי” כמו שכתב שביט.

אולי לא זבל אנושי, אבל בהחלט אחד שטוב שעזב, ומהר. אחרת עוד שנה שנתיים היה מבקש עוד הגדלת חוזה לא מחוברת למציאות.

עם זה אני כבר מסכים ב100 אחוז. מילא הוא היה איזה שחקן על שרואים את זה בכל נגיעה… סתם עוד ילד עם פוטנציאל, טוב עשו שלא נכנעו לדרישות המוגזמות שלו ושלחו אותו להעלם בהיסטורית הכדורגל.

הוא טיפש גמור, כי מילא להיות חמדן ולנסות ולסחוט את המועדון שגדלת בו בשעה הכי קשה שלו. זה עוד מילא. אבל לסרב לפרימיר ליג וטוטנהאם בשביל הליגה הגרמנית ואיזה קבוצה של רד בול?

ושלא לדבר שבברצלונה הוא היה על הכרטיס המהיר להרכב הראשון…

הכל כי הסוכנים שלו קיבלו מליפציג קופון… דביל ואני אישית מאחל לו כישלון בכל דבר. יותר מזה, הלואי שבעוד כמה שנים ביתר ירכשו אותו ואז אני יגיע לאימון ויצחק עליו כך: בקיצור כמו הביריון מהסיפמסונז…

לא מסכים איתך אחי,לדעתי לייפציג עדיפה לשחקן צעיר מאשר טוטנהאם. גם אין לחץ מהתוצאות, הם נותנים הרבה מאוד דקות לצעירים והכי חשוב מבחינתו הם לא מונעים משחקנים להתקדם (הסעיפי שחרור שלהם מאוד סבירים).
עדיף על דניאל לוי שיעשה לו את המוות בשחרור.
אבל אני מסכים איתך שכנראה העזיבה שלו לשם זה כנראה מהסיבות הכלכליות ועדיין גם אם זה היה אותו משכורת לא בטוח שהיה עדיף לו טוטנהאם.

בא בנאדם עוזב עבודה ומתחיל לעבוד במקום אחר שמשלם לו יותר, המיץ של הזבל האנושי.