אקסים ומושאלים ברסאים

ברצלונה כבר 3 שנים רק עם 2 אופציות בהתקפה, מהלך מבריק של מסי שעושה שער מכלום או מסירה של מסי לאלבה שמחזיר באסיסט, בלי אלבה האפקטיביות של ההתקפה שלכן יורדת פלאים.
גם השם גרימלדו אני שומע כבר איזה 10 שנים בערך, כמה הוא מוכשר וכמה חוסר מזל שהוא לא מקבל מקום בהרכב הראשון, הוא כבר בן 25 ועדיין בפורטוגלית, לא יצא ממנו כלום.

אתם חייבים קודם כל בלם/ים, וחלוץ/ים מהרמה הגבוהה, קודם זה ואחר כך השאר. לא להתחיל מאחד היחידים שעוד חי ןנושם וצצליח לתרום משהו.

אלבה לא הופיע למשחק אחד גדול מאז המשחק ההוא נגד אנפילד…

אבל אתה צודק אנחנו צריכים תגבור בעמדות אחרות יותר דחופות. גרימאלדו זה סתם פנטזיה שלי. אלבה ישאר כי אין לנו כנראה תקציב ליותר מידי שחקנים.

גם מסי ובעצם גם כל ברצלונה לא, אבל עדיין, במשחקים נגד הקטנות הוא היה האופציה ההתקפית השנייה הכי טובה שלכם, וזה הספיק להשאיר אתכם בתמונת האליפות.

בגילו ובמצבו הנוכחי לא אמור להיות עם חולצת הרכב מובטחת זה ברור, אבל הכסף חייב ללכת למקומות אחרים קודם.

תתחילו עם בלמים קודם כל.

אתה לא נראה לי במחלוקת כל כך גדולה איתי חבר. אולי אני צריך להתחיל שוב לדבר על פולטיקה :slight_smile:

רק לא זה

מישהו זוכר את זיאן קלר טודיבו?
ניס הולכת לממש אופצית קניה עליו. 8.5 מיליון ועוד 7 במשתנים.
קנינו אותו ב 1 מיליון , ומאותו רגע חיפשנו להיפתר ממנו.

אם הוא מסכים לשכר נמוך יחסית ולחוזה לשנה- אני מחזיר אותו במקום. כרגע מצטייר שיהיה לנו חלוץ אחד (אגוארו) קצת מבוגר ופציע. עם 2 כאלה, יש סיכוי יותר טוב שאחד יהיה כשיר ונוכל לפזר עומסים ביניהם.

לפחות הקיץ אין כסף להאלאנד ואין אופציות יותר טובות בחינם. וגם, מבחינתי, טיפה רומנטיקה ונקמה בנחש. זה הבונוס.

שער ניצחון בשבוע שעבר. שער ניצחון ואליפות השבוע.

אם יש קארמה, ככה היא נראית.

טוב לפחות ברתומאו דפק באופן חד פעמי גם את ריאל וגם אותנו.

תענוג. סוארז הכניס גם לריאל וגם לברטומאו במכה.
אומנם אנחנו פח, אבל לפחות זכינו בגביע השוקו וריאל נשארה בלי כלום :grin:

יאאלה, סיום יחסית מתוק לעונה רעה. הפנים לשנה הבאה.

download

האמת? אני שמח. כמה שמח? זה ההימור לו הייתי מקווה בתחילת העונה. הנראטיב של גלגל הקארמה על ברצלונה עד לטיהור לא מתחיל רק בהחלפת ההנהלה, או ההשארות של מסי או אפילו עם עזיבתו של קומאן, אלא בסיום טוטאלי ומוחץ עם שער ניצחון של לואיס סוארז בעונה בה הוא כובש בקבוצה כמו אתלטיקו מדריד 21 שערים ומהווה בורג מרכזי מאוד באליפות שלה לראשונה מזה כמעט עשור, על הראש גם של בארסה וגם של מדריד.

המסרים שהסיפור של סוארז מעבירים הינם מאוד ברורים:

1. לא התנהלנו טוב מספיק עם הכשרונות שעברו אצלינו, גם אם הם ננו הרבה למועדון.

2. אפקט נוסף בו ברצלונה איבדה בו את דרכה זה בהיעדר הכבוד שלה גם עבור שחקנים שעל פניו היו צריכים לסיים את דרכם.

ולגבי סוארז עצמו? הגיע לו יותר והוא קיבל יותר. מדהים תמיד לראות איך דווקא השחקנים שלא מתעקשים לדבר על עצמם באופן הזה הם אלו שיוצאים מהצל של אחרים, או אפילו אוכלים בשולחן של הגדולים. גם אם זה לא באמת מה שהם רצו, זה פשוט קורה כי הם טובים מספיק.

לא נגדך באופן אישי, אבל זה אחד הפשעים של ברתומאו ורוסל , הם קיבלו את המועדון הכי טוב בעולם ושהם סיימו איתו הוא הפך למקביל של הפועל ת"א בכדורגל שההאוהדים שלהם נשאר רק לחגוג כישלון של מכבי ת"א/ריאל מדריד ואם הם הצליחו לדפוק את האליפות ליריבה
שלהם.

לאפורטה צריך לעבוד קשה מאוד בשביל לשנות את המנטליות הזו…

וכן תענוג לראות את ריאל מסימת עונה בלי כלום…

אתמול סוארז זוכה באליפות מרגשת והיום ניימאר ופסז מסימים במקום השני בצרפת שהפרימדונה מחטיא פנדל.

בהתחשב במצב, עבר סוף שבוע מושלם מבחינתי.

לא שזה נחשב לתואר אבל לא פחות חשוב מגביע המלך: הגעה לחצי גמר ליגת האלופות העונה שווה לריאל משהו כמו 100 מיליון יורו שיהיו קריטיים לקיץ הקרוב.
נראה לי שלאפורטה היה בכיף מחליף את הגביע במענק שמן כזה.

קבוצה שזוכה בליגת האלופות עושה סביב 150 סה"כ כולל הכול- 100 זה אם כבר מה שריאל עשתה סה"כ בליגת האלופות העונה. אם אני מבין נכון, הפער בין זה לבין מה שבארסה הרוויחה זה סביב 25-30. עדיין משמעותי למועדון שלא יכול לממן מנת פלאפל, אבל לא 100.

אתם באמת תנסו עכשיו לעשות תחרות למי היתה עונה פחות גרועה?

איזה הזיה

ואם אתם שואלים. זה ברור מבחינתי מי צריך להיות יותר אופטימי,. מבחינתי “אהוב הקהל” של אוהדי ריאל, AKA ברתומאו, הודח בבושת פנים ובמקומו הגיע הנשיא הכי טוב בכל הזמנים של ברצלונה. זה WIN WIN מבחינתי.

נ.ב ריאל ניצחה אותנו 2-0 במפגשים מולנו, תסלחו לי אני הייתי מחליף את זה בשימחה על גביע המלך.

בקצב שבו הקבוצות ניסו לגלגל את האליפות אחת אל השנייה כאילו זה היה גחל לוהט, שום דבר כבר לא יכול להיות יותר הזיה…

ייש תרחייש יותר הזוי, סביליה אלופה . וזה היה קורה, אם סביליה לא היתה קבוצה לוזרית

זה מה שרציתי שיקרה. אם כבר ריאל, אתלטיקו ובארסה כל כך פח לפחות שייכנס לליגה קצת עניין. באמת חבל שסביליה לא ניצלה את ההזדמנות.