אקסים ומושאלים ברסאים

קצת אוף טופיק אבל פריז כן מספקת לו את זה?
ההדחה בשמינית לא ממש מפתיעה וגם אם היו עוברים כנראה שהיו נופלים בהמשך.
אז עכשיו הוא הודח מהצמפיונס ומהגביע הצרפתי ונשאר לו לרוץ בליגה הצרפתית האימתנית מול אריות אירופה.

חוץ מכסף, פריז לא סיפקה לו משהו יותר מרגש מברצלונה השנה (ובהנחה סבירה שאם הוא היה ברצלונה היתה מצליחה יותר בכל המסגרות אז אולי הוא היה משיג יותר מברצלונה).

כמו שכתבתי, הבעיה היא במסי ובהחלטות שהוא לוקח שגורמים לו לא ׳להיות שמח׳ (מושג מהעולם של רונאלדו…)

בחר בקבוצה לא נכונה.

ההרגשה שלי שהוא החליט ללכת על האופציה הקלה וזה לשחק עם חברים שלו ניימאר ודי מריה. לא נראה לי שזה קשור לכסף, הוא הרי הסכים לותר על סכומים מאוד גדולים בשביל להמשיך אצלנו.

אם אתם לא עושים טוב אחד לשני? כן. שתלך ותהיה מאושרת עם מישהו אחר. אני והאקסית שלי היינו 4 שנים ביחד, מאוד אהבתי אותה, היא בחורה מדהימה וזכיתי להיות איתה. בשורה התחתונה הגענו למצב שלא עשינו טוב אחד לשני. זה בסדר, הפרידה הייתה קשה אבל הכרחית. היום היא מאורסת למישהו שעל הנייר מתאים לה יותר, ואני בזוגיות מאושרת עם מישהי שמתאימה לי יותר. צריך להתקדם ולשחרר.

כן אבל זה לא שמסי עשה לא טוב לבארסה או שבארסה עשתה לא טוב למסי… היה מצב משברי שפגע בשניהם אבל לא כזה שנובע מהזוגיות עצמה. זוג טוב יודע להתגבר על הקשיים. אין זוג אחרת.

מסי ‘פגע’ בבארסה כי לא היה מאמן ולא הייתה דרך.

בארסה ‘פגעה’ במסי כי לא היה מאמן ולא הייתה דרך.

זוג במצב כזה לא נפרד כי זה לא פותר כלום לאף אחד. זוג במצב כזה נלחם על הזוגיות.

עצוב לי

https://twitter.com/UCLFans4/status/1502977349683453952

זה אתה ששמת פה שוב ושוב את המשפט מהאביר האפל (אם אני זוכר נכון),
או שאתה מת כגיבור, או שאתה חי מספיק זמן בשביל להפוך לנבל…

זה אף פעם לא היה בהקשר של מסי (אם אני זוכר נכון, העלית את זה בהקשר של סוארז ובכלל הקלוב-דה-אמיגוס), אבל הנה… מסי חי מספיק זמן בשביל להפוך לנבל… עצוב שאנחנו מגיעים ליום הזה.

אני מסכים איתך שמסי לא בחר נכון את הקבוצה שהוא הלך אליה, אבל בין היתר הייתה שם ״יד מכוונת״ של הנחש שלא נתן לו לעזוב כשהוא רצה וכנראה גם היה יכול להגיע לסיטי ולהתאחד שוב עם פפ.

משהו באיך שמסי משחק כבר לא ממש עובד בכדורגל של היום.
מסי רץ מעט מאוד במהלך המשחק. הוא ״הולך״ לתוך שטחים מסוכנים ומשם פורץ בספרינט לא צפוי ובלתי ניתן לעצירה. זה טוב להתקפה, אבל בכדורגל המודרני קשה לוותר על שחקנים שלא יעשו הגנה.

אם ראית את המשחק נגד גלאטסראיי ביום חמישי, אז ראית את אדאמה רץ להגנה ומפרפר כמו מגן ימני כשהוא מגבה את דסט.

כבר אי-אפשר לוותר על שחקן בקלות כזו. ומאמנים לא מתוחכמים לא באמת ידעו מה לעשות עם אחד כמו מסי ואיך לנצל את הקטלניות שלו כשדרוג לקבוצה ולא כתירוץ לחוסר אימונים. עצוב. אני מקווה שיגיע לקבוצה שבה הוא יוכל לזרוח שוב ולתת את השנים האחרונות שלו בסטייל.

עצוב עצוב עצוב.
על ניימאר לא אכפת לי שהקריירה שלו התרסקה עם המעבר לפאריס, על מסי כן. כבר שנים שהוא לא שמח מכדורגל… איזה בזבוז… :disappointed_relieved:

אתה נותן לי קרדיט שלא מגיע לי, קודם כל זה מthe dark knight, בהקשר של ספורט וגיבורי כדורגל אני צריך לתת את זה בתור קרדיט לאלן מהפורום הקודם (דיבר על צאבי בסוף הקרירה שלו ) המשפט מדבר על אגדות שפשוט מסרבות לפרוש או לעזוב. לכן זה לא קשור למצב הנוכחי של מסי.

זה לא קשור למסי, כי לא היה לו מורשת בקבוצת הפלסטיק הזו…

אני חושב שיש הרבה נאיביות ותמימות באנשים שחושבים שלא היתה לו ברירה. אני חושב שהיה לו ברירה והיו לו אפשרויות אחרות. אבל dovi כתב את זה, הוא פשוט מנוהל בצורה נוראית. זה אחד התפקידים היותר חשובים של סוכן. וכולנו יודעים מי מנהל אותו.

מה שעצוב זה שזה מעשה ידינו. אנחנו השתמשנו בשנותיו היפות ביותר ורגע לפני הסוף זרקנו אותו לכלבים. ראיתי את העשר דקות האחרונות של המשחק ופשוט ריחמתי עליו. זה די דומה לאיך שמתייחסים פה לפיקה אלבה ובוסקטס. דפוק וזרוק.

ליאור שורקים בוז למסי בצרפת וזה אשמתנו, הלקאה עצמית, איפה ראיתי את זה במקומות אחרים :thinking:

לא יודע מי מנהל אותו (אבא שלו, לא?) ולמה זה כל כך גרוע.
אבל אתה כנראה צודק. המעבר לפ.ס.ז. היה מקצועי למחצה וחברתי למחצה. הוא לא הלך לקבוצה שבה הוא יהיה שדרוג ככוכב הבלתי מעורער. לא כשיש שם את מבאפה בשנותיו היפות.

הוא לא הגיע לקבוצה שיש לה מאמן תותח שיכול לקחת חרא ולהפוך לזהב, ולקחת זהב ולהחזיר אותו להיות אלוהים.

מסכים איתך ולוקח את דבריי בחזרה.
אם מסי היה מוכן לרדת בשכר לחצי בשביל להשאר בבארסה, הוא היה יכול להתגמש בהיבט הכלכלי ולחפור טוב טוב את הפן המקצועי לפני שהוא עושה את הבחירה שלו.

פאריז נראתה כמו ירייה חצי לא מכוונת מהמותן.
מצד אחד הוא ״הופתע״ מההודעה של ההנהלה שהם לא יכולים להחתים אותו.
מצד שני, כולנו ידענו שיש בעיה ושאנחנו עוברים את תקרת השכר. ידענו מתחילת הקיץ שהחתימה שלו על חוזה חדש זה משהו שלא תלוי רק בבארסה ובו. אני מאמין שהוא חשב על אפשרויות אחרות מהרגע שהיה ברור שטבאס מעורב ולא ״מחליק״ לנו את תקרת השכר (בטח כשזה נגע לשחקנים שבאו לפה עם שכר נמוך בהרבה ממש שרצו להחתים עליו את מסי ולא היה אפשר).

אנחנו שרקנו בוז לגומש, פאוליניו , קוטיניו, גריזמן ואחרים.
זה לא אשמת ההנהלה או המאמן שלנו, זאת אשמה של הקבוצות הקודמות שלהם.

שורקין לו בוז כי הוא לא מספק את מה שציפו ממנו. אולי לא באשמתו, אבל הציפיות היו כמו מהשחקן הטוב בהסטוריה.

אז תסביר לי, למה הם לא שורקים בוז לאל חאליפי. הוא אשם בכישלון שלהם פי מילארד יותר ממסי. אתה יודע למה? כי הם חבורה של פחדנים עלובים. אם מסי יעזוב פסז תשרוד את זה. אם אל חאליפי יעזוב (יותר מדויק מי שעומד מאחוריו) אז פסז תחזור למה שהיא היתה לפניו וזה קבוצה שמפסידה להפועל ת"א. פחדנים.

כי בלי אל חלאיפי אין להם כלום. לא מסי, לא ניימאר, לא קבוצה שזוכה ב 8 אליפויות ב 10 שנים ולא שמינית גמר האלפות.
תבדוק איפה הם היו לפני שהוא קנה את הקבוצה.

זה בדיוק מה שכתבתי.

פחדנים.

מוש הסיבה היחידה שהשתמשתי בלשון רבים (“מעשה ידינו”) היא נימוס. ההלקאה היא אך ורק כלפי לאפורטה. אין פה שום הלקאה עצמית. מקווה שמסי יקנח במונדיאל והסאגה של השנה האחרונה פשוט תישכח.

אני לא חושב שזאת פחדנות. אם שחקן לא עונה לציפיות, שורקים בוז לשחקן. לא שוברים את הראש מי אשם.
בדיוק כמו אצלינו שרקו לשחקנים שניקנו בהרבה כסף, ולא להנהלה ולא למאמן.

תראה את האוהדים של יוניטד בתור דוגמה . הם יודעים טוב מאוד מי אשם במצב שלהם. וזה אחת הסיבות שהגליזרים לא פופלארים בלשון המעטה, באולד טראפורד.

מצטער מראש לאוהדי יוניטד שאני שם אותם ואת אוהבי החלזונות באותה שורה. לא מגיע להם.

אתם מייחסים לשריקות האלה חשיבות רבה מדי. הצרפתים אנשים מאוד גזעניים, ואם ניימאר ומסי לא היו דרום אמריקאים הם לא היו סופגים שירוקת בוז, למרות הכישלון הטוטאלי של הקבוצה.

אבל גלייזרים הם אלה שהורידו את MU מקבוצת פאר למה שהיא עכשיו. בדיוק הפוך מאל חלאיפי.
אוהדי צ’לסי , ליברפול וסיטי לא שורקים בוז לבעלים עד כמה שאני יודע. הקבוצות לא תמיד לוקחות אליפויות וזוכות בליגת האלופות, אבל לא שורקים להם בוז.

אם יבוא לפה האלנד או לבנדובסקי, שחקן עם ציפיות בשמיים, ובחינם, אני אבין את אלה שישרקו לו בוז. לא משנה מה הסיבה בדיוק.

זה טיפה אופטופיק, אבל שמתי לב שאתה מנסה לשים את צלסי ופסז באותה נשימה.

צלסי זכתה בצמפיונס בעידן של אברומביץ (פעמיים) ומספר פעמים בליגה האנגלית . פסז היא בדיחה של אירופה. בבקשה אל תעליב את האנגליה. רומן הוא יהודי כשר :slight_smile:

לי עצוב כמו שעצוב לכולנו אני מניח. ששורקים למסי בוז. ואני חושב שזה פחדנות להפוך אותו לשעיר לעזאזל. אבל להתעלם ממי שאחראי באמת לכישלונות שלהם.