אקסים ומושאלים ברסאים

אז תחליף צ’לסי בסיטי. או תניח לרגע ש PSG ניצחו איכשהו את באיירן באותו הגמר.
לא שורקים לבעלים שהוא ההבדל היחידי בין אליפויות וכוכבים על המגרש, לבין מקום 10 בליגה חלשה.

אני לא סובל לא סיטי ולא את פסז. את פסז יותר בגלל קטאר. מאחל בכל ליבי לשתי המועדונים האלה רק כישלון. אבל מה לעשות, סיטי לא מאפשרת לי כל כך הרבה סיבות לצחוק עליהם… וזה חבל.

אבל מי שמאפשרת לי לצחוק ללא הפסקה זה פסז וזה עובד לי רוב השנים. אבל השנה מסי שם, אז זה יותר עצוב לי. זה הבעיה שלי.

אני לא אובקיטיבי פה או טוען לאובקיטיביות, עצוב לי ששורקים בוז למסי. עצוב לי שהוא בחר בהם. עצוב לי איך שזה נגמר. באמת שזה עצוב.

גם לי עצוב על מסי.
אני לא מצדיק את האוהדים המטומטמים של PSG, אבל מבין מאיפה זה בא.
אל תצפה שיהיו הפגנות נגד הבעלים סטייל ולנסיה. הוא הרים אותם מהאשפתות, בניגוד גמור לבעלים של יונייטד או של ולנסיה שעשו בדיוק הפוך.

עכשיו תשאל השאלה אם להחזיר את מסי בשנה הבאה. אני חושב שזה היה אפשרי כי פסז יבנו קבוצה חדשה שם.

זה האמת לרמה של “פנטזיות”

חשוב להדגיש שלפי עיתונאים שמקורבים לקבוצה הצרפתית. יש כבר יותר מרמזים, שאל חאליפי יסיים את תפקידו בסוף השנה והקטארים ישלחו מישהו אחר במקומו. כך שהמדיניות בקשר לשיחרורים ומכירות של שחקנים תשתנה.

בפנטזיה שלי, רק כשחקן משלים ורק אם לצ׳אבי יש רעיון ברור איך להשתמש בו.

הוא השחקן הכי קטלני שראיתי בחיים שלי. בשימוש נכון הוא יכול לפוצץ שוב את המגרשים.

אני ממש מפחד שהוא יעזוב בבושת פנים את אירופה לאיזו ליגה אמריקאית או משהו. זה לא מגיע לו לסיים ככה את הקריירה האירופית.

ממה יש לפחד? הוא השחקן הכי גדול בהיסטוריה גם אם עונה הבאה היא לא יעבור את הבתים. אתה שופט את מייקל ג’ורדן לפי הזמן שלו בוושינגטון? או את מייק טייסון בקרבות האחרונים?

לבנאדם יש רשימה של תארים שהולכים איתו לארה"ב.

משום מה לפרוש בשיא מסמל הצלחה. אני לא מסכים עם זה.
שחקן שפרש בשיא זה שחקן שוויתר מראש. זה שחקן שידע שיכל להמשיך ופחד ״לקלקל״.

שימשיך כל עוד הוא יכול.

בתחילת העונה הם שרקו גם לאמבפה.

זה שהם גזענים לא אומר שהם לא ישרקו בוז לשחקן שניסה לעזוב את המועדון ולא נתנו לו, רק כי הוא צרפתי. הם לא חכמים במיוחד…

מה הקשר גזענות?

כי הם לא ישרקו בוז לשחקן מקומי לבן. הם גזענים מאוד הצרפתים. אבל הכל בסדר, אחרי המונדיאל הם יחזרו למקומם הטבעי ויתפללו לעוד פאולטה.

אין לי מושג על האופי הצרפתי, ואולי אתה צודק בכללי, אבל אם להיות הוגן איתם, הם שרקו לו בוז כי הוא רצה לעזוב לריאל (אתמול במשחק קראתי שאמפבה הוא היחיד שקיבל עידוד מהם במשחק אתמול).

האוהדים של ברצלונה שרקו בוז לדמבלה ובצדק אז זה הופך אותם (ואותנו) לגזענים? דרך אגב הם שרקו בוז למסי. שהוא לפי חוקי פולטיקת הזהויות לבן פריבלג. צריך להפסיק להכניס את הקלף הזה של הגזענות לכל דיון.

מה הקשר בין מחט לתחת? לא שרקנו בוז לדמבלה בגלל היכולת, הם שורקים בוז לשחקנים זרים או לא לבנים אחרי הפסד אחד חשוב.

כי לא שרקו לאמבפה בוז כי הוא שחור או כי יש להם סטדנרט כפול . שרקו לו בוז כי הוא רצה לעזוב לריאל… כמו שאתמול עודדו רק אותו במשחק.

הם שורקים בוז לשחקנים זרים כי מה לעשות פסז זה קבוצה מזדרגגת של כמעט 100 אחוז שכירי חרב. זה קשה למצוא איזה שחקן מקומי שאפשר לשרוק לו בוז…

אז אתה אומר שהם לא שורקים בוז לשחקנים צרפתים לבנים.
זה רק אני, או שאין להם כאלה?

אין להם כאלה, אבל צרפתים בכללי עם גזען שאין לו סבלנות לזרים ויש להם המון ביקורת. ניימאר סבל מזה מההתחלה. אם למשל בנזמה יגיע אליהם או גריזמן הם יגלו אליהם יותר סלחנות.

רק אתה שביט. רק אתה… רק אתה יכול לכתוב משפט כזה בלי שהאירוניה תתן לך סטירה.

אחשלי אצלי בשכונה בשעריה כולם יודעים שהצרפתים גזענים וזה סבבה להכליל מי שמפריע לו שיסתכל על ריקי פוץ’ בא לקבל כדור ויעבור לו.

בסדר, ידוע שתימנים משעריה הם הכי גזענים.