אקסים ומושאלים ברסאים

חחח

לקח לי זמן להבין את הדאחקה :crazy_face:

קוקורייה לצ’לסי (למרות שקושר בעיקר לסיטי) -

האם זה אומר שאלונסו אלינו?

כרגיל החוסר פרופורציות של האנגליות
עם כל הכבוד לקוקו זה מוגזם 50 מיליון בשבילו

טוב אי אפשר ככה, לא יכול להיות שאף-אחד מכם לא מתייחס לפיל שבחדר.

אשכרה כולכם מתעלמים באלגנטיות מהעובדה שהבן-אדם נראה ככה, וקוראים לו קוקורייה? קוקו-רייה??

מה הדבר הבא?
לפיטר קראוץ’ יקראו פיטר שרוך?
לרונאלדיניו יקראו אורתודיניו?
לפלאיני יקראו ליפאיני?
כריסטיאנו יהיה קוסמטיקנו?
לאינסינייה יגידו איי-האבנט-סין-יה?
שלא לדבר על ערן לוי, שייקרא מעתה ‘עגלת רמי לוי’?

ג’יזס

:joy: :joy: :joy:

שיקראו לדמבלה טמבלה? רגע

תסביר גם לחברים שלך בפורום של ריאל ש david alaba זה אלאבה, לא אלבה. כל פעם שמישהו רוצה שאלבה ישחק בשמאל בריאל, משהו בי מת.

קוקורייה נמכר ב 52 מיליון פאונד, שזה 62 מיליון יורו.
הם לא נורמליים. אפילו פפ לא היה מוכן להוציא יותר מ 40 מיליון פאונד.

נשמע שיש קבוצה בלונדון שמתוסכלת מהקיץ הזה עד כה ורוצה לוודא שלא דופקים אותה שוב. מעניין למה

צ’לסי עושה בארסה אפטר עזיבת ניימאר

מאיר אריאל טען אחרת, לא?

סתם בשביל הצחוקים:

https://twitter.com/BarcaUniversal/status/1554901590087241730

אתמול הודלפה עוד הקלטה של ריקי פוץ׳, הפעם מרכל על חברו לקבוצה פראן טורס.

ריקי: “פראן טורס?”.

“אתה חושב שהוא שחקן מתאים בשביל בארסה?”.

ריקי: “גווארדיולה אפילו לא רצה אותו. בעונה שעברה הוא שיחק 12 משחקים”.

בקיצור ילד קקה, שלום ולא להתראות

א. משעשע אותי שהוא מוגדר כבר כאקס.
ב. המקור הוא בארסה מאניה, אז לקחת עם גרגיר של מלח וזה.
ג. מז"א “עוד הקלטה של ריקי”? מה היו הקלטות הקודמות?
ד. אם זה נכון - קורע שריקי מזלזל בפראן ש"גווארדיולה אפילו לא רצה אותו", בזמן שאפילו ואלוורדה, סטיין וקומאן לא רצו אותו.

ריקי הוא אחד מחביבי האוהדים שלכם, אי אפשר לתת לו לעזוב ככה. צריך להסיט את הקהל נגדו קודם.

בבארסה מאניה פורסם סרטון של אנשים נכנסים למסיבה, ועוד קטע שבו רואים דמות מרוחקת של אדם רוקד ונראה קצת מסטול. הדמות אגב, נראית מאוד דומה לפיקה אם כבר.

הכיתוב על הסרטון הוא שריקי ממשיך לחגוג עם פיקה במקום להתרכז בכדורגל (או משהו בסגנון). למרות שבסרטון אין שום דבר שנראה כמו ריקי…

יוסי אני לא נכנס כמעט לבארסה מניה (חוץ מהשבוע שבדקתי את עיסקת קונדה ואני מתחרט כל דקה שביזבזתי שם), איך הם התיחסו לפיקה? שואל מסקרנות.

דרך אגב תקשיבו לפפ על מסי :

https://twitter.com/SaraFCBi/status/1554945697212170240

פיקה מלך העולם.

סתם… לא זוכר באמת איך הם התייחסו אליו באותו זמן. מדי פעם הם מספרים על חיי הלילה שלו ועל משחקי הפוקר וכו׳.

פיקה עשה קריירה עצומה, הוא משחק טוב על המגרש, הוכיח את עצמו ומקבל אמון מהמאמנים שהוא משחק עבורם. מכולם.

אפשר להתווכח על הנסיעות לקידום העסקים שלו, אפשר לדבר על ניגוד אינטרסים, אפשר ללגלג קצת על אנדורה ועל היחסים שלו עם אדר סראביה, אבל אי אפשר להגיד שבגלל חיי הלילה שלו וזה שהוא מתחבר עם הכוכב הצעיר של הקבוצה הוא לא מקבל אמון מהמאמנים. את זה אפשר להגיד על ריקי.

מה שצורם בפוסט ההוא זה שריקי לא נראה בשום מקום, אבל הטקסט מזכיר אותו ולא בצורה טובה.

בנוסף, כשזה מתחבר עם ציטוט מומצא שלהם כחלק מראיון של הצוות המקצועי שנשאל על ריקי (משהו שנבחן והתרגום שלהם ל״ציטוט״ לא קיבל הוכחה בשום אתר אחר שהדברים שנאמרו פורסמו בו), הבנו שיש להם נטיה להמציא דברים לפי הלך הרוח שבא להם לייצר.

אני מצטער , פיקה הוא דמות לחיקוי. הוא שחקן בוגר והוא לא צריך לקחת איתו שחקנים צעירים לבילוים או להתערבב עם אלכוהול איתם. מבחינתי הוא צריך לקבל בסיפור את הזה את הביקורת לא ריקי. זה לא קשור לאיך הוא משחק או לכמות התארים. הוא לא צריך לבלות עם שחקנים צעירים הרי ריקי יוצא וחושב שאם פיקה יוצא איתו זה בסדר.

אתם רוצים לרדת על ריקי בסדר גם אני כבר התיאשתי ממנו, אבל פיקה צריך לחטוף על זה יותר.

קח את השוט ותצליף במי שבא לך כל עוד אתה משאיר את הטוסיק שלי לפילגש…

הסיפור על הקלטות כנראה נכון זה לא המצאה שלהם. אבל צריך להזהר שלא הוציאו דברים מהקשרם .

בכל מקרה הוא כבר אקס ולא מעניין אותי יותר.

https://twitter.com/barcacentre/status/1555092154229424128