אקסים ומושאלים ברסאים

אני מתכונן @Shusaku יקלל את ברתומאו … זה לא שער של סוארז באתלטיקו בלי זה :wink:

2 השחקנים הכי טובים של אתלטיקו השנה נזרקו מברסה וריאל.

רציתי לזרוק בדיחה על בייל אבל ראיתי שכתבת אתלטיקו :slight_smile:

אז אנחנו שמחים על הגול של ריאל? :nauseated_face:

מתי בפעם האחרונה ראיתם קבוצה של פפ מנצחת 2-0 עם 2 מתפרצות של מגרש שלם ב6-7 שניות?

שגיא כהן : פסז בלי ניימאר ניצחה את ברצלונה ופסז בלי אמבפה הפסידה לסיטי.

מישהו צריך להגיד לו שאמבפה גם הפסיד לסיטי שבוע שעבר.

למה זה מגיע לנו…

מתי נימאר מראה את הנעליים החדשות שלו?

אליפות אחרונה של אתלטי , קיבלו את דויד וייה במחיר מנה פלאפל כי הוא “סוס מת” בסופ של העונה עזר להם לזכות באליפות.

האליפות השנה של אתלטי קיבלו את סוארז במחיר חצי מנה פלאפל בטענה שהוא סוס מת. סוארז דופק גול ניצחון השבוע ומלך השערים שלה. זוכים באליפות בזכותו.

הפרחים לרוסל ולברתומאו . אין ספק, ששניהם צריכים לקבל יקירי העיר מדריד.

אז כל מה שאנחנו צריכים בשביל אליפות זה לתת לאתלטיקו חלוץ במחיר מנה פלאפל, כי הוא “סוס מת”?

יש לי רעיון -

martin-braithwaite-barcelona-1590754247-39976

נ.ב. אתם יודעים אם במקרה הם מוכנים לקבל, במקום חלוץ, מגן/קשר/בלם/חירש?

להחיות סוס מת זה קסם.
סימאונה קוסם.
אני לא מקל ראש בטיפשותו של ברטומיאו, אבל היו סיבות מדוע סוארז ווייה עזבו.

כל הסיבות שהיו בקשר לעזיבה שלהם לא קשורות ליעד של העזיבה שלהם .

יש סיבות לעזיבה שלהם. ליעד ולמחיר ולזה שאנחנו משלמים גם חלק מהמשכורות של סוארז בזמן שהוא חוגג את האליפות של אתלטיקו לזה אין.

יש הצדקה למחיר ויש הצדקה למה וייה הגיע לאתלטיקו. אין הצדקה כזאת לגבי סוארז, ברטומיאו יצא אידיוט.
סוארז הגיע לאתלטיקו כי ברטומיאו התנה את עזיבתו בכך שלא יגיע ליריבה ישירה בליגה או בצ’מפיונס. והוא שכח את אתלטיקו. אם אתה זוכר, ניסה למנוע ממנו להגיע לאתלטיקו, אבל היה כבר מאוחר מדי.
היעד המקורי של סוארז היה יובנטוס, לא אתלטיקו. אבל תפסו אותו מרמה במבחן :slight_smile:

וייה הגיע לאתלטיקו כי הוא סירב לעזוב את ספרד ואתלטיקו הייתה היחידה שהסכימה לשלם את שכרו. לא היו אופציות אחרות, או שנשאר בבארסה ביציע, או שיילך לאתלטיקו.

אם אנחנו באמת משלמים חצי מהמשכורת של סוארז (לא ראיתי מקור מהימן לזה), נתנחם בזה שהוא לוקח אליפות מריאל, לא מבארסה.

ראיון של אחד המתמודדים לבחירות האחרונות לערוץ חמש (שלא הוכחש לעולם) ומה שני שמעתי גם מעוד כמה חשבונות אמינים. אני לא יודע כמה מהמשכורת של סוארז אנחנו משלמים . אבל אין לי ספק שחלק ממנה על חשבוננו. השאלה כמה.

|

זה התירוץ. מועדון הוא לא בן ערובה של שחקן. אם וייה היה רוצה להגיע רק לאתלטי הוא היה צריך לשכנע אותם לשלם יותר.

אני מסכים שעיסקת סוארז היא הרבה אבל הרבה יותר גרועה. אבל גם וייה זה לא משהו להתגאות בו…

בכל מקרה זה יותר בשביל לצחוק על רוסל וברתומאו… :slight_smile:

אני חושב שאתה לא מייחס חשיבות מספיקה לעניין הפיננסי ומסתכל רק על העניין הספורטיבי.
וייה לא בחר באתלטיקו מיוזמתו. ברצלונה רצתה להיפתר ממנו והוא הסכים, אבל רק בתנאי שיישאר בספרד ושהמשכורת לא תיפגע. היחידה שהסכימה למלא את תנאיו הייתה אתלטיקו, ולכן המחיר המצחיק של 2 מיליון יורו בהעברה.
זה שהוא עזר להם לקחת אליפות מאיתנו זה קוריוז וקארמה.
יש מקרים רבים כאלה, למשל טוכל נגד PSG.

אגב, מדברים על כך שסוארז מביא לאתלטיקו אליפות בדקה 88. זה נחמד בשביל כותרות העיתונים, אבל האמת שהוא היה צריך לגמור את הסיפור עוד במחצית. היו לו לפחות 3 החמצות מזעזעות. לפני שאנחנו מסתכלים כמה גולים הוא כבש, צריך לבדוק כמה הזדמנויות היו לו, והאם שחקן אחר במקומו היה משיג פחות.

הסיפור הוא על עונה שלמה על שחקן שהביא איזה 19 נקודות לקבוצה שלו. זה מעבר לאיזו קארמה קטנה כמו וייה.

מוזמן להביא לנו אחוזים של ברייתוייט. אני בטוח שמדובר על חלוץ בחסד.

נו באמת. ההעברות של סוארז ושל וייה היו פשע. שניהם עזבו כשאין לנו חלוץ במקומם, ושניהם עלו לנו באליפות של אתלטיקו בזמן שאנחנו מאוד אנמיים ולא מצליחים לתת גול מול אותה אתלטיקו.

אגב, זה יפה להגיד על וייה סוס מת, אבל כשהוא שיחק בגומלין מול מילאן, פתאום היה למסי חופש פעולה, מה שנתן לנו את הרמונטדה הכי גדולה באירופה עד אז, ובכלל הפך אותנו להרבה פחות צפויים מאותה קבוצה פתטית שהפסידה 2-0 במילאנו.

בסוף, במחיר של פלאפל לקחתם לריאל אליפות.
לא השקעה כזאת גרועה הייתי אומר

א. אתם עדיין פייבוריטים ותיקחו אליפות לדעתי.
ב. עם סוארז במקום גריזפח ומשחת השיניים היינו לוקחים אליפות.

הפעם אני מזהה ציניות. חחחח

:slight_smile:

אתה מאמין שיש יותר סיכוי שאתלטיקו לא תנצח את וויאדוליד מאשר שתנצח?
ואפילו לזה להוסיף את הסיכוי (הקטן אולי) שריאל לא ינצחו?
באמת?

להזכירך סוארז לא היה מוערך מאוד אצלכם. מי יודע אם הרנסנס שהוא חווה היה קורה בברסה.

עצם זה שהם היו רחוקים שתי דקות מלאבד את האליפות מול אוססונה זה אומר שהם מסוגלים להכל.

מלך מים מלך מים מלך מים!