בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

מי מתחתן במוצאי שבת? זה כאילו הוא עשה לך דווקא.

הוא אוהד ברצלונה וזה לגמרי חשד סביר,
אבל בינינו - מי חשב שריאל תגיע לגמר השנה?

זכאי מחמת הספק.

אני אגיד לך יותר מזה, הוא אוהד ברצלונה והוא ידע שתגיעו לגמר. הוא רצה לזיין אותך. בחור טוב, אחלה חבר. תשים לו סכום יפה.

פאנג’ויה 2018 הייתה כמובן חמישי-שבת והסתיימה ביום של הגמר, אני זוכר את עצמי במסיבת בריכה פה ושם עם הטלפון מעלה צילום מסך של פפה “תומך” בנו באינסטגרם לפני גמר ליגת האלופות בין ביקיני לעוד ביקיני. ואחרי הזכייה העלתי איזה 50 פוסטים כשחצי מסך טלפון מושבת (כל פאנג’ויה הטלפון היה נהרס). חלק מהחברים שראיתי שם חתכו בטיסה או יצאו עם האוטו בצהריים כדי להגיע הזמן, אמרתי שאין מצב. כל החברים מהחדר - נשארנו עוד לילה במלון, אני ועוד חמישה שעבור רובם כל קשר בינם לבין כדורגל מקרי בהחלט. אפילו היה לי אומץ להכין “פוסט” לפני לזכייה אפשרית בצ’מפיונס, הצטלמתי בבית עם הגביע הקטן שיש לי.

מסילטי, עוד דרך להבריז ממפגש האוהדים בפעם המאה. עם כל החיסורים שיש לך אתה צריך להתחיל את הסמסטר מחדש. יש לך מזל שאני אוהב אותך

בנאדם פספס חצי שעה ראשונה מגמר המונדיאל צרפת-קרואטיה בגלל מבחן באוניברסיטה ואתם מדברים איתי על קוף…
וכן, ביקשנו מהמרצה להזיז והוא טען שהנימוק לבקשה לא מספיק.

מכירים את הסיפור הזה של רובין וויליאמס ב-וויל האנטינג?

(https://youtu.be/ViCfc3eIpv4)

אז זה ליטרלי הסיפור שלי, על איך פספסתי את משחק הפאסיו המפורסם עם ה-4-1 על ברצלונה, כדי לצאת לדייט הראשון עם מי שתהיה לימים בת הזוג שלי ב-14 שנים האחרונות.

מקסים.
זה היה ערב יום העצמאות - כהרגלי (בהתגשויות עם אירועים משפחתיים, חתונות וכו’) הסתובבתי עם טלפון כבוי כל הערב, וחזרתי לראות את ההקלטה בחוסר ידיעה (או סתם שידור חוזר אם עדיין לא היה את הפיצ’ר של ההקלטה אז).

אני היחיד פה שלימד את כל החשובים שלו לבדוק טוב טוב לפני תאריכים אם יש משחק?
כבר הודעתי להם שאני לא מגיע פשוט.

בתקופת בניטז עשיתי שביתה ביחד עם השחקנים ולא ראיתי 2-3 משחקים
חוץ מזה לא החמצתי אפילו משחק אימון כבר יותר מעשור.

תגובה מלפני 15 חודשים. למרות שהכתובת הייתה על הקיר אני עדיין מאוכזב ברמות.

הצרות בכדורגל לא הספיקו? תוסיפו הפסד בגמר היורוליג בהפרש של נקודה.
קסטיליה של ראול מאבדת סיכוי להשתלב בפלייאוף אחרי תיקו מאכזב עם שני מורחקים - תיאו זידאן ואנטוניו בלאנקו.
אחרי כל זה ברור שאנחנו מפסידים גם לליברפול. שמישהו יבדוק מזוזות שם…

וואלה קארים ממשיך:

רק עכשיו החזירו אותו לנבחרת. שיסתום ולא יכנס למקומות האלה, כולה בנאדם בחר ביותר כסף על פני כסף. איזה דרמה עשו מזה, זה אפילו קצת מביך לצופה מהצד.

מה שצריך להביך אותך בתור צופה מהצד זה שלעולם תשאר… צופה מהצד.

להגדיר את הבחירה בפריז כ"כסף על פני כסף" זה די להגיד ‘אני מטריל כי אין לי דרך אחרת להתבדח על חשבון ריאל מדריד’

וואי וואי, איך הראת לי מה זה. חכה הלייקים מגיעים.

אמפבה זה שחקן שנאמן בעיקר לעצמו. זה לא התחיל לפני יומיים ולא לפני שנה, זה אופי של שחקן שגם בנבחרת היורו האחרון זה עלה לכותרות כאשר הוא החטיא פנדל ואף שחקן לא ניגש אליו. אתם בחרתם לתת למעבר הזה איזה אופי רומנטי אבל זה בחיים לא היה רומנטי, כמו שהמעבר של ניימאר לברסה לא היה רומנטי, ושל רונלדו לריאל, ושל קוטיניו לברסה ועוד ועוד. הוא לא בדיוק חשב לעבור לריאל בתמורה לשכר של 10 מליון. אז כן, תרצו או לא, הוא בחר ביותר כסף על פני פחות כסף.

אין לי מה להתבדח פה, אני עובד בחברת כדורגל. יש מספיק אוהדי ריאל שם שאני מתבדח עליהם ביום יום. מרים כיסאות וכאלה.

סתם שאלה, אחרי שפיקה פירסם ש"הוא נשאר" ודקה אחר כך ניימאר הלך וכל אוהדי ברצלונה יצאו עליו זה גם היה מביך לצופה מהצד? או שלא?

זה בין בנזמה לאמבפה,לעולם לא נדע מה היה טיב הקשר ביניהם עד אתמול ומה אמבפה הבטיח לבנזמה ולמה בנזמה כל כך פגוע ואם זה מוצדק או לא,להגיד שזה מביך זה כי אתה בא מפוזיציה,אם הוא מרגיש נבגד כנראה יש לזה סיבה.

אני דווקא די מסכים עם שביט ויכול להבין איך זה נראה מביך קצת מהצד.
יש יותר מידי רגשנות וזלזול עצמי ביחס לזה שבסך הכל לא הצלחנו לסגור את אחת העסקאות הקשות של העשורים האחרונים מול שחקן שהציעו לו “עד חצי המלכות” מה שנקרא.

היה בי הרבה יותר רגשנות וזלזול עצמי אם למשל הייתי אותו שחקן מדובר שנשאר בקבוצה עם מסי וניימאר ועף בבושת פנים בשמינית הגמר.

היה בי הרבה יותר רגשנות וזלזול עצמי אם למשל היית חוטף 3 גולים ב5 דקות ועף מליגת האלופות בגלל החלטה טקטית מטומטמת.

היה בי הרבה יותר רגשנות וזלזול עצמי אם למשל הקבוצה שלי הייתה מבלה את רב העונה במקום 4 ובמקום שהשחקן הכי טוב בעולם ימשוך אותה באף מי שעושה את זה, זה פאקינג דמבלה.

פיקה זה היה בהומור. אבל למען הסר ספק, ויעידו חברי הפורום של ברסה @mos56 ו @Aimarito שאני חושב שכל הבכי על ניימאר מצד אוהדי ברסה מביך. גם הוא בחר בכסף על פני כסף, ולא היינו צריכים לצפות לאיזה נאמנות יתר. אין לי טענה אחת כלפיי ניימאר.

קודם כל זה שבשני המקרים גם של בארסה וגם של ריאל אתה באותה עמדה זה דבר טוב ומעיד על אובייקטיביות כמה שניתן.
לגבי אמבפה, אני מבין לחלוטין את העצבים כלפיו, הוא שיחק בריאל עד השניה האחרונה ואחרי שכבר הגיע לסיכום, יכול להיות שבגלל זה לא הלכנו על שחקנים אחרים כמו האלנד וכו.
לא הייתה לי חצי טענה אם היה בא ואומר שלא מתאים לו מראש ומשחרר אותנו מהסאגה הזו, לא ככה.
ואותו דבר בדיוק לגבי ניימאר, לא מפתיע שבשני המקרים מעורבת פאריס, מועדון מגעיל ומסריח.
אני קצת מקיא שאני אומר את זה אבל אם בעונה הבאה יש משחק בין ביניכם לבין השייחים אני בעדכם.

אתמול התקשרו אלי שני חברים אוהדי ברצלונה ושונאי ריאל ואמרו לי שזה מוציא אותם מדעתם.
זה מעבר לכדורגל.

יש הבדל בין התרחישים. יימאר היה שחקן ברצלונה תחת חוזה שמשך אותנו עד אמצע אוגוסט עם השטויות שלו בשביל לעקוץ סעיף נאמנות.

אמבפה מעולם לא היה שחקן ריאל. מעולם לא באמת הייתה הודעה רשמית. היו שמועות מאוד רציניות, אולי התבטאויות שלו כמה הוא אוהב את ריאל, שמועות ממישהו שמכיר מישהו אחר שהוא צפוי להגיע לריאל כי הוא אהב שהוא היה ילד והוא אוהב צ’ורוס יותר מקוראסון.

אם כבר המקרה עם וראטי הוא בעל דמיון רב יותר. גם שחקן שפימפמו אותו בכל מקום, הצטלם עם חולצה של בארסה במצלמה של MD, גם שמועות מסביבו כמה הוא מאס בפריז ובא לו לעבור, ובפועל, לא שמו על בארסה. אוהדי ריאל נעלבים מהסיפור הזה כי זה ממש נראה שהם לא ציפו להיות דחויים ממישהו שהיה נראה שבדרך לקבוצה. באסה, אבל זה קורה, יותר מגוחך לראות את התקשורת במדריד וריאל עצמה עושה סלטות באויר כדי להפוך את הפיאסקו התקשורתי הזה ל"אנחנו ריאל, וישרפו מי שלא רוצים אותנו". טוב שלא אמרו שיש עוד אלף כמוהו וכל הצרפתים ז!נ!ת. מביך.

התנהגות ילדותית של התקשורת המדרידאית שלא יודעת להתמודד עם הפאדיחה, והניסיון להשוות את זה לקייס ניימאר, שחקן שהיה תחת חוזה ובחר לדפוק אותנו ללא שחקן מפתח בסוף חלון ההעברות זה שונה. לריאל יש קיץ שלם לעשות מה שהיא רוצה ולבנות את עצמה? אין תכנית ב’ טובה? זאת כבר אשמה של פלורנטינו, כמו שלהוציא ערימה של כסף על דמבלה וקוטיניו זו טעות של ברתומיאו.