בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

דעה הזויה אז וגם היום. זה לא טווח קצר ולא נעליים, הוא בן 30 ובשיא כושרו. תסתכל על מה שלבנדובסקי עשה אחרי גיל 30, זו אותה רמה של כושר ומקצוענות. כרים. כריסטיאנו. 3-4 עונות זה לא ״טווח קצר״.

היינו חייבים להביא אותו, ואני עדיין עומד מאחורי הטענה שלי אז שקיין שחקן כדורגל יותר טוב מאמבפה, וללא עוררין מתאים יותר לסגל העכשווי, רק לחשוב על בלינגהאם משחק מתחת לקיין :cry::cry::cry::cry:

למה לחשוב? הם משחקים יחד בנבחרת.

אני מתכוון במשחק כדורגל, נבחרות זה לא כדורגל אמיתי.

השחמטאי הטוב בעולם (וככל הנראה גם בכל הזמנים), מגנוס קרלסן, אוהד אדוק של ריאל מדריד. זה כבר ידוע. אבל האם ידעתם שהשחמטאי המדורג 2 בעולם, היקארו נקמורה, מחזיק ביחד עם הגביעים שלו שנמצא ברקע הסטרים שלו מודל של הסנטיאגו ברנבאו?

האמת, אותי זה הפתיע.

זה בסדר לא לקחת את ג’ירונה ברצינות עדיין ולשמוח מניצחון שלה על בארסה?
פשוט מאוד קשה לי להאמין שהיא תשרוד בקצב הזה.

כמובן,נהניתי מכל רגע במשחק,שאפו למיגל האקס במשחק אדיר,מאמין ומקווה שהם לא ישרדו בקצב הזה ואולי נצליח לברוח להם בהמשך,העיקר שברצלונה מתרחקת כרגע.

לא מובן לי הזלזול בג’ירונה, לא הערב וגם לא לפני. הם פשוט קבוצה מעולה שאי אפשר לעצור אותה. כולם מזלזלים בה אבל המציאות היא שהיא לא נופלת לא מריאל ולא מאתלטי.

רואה את ג’ירונה והכדורגל המהנה והמלהיב שהיא משחקת בלי כוכבים וחושב שעם 2 כוכבים גדולים שיתרגמו את השיטה לגולים הם יהיו יותר מדהימים, הבעיה שעם כוכבים גדולים בקבוצה אי אפשר לשחק כדורגל כזה.
ג’ירונה לקחו את המשולש לגבהים חדשים, היה מהנה מאוד לצפות, כל התקפה שלהם הייתה מתוכננת לפרטי פרטים, אצל ברצלונה זה כ’'כ שבלוני, הכדור לקיצוני כדי שיצור לעצמו חצי מטר שטח כדי להגביה ללבנדובסקי, וזה כמעט תמיד מספיק להם, אבח רק כמעט תמיד.

יש סעיף חזרה למיגל? או שהוא מושאל לג’ירונה?

לא מזלזל,קבוצה מעולה,אבל הסגל הקצר וחוסר הניסיון עלולים לבוא לידי ביטוי בהמשך.

לא להאמין שמיגל משחק בג’ירונה ושמנדי משחק בריאל
אה רגע, הם בעצם מעלינו בטבלה :thinking:

אנחנו לא מכירים את הספסל שלהם, אבל בהחלט יכול להיות שבמקרה של מגיפה כמו שקרתה אצלנו הם ייעצרו טיפה.

בכל מקרה מה שמדהים שם זה התלכיד הקבוצתי, אין להם איזשהו סופרסטאר שמחר יעזוב והקבוצה תקרוס.

רק מזכיר ש50% מכרטיס השחקן עדיין אצלינו.

המאמן ?

רגילון, מיגל ועכשיו פראן גרסיה. מילא במשמרת של מרסלו, אבל לא לתת צ’אנס כשהאלטרנטיבה היא מנדי?
לאנצ’לוטי יש דפוס קבוע. נותן קרדיט לילד התורן עד שהילד עושה טעות, אנצ’לוטי נבהל מעצמו ומקפיא את המסכן לכל העונה

אני גם לא חושב שג׳ירונה תשרוד עד הסוף
לדעתי היריבה העיקרית העונה על האליפות זאת אתלטיקו (בארסה מפשלת יותר מדי)

כן ולא. הכדורגל שלהם הוא חלק מפילוסופיית משחק שמונהגת בכל סיטי גרופ אליה ז’ירונה שייכת… זה לא שהם יחזרו לבונקר אם מיצ’ל יעזוב. זה קצת כמו נהג ברכבת, אתה בהחלט הנהג אבל לא שולט בדרך.

נראה… אם כבר להפסיד את האליפות אז להם. גם אתלטי חזק בעניינים. לא הייתי ממהר להספיד את בארסה לחלוטין, כשהם עם סגל מלא גם הם יכולים לספק כדורגל טוב.

אין ספק שהכל פתוח,בטח כשאנצלוטי המאמן,אבל לדעתי התוצאה היום משרתת אותנו בטווח הארוך,בדיעבד יצא טוב שאתלטי חזרו להיות פאתטי לשבוע אחד והפסידו לבארסה,השאירו לנו מרווח ביטחון.

מה שיפה זה שגם במדריד וגם בברצלונה יש קבוצה בכירה שמשחקת כדורגל חיובי וקצבי עם הרבה שערים ומצבים, ויש את הקבוצה הקטנה שמנסה לשחק כדורגל ציני ומגעיל, שלשמחתנו הרבה עושה רושם שסוף-סוף נכשל השנה:

רעיון רשעי שעלה לי לראש: אחרי שגירונה תנצח את אתלטיקו,ניקח להם את מיגל חזרה בינואר וככה נחליש אותם משמעותית להמשך העונה ועל הדרך נרוויח גם מגן שמאלי התקפי מצוין.