בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

מסתבר שרודיגר מחפה על איחורים בסגירה באמצעות המהירות שלו, לא רק תוך כדי משחק

https://twitter.com/RMadridistaReal/status/1788321165750010024?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1788321165750010024|twgr^09d7a25664bce2310cbc65614cb2c26e06c537e1|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sport5.co.il%2Farticles.aspx%3FFolderID%3D398docID%3D469673

גדול מוידיץ’. אתמול הוכרע הדיון.

רודיגר ומיליטאו חוגגים עם אוהד שפרץ למגרש.
איזה אלופים.

https://x.com/WolfRMFC/status/1788359861408776500?t=IEJeCRp23JC7isO-08sxDw&s=08

גדול שאחד המאבטחים תופס את מיליטאו שם ומנסה לקרוע אותו מהאוהד הזה.

@titi_camara אתה רואה? מיליטאו תיקל פה כמו גדול בלי להחליק.

אתה סתם מלכלך.

זה כי חתכו את הסרטון באמצע

איזו תמונה יפה ומרגשת של ה-AS. ריאל מדריד היא הסרט הטוב ביותר. “רמונטדה אחרי רמונטדה אחרי רמונטדה…”. גם באיירן מינכן הגדולה נכנסת לרשימה ההיסטורית וכל פעם הגיבור הוא אחר. קצת חסרה לי כאן החמישייה באנפילד בשמינית הגמר אשתקד, מ-2:0 ל-2:5, באדיבות ויניסיוס אבל בסדר. יאללה לדרג מ-1 עד 5. מהי הרמונטדה הגדולה ביותר של ריאל?

-גמר הדסימה 2014. עד שבא סרחיו ראמוס ב-92:48. “קרן של מודריץ’…”. בסיום הלב של אתלטיקו מדריד נשבר, 1:4 לריאל מדריד.
-שמינית הגמר 2021/22 - היום בו קיליאן אמבפה למד מקארים בנזמה על הקסם של הברנבאו עם 1:3. שלושער לצרפתי גם באדיבות דונארומה
-חצי הגמר נגד מנצ’סטר סיטי ב-2021/22 - נס רודריגו עם צמד תוך דקה וחצי ולהארכה. נגמר 1:3. אין מילים. גם לפפ. היריבה הכי קשה.
-מאניטת אנפילד - פיגור 2:0 אחרי רבע שעה (דמיינו תמונה) ואז ויני עם צמד, מיליטאו הופך ובנזמה עושה 2:5 היסטורי גם כן.
-גומלין חצי הגמר 2023/24: ריאל מדריד “עושה ריאל מדריד” גם לבאיירן מינכן. פיגור 1:0 עד לדקה ה-88 ואיך זה נגמר בסוף כולם יודעים.

טוב אני מנסה לדרג, קודם כל “רמונטדת צ’לסי” לא הייתה רמונטדה, פיגרנו 3:0 ועלינו אבל הפסדנו 3:2 ולדעתי זה היה משחק ממש מביך. לא שם אותו בדירוג. הדסימה ראשון, ברור, נס מנצ’סטר סיטי שני. אני חושב שהרמונטדה נגד באיירן שלישית כי כבר הרחנו את זה אבוד, בעוד נגד פריז סן ז’רמן למשל שהיא קבוצה הרבה יותר חזקה מבחינת סגל שחקנים ומומנטום וכו’ אבל עם פחות ניסיון - התעוררנו מוקדם יותר. לצערי הרמונטדה ההיסטורית באנפילד נדחקת למטה.

הרמונטדה הגדולה ביותר היא ללא ספק זו מול סיטי. חזרנו מול הקבוצה הטובה בעולם משני שערים ולא משער אחד כמו בדסימה, וכן שבדסימה התמודדנו בסך הכול נגד אתלטיקו מדריד שהייתה אנדרדוג.

מבחינת המשמעות ההיסטורית ואיך שדברים התפתחו אחר כך אין ספק שהדסימה היה חשוב יותר. אבל הרמונטדה עצמה הייתה יותר גדולה מול סיטי.

הרמונטדה מול באיירן הרגישה מוזר. לפני שכבשנו זו הייתה ההרגשה הכי מוזרה בעולם. מצד אחד אתה צופה במשחק ואתה מבין שזה לא היום שלנו, נוייר ביום טוב וחוץ מויני אף אחד לא מתפקד מקדימה, אבל מצד שני אתה יודע מה יקרה כי אין שום דיכוי בעולם שריאל פסיד את חצי הגמר בברנבאו. אין מציאות כזאת. איפשהו, חיכיתי למהפך הזה ולא נפלתי מהכיסא כשהוא קרה. זה כבר הפך לעניין שבשגרה.

הדירוג שלי:
סיטי
דסימה
באיירן
פסז
צ’לסי
ליברפול

אגב, כשאומרים רמונטדה, מבחינתי עד היום זה אומר משחק אחד בלבד

מה שקרה בסוף עונת הקאפלו בליגה היה רצף הרמונטאדות והאירועים הכי חריג שזכור לי בספורט כלשהו מעולם, אני לא חושב ששום דבר ממה שחווינו בשנים האחרונות בליגת האלופות בכלל מתקרב לזה. זה גם התרחש בדיוק עם ההקמה והעלייה של הקהילה שלנו וחווינו את הדבר הזה כולנו יחד, זה באמת היה מיוחד. השיא היה כשריאל הגיעה לארץ למשחק השלום בסוף אותה עונה. אני לעד אזכור את החודשיים האלו של סוף העונה כאחת החוויות הכי טובות שהיו לי.

אגב, למשחק בודד, אין בכלל ספק שהרמונטדה הגדולה אי פעם היא ה’לא היה כדבר הזה’ של בארסה. דבר כזה עוד לא עשינו, אבל נראה, דורטמונד מעבר לפינה.

מסתבר שרוד הקדים את מסי ורונאלדו
(מניף את החולצה של היגוואין כמובן)

אני הייתי בכיתה ט’ וזו הייתה הפעם הראשונה בה ראיתי משחקי כדורגל בפאבים (קצת אחרי משחק הפרידה מזינדין זידאן ב-2005/06), היינו רואים במאש בדיזינגוף ולעד אזכור את מפגש האליפות בבאז-סטופ האגדי בטיילת. באותה שנה כבר הכרתי את גיא הגדול שתמיד רציתי להיות כמוהו, את נירו, את עמיר וגם ארתור שלצערי כל הניסיונות שלי לשכנעו לחזור לכתוב לא ממש הצליחו, מסתמסים פעם באף פעם. הסתכלתי עליהם כמו על אחים גדולים וסיפרתי עליהם בתלהבות לחברים שלי מהגימנסיה הרצליה. משחק האליפות היה ביום ראשון, ריאל מדריד היו בארץ ביום שלישי ובין כל זה הייתה “תקועה” מסיבת סיום של כיתה ט’ והבהרתי למחנכת שלי שקראו לה אורית, השם של אמא שלי גם - שהיא לא יכולה לקבוע את האירוע באף אחד מן הימים. וואלה קבעה לרביעי.

מה שאמרת נכון, ועוד יותר מפתיע בהתחשב בכך שאותה קבוצה הייתה ממש אימפוטנטית ולא מסוגלת לתת גול עד ינואר, כבר הקאנו על הכדורגל, פאביו קאפלו סימן *** לקהל אחרי ההפסד הביתי ללבאנטה, הייתה גם שלישייה מרקראטיבו הואלבה בסנטיאגו ברנבאו ועוד ועוד ועוד. חלק מהגיבורים גם הם שחקנים שלא היית מהמר עליהם, לא גונסאלו היגואין שהוסיף משב רוח מרענן בהתקפה אבל היה קצת מחמיצן, וגם לא רוברטו קרלוס נגד רקאטיבו. זו מבחינתי האליפות הכי מרגשת איי פעם, גדולה יותר מכולן, בטח כשאתה לא מצפה. הליגה גם הייתה צפופה, סביליה בעונה הגדולה בתולדותיה בעידן הנוכחי, יכלה אפילו לעלות לפסגה אם הייתה מנצחת במחזור הלפני אחרון, וגם ולנסיה ייתה חזקה.

לגבי המשחק הבודד, והבחירה שלך - אני אפתח כאן תיבת פנדורה: אותו 1:6 לא יכול להיות המשחק הכי גדול מבחינתי, כי השופטים עזרו המון לרמונטדה הזו.

חלק זרמו כאן עם הדיון שלי על הרמונטדות, בדרך כלל בליגה כן יש לך הזדמנות לתקן, ברור שה-3:4 הזה על אספניול באמת התחיל הכל וגם בקלאסיקוס היינו די טובים וניצחון ברח לנו בקאמפ נואו בדקה האחרונה. אגב, ה-2:2 נגד סראגוסה הוא לא רמונטדה שלמה אבל כשזה קרה ובמקביל גם ראול טאמודו ו"עכשיו אספניול משווה ל-2:2…"…אלה גם ימים שצרכנו את התוכן אחרת. ספורט5 היה משמעותי, הייתי קורא כאן מה גיא כתב ותירגם. לא היה טוויטר, הפייסבוק עוד בחיתוליו…

מיליטאו,ויניסיוס,רודריגו ואנדריק זומנו לסגל ברזיל לקופה אמריקה,קאסמירו אגב בחוץ.

אם דורטמונד ינצחו את ריאל בגמר, הם יקבלו 5 מיליון יותר מאופ"א.
אבל אם הם יפסידו בגמר, הם יקבלו 6 מיליון יותר. זה אחד המשתנים במכירה של בלינגהם.

MD שמצטט את בילד הגרמני, טוען שמשתנים אחרים של העונה הזאת בלבד כבר הגיעו ל 25 מיליון. זה בנוסף ל 103 מיליון תשלום קבוע.

והוא עדיין שווה כל יורו.

בטח שמתם לב שאם קרוס היה מרים את הקרן הזאת שלא היינו עולים לגמר ליגת האלופות

https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1788959563665826293?t=JndvRMLpWUbSfP7l88MsgA&s=19

“המחליפים” או “שחקני הספסל” בלטו כבר מתחילת העונה בכל הזדמנות, את חלקם אנחנו מכירים זמן רב - אנדרייטדים ברורים. אבל בכלי התקשורת החלו לדבר על “ריאל מדריד B” החזקה רק לאחר המשחק באנואטה פחות או יותר וה-0:1 הקטן-גדול על ריאל סוסיאדד. ועל כן דיון מעניין: מי הוא ‘שחקן הספסל’ - שוב, הגדרה לא מדויק, או ‘הכוכב המשני’ המצטיין של העונה?

לפחות מבחינתי קרב לא פשוט בין חוסלו שהעניק לנו את הרגע הכי גדול עם רמונטדת באיירן מינכן והוא גם סיפור סינדרלה ענק| ברהים דיאס לקח את האסתטיקה ברמת הכדורגל לימים של זינדין זידאן ומסוט אוזיל או שאני מגזים?| לוקה מודריץ’ היה שחקן עצוב עד חודש פברואר| קפטן נאצ’ו ספג הקנטות אינסופיות בשל שני הכרטיסים האדומים שספג שכה לא אופיינים לו [צריך לומר שנאצ’ו לא באמת שחקן ספסל הוא משחק הרבה אבל שיהיה]. טקבקו!

-חוסלו: 47 הופעות| 16 שערים ושלושה בישולים ב-2,002 דקות| היילייטים: באיירן מינכן וכל היתר, באמת-באמת. כבש גם בגביע נגד אתלטיקו
-ברהים דיאס: 43 הופעות| 12 שערים ו-6 בישולים ב-1,998 דקות| היילייטס: גולאסו נגד לייפציג, שני שערים נגד אתלטיקו מדריד
-לוקה מודריץ’: 43 הופעות| 2 שערים ו-8 בישולים ב-2,140 דקות| היילייטס: שער הניצחון נגד סביליה! וגם הופעות מעולות כמחליף נגד באיירן מינכן ומנצ’סטר סיטי, קלאסיקו בהרכב.
-נאצ’ו: 41 הופעות| בישול אחד ב-2,853 [ושני כרטיסים אדומים]| היילייטס: גמר סופרקופה מעולה נגד ברצלונה, משחקי הגומלין נגד באיירן מינכן ונגד מנצ’סטר סיטי עם הפנדל

ריאל מדריד כאמור הגיעה ל-90 נקודות ליגה כשנותרו עוד שלושה מחזורים לשחק. אם מנצ’סטר סיטי של פפ גווארדיולה תנצח את שני המשחקים שנותרו לה באנגליה היא תגיע ל-91 נקודות. אם קרלו אנצ’לוטי ישיג עוד ניצחון אחד זה יספיק לו כדי להגיע לשיא הנקודות שלו בעונה כמאמן ריאל. בכל מקרה יצאנו לבדוק כמה פעמים ריאל חצתה את רף 90 הנקודות בשנות ה-2000? זה קרה לראשונה עם מנואל פלגריני.

עונת 2023/24: 35 מחזורים - 90 נקודות: מאזן 28-6-1 [אליפות]
עונת 2016/17: 38 מחזורים - 93 נקודות: מאזן 29-6-3 [אליפות]
עונת 2015/16: 38 מחזורים - 90 נקודות: מאזן 28-6-4 [מקום שני]
עונת 2014/15: 38 מחזורים - 92 נקודות: מאזן 30-2-6 [מקום שני]
עונת 2011/12: 38 מחזורים - 100 נקודות: מאזן 32-4-2 [אליפות]
עונת 2010/11: 38 מחזורים - 92 נקודות: מאזן 29-5-4 [מקום שני]
עונת 2009/10: 38 מחזורים - 96 נקודות: מאזן 31-3-4 [מקום שני]

באיזה מקום בליגה הספרדית מסיים ההרכב של ריאל מדריד אתמול, הרכב “ריאל מדריד B” אם תרצו שלפי דעתי הוא חזק מאוד? עזבו שבימים רגילים טיבו קורטואה הוא השוער הבכיר וכנראה גם אדר מיליטאו.
בתמונה למעלה: “ההרכב המשני” (כמעט, סרחיו ראמוס נוכח וגם איסקו היה שחקן הרכב בחלקים גדולים בעונה הזו) המפלצתי של זינדין זידאן בעונת הדאבל 2016/17 עם חאמס רודריגס, אלבארו מוראטה, מרקו אסנסיו, מתיאו קובאצ’יץ’. איזה הרכב מנצח?

תפתחו ערוץ ONE

כן אני יודע שאני רגיש מדי:

בהמשך הצטרפו אליו עוד והיו כל ארבעת הקפטנים אבל היה לו גם את הרגע שלו. של קפיטן נאצ’ו בשר מבשרה של ריאל מדריד שהיה כפסע מעזיבה בקיץ שעבר ועכשיו הוא הקפטן שטיפס על הפסל בסיבלס כמו הגדולים ביותר - ראול, סרחיו ראמוס, איקר קסיאס, פרננדו היירו ועוד. מרגש. One Club Man. “הסיבלס? לא רציתי ללכת משם, נתתי לפסל המון נשיקות”. באינסטגרם הוא כתב: “זו חוויה, אי אפשר להסביר את ההרגשה הזו במילים. לעולם לא אשכח את זה. בתשוקה, במסירות ובהתלהבות - בסוף הכל מגיע. האללה מדריד, תמיד, ותודה רבה למועדון”. ראמוס הגיב לו - “זה מגיע לך, אתה הכי ראוי, זה משמח את ליבי לראות את זה, תהני מהיום המיוחד הזה” והוסיף גם “A Por La 15”.

אני חושב שעשו קצת יותר מדי משני האדומים המטופשים של נאצ’ו, כלומר כן, היו לו חודשיים לא טובים, אבל הוא תיקן במשחקים הגדולים לדעתי. כמובן שאני משוחד ורוצה שיישאר, דויד אלאבה אמור להיות הבלם האחרון בהיררכיה אחרי הפציעה הקשה, הוא יותר מבוגר ואדר מיליטאו ולדעתי לא סילון כבר. לני יורו יתקבל בברכה בלי קשר.

בטח שמתם לב שבגמר הדסימה ב 2014 המאמן היה אנצ’לוטי, עוזר המאמן היה זידאן ולידם ישב אלונסו המושעה, אתלטיקו הובילו על ריאל בדקה ה 90 בצ’מפיונס ! זה לא היה יכול להיגמר אחרת.

I see what you did there…

:peach:

אני אוהב את נאצ’ו יותר מכל השמות האחרים ברשימה שלך, אם בעוד 20 שנה בגמר ליגת האלופות יהיה חסר בלם להרכב מבחינתי אפשר להזמין את נאצ’ו, הוא יעשה את העבודה בצורה הכי טובה.
בעונה יחסית זוועתית שלו, מתי שהיה באמת צריך אותו הוא לא איכזב כהרגלו.