בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

אנחנו כבר ב2/6 ולא זכינו בכלום שעה וחצי. חייבים להעיף את אנצ’לוטי.

למה להזכיר זמנים כאלה?

מתוך 15 הזכיות שלנו - 12 היו בשנים שמסתיימות עם מספר זוגי.

image
אני חושב שהגיע הזמן שריאל תפסיק לשים בחוזי החתימה של שחקנים בונוסים ומענקים במקרה של זכייה בליגת האלופות. אם המועדון מתכוון לשלם יותר עבור שחקן מסויים, אפשר להסכים מראש על סכום העברה גבוה יותר, זה סתם בזבוז זמן לעבור דרך ה"התנייה" המיותרת של “אם” נזכה בצ’מפיונס.

שיתחילו לשים בונוס על זכיה באליפות בק-טו-בק

האמת שצחוק בצד, הם כנראה הפסידו, כי באלופות סביר להניח שהוא היה זוכה בכל מקרה בפעם אחת במהלך ששת השנים הבאות.

נהדר

חגיגות הזכייה בלייב

דבר אחד שלא לקחתי בחשבון והוא שאחרי ההודעה על אמבפה לא רק שזה לא יגמר ושקט לא יהיה ממנו, אלא עכשיו גם אנחנו צריכים לשמוע על כל פעם שהוא חייך, דיבר, נשם או ישן צהריים. השנים של המרדף אחריו גרמו לי ממש לסלידה ממנו, מבחינתי היה חשוב שהמועדון יסיים את הסיפור הזה עם היד על העליונה אחרת היינו הופכים לבדיחה וזה היה מכה תדמיתית. עכשיו כשהסיפור נגמר אני רק רוצה לשכוח ממנו לפחות לכמה חודשים עד שתתחיל העונה.

ואם כבר אמבפה אז יש עוד אספקט שהתכחשתי אליו, כל התגובות והדיבורים מסביב. פחות מיממה לקח בין ההודעה הרשמית לאמבפה לצאת נגד ההנהלה של פסז ושהם יגיבו לו בחזרה.

ואם כבר דיבורים, אז כמובן שגם ללאפורטה היה מה להגיד וכמו בכל פעם שהוא פותח את הפה תהיו מוכנים לצחוק. כשדיבר על המעבר של אמבפה, לדבריו לברצלונה יש פילוסופיה אחרת והיא מאמינה בלה מאסיה. מי שענה לו היה מריו קרטוחנה שהזכיר שרק מהסגל הנוכחי של ריאל מדריד ברצלונה ניסתה להחתים 8 שחקנים. :joy::joy:

אבל בואו נתעסק בצרות שלנו ולא של אחרים, ארון התיארים קטן מדיי. מסתבר שיש מקום לעוד 3 גביעי אירופה במקסימום גם אם יצמצמו את המרחקים בין גביע לגביע למינימום האפשרי. מזמן הברנבאו לא עבר שיפוצים, לא?

חתיכת הוצא מהקשרו עשית כאן אבל תהנה.

מה בדיוק הוצא מההקשר?

שמשפט לפני זה הוא אומר שהוא רוצה שבארסה תיקח אליפות ואת ליגת האלופות, ורק אז הוא אומר שהוא מאמין בלה-מאסיה ובפילוסופיה של בארסה. אז ברור שהוא משקר באחד משני המשפטים.

מוזר, אבל את זה הוא בכלל לא אמר, למרות שבהצהרות תמיד ראשי בארסה מצהירים על ‘אליפות קודמת לצ’מפיונס’. זו הסיבה שהכנסת לו מלים לפה?

ראיתי תרגום ולא את הצילום שהבאת שגם הוא חלקי.

מהדברים שלך נשמע ששאלו אותו על אמבפה ואז הוא ענה “אין לנו צורך בו אני מאמין בפילוסופיה של בארסה בלסמוך על שחקני הבית”

בפועל מה שהיה, הוא נשאל על אמבפה עם רמז שבארסה היום לא יכולה להתחרות בזה ועל זה הוא ענה:
״כקולה, ההגעה של אמבפה היא לא החדשות הכי טובות. אני עדיין מאמין שנוכל לזכות בליגת האלופות.
זה רכש טוב למדריד אני מקווה שהפילוסופיה של בארסה עם ההסתמכות על שחקני הבית תעזור לנו״.

בעיני זה שם את הדברים בקונטקסט אחר לגמרי.

זה ראיון לערוץ המועדון אז ברור שהוא חייב להגיד שהוא מאמין שהוא יזכה בליגת האלופות בטח כשהוא פיטר לפני רגע מאמן שהעיז להגיד את האמת.

הצילום שהבאתי הוא מתוך המארקה, ומה שהיה נשמע מהדברים שלי זה בדיוק מה שהוא אמר. מה שאלו אותו ומה רמזו אני לא יודע וגם לא מעניין אותי. החרטא הזאת שהוא מנסה לצייר עם ההסתמכות על שחקני הבית כשבפועל הוא מנסה להשיג רכש בכל צורה ודרך אפשריים מאוד משעשעת.

גם בכלים שלכם נכתב אותו דבר בדיוק

אבל תאמין למה שאתה רוצה. אתה יכול ללכת ולקעקע את המילים של לאפורטה מצידי. אני לא מבין כמה כאפות אתם עוד תאכלו ממנו כדי שתתעוררו ותראו שהוא מחרטט אתכם ומסובב את כולכם על האצבע. תכלס לא ענייני, אני יכול רק לשבת ולצפות מהצד ולהינות.

מעניין עם מישהו מהעיתונאים הזכיר ללאפורטה הקולה שסומך על שחקני הנוער שלו לעומת פרז, שיש לנו בסגל 2 שחקני נוער עם 6 גביעי אירופה ועוד אחד עם 5…

בטח שמתם לב שכנראה לא שמתם לב שזכינו בדאבל שני תוך 3 עונות ומיד אחרי החתמנו את פאקינג אמבפה !
אנחנו מדברים על אנצ’לוטי ואם יחליף מערך, והאם קרבחאל ימשיך לקבל בייביסיטר ומה יהיה עם מנדי.
פרז זה כמו אותם אוליגרכים רוסים שקונים לילד עוד יאכטה והילד עושה פרצופים של לא מרוצה.

שלאפורטה ימשיך לדבר על לה מאסיה ולא על הנוקאאוטים של פלורנטינו

פרז ממש לא אוליגרך רוסי, זה ממש עוול לצייר אותו כך. יש פה עבודה קשה ומאוד סבלנית מאחורי הקלעים.

בשיא הבועה של ברצלונה, לא הבנתי איך הקבוצה הזאת יכולה לשפוך כל כך הרבה כסף ולקנות כל מה שזז, כשמנגד אנחנו (כבר ב2017) מתלוננים על סגל זקן ושבע ופרז זהיר ולא עושה כלום. אני חושב שכתבתי פה בפורום שהם יהיו חייבים לשלם על זה בסופו של דבר.

בשביל להגיע לרגע הזה סבלנו שנים בלי מחליף אמיתי לרונאלדו למשל. את העונה הזאת החלקנו גם בלי מחליף אמיתי לבנזמה. יכולנו לקנות לו מחליף “ראוי” שאינו אמבפה ולהיתקע איתו.

אסור לזלזל במה שאנחנו חווים עכשיו - יש פה רצף החלטות מאוד קשות שנלקחו, וחלקן לא היו פופולאריות לאורך הדרך, וסבלנו לא מעט בגללן.
ליריבים יותר קל לחיות אם עצמם אם הייתה פה איזו מדינת נפט מאחורי הקלעים או צירוף מקרים. ממש לא.

אם אני הפרשן של טיטי, הוא כמובן לא התכוון לאוליגרך כדי להתבטא באופן שלילי על פרז, אלא כדי לרדת על קהל האוהדים שכמו הבן המפונק שקיבל מתנה שכל אחד אחר לא היה מפסיק לברך עליה, אבל המפונק מוצא משהו שאפשר לקטר (כן, קיבלתי יאכטה, אבל למה חדר האוכל מימין למסדרון ולא מאחור?)