בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

לפעמים מדברים מפוזיציה רק בשביל לא להשתייך לרוב “המטומטם”. צריך לקחת כל מקרה לגופו ולא להתנגד לרוב רק לשם ההתנגדות.

ועוד פעם זה לא רק עניין הרוב והקונצנזוס ההיסטורי , והוא בצד של השחקנים שאתם אוהבים להקטין, אלא אני טוען שהם שחקנים שראויים לחלוטין למעמדם ההיסטורי והם גדולים גם ביכולת וגם בהישגים.
יש נטייה להקטין ולזלזל בשחקן שאתה רואה פעמיים בשבוע כל דקה. כל פגם מועצם , רק לך תראה מה כתבנו על כריסטיאנו רונלדו בימים שלו כאן, חצי מהפורום רצה להעיף אותו.

אני מקטין אותם לטובת שחקנים אחרים שאני גם רואה פעמיים בשבוע כל דקה וכל פגם מועצם ?
אני לא רציתי להעיף את רונאלדו ותמיד טענתי שהתועלת של שער למשחק גדול בהרבה מהנזק לשיטה שהוא גרם בשנים האחרונות שלו כאן.

בדיוק, ובמקרה של קסיאס אם אני אתייחס לגופו אני אטען שקורטואה יותר טוב ממנו.

איקר זכור לך ולאחרים מהקלאסיקוים שברצלונה שלטה והגיעה להרבה מצבים ולכן לאיקר היו הרבה עצירות הירואיות במשחק שכל העולם ראה וזה נצרב, וקורטואה הגיע ומסי עזב וברצלונה ירדה מגדולתה.

לא שאין הרבה, אין, נקודה.
ריאל עשתה את השחקנים הנ’'ל הרבה ממה שהם, אני לא טוען שהם לא שחקנים ענקים, אלא שיזכרו יותר ממה שהם היו באמת, יש הבדל ענק בין אחד הטובים בדורו לבין אחד הטובים בהיסטוריה, החולצה הלבנה הקפיצה את איקר, ראול וראמוס מהקטיגוריה הראשונה לשנייה ולכן הם אוברייטד.

אגב, לא מעט שחקנים שהם באמת אחד הטובים בהיסטוריה שיחקו, משחקים וישחקו בריאל, זידאן, רונאלדו, כריסטיאנו, מרסלו ומודריץ’ לדוגמא רק מהעשורים האחרונים.

תמיד היית מתנשא, אבל לקבוע איך ולמה איקר זכור לי זה שיא חדש גם עבורך.

אי אפשר לטעון שלא למדתי ממך -

למרות שאני לא ניסיתי לקבוע לך כלום, אלא ניסיתי להביא הסבר לתופעה למה איקר נצרב בתודעה כיותר טוב מקורטואה.

זידאן בריאל זה הכי אוברייטד שיש … בתכלס בחמש שנים הישגיו דלים. אני זוכר שחקן שדופק רולטה ועקב מהסרטים ואז הולך לנמנם איפשהו במגרש בשאר ה89 דקות.

נסכים שלא להסכים וזהו, ראול ראמוס וקסיאס היו היסטוריים בכל מועדון על שלא היו משחקים בו.
החולצה הלבנה משדרגת כל אחד, מבטיח לך שגם לוקה, ההיסטורי באמת לדברייך, היה לא יותר מהערת שוליים לעכברי כדורגל אם היה ממשיך לשחק בטוטנהאם.

אני עכבר כדורגל.
אהבתי את לוקה עוד מימיו בטוטנהאם, כל מי שמכיר אותי אישית שמע ממני 37 פעמים כל יום למשך חודשים עם ההחתמה של מודריץ’ שזה השחקן שיסגור את הפער האיכותי בין הקישור שלנו לזה של ברצלונה.

התכוונתי לזה. כשם שאני ואחרים לא קובעים לך מדוע אתה חשוב את מה שאתה חושב, זה לא מכובד לעשות את זה לאחרים. כאן אני אעצור כי הדיון קצת סטה מכיוונו.

הבנתי, ולכן ציטטתי לך את זה

פה אתה קובע לי למה אני חושב מה שאני חושב על איקר וקורטואה.

אבל זה בסדר, פה כולם קובעים לכולם, כבר רגילים אחד לשני :wink:

ולכן בזמנו לא “הפריע” לי או לא חשבתי בכלל על משחק הרגל של איקר כחסרון… אבל משחק הגובה שלו היה פגם רציני מאוד לשוער, בטח לשוער הטוב בהיסטוריה. (משחק גובה אגב שהיה עולה לנו בדסימה אם לא מודריץ וראמוס).

אגב דעתי האישית היא שנוייר הוא השוער הטוב בהיסטוריה (ממה שראיתי) והיה לו הכל. בטח שיותר טוב מאיקר וקורטואה.

נויר הוא באמת תופעת טבע, השוער המושלם מכל בחינה וגם מחזיק ברזומה היסטורי משלו.

כפי שהשם כאן מעיד, ראול הוא השחקן האהוב עליי. וכשעבר לשאלקה ראיתי כל משחק ומשחק, ושם גיליתי את נויר בשער. טענתי בתוקף בפני כל מי שהיה מוכן להקשיב שהשוער הטוב בעולם משחק בשאלקה ואמרו לי שאני כזה חולה ראול שאני מקרין את זה לכל השחקנים שלהם.
הוא היה מפלצת אמיתית וסוג של שוער שלא ראיתי מעולם , באמת האבטיפוס של השוער המודרני.

עדיין לוקח את קסיאס עליו כי אני חושב בכישרון הכי חשוב לשוער, וזה לעצור בעיטות שאצל שוערים אחרים הופכות לגול הוא עולה עליו, אך זה באמת קרוב.

לקבוצה פרוצה כמו ריאל (שבוא נודה באמת זה די בדנא של המועדון) אני מסכים ולוקח את איקר לשער ברגע. לא ראיתי עוד שוער בחיי עם אחד על אחד כמו של איקר… אפילו לא משהו שמתקרב לזה.

זה מדהים לראות את זה ככה מוקדם, ואני בטוח שיש עוד שחקנים שהיית מנחית אותם בזמן הנכון במועדון הנכון והם יהיו היסטוריים. אבל זאת לא המציאות ובמציאות חיבור של שחקן על במקום הנכון ובזמן הנכון מייצר אגדה היסטורית.
אם צ׳אבי היה משחק בברצלונה לא של מסי אפחד לא היה זוכר אותו ככזה קשר על.

ברור שצריך מועדון על שירים אותך לרמה תודעתית וייתן חשיפה שתמצק אותך כשחקן היסטורי… אבל מודריץ שחקן כל כך טוב שאם לא היה עובר לריאל היה מסיים בקבוצת על אחרת.
אני לגמרי עם טיטי פה. אני ראיתי את מודריץ במונדיאל עוד ששיחק בדימנו ולא הפסקתי להציק לחבר שהוא שחקן על ואני רוצה אותו בריאל.
אגב אנקדוטה קטנה ונחמדה… אותו חבר אוהד טוטנהאם עד היום (מסכן) בגלל מודריץ והשיחה שלנו בזמנו.

שחקן על ככל שיהיה הוא הגיע אלינו, ובמקביל למעמד של שחקן על באמת, רק בגיל 27! זה מאוד מאוחר. זה שהוא במקרה הפריים שלו המשיך עד גיל 37 זה חריג ביותר.

טעות שלו שהלך לטוטנהאם, בכל קבוצה אחרת היה מתקדם לקבוצה הבאה הרבה יותר מהר, למזלנו מוריניו ממש התעקש עליו.

ראול היה המלך של ליגת האלופות עד שקמו החייזרים האלה שנקראים ליאו מסי וכריסטיאנו, כן? שלוש זכיות במפעל עד גיל 25, כשבשנייה ובשלישית הוא היה סופר-משמעותי. היה גם מלך השערים של נבחרת ספרד ומלך השערים של הקבוצה שלנו. בשיאו הוא בלא מעט שנים היה השחקן הכי טוב בקבוצה. שחקן שמגיל צעיר שרד את הלחץ הגדול בריאל מדריד. לא מזמן בפודיום דיברו על לאמין ימאל וכמה הבקיע ואני ישר זרקתי את השם ‘ראול’. הוא היה מופיע ליד כל שי. אפשר לחשוב שהוא היה איזה טרמפיסט בקבוצה… תסתכלו כמה בישולים יש לחלוץ כמו רוד ואן ניסטלרוי לדוגמא בקריירה ותבינו. הוא לא היה פנדליסט ולא שחקן שאחרי שניים-שלושה משחקים שלא הבקיע הקבוצה הייתה ‘חייבת’ לחפש אותו כדי שיירגע.

לגבי טיבו קורטואה, זה לא קשור רק לליאו מסי ולברצלונה כי יש עוד משחקים במהלך העונה, ואיקר קסיאס הדף כל הזמן נגד כל יריבה, גם נגד האתלטיק בילבאיות ועוד. קורטואה מ-2021/22 הוא שוער אחר. הפורום קיים כן? מעטים אם בכללו אמרו ‘וואו - זכינו בפייס’ כשהוא הגיע להחליף את קיילור נאבאס.
לציין שוב את גמר הדסימה - או.קיי, זו הטעות הבולטת שלו בקריירה במשחק גדול, והוא גם סופסל בגלל הבעיות שהיו בכדורי הגובה ב-2001/02 על ידי ויסנטה דל בוסקה. המשיכו להרים לנו כדורים לרחבה ולא מעט מ-2002 ואילך ועד 2014 והכל בסדר.

לא הצלחתי להבין מה זינדין זידאן קשור לפה אבל אם מישהו חושב שזידאן גדול בראול בהסתכלות על ריאל מדריד…שיוצא אישור מחלה למחר ויישאר בבית. זידאן בעצמו אגב אמר שעונת 2003-04 שלו הייתה חרא אחד גדול בחצייה השני, מתי שגם ראול הפסיק לתפקד, אגב. גם העונה לאחר מכן, אגב, לא הייתה משהו. אבל הוא הסתיר את זה עם כדורגל אלוהי ברמת העין. כמו שאוהד רגיל יזכור מ-2004-05 את הפארטידזו נגד יובנטוס כאילו זידאן של אותו ערב היה זידאן של כל העונה. שישה שערים.

מי כתב את זה ? חלוץ ענק ראול, ללא ספק.

עוד פעם זה רק מחזק את הטענה שלי , נסיבות הקריירה משפיעות המון על מיקום של שחקנים בדירוגים היסטוריים כאלה ואחרים.

קורטוואה נחשב לאחד השוערים הטובים בעולם וכשרון על עוד כששיחק באתלטי.
אני הזכרתי את הפאשלה של איקר בגמר האלופות כי זה דוגמה טובה והיא קשורה ספציפית למודריץ וראמוס שהוזכרו קודם… הבעיה במשחק הגובה של איקר רדפה אותי/את ריאל שבוע אחרי שבוע גם בן 2002 ועד 2014.

**כנראה שאלו אותם מעטים שמתעקשים פה שקורטוואה שוער טוב יותר מאיקר (אז בטח ובטח שמקיילור)… ומסתבר שהם צדקו גם אז…