בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

רונאלדו של אז היה כבר אחרי ניתוחי רצועה צולבת בשתי רגליים ועדיין היה השחקן הטוב עולם, הוא כבר לא היה רונאלדו הצעיר שהיה יכול לעשות מה שהוא רוצה הפך לפינישר הטוב שהמשחק ראה, רונאלדו של ברצלונה ואינטר היה גם פאנטזיסט כשהוא כן רצה.
היירו היה יכול לסחוב עוד שנתיים ולבטח היה אופציה יותר טובה מכל מי ששיחק אצלנו בלם אז.

רונאלדיניו שהיה אמור להיות הגלאקטיקו הבא(והמחליף של פיגו) בסוף לא הגיע כי פרז רצה להראות לנשיא הנבחר של ברצלונה למי יש יותר גדול, במקום רונאלדיניו שהיה כמעט סגור הוא החליט להביא את בקהאם שהובטח ע"י הנשיא של ברצלונה כשחקן שהוא יחתים אם יבחר(כפי שפרז עשה עם פיגו), בקהאם חתם אצלנו ורונאלדיניו בסוף הגיע לברצלונה והבטיח לנקום(כמו גם אחד בשם אטו) והשאר היסטוריה.
רונאלדיניו במקום בקהאם כמחליף של פיגו ומקאללה והיירו נשארים, מה אתם חושבים שהיה קורה ? :slight_smile:

חייב לציין כאן שוב את מה שרונאלדיניו אמר אז שנצרב אצלי במוח, הוא אמר “אולי בקהאם יותר יפה ממני אבל אני שחקן הרבה יותר טוב ממנו”, היה אחד השחקנים שהכי אהבתי ורציתי שיגיע אלינו, חבל שהוא זה שדווקא העיר את ברצלונה של אותן שנים שהייתה ממש כלום.

ובפרס אנדרסטיימנט הזהב למילניום הנוכחי זוכה רונאלדיניו גאושו.

אבל אתה חייב להסכים שבכדורגל רונאלדיניו הרבה יותר יפה. אגב אם אני זוכר נכון פרגוסון רצה אותו אז כמחליף לבקהאם.

כן, זה לא נתון לויכוח. רונאלדיניו היה מאוד קרוב ליונייטד ולחולצה עם הספרה 7, אבל בסוף זה לא הסתדר ובמקומו הביאו אחד כריסטיאנו רונאלדו. גם יפה וגם אופה.

אז כולם הרוויחו מכל הסיפור הזה חוץ מריאל שאומנם כספית הרוויחה הרבה מהעסקה אבל מקצועית ירתה לעצמה ברגל.

ארוחת כריסטמס במסעדת Filandón. לוקה יוביץ׳ נראה לא מרוצה כיוון שלסלט שהזמין היה טעם חזק מדי של החמצה. מעניין שבאותו הזמן בדיוק חגגו באותה מסעדה גם החברים מחטאפה, שכמובן אכלו בקומה למטה בזמן שבחורנו האמיצים סעדו למעלה. היררכיה בסגל זה דבר חשוב.

בלטו בהיעדרם: קרוס שלא יוצא מהבית אחרי 9 בערב ובנזמה. בייל, שלא הגיע לארוחת הסגל הקודמת, הגיע הפעם כנראה כי בדיוק סיים אימון ורצה לחטוף משהו מהיר בדרך הביתה.

https://www.instagram.com/p/B5qvVmQIVkc

פרץ נוסטלגיה: חוליו סזאר מעלה זכרונות מגביע אירופה ב-2000

רבים מכם לא מכירים אותו אבל בסגל הקבוצה בעונת 1999/00 היה בלם ברזילאי בשם חוליו סזאר . זו הייתה העונה היחידה שלו בלבן, הוא לא שיחק הרבה אבל בהחלט יכול להיות גאה שהיה חלק, גם אם מזערי, בזכייה ב"לה אוקטובה" - גביע אירופה השמיני. הבלם הברזילאי בן ה-41 שהושאל לאחר מכן למילאן ושיחק בקבוצות רבות (בספרד היה בשתי קדנציות בויאדוליד) התראיין ודיבר על אותה עונה. לפי ויקיפדיה יש לו 21 הופעות ליגה באותה עונה. הכותרת של הראיון מרגש: “היו לילות שלא יכולתי לישון בלילה”. ככה זה שהקבוצה עברה עונה מהגיהנום בליגה וסיימה רק חמישית.

על הקריירה והשאיפה להיות מאמן: “שיחקתי בקבוצות ענק כמו ריאל מדריד ומילאן, הייתי בפרמיירליג אבל כמעט אף פעם לא דיברתי על זה בסביבה שלי, הייתי צריך הפסקה נפשית, הבנתי שזה לא בשבילי להיות מעניין. התחלתי ופגשתי מאמנים אבל הבנתי שגם אחרי 20 שנה כשחקן מקצועי הבנתי שיש לי עוד הרבה מה ללמוד. שוחחתי איתם על פתרון בעיות, איך להתמודד עם אלה שיש להם פחות דקות. מה קורה כששחקן נותר בחוץ זמן רב והוא לא ב-11 ולפתע אתה זקוק לו? איך אתה גורם לו לתת הכל למענך? זה הקסם. מעל הכל - אתה חייב להיות בן אדם”.

הגעתו לריאל: “התרגשתי אבל שאלתי הרבה שאלות, איך זה יהיה, איך אסתגל לסגל, האם אשתלב עם שחקנים כמו פרננדו היירו, רוברטו קרלוס, ראול ואיקר קסיאס, כולם היו מבחינתי כמו כוכב אחר, אבל כשאתה נכנס פנימה אתה מבין שאתה אחד מהקבוצה, כולנו בני אדם קודם כל ואז כדורגלנים טובים יותר או פחות”.

על ויסנטה דל בוסקה: “הוא הגיע לאחר שהייתה רכבת של מאמנים, במצב בעייתי ודינמיקה מסובכת. הוא הצליח לעזור לנו לפרוק את התסכולים ולפתור את הבעיות. הוא מאמן שמהווה דוגמא. הוא נתן לשחקנים שקט, נתן לנו לחיות, אפשר לנו להיות שמחים עם המקצוע שלנו”.

הרגעים הטובים ביותר באותה עונה: “התחושה הטובה שהמאמן נתן לנו עברה גם למגרש. במיוחד בליגת האלופות. הרגע הכי גדול חוץ מהגמר היה הניצחון באולד טראפורד בגומלין נגד מנצ’סטר יונייטד. 2:3 ! המשחק הגדול של פרננדו רדונדו והשער של ראול. זה משחק שאחריו אתה מרגיש כאילו זכית בגביע. המשחק הזה נתן לנו זריקת מוטיבצייה אדירה וגם אמונה, האמנו שאפשר להגיע לגמר וזה יהיה שלנו”.

הגמר עצמו: “הגענו לפאריס שלושה ימים לפני הגמר נגד ולנסיה, התרכזנו בבית המלון בורסאי. האווירה הייתה רגועה מאוד, לחלוטין. הייתי בקבוצות שאם המאמן היה יכול הוא גם היה יושן עם השחקנים בחדר אחד, פה זה לא קרה כמובן, זה היה עלול להלחיץ. המאמן שמר על היותו אדם פשוט ונורמלי לאורך כל הדרך”. כשנשאל עד כמה הניצחון היה חשוב ענה: “לא הייתה לנו ברירה! אחרי עונה בה סיימנו במקום החמישי. זה לא היה הגיוני שלא נשחק בליגת האלופות. כשזכינו זו הייתה הקלה. עברו לי בראש הרבה תחושות - הלחץ של הקהל, המועדון, התקשורת, שנה שלמה. במשך עשרה חודשים היו לנו לא מעט נפילות, בעיות, לא הסתדרנו, היו ימים שלא ישנתי. אבל זה היה שווה את הכל. לאן שלא תלך מזכירים לך את גביע אירופה ההוא”.

אפילו לבריטי הזה יש חוש הומור מצויין :slight_smile:

לגוטי נמאס שקוראים לו גוטי

הוא פשוט כינס מסיבת עיתונאים, אמר את זה ואז קם והלך. גאון

הקישור של ריאל מדריד עלה 65.5 מיליון יורו בלבד.

דה יונג עלה 75 מיליון יורו

מודריץ 30 מיליון יורו
קרוס 25 מליון יורו
️קאסמירו 5.5 מיליון יורו
ואלוורדה 5 מיליון יורו

MemeKing

איזה כיף זה לצטט את עצמי: שלוש שנים לשער הניצחון המרגש של ראמוס נגד לה קורוניה

וברצינות, כמו שכתבתי, מאז הקרן בדסימה ראמוס גרם לי להאמין שבכל רגע הוא יכול להבקיע. אני לא מצפה שכל עונה תהיה מטורפת כמו הדאבל, הייתה לנו קבוצה מאוד חזקה ועמוקה בעיקר, ניצחנו כל כך הרבה משחקים בדקה ה-90 וזה היה קצת אפילו לא הגיוני (למרות שגם ספגנו הרבה בדקות האחרונות), אבל באמת התחושה הייתה שהגול יכול להגיע בכל רגע והוא יגיע ואנחנו בלתי מנוצחים, בטח בברנבאו. ובחצי העונה הראשון רונאלדו עוד היה פיפטי-פיפטי, בייל פצוע וקארים עד העונה לא באמת הבקיע. בסה"כ משחק ליגה אבל איזה רמונטדה! מתגעגע לקסם הזה באוויר. אהה, כן, ושבוע לפני כן הוא עשה את זה בקלאסיקו…ככה זה היה.

ריאל מדריד היא הקבוצה שהבקיעו עבורה הכי הרבה שחקנים(15) בליגה הספרדית

בנזמה מעל כולם!

@KB9

הכנה מנטלית קלה לקראת רבעי עם קצת נתונים שמאמתים את תחושת הבטן:

• הניצחון האחרון בליגה בקלאסיקו: 2015/2016.
  • הניצחון האחרון בליגה בקלאסיקו כשהאליפות הייתה פתוחה בפועל: 2014/2015.
  • כנ"ל, ובקאמפ נואו: 2011/2012.

ניצחון יהיה מאורע די נדיר :slight_smile:
למרות שברצלונה חוגגת בברנבאו, בקאמפ נואו יש לה ניצחון אחד בלבד ב4 השנים האחרונות (ואם מחשיבים מפגשי גביע, אז ניצחון אחד מתוך 6) - זה של אשתקד - וגם הוא יכל ללכת לכיוון אחר לגמרי, עד ההתפרקות של החבר’ה של לופטגי בעשרים הדקות האחרונות.

יש תחושה של תיקו דליל שערים שימשיך את מלחמת ההתשה הצמודה בליגה, בייחוד בהתחשב בחוד הבינוני שלנו ובקישור המעובה הצפוי.

הגיע היום בשנה בו אאודי מעניקה לגיבורנו מכוניות על מנת שיוכלו לעשות את דרך החתחתים למתחם האימונים בנוחות המקסימלית. ראמוס זו השנה השניה ברצף בחר את המכונית היקרה ביותר (ועוד ב’כחול ירח’). בקטגוריית הצנועים כיכבו זידאן, בנזמה וקורטואה, אשר בחרו באופציה הזולה ביותר. בייל ביקש שהמכונית תגיע עם צמיגים המותאמים לנסיעה על דשא. עוד בלטו אראולה ומיליטאו, היחידים שהזמינו מכונית בצבע ‘אדום מאדים’.

הרשימה המלאה:

הR8 לא היתה ברשימה? או הRS7? אני זוכר שכריסטיאנו פעם לקח את הראשונה. אולי הוא לקח את היקרה ביותר ביחס לשאר השחקנים אבל לאאודי יש רכבים יותר יקרים מאלו בוודאות.

וראן לקח איזה האצ׳בק חשמלית :man_facepalming: :man_facepalming:

לא היה מזיק לבחור להיות קצת יותר ערס, גם במגרש וגם מחוצה לו

התקבל וכו’