בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

מרסלו - העיקר שאתה שומר על שמחת חיים

https://twitter.com/MarceloM12/status/946227250386620416

טוב, מי פה אחראי על הגאונות הזו?

פרסמתי על זה בדיון של הקלאסיקו- זו הקבוצה הכי מצחיקה שראיתי בפייסבוק. :joy:

זה מקרה קיצון, אבל דוגמה לחשיבותו של “ניהול משחק” בכדורגל, AKA חילופים. חוץ מזה מדובר במאמן הבא שלנו.

https://twitter.com/F365/status/955354591515824128

לוקאס ואסקס איבד את שלוותו אחרי המשחק. בעוד ראמוס אמר בעמדת הראיונות - “אני רואה בזה יותר כישלון ולא בושה”, לוקאס ואסקס שהוא רגוע ושקט בדרך-כלל נתפס ע"י המצלמות מקלל - “איזו בושה מזוינת”.

https://twitter.com/Cristiano/status/956507790725480448/photo/1

אם הקבוצה מגיעה למצב שכריסטיאנו צריך לדרבן דרך הרשתות החברתיות אז המצב באמת בקאנטים. יממה אחרי שאמר בראיון שאם הקבוצה תזכה בצ’מפיונס זו תהיה שנה נהדרת, וזה בין-כה התואר הכי חשוב - הפעם הוא כתב "קדימה קבוצה, קבוצה מדרידיסטאס. יש לנו עוד הרבה קרבות לנצח העונה.

ומשהו אחרון:: רבים רואים דימיון בין העונה הזו לבין 2012/13. אז בסמיכות די יפה של התאריכים והמחזורים - לפני חמש עונות(20 בינואר), במשחק פתיחת הסיבוב השני - ריאל של מוריניו, בפער אסטרונומי מהמקום הראשון - התארחה במאסטייה של ולנסיה ובאה להוציא את העצבים. הנה תוצאה שלא תקרה ביום שבת - ריאל מדריד ניצחה אז 5:0 במשחק יוצא מן הכלל של השלישייה D-H-R: די-מאריה, רונאלדו והיגואין. מי שלא איבד תקווה ורוצה להתחמם לקראת המשחק בשבת ולהיזכר במשחקי העבר המוצלחים שלנו במאסטייה - הנה הכתבה באתר.

שצירפנו 2 נצחונות רצופים בליגה לראשונה מאז… אוקטובר

אמנם ניצחון במגרש גדול ועדיין די נדיר לראות את השחקנים עם טירוף כזה ברשתות החבריות שתי דקות וחצי אחרי השריקה, כל המסר הזה של ‘האחדות’ ו-‘חייבים להמשיך בדרך הזאת’. חלק מהתגובות עם קצת יותר בשר: נאצ’ו: “פ.ס.ז בטח לא הייתה שמחה לקבל אותנו”| לוקה מודריץ’ - “זה מטורף רק לשאול אותנו או להתעסק בעתיד של זידאן בכלל”. הצחיק אותי בנזמה שלא אהב את החילוף שלו(על מה הוא יכול להתלונן) ואפילו קצת התעצבן וכתב ‘אנחנו ריאל מדריד’.

אכן שני נצחונות ליגה רצופים לראשונה מאז אוקטובר אז היו לנו ארבעה כאלה. מאז הגיע ההפסד לג’ירונה בחוץ ועשינו מאזן עלוב במשחקי החוץ של 3 נק’ מתוך 12 אפשריות| כריסטיאנו הכפיל תוך שבוע את מאזן השערים הדל שלו בליגה מ-4 ל-8| אגב, כל הגולים של טוני קרוס אותו הדבר.

עוד קצת מספרים:

באתר הרישמי כתבו שה-B-B-C הגיעו ל-400 שערים בריאל מדריד בסה"כ, והיום הבקיע מי שעשה זאת בדרך-כלל…

חזי שלנו נפרד מבת זוגו, ומעלה הודעה רשמית כאילו זה מינימום הסכם סחר טרנס אטלנטי. התחביר הלא אידאלי במקור.

https://twitter.com/JeseRodriguez10/status/957369595031179264

חסה ואאורה בימים יפים יותר:

https://www.instagram.com/p/BaT_hJqF6pA/?hl=en&taken-by=aurah.ruiz

את הנתון הבא היה קשה לפספס מהמשחק במאסטייה: ה-B-B-C פתחו יחד בהרכב לראשונה מאז הקלאסיקו אשתקד, קרי 280 ימים, מס’ בלתי-נתפס, והצמד של כריסטיאנו בפנדלים הביא את ה-B-B-C לרקורד יפה של 401 שערים מאז החלו לשחק יחד בתחילת עונת הדסימה, 2013/14. לרגל החגיגה האתר הרישמי פירגן בסרטון ארוך ולא שגרתי של כמעט 4 דק’ עם מיטב הביצועים שלהם, בסדר כרונולוגי, מעונת הדסימה ועד לשנה שעברה.

מן הסתם, כריסטיאנו הוא המבקיע הדומיננטי אבל אתם תופתעו עד כמה. כריסטיאנו כבש 225 שערים - פי שניים מבנזמה(99) וכמעט פי 3 מגארת’ בייל(76 שערים). כמו שאתם רואים הוא גם כבש יותר משניהם יחד. בעונת הדסימה הם כבשו 97 שערים והעונה הכי מוצלחת הייתה 2014/15 - עונת רצף הנצחונות שלא הובילה לכלום, העונה בה בייל היה כשיר יותר מאיי-פעם - הם כבשו בדיוק מאה שערים. כל המספרים בכתבה באתר פה. רק נזכיר שהטריו של מוריניו ב-2012 - כריסטיאנו-היגואין-בנזמה כבשו יחד 118 שערים.

מאז עונת הדסימה ריאל מדריד זכתה ב-12 תארים והקבוצה הזו של ה-B-B-C תיזכר כקבוצה שזכתה בשלושה גביעי אירופה ב-4 שנים. אני חושב שכמעט ואפשר להתחיל את שלב הסיכומים. אני לא מדבר על מה שיהיה אלא יותר על מה שהיה:: האם הטריו ההתקפי הזה היה טוב לריאל מדריד או לא?

אני זוכר שעוד באמצע 2015/16 אחרי ההפסד במדריגל כתבתי שחייבים לשבור את הטריו הזה אחרי עוד משחק נכה התקפית מה גם שזה הביא לחוסר איזון עצום עד שבא קאסמירו. אני גם זוכר שאת הכדורגל הטוב ביותר שלנו ברצף הנצחונות - שיחקו ללא בייל ועם חאמס ואיסקו. בעונת הדסימה הם היו בריאים, חזקים ומהירים אבל מאז הלכו ודעכו… מה דעתכם?

גם לטריו של כריסטיאנו, ג’ורג’ינה והילד שלו יש מספרים מדהימים.

נחשפה הקלטה של זידאן:

רק-לא-שלושתם,
B.C
B.B
זהו!

לפני כמה ימים היה הפרומו הקצר שהכניס אתכם לאווירה ואתמול בשעה טובה שודר ב-23:30 באתר הרישמי הסרט “En el Corazón de la Duodécima” - הלב של הזכייה בגביע האלופות ה-12. תאריך ה-3 ביוני 2017 כשריאל הביסה את יובנטוס 4:1 בגמר מחשמל וחד צדדי כבר נכנס היטב לספרי ההיסטוריה ועכשיו יש הצצה מקרוב. במארקה בחרו את האנקדוטות הטובות ביותר, והנה הכתבה באתר::

תחרות השלשות של נאצ’ו וקרבחאל, השחקן שאמר ‘עוד שלוש זכיות בצ’מפיונס ואני פורש’, המסר של פלורנטינו ומרסלו, החלום של כריסטיאנו ואיך זה קשור למוראטה ועוד ועוד ועוד…באתר הרישמי אגב מעלים סרטונים קצרים של כל מיני אנקדוטות, כדאי לצפות.

המתח המטורף בחדר ההלבשה דקות לעלייה לכר הדשא הוא פשוט מצמרר.
רואים ובעיקר מרגישים את זה גם בסרט של הדסימה והאונדסימה,
הרגע הזה שהשחקנים הראשיים בעלי המעמד צורחים כל מיני מילים וחצאי משפטים לאוויר בדממת אלחוט בחדר ההלבשה,
המוכנות הזו, הדריכות,
מי ייתן ויבואו לידי ביטוי גם בשארית העונה הזו,
יש לנו עוד להימנע מפאסיו בקאמפ נואו, משימת המשימות.

כרגע זה יותר תלוי באתלטיקו (המקום השני) מאשר בכם.

בכל מקרה, אם בארסה תעלה לגמר הגביע זה יהיה מאוד קשה, כי עקב קיומו המוקדם יידחה לה משחק בליגה והיא תגיע לקלאסיקו עם משחק חסר.

בטח שמתם לב מי הקבוצה היחידה בלה-ליגה שלא החתימה אף שחקן בינואר.

ממש מעניין אותי אם יש איזושהי תוכנית אב מאחורי ההתנהלות המוזרה הזו.

(קראתי איפשהו שלא החתמנו בינואר מאז לוקאס סילבה, לא מעט זמן…)

ניר אתה יכול להיות רגוע, נראה שיש תוכנית חומש לשנים הקרובות. ה- abc מפרסם שאנחנו משדרגים לכריסטיאנו את החוזה, ירוויח 30 מ’ יורו.

הרגעת אותי :disappointed_relieved:

(שידרוג ≠ הארכה) = הרע במיעוטו.

שיקבל עוד כמה מיליונים בשביל האגו. גם ככה הוא מסריח את הדשא, לא צריך שזה יתפשט גם לחדר הלבשה.

בעניין אחר - לא פחות מ-75 שחקני ליגה עם יותר שערים מבנזמה. הכתבה מה-AS היא מהבוקר והיא לא עודכנה אחרי הצמד של יירמאנדי נגד ריאל סוסיאדד כמובן.

הספסרים חוגגים: יש כרטיסים לריאל-פאריס בלא פחות מ-24 אלף יורו, זה מטורף, גם בשער המארקה דיברו על זה.

לגבי מה שעלה מכאן:

הלוואי וכריסטיאנו שומר משהו לצמד המשחקים נגד פאריס, אני כבר לא מאמין בזה. בכל-מקרה, גם אם יהיה לי קצת קשה לראות אותו עוזב בקיץ - הארכת חוזה ושדרוג זו קטסטרופה, ללא ספק.
לי לא מפריע שלא צירפנו אף שחקן בחורף. הליגה אבודה, נקווה שבייל יהיה כשיר ונוכל לגוון בין 4-4-2 שלו עם כריסטיאנו לבין מערך של שלושה חלוצים. אי-אפשר להנחית שחקנים גדולים על הפרק, אלכסיס הוא מקרה די נדיר. מעבר לכך, לוקאס סילבה - מי זוכר אותו בכלל. החורף היחיד שהביא להצלחה והיה איכותי בטווח הארוך - חורף 2006/07 עם מרסלו, היגואין וגאגו. גראבסן היה פלסטר נפלא לחצי שנה ואז רב מכות עם רוביניו בזמנו; אדבאיור לא מספיק הרשים כדי להישאר; וב-2008/09 לאס השתלב מצוין אבל לא היה יציב בהמשך.

אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים

15178056543463