בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

שילמו בריבית על המתנות מואראן

כמה הצעות טובות יותר:

מעניין אם תקרית פרגוסון-בקאהם תחזור על עצמה בדמות פפ-סטרלינג.

אחרי איך שהוא עלה אתמול,פפ הוא זה שצריך לבקש סליחה מהשחקנים שלו שהוא התחכם במקום פשוט לתת להם לשחק,לנצח ולעלות לחצי גמר.

פשוט ליון קבוצה שמצריכה התאמות, בניגוד לריאל שהדבר היחיד שיש להגיד זה ״אל תתנו להם להרדים אתכם״

שותף לירידות על פפ החוכמולוג אבל נראה לי שגם לחוסר הניסיון של שחקני סיטי במעמדים כאלה (צ’מפיונס, נבחרות) יש משקל. יש את הקלישאה שאם רוצים לקחת אליפות צריך להביא אלופים, שחקנים שכבר עשו את זה. אני מציע לסיטי לשים מסיכה, לטוס לברחאס ולחשוף שטרות במשרד של פלורנטינו. לכל אחד יש מחיר שלא יתביישו

אכן נעלבתי אתמול בתור אוהד ריאל,מה ליון יכולה שאנחנו לא?

זו לא קלישאה (למרות שברור שאם תרצה תמצא דוגמאות משני הצדדים). לא פחות חשובה מרמת השחקן היא רמת המועדון. לדוגמה, אצלנו כשיוצאים לגמר ויש את הסרט המסורתי, בכניסה למטוס כל אחד מקבל לחיצת יד מהנשיא (או חיבוק במקרה של ראמוס), ריצ׳ארד גיר מצטרף, שלל כוכבי עבר מגיעים לחזק ולברך… ואז בחדר ההלבשה מדבר איתם זינאדין פאקינג זידאן. עולים על הדשא וטוני קרוס מתחיל לדייק במסירה אחרי מסירה - זה עושה משהו, אני בטוח. גם ליריבות.

אפשר גם לתת לנו את הבלגי הלוזר ויקחו אלוף עולם עם 4 צ’מפיונס ונוסיף גם 3 צ’מפיונס של איסקו.

אבל כמובן שזאת לא קלישאה.

עסקה שטובה לכולם. אצלנו הוא יזכה בתארים ואצלם פפ יעשה מקרוס שחקן עוד יותר טוב וגיא יפסיק לרדוף אותו. הבעיה היא שהכלב של איסקו מתנגד נכון לעכשיו

קלישאות הן תמיד נכונות. שימו לב שסטרלינג באמת לא הוריד את הגוף אתמול.

בטח שמתם לב שמישהו ביקר במכון כושר בקיץ.
image

אולי זה עניין של זווית צילום אבל נראה שהוא ביקר גם במקדונלדס

מישהו יודע מה לגבי ההכנות לעונה הקרובה? יהיו משחקי הכנה בכלל?

“ביקר בחדר כושר” אפשר להגיד על ויניסיוס שנהיה מפלצת בזמן הקורונה, או על לאון גורצקה מבאיירן מינכן. אבל רודריגו עוד ילד, וגם בפורום יש מאמן כושר, נעשה לו מחיר טוב :slight_smile:

קדם העונה שלנו יהיה לא שגרתי. ב-29 באוגוסט השחקנים יעברו בדיקות קורונה בבתים. נראה שהפעם ריאל לא תקיים משחקי ידידות, בטח לא גביע אלופות שקר כלשהו בקיץ (ה-7:3 לאתלטיקו וכדומה) אלא כל ההכנה תיערך בולדבבאס. נשקלת האפשרות לשחק נגד קבוצה ממדריד למשחקי אימון בולדבבאס. נזכיר כי הליגה תיפתח ב-12 בספטמבר בעוד ריאל תצטרף כעבור שבוע - מנוחה בגלל ההשתתפות באירופה.

שאלה שפעם היתה היפותטית אבל עכשיו נראה שתהפוך לרלוונטית. מה עדיף לנו - שמסי יעזוב את בארסה הקיץ, או שהם ייתנו לו חוזה אסטרונומי ארוך טווח ויהיו מסונדלים כלכלית לשנים הקרובות.

מצד אחד כשהשחקן הטוב בעולם עוזב את היריבה המושבעת שלך זה חדשות מצוינות.
מצד שני אם בארסה ימשכנו את העתיד שלהם עם חוזה מטורף עבור שחקן מזדקן זה גם יכול לשחק לטובתנו. הבעיה שמסי כ"כ מיוחד, אפילו כשהוא משחק בהליכה הוא מסיים עונה עם 20 שערים ו-20 בישולים. אין סיבה שהוא לא יוכל לתת מספרים כאלה גם עד גיל 38.

מה אתם מעדיפים?

תראה,
אני אמנם שייך ל׳צד השני׳ אבל איך שההנהלה הזאת מתנהלת, תהיה רגוע.
גם אם מסי עוזב אין להם מושג איך לבנות נכון או לנצל את המשאבים שיתפנו וכו׳

הדבר היחיד שזה אומר מבחינתנו לעונה הקרובה הוא שזידאן יכול בשקט להמשיך עם מערך חמשת הקשרים (וחלוץ שהוא 10 במקרה הטוב) מבלי לחשוש על האליפות. רק שראמוס ישמור על עצמו וששון וייסמן יירגע קצת בויאדוליד.

עזיבה של מסי זה נזק כלכלי יותר חמור מלשלם לו משכורת,רק תחשוב על כל ילדי הבר מצווה (:nauseated_face::face_vomiting:) שנוסעים יחד עם האבות שלהם ולפעמים גם עם כל המשפחה לקאמפ נואו רק כדי לראות את מסי.
וזה עוד בלי לדבר על זכויות שידור,ספונסרים וכו׳ שזה בעצם הכסף הגדול.

דרך אגב,הליגה הספרדית בשפל עצום,מקווה שזה לא ישפיע על רצון של שחקנים להגיע אלינו.

לא אוהב את מסי ואם הוא לא היה משחק כאן אז היו לי עוד כמה תארים בארון, אבל גם כאוהד ריאל לא מגיע לו לעזוב ככה, לחלוטין לא, כבר כתבתי על זה בהרחבה אפילו איזה 750 מילה לספורט1 :slight_smile: מה שיהיה כרגע - הרף לאליפות ספרד יהיה די ברצפה (מזכיר כי רק פעם אחת בשנות ה-2000 זכינו בשתי אליפויות ברציפות), יש את התירוץ החביב של הקורונה והסגל שלנו גם כן מזדקן ומאוד-מאוד בינוני - ונמשיך להיות קבוצה של שמינית גמר ליגת האלופות, זו התחזית שלי. אבל שיסבלו קצת בצד השני, מה יש:)