בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

אז אני אזכור לו שני דברים חיוביים מהעונה הזו.
image

אימון הכוח של סרחיו ראמוס: פלא שיש לו שרירים?

https://twitter.com/ModricEle/status/1288575991623880711

אגב, לגבי מריאנו - כל מי שהיה סביבי לא הבין איזה אוהד אידיוט שואג ‘SSUUII’ כאילו זה כריסטיאנו הבקיע ומוריד חולצה בגשם, לא זוכר כמה מעלות היו אבל היה ממש קר. רגע ענק ללא ספק. אפילו הוא לא ידע איך לחגוג.

יום ראשון, גם ככה לא באמת עובדים. קצת תוכן שיווקי ותחרות טריוויית כדורגל אנגלי בין הספרדים לברזילאים. בחידון: אסטיבן ג׳רארד, בובי צ׳לטון ודיוויד בחהם.

גארת בייל על הבוז שספג מהקהל:

https://twitter.com/ESPNFC/status/1290089979889119233?s=19

שלוש שנים למשחק הבלתי נשכח הזה: 1:3 קליל בקאמפ נואו במשחק הראשון של הסופרקופה הספרדי, על אף שיפוט שערורייתי (פנדל לא מוצדק לברצלונה וגם אדום שנוי במחלוקת לכריסטיאנו רונאלדו). המשחק התחיל על מי מנוחות עם שער עצמי של פיקה שפתח את ערב הבלהות שלו, כריסטיאנו עלה מהספסל והאקשן התחיל כשבארסה (נטולת ניימאר שעזב, כמובן) השוותה. ואז הוא קיבל את הכדור בצד, לפניכן חשבנו שהוא חלוד, חתך לאמצע, סובב לחיבור של טר שטגן ועשה לנו אחלה תמונה עם הקוביות בבטן והשתיק את הקהל. בהמשך הוא קיבל מסירת עומק מאסנסיו, היה מגע עם אומטיטי אבל זה לא פנדל, קיבל צהוב שני (הוריד קודם חולצה בחגיגות) והורחק. ועל הפינאללה היה חתום אסנסיו בגולאסו במתפרצת ואפילו פלורנטינו ביציע יצא מגדרו ומחא כאפיים בטירוף. המשך העונה, עד לגמר ההוא בקייב, איך נאמר…

כמובן שהייתי מעדיף ‘לחגוג’ נגדם ניצחון ליגה מוחץ, אבל זה אין לנו ממש. זה שני לפאסיו כמובן, אבל לדעתי אני לא מגזים עם האדרת המשחק הזה. כאילו לא משנה מה היה קורה - היינו מנצחים. הצגה גדולה שלנו, לא הרגשתי כל כך בטוח נגד ברצלונה מזה הרבה זמן (עם מוריניו קצת ואולי בדסימה). בחרתי במשחק הזה כאחד הגדולים ביותר שלנו תחת זידאן, והיו הרבה (לפחות מבחינת התוצאות, אם לא מבחינת הכדורגל). גם אהבתי את כל הסיפור מסביב. געגועים לכריסטיאנוXמיליון (אחד הגולים הכי גדולים שלו אצלנו לדעתי חוץ מהמספרת), ואיזה הבטחה גדולה היה מרקו…

פוצ’טינו אמר לפני כמה שנים שהוא לא יאמן את ברצלונה בגלל עברו באספניול.
לפני שבועיים הוא אמר שהוא לא פוסל את בארסה ודברים משתנים.

אחרי המשחק היום נראה לי שהוא כבר בדרך לחתום שם…
מקווה מאוד שזה לא יקרה. פוצ’טינו הוא המאמן שרציתי שיבנה אותנו מחדש. לא שזידאן מאמן גרוע, פשוט בבנייה מחדש וטיפוח צעירים הייתי מעדיף את פוצ’טינו.

נקווה שהם ימנו את צ’אבי בסוף. לא הייתי רוצה להתמודד מול בארסה של פוצ’טינו בעונה הבאה.

המאמן הוא הבעיה האחרונה של ברצלונה, זה קודם כל ההנהלה והשחקנים.
בכלל לא בטוח שפוצ׳טינו מתאים להתמודד עם רמות האגו שיש שם, הם צריכים אחד משני דברים:
מאמן כוכבים סטייל זידאן/גווארדיולה (פה צאבי יכול להתאים כי כולם יתנו לו כבוד).
או החלפה של חלק גדול מהסגל.

זה שהמאמן הוא הבעיה האחרונה שלהם, לא אומר שאני רוצה שהם יפתרו את הבעיה הזאת…

הליגה מתחילה עוד פחות מחודש והמצב הכספי שלהם, בניגוד אלינו, באמת לא משהו. פלוס קורונה.

אני לא רואה אותם בוחרים בפוצ’טינו, שהוא בעצמו לא ממש ראוי לכתרים שקשרת לו כאן כבונה קבוצות ומטפח צעירים.

לצערנו בינוניות של בארסה גוררת גם אותנו קצת למטה.

לברצלונה אף פעם לא הייתה בעיה להיכנס לחובות כדי להעמיד קבוצה גדולה. ברתומיאו לא ידפוק חשבון הקיץ וינחית שם כוכב או שניים. אין מה להשוות להתנהלות האחראית כביכול של פלורנטינו. אגב, לדעתי המצב שלנו לא כ"כ טוב כמו שרוצים שנחשוב. אחרת אי אפשר להסביר את הלהיטות למכור את אשרף ורגילון במחירי מציאה.

אמנם יש מעט זמן לפני פתיחת העונה אבל לפעמים מספיק שינוי בעמדת המאמן כדי לשנות קבוצה מקצה לקצה. אפילו באיירן עצמה נראתה כמו פח אשפה לפני שמינו את פליק למאמן במקום קובאץ’. הם היו מקום שביעי בליגה. אם בארסה תבחר נכון את המאמן הבא שלה, אז הם שוב יהיו פייבוריטים עלינו. יש להם איכויות התקפיות שעולות בהרבה על שלנו. מאמן טוב ישפר את ההגנה שלהם וינטרל את היתרון ההגנתי שלנו.

הלוואי שזה מה שהם ינסו לעשות.

אין ויכוח שהם לא רחוקים הרבה מלקחת אליפות נגד ריאל מדריד הזאת, זה היה צמוד מאוד גם העונה.

לגבי אשרף ורגילון - אתה חוזר על עניין הבעיות הכספיות כאילו שיש לך משהו מבוסס. לא ראיתי להיטות ובטח שהסכומים האלה לא מעידים על שום בעיה כספית. לשניהם אין מקום בהרכב, אשרף היה להוט ולצערי לא התעקשו עליו ורגילון לעולם לא יהיה ברמה של ריאל מדריד ולגיטימי למכור אותו. ה20 מיליון יורו שנקבל עבורו לא ישנו הרבה למאזן

רגילון לא טוב ממנדי או ממרסלו.
אשרף רצה הרכב, מה שאומר לוותר על קרבאחל.
על אשרף זה הימור שרק הזמן יגיד אם צדקנו, רגילון מנגד לדעתי זו החלטה נכונה.

אתה כתבת שאי אפשר להסביר את הלהיטות למכור אותם עם רמיזה למצב כלכלי בעייתי. זה פשוט לא נכון עובדתית. הדוחות הכספיים של המועדון גלויים (גם של בארסה), 20 המיליון שנקבל על רגילון לא משנים דבר. בניגוד לכדורגל אין כאן עניין של דיעה, אז או שתביא סימוכין לדברים האלה או שמספיק.

אני? אני היחיד שהגיב בין 2 ההודעות שלך ולא כתבתי משהו כזה.
המצב הכלכלי היום של רוב הקבוצות הוא רע, כמו של כל עולם הספורט.
כמובן שהמצב המושלם היה שאשרף יהיה גיבוי לקרבאחל, אבל אשרף אחד המגנים הטובים בעולם, למה לא לפתוח בקבוצה גדולה?
כנו שנאמר, ה40 מיליון האלה חשובים למועדון, וגם תמיד טוב לא לשלם עוד משכורת של שחקן טופ.

פיספתי שזאת הייתה תגובה שלך, חשבתי שזה סנטי יאגו משום מה. סליחה

בגלל זה מאוד חשוב לבחור אווטאר מיוחד שיהיה מזוהה איתך. הרבה יותר קל ופחות מבלבל.

האווטר הזה לא יהיה פנוי עוד הרבה זמן, רק אומר

הגיע הזמן ל TK8

נ.ב

IMG_2069

מוכר לי מאיפשהו

אם לנו יש תחת, איך מגדירים את מה שקורה לפפ במפעל בשנים האחרונות?

טחורים