בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

כל הסיפור בתמונה מקרית אחת:

ראמוס ולוקה עובדים. איסקו, קרוס והזאר כמוני בימים ההם שעוד הייתי מבקר בחד"כ: בגדים ליגה, אחלה נוף, שייק טוב בסוף, אפס זיעה.

לפני שבע שנים בידיוק. הופעת בכורה ושער בכורה לגארת’ בייל בריאל מדריד - דני קרבחאל בישל, ריאל של אנצ’לוטי בעונת הדסימה הקדושה איבדה נקודות ראשונות עם 2:2 במדריגל. ייתכן מאוד שנגד אותה היריבה הוא גם כבש את שער הליגה האחרון שלו (היה הרי שער שלו בגביע אשתקד). זה הרי התחיל כל כך טוב - כימיה מעולה עם ה-BBC, שיחק היטב גם בצד ימין - חתך לאמצע ובעט או הרים, השער הבלתי נשכח בגמר הגביע וכמובן היה שם במקום הנכון ובזמן הנכון בדסימה, המספרים היו טובים ועד ל-2015/16 הוא לא באמת סבל מפציעות (44 משחקים בעונה הראשונה ו-48 אשתקד). הוא וניימאר הגיעו באותו הקיץ וכולנו זוכרים מי נחשב לגלאקטיקו אמיתי ומי עבר קשיים בעונת הבכורה בספרד.

סתם מעניין אותי לשמוע את הזווית שלכם, מתי הכל התחיל ‘להתקלקל’, הרי זה קרה הרבה לפני העונה שעברה. אולי כבר ב-2016/17 עם הפציעות התכופות? מבחינתי חבל שלא עזב אחרי הצ’ילנה ההיא ואפילו כתבתי ל’וואלה ספורט’ ערב פתיחת 2017/18 שמבחינתי זו הזדמנות אחרונה. הציפיות היו מוגזמות? הקהל נטפל אליו בשלב מוקדם מדי? אין לו אופי של כוכב? הדיבורים על הספרדית נראים כמו אגדה.

אולי הוא עובד על כסף לרכש

2 פוסטים אוחדו לנושא קיים: דיון ההעברות והפנטזיות :: Operación Salida

אתמול נערך כמובן הסופר קאפ האירופי ובאיירן מינכן גברה 1:2 על סביליה. ריאל מדריד וליברפול עם ארבע זכיות כל אחת, מדורגות יחד במקום השני אחרי ברצלונה ומילאן להן חמש זכיות.

מעבר לכך, באיירן השיגה את הניצחון ה-23 ברציפות ושברה את השיא של ריאל מעונת 2014/15 עם אנצ’לוטי. כשה-BBC עוד היו בריאים וצעירים. זה גרם לי לחזור לאותה עונה בה ברובה הגולים יצאו כמו קטשופ. שבשלב מסוים כריסטיאנו כבש כמו מסי וניימאר יחד בליגה. השמינייה בריאזור, המהפך בקלאסיקו בברנבאו, שלישייה באנפילד, חמישייה נגד לבאנטה ועוד ועוד. געגועים. קבוצה שכבשה 162 שערים ב-52 משחקים. גם אז לא היינו מרוצים כי העונה הסתיימה בלי תואר גדול (ואולי לגבי השלישייה ההיא ספציפית - ה-M-S-N שהיו טובים יותר פשוט גרמו להם לעוול), אבל איזה הבדל בין ה-‘התקפה חלשה’ שהיינו אומרים אז, לבין היום…

רונאלדו כבש 61 שערים בעונה הטובה בקריירה שלו| קארים בנזמה עם 22| גארת’ בייל וחאמס רודריגס בעונת הבכורה המעולה שלו עם המון בישולים גם - תרמו 17| צ’יצ’ריטו כסופר-סאב הבקיע תשעה.

ההרכב שלנו לקלאסיקו, שהוא גם משחקה הראשון בהיסטוריה של הקבוצה

עדכון:
אמיצותנו משתדלות אבל צריך להודות בפערי הרמות. לצערנו נקלענו לפיגור מוקדם.

למי שמעוניין (יש מצב שצריך וי פי אן)

לא חושב שיש צורך להעמיד שוערת בספורט הזה, כל בעיטה למסגרת (וגם כאלו שלא) זה גול.
באופן מוזר זו העמדה עם הפער הכי מובהק בין כדורגל נשים לגברים.

חטפנו רביעייה אבל יש תקווה כי הסגל השתפר מאד מאז העונה שעברה, לפחות לפי מה שאני קורא.
cc: @zidane

כאילו זה היה אתמול: 18 שנה מהופעת הבכורה המדהימה של אל פנומנו. מלך המונדיאל והגלאקטיקו של הקיץ הגיע אחרי משא ומתן מפרך עם אינטר וכמובן שפתח את העונה פצוע. ב-6 באוקטובר 2002 הגיע הרגע שלו. רק עלה מהספסל נגד אלאבס והבקיע מבישול של חברו לנבחרת -RC. בהמשך סיים עם צמד. באותה עונה כבש שלושער בלתי נשכח נגד מנצ’סטר יונייטד באולד טראפורד וגם צמד במשחק האליפות נגד אתלטיק בילבאו, אליפות ראשונה בקריירה שלו, וסיים עם 30 שערים. כמה שהברנבאו חיכה לו.

המנטרה הקבועה: הייתי בטוח שהקבוצה הזו עם ארבעת המופלאים: ראול-פיגו-זידאן-רונאלדו תביא את הצ’מפיונס. ההדחה נגד יובה היא נקודת המשבר הראשונה שלי כאוהד. קיבלנו רק חלק מהגרסה האמיתית שלו אם בכלל אבל היה שחקן מדהים.
איזה ימים איזה, תוסיפו לזה התלהבות של אוהד צעיר. אני היום עובד בספורט1, אפשר לחזור אחורה בזמן ובמקום לעשות פולואים ל-0:2 משמים על לבאנטה, הפציעות של הזאר והקלישאות של זידאן - לכתוב על זידאן השחקן, רונאלדו ‘השמן’ והמלך ראול? :slight_smile: חבל שלא הכרתי את המארקה אז. המלך ראול עם סמיילי בסוף זה פיניש טוב :slight_smile:

לכבוד התאריך המיוחד 10.10 : בחרו את מספר עשר הטוב ביותר שלנו:

לואיס פיגו - הגלאקטיקו הראשון, האיש ששבר לאוהדי ברצלונה את הלב כשהגיע בקיץ 2000 ועשה את “המעשה שלא ייעשה”, זה שחרש את הקו והיה בלתי ניתן לעצירה ולא רק בעונת הבכורה. חמש שנים בלבן, שבעה תארים, גולאסו לחיבורים של מנצ’סטר יונייטד ברבע הגמר ב-2003. שיחק רק חמש שנים ועדיין מדורג גבוה-גבוה בטבלת הבישולים של ריאל מדריד.

לוקה מודריץ’ - לא עוצר בגיל 35, מה נאמר ומה נגיד. התגבר על הקשיים בהתחלה (איך העזו לבחור בו לרכש הגרוע של השנה). המנוע במרכז השדה, הרכש של ז’וזה מוריניו. בדיוק מה שהיה חסר לקבוצה. זו העונה השמינית שלו במועדון. מאז הבעיטה לקורה ופנימה נגד יונייטד - משהו השתחרר. וכמובן - מי שבעט את הקרן בדסימה. זוכרים מה אנצ’לוטי אמר עליו?

מסוט אוזיל - הקוסם. נראה אדיש ולא מחובר, מאבד עניין במהירות ואז מספק הברקה גאונית. נכון שדעך בארסנל אבל בספרד הוא היה נהדר. הטאץ’, הדריבל על אף שהוא לא מהיר במיוחד, מסירת הסרגל לכריסטיאנו רונאלדו במשחק האליפות בקאמפ נואו ובכלל - 25 בישולים בעונה בלבן, עניין שבשגרה. השותף הטוב ביותר של כריסטיאנו.

עמכם הסליחה: רוביניו (הופעת בכורה מטורפת נגד קאדיס), חאמס רודריגס (עונה ראשונה חלומית), לאס דיארה (היה גרזן לרגע), ווסלי סניידר (קיבל את המספר בעונה השנייה והפחות טובה).

מרטין אודגארד בבישול גאוני ממש לפני כמה דקות להלאנד, ביצוע שמבליט את היציאה האיטית שלו קדימה עליה נוהגים להתלונן השכם והערב.

בעיניי ההבדל בין אודגארד שלנו העונה לאודגארד האיכותי מהנבחרת או מסוסיאדד הוא הכתובת. אין לנו שחקן כמו הלאנד, אוירסאבל או איסאק שיתרגם את הגאונות שלו לגולים. זה או שיש לנו תנועה חכמה (בנזמה) או תנועה חדה (ויניסיוס). יש לנו רק אחד כזה בעצם והוא טוב מדי בקישור מכדי לבזבז אותו בשפיץ.

נראה לי שהשחקן עם התנועה הכי טובה לעומק ללא כדור אצלנו הוא קרבחל.

הכל טוב ויפה רק שכמו שהסביר לי עכשיו @asafbarca, גם בסוסיאדד הגאונות הביאה פחות מספרים מפורטו ואוירסבל.

התקרה שלו - וזו תקרה מאוד אופטימית כי הוא יצטרך לשפר בטירוף את המספרים שלו - היא חאמס או קוטיניו. שני שחקנים שבעצמם מתקשים מאוד בקבוצות טופ. מספרי 10 בכדורגל המודרני האפור וכל השיט הזה. בכל אופן חבל מבחינתו שריאל מדריד החליטה להחזיר אותו כי מהרוטציה של זידאן הוא בטוח לא ייצא שחקן.

עדיף שישחק בעמדה של קרוס, הוא יכול לעשות את התפקיד הזה מצויין

את העמדה של קרוס צריך למחוק

את התפקוד של קרוס צריך למחוק*
העמדה של ה50:50 תשאר.
העמדה של קרוס היא גם העמדה של צאבי ומודריץ, האם גם את העמדה שלהם צריך למחוק?
אני מתנגד לתפקוד של קשרים חד גוניים, אין כבר מקום בכדורגל לקשר שעושה רק הגנה, או לקשר שרק מניע כדור מצוין, או ל10 קלאסי שלא עושה הגנה.

אודגור בעמדה של קרוס יצן לנו את כל מה שקרוס נותן אך עם יותר דריבל, יותר איום על השער בבעיטה מרחוק, ויותר מסירות לעומק ולא רק לרגל של הבלם.

קח את קרוס ותשים אותו בכל קבוצה בעולם ותבחר איזה מאמן שאתה רוצה כדי שיאמן את אותה קבוצה, קרוס תמיד יהיה בהרכב.
רק אצלנו רוצים להחליף אותו עם ילדון נרווגי שלא עשה כלום בקריירה.

זה או שקרוס הוא אחד השחקנים הטובים בעולם או שכל מאמני העולם מטומטים, אין משהו באמצע…
אפשר לא לאהוב את קרוס ואת הסגנון שלו, זה בסדר, אבל אסור לשכוח שהוא וורלד קלאס מהטופ של הוורלד קלאסים.

חכו דקה אני שם פופקורן במיקרו.

לא טענתי להחליף, אלא לשלב בעמדה.

אני אישית עד עכשיו לא השתכנעתי כל כך שמגיע לו מקום בריאל מדריד, כשחזר קיוויתי שאני טועה ושהוא באמת יתרום לנו אבל אם אני בוחר את ההרכב לא בטוח בכלל שאני ארשום אותו לפני איסקו.