בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

"זה היום המאושר בחיי". האוהד הזה פה לפניכם חגג בטירוף את השער של ויניסיוס והתחבק עם הברזילאי כשזה עלה לקהל. לצערו, הוא לא שם את המסכה על הפנים, הוצא מהמגרש על ידי השוטרים וספג קנס כספי (אוהד שנכח במגרש סיפר לי: "פה זה לא כמו בישראל, שנייה אחת אתה מוריד אותה, גם בשביל תמונה - ותראה מולך מבט מאיים מאוד). אבל הוא לא ישכח את היום הזה ויש לו עוד שער למזכרת - שער המארקה עליו הוא מופיע. ברשתות החברתיות ישנה יוזמה לממן לו את תשלום הקנס. החבר’ה מהעבודה פירגנו. אגב, ויניסיוס לא ייענש על ידי ההתאחדות על אף האיסור לבוא במגע עם האוהדים בזמן הקורונה, שכן על פי התקדים האחרון, שחקני לבאנטה גם כן לא נענשו אחרי שחגגו עם הקהל את ה-1:2 נגד ריאל.

כאמור, המאמן הקודם שלנו, זינדין זידאן הגיע עם אשתו לצפות אתמול במשחק בברנבאו וניסה להסתתר. המצלמות קלטו אותו לרוע מזלו. תחילה התמונות הופיעו בטוויטר והמקור הגדול הראשון שכתב על כך הוא אתר ה-AS. “חוזר לאמן?” - “לא, לא, באתי לראות את הקבוצה, בטח”. הצרפתי האהוב התקבל בתשואות והאוהדים צעקו לו: “אתה מספר אחד”, “אוהבים אותך”, “תבוא ותחזור מתי שתרצה”. זידאן לא העלה סטורי או משהו כזה. הוא אמנם נפרד מהמועדון בצורה צולעת משהו עם אותו מכתב דרך ה-AS - שום הצהרה מפיו או משהו באתר הרשמי ובטח שלא אירוע - אך יחסיו עם המועדון יישארו טובים לנצח כנראה.

ש…יום כיפור היום ואין שידור
אז מי שצם שיהיה לו צול קל ומועיל ומי שלא צם ויש לו שידור, בדגש על שידור שמתאים לפלאפון, אשמח אם ישתף.

שיהיה בהצלחה

בטח שמתם לב שבראהים מככב במדי מילאן.

https://twitter.com/WhoScored/status/1440693999723974665?s=20

סטטיסטית, השחקן עם הסיומת הכי טובה באירופה :slight_smile:

אין כמו הפעם הראשונה| בדיוק היום לפני שמונה שנים, ה-28.9.2013, אני, דור רומנו, מדרידיסטה בכל רמ"ח איבריו שלא יכול לדמיין את החיים שלו בלי ריאל מדריד - הגשמתי חלום וטסתי לראשונה בחיי לראות את אהובתי ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו - איך זה לא קרה קודם, לפני שגיל 21 התקרב? שאלה טובה, אלוהים יודע. החמצתי את ראול, השחקן הנערץ עליי ביותר - ולא אסלח לעצמי לעולם. אבל נתעסק בטוב - אני זוכר שהתלהבתי מכל דבר שהיה לספרד להציע על אף שכל הדוכנים של החולצות ומחזיקי המפתחות היו אותו הדבר ובואו נגיד שלא חסר לי ‘ציוד’. הפעולה הראשונה שלי הייתה לשאול איפה אפשר לקנות מארקה ו-AS. ובכל בוקר בשבע כבר הייתי חרוץ, כשקור אימים בספרד - לשלם את היורו ולהצטייד. כשהתמקנו במלון הלכתי לכיכר הסיבלס והצטלמתי שם - “אנחנו עוד נחזור”, כמובן. כמה הייתי תמים, לא הבנתי מדוע יש שוטרים שמקיפים את הכיכר ולא נותנים לי לטפס על הפסל כאילו אני קסיאס.

באותו ערב פגשנו את אתלטיקו מדריד בדרבי. האווירה ליד המגרש הייתה מחשמלת והתפאורה נהדרת. “אני בברנבאו, אלוהים!”, כתבתי עוד בימים שהפייסבוק היה חזק, התמונות לא יצאו משהו אבל למי אכפת. כל האהבות הנכזבות שלי עשו לייק וגם אנשים שלא היו מפרגנים אף פעם. לצערי, שער מוקדם של דייגו קוסטה הכניע את הקבוצה (רץ מאחורי ארבלואה), ואני זוכר את מודריץ’ ובייל שעלו מהספסל ולא הושיעו וכמובן את הבוז מחריש האוזניים לבנזמה כשמוראטה שהחליף אותו - היה מסוכן הרבה יותר. זה נגמר ב-1:0 לאתלטיקו וקצת תחושת החמצה ומשהו מייסר סטייל ‘אני המנחוס’ - בליגה הם לא ניצחו בדרבי מאז 1999/00 - אבל בעיקר תודה אלוהים על הזכות הזו. כעבור ארבעה ימים חוויתי לראשונה את הצ’מפיונס בברנבאו כשריאל הביסה 0:4 את קופנהאגן - המשחק של די מאריה והראבונה (צמד לארגנטינאי ובישול מבריק שלו וצמד לכריסטיאנו). אין כמו לשמוע את ההמנון המרגש עם המגרש שמזוהה עימו יותר מכל. כמובן שיומן מסע - היה גם היה והמסורת החלה. הטיול אגב היה עם חבר שהכרתי בזכות האהבה לכדורגל - אנחנו לא מאותו הגיל ולא מאותה העיר, לא היינו מכירים בסיטואציה אחרת. זה רק מראה כמה הכדורגל עשה לי טוב בחיים האלה.

אין דבר, הנקמה באתלטיקו הגיעה - ועוד איך. את העונה הזו סיימנו ב-24 במאי בגמר ליגת האלופות בליסבון. אני, דור רומנו - הייתי בגמר הדסימה, והפעם “ניצחתי” את אתלטיקו. הדמעות לא הפסיקו…

למה נדחה לנו המשחק?

בגלל משחקי הנבחרות בדרום אמריקה.

כי בפיפא ישבו וחשבו, מה עונש יותר קשה מעצבן ומפגר מפגרת נבחרת?
ומצאו את התשובה, פגרה פלוס משחק דחוי.

… שבנזמה הועמד אתמול למשפט שיימשך עד מחר
במידה והוא יורשע אז ריאל תאבד אותו?

הפרשה הזאת נחשפה לפני 5-6 שנים. רק עכשיו הגיעו לבית משפט, והדיון עצמו לוקח יומיים?.. הזוי

תארו לכם מה היה קורה אם טוני קרוס לא היה חותם בריאל מדריד בקיץ 2014? סוכנו סיפר שהוא כבר סגר במנצ’סטר יונייטד…כך וולקר סטרוט סיפר לבילד הגרמני:

“בספטמבר 2013 באיירן רצתה להאריך את החוזה שלו. הם הציעו שישה מיליון יורו לעונה, אבל אני ידעתי שהם שילמו לגצה עשרה מיליון יורו וזה מה שביקשנו. פפ רצה לשמור אותו: ‘אני צריך אותך כאן’, הוא אמר לו, ואני מניח שאמר אותו הדבר לרומניגה”. הסוכן המשיך: “בנובמבר נסעתי למינכן ורומניגה אמר לי: ‘בגלל ההערכה שיש לנו לטוני, נציע לו 6.5 מיליון יורו לשנה’, ואני השבתי: לא נתפשר על פחות מעשרה מיליון יורו. השיחה הסתיימה אחרי 28 דקות”.

איך זה נמשך? “בשניים בפברואר, אחרי ניצחון 0:5 על פרנקפורט, אולי הנס נכנס לחדר ההלבשה וצעק על טוני: ‘תתקשר לסוכן שלך! לעולם לא תרוויח כאן עשרה מיליון יורו, אין סיכוי’. טוני אמר לו: ‘אני לא צריך להתקשר אליו. אני יודע את זה’. כבר אז היה ברור שטוני לא ימשיך בבאיירן בעונה הבאה. הודענו למועדונים הגדולים באירופה שקרוס נמצא בשוק, הם לא האמינו איך אפשר לוותר על האיש המושלם לכדורגל של פפ’”.
הוא כמעט סגר ביונייטד: "באפריל 2014 יונייטד שלחה כבר עותק של חוזה לטוני. המאמן דיוויד מויס אף קפץ לבקר אותו. יונייטד הגישה הצעה נדיבה וסיכמנו על הכל. אבל ב-22 בחודש יונייטד פיטרה את המאמן והיה עלינו לחפש שוב מועדון חדש. ואז ריאל מדריד הגיעה

הקלאסיקו היה ערב מיוחד בו שני שחקנים גדולים רשמו ציון דרך מרגש בריאל מדריד, וגם קצת דיליי:

הופעה 300 לקרבחאל| איתם איך הוא רץ לחבק את לוקאס שכביכול מתחרה איתו על המקום בהרכב אחרי שהבקיע את ה-0:2? זו התמצית של דני קרבחאל, מדרידיסטה מבטן ולידה. הפציעה של פדה איפשרה למגן לעלות מהספסל אחרי פציעה בת כחודש ולרשום ציון דרך עם משחקו ה-300 במדי ריאל מדריד! למגן חיכתה ‘הפתעה’ באימון הבוקר כשקיבל את החולצה המסורתית והצטלם עם הנשיא פלורנטינו פרס. 212 ניצחונות, 16 תארים ושבעה שערים יש למגן, כולל אחד בלתי נשכח נגד סביליה בסופר קאפ האירופי. הוא גם בישל לא מעט, בדגש על עונת הדאבל האימתנית (12 בכל המסגרות) וההילייט הוא בגמר ליגת האלופות ב-2017. רק הפציעות, אוי הפציעות. לקרבחאל, שאת ההופעה ה-200 ציין בגמר ליגת האלופות ב-2018 (בו הוחלף וירד בדמעות, שנתיים אחרי שזה קרה לו בגמר האונדסימה), יש 204 משחקי ליגה, 58 בצ’מפיונס, 21 בגביע, שבעה באליפות העולם למועדונים, שישה בסופרקופה הספרדי וכן ארבע הופעות בסופר קאפ של אירופה. שיא ההופעות שלו בעונה בודדת היה בעונת הדסימה, עונת הבכורה, עם 2013/14. חפשו באתר הרשמי את הווידאו המרגש.

“זו גאווה עצומה להגיע למספר המשחקים הזה עם החולצה של המועדון הזה. הייתי רוצה להמשיך ולרשום עוד הרבה משחקים. הלוואי שאוכל להמשיך לעזור למועדון הזה לזכות בתארים. אנחנו תמיד רוצים עוד ועוד עם החולצה הזו ולא שלמים אף פעם. אני מתאר לעצמי שרק שביום שלא אשחק יותר כדורגל או אם חלילה אעזוב - אצליח להעריך עוד יותר את כל המשחקים והתארים והרגעים שחוויתי כאן. כעת אני לא מסתכל לאחור אלא רק קדימה ורוצה להשיג עוד”. על החזרה למגרשים: “הצלחתי לעזור לקבוצה לכמה דקות. לאט לאט אקבל עוד דקות ואחזיר את הכושר הטוב שלי. אוכיח למה אני מסוגל ואשיג המשכיות”.

הופעה מספר 400 למודריץ’| כמו שאמרנו לכם - חזינו בהופעה מספר 400 ללוקה מודריץ’ בלבן של ריאל מדריד, בתזמון נהדר - הקלאסיקו. “השאיר מסירה נהדרת לבנזמה שלא הצליח לכבוש. פתח בהיסוס מסוים אך השתפר ככל שהדקות חלפו. הוא נכס, תמיד היה, ובשנה האחרונה מנסה להשתפר בשליש האחרון של המגרש”, נכתב עליו. זה היה הקלאסיקו ה-24 שלו וכעת הוא בפלוס - עשרה ניצחונות מול תשעה הפסדים. מודריץ’ מדורג במקום ה-24 בטבלת שיאני ההופעות בריאל מדריד ובמשחק הבא ישתווה לחואניטו הנפלא. העונה יוכל להתקרב עוד לטופ 20. עוד קצת על מודריץ’: השיג 261 ניצחונות בריאל וכבש 28 שערים, ויש לו גם הרבה בישולים ואחד בלתי נשכח לראמוס בדסימה. גולת הכותרת: ארבע זכיות בצ’מפיונס בחמש שנים, שתי אליפויות. 272 משחקי ליגה, 89 בצ’מפיונס, 22 בגביע, שבעה בסופרקופה הספרדי, שישה באליפות העולם למועדונים וארבע במסגרת הסופר קאפ האירופי. עונת הבכורה הייתה העונה בה רשם את שיא ההופעות - 53.

מודריץ’ קיבל אף הוא חולצה מיוחדת לכבוד ציון הדרך. “זה משהו מדהים, הישג גדול וגאווה גדולה להגיע ל-400 משחקים בריאל מדריד. זה אושר עצום. אני מקווה שאמשיך לשחק עוד הרבה משחקים. כל מה שקרה לי בריאל מדריד מאז שהגעתי לכאן הוא מרשים. לא תיארתי לעצמי שאשיג כל כך הרבה. אלה תשע שנים וקצת של חלומות ואושר, תענוג צרוף, אי אפשר להסביר את זה. נהנתי מהרגע הראשון והגשמצתי את החלום שלי. אני שמח ואסיר תודה. אנחנו לא עוצרים כאן”. כשנשאל מה היה מייעץ לילדים צעירים, ענה: “תציבו מטרות גבוהות, תילחמו ותאמינו בעצמכם, תעבדו יום-יום. אני מאמין שאפשר להשיג את זה עם מסירות, עבודה ואהבה לכדורגל”.

קצת באיחור אמנם, אבל גם מרסלו קיבל חולצה מרגשת לכבוד ציון הדרך שרשם נגד שחטאר דונייצק - הופעתו המאה בליגת האלופות במדי ריאל מדריד. כמה רגעים גדולים היו לו במועדון הזה, בדגש על ליגת האלופות, במהלך מאה ההופעות שלו. הוא עלה מהספסל בגמר הדסימה אמנם אבל הצליח לכבוש. פתח בהרכב בשלושת הגמרים האחרים שהסתיימו אף הם בצורה הטובה ביותר - הוא עמד בלחץ וכבש בפנדל נגד אתלטיקו בדו-קרב באונדסימה (2016)| בישל לאסנסיו נגד יובנטוס בגמר ב-2017| ובישל את המספרת לבייל ב-2018 (לפני המשחק לקה בהתקף חרדה, כך סיפר לימים).

מרסלו בחר את רגע השיא: “הייתי נשאר עם המשחק הראשון, שם התחיל המירוץ ל-100 משחקים. יש הרבה משחקים חשובים, הגמר הראשון בו ניצחתי, אבל בלי המשחק הראשון לא היו כל האחרים”. עוד אמר: “זה משמח אותי מאוד. זו מטרה נוספת שהושגה. אני רוצה להמשיך לעמוד ביעדים נוספים ואני מקווה שאשחק יותר משחקים כדי להעלות את המספר הזה”. במשחקו הבא בליגת האלופות ישתווה מרסלו לחברו הטוב כריסטיאנו שרשם 101 משחקים בלבן בצ’מפיונס ומדורג במקום השישי. נראה שאת רוברטו קרלוס, המדורג חמישי ולו 109 משחקים - הוא לא יוכל להשיג.

בנושא אחר: לאחר הקלאסיקו הייתה מעין סערה. אנדרה קרי, שפעם היה אחראי על גילוי כשרונות בברצלונה, העז לפקפק במחויבות של ויניסיוס לריאל מדריד בריאיון שהעניק. הוא טען כי ויניסיוס הוא ‘culé’ (אוהד ברצלונה) - “הוא בכה אחרי ה-1:6 ההיסטורי נגד פ.ס.ז’, נהג לשחק בפיפ"א עם ברצלונה והעריץ את ניימאר. ריאל החתימה את ויניסיוס מבלי לראות משחק אחד שלו, אך פרס נבהל שבארסה בדרך להחתימו”.
ב-AS, מנגד, ביררו לעומק והגרסה הזו נפסלה. ב-21 באפריל 2017 התכתב ויניסיוס עם סוכנו דה מיניירו שאמר לו שהם חייבים לקבל החלטה, באיזו מענקיות ספרד לבחור. השחקן אמר לסוכנו - “ריאל מדריד, כמובן, אנחנו הולכים לקבוצה הטובה בעולם, זה חלום לשחק שם”. בסביבתו של השחקן הגיבו: “קרי פשוט כועס על כך שוויניסיוס דחה את ההצעה של ברצלונה. זו תגובה של מישהו שמסרב לקבל את זה שהשחקן העדיף את ריאל מדריד”.
בסרט התיעודי עליו, ויניסיוס התייחס לכך גם: “כשהלכתי לדרום אמריקה לפני גיל 17 ההורים שלי עזבו לברצלונה. הם חזרו וכעבור יומיים הם עזבו (ביקרו את) למדריד. הם ביקרו המועדון וראו הכל והם הרגישו שזה המקום. ריאל מדריד היא המועדון הגדול בעולם וזה עם הכי הרבה תארים. תמיד עקבתי אחרי ריאל מדריד. ובחרתי איפה אני רוצה לשחק”. אביו מוסיף: “הוא תמיד היה אוהד של ריאל מדריד וזה השפיע”.

גוטי הגאון חוגג 45. אין אוהד שלא גדל על המסירות המדהימות שלו ולא היה מתרגש כשהכדור היה מגיע אליו לרגל. הנה טקטס שכתבתי עליו לכבוד יום הולדתו ה-40 לפני חמש שנים. זמן לנוסטלגיה במיטבה. תנו כבוד: הסנטיאגו ברנבאו כבר ראה שחקנים רבים גדולים ממנו כמו פיגו או זידאן, על תרומתו המקצועית ניתן היה להתווכח וגם אוזיל שהחליף אותו בישל איזה טריליון גולים בשלוש עונות. אבל מקומו של גוטי בהיכל התהילה של ריאל מדריד מובטח בהחלט. גם היום הוא הוא עדיין הראשון לצייץ בטוויטר אחרי עוד הפסד של ברצלונה. כבר לא מייצרים שחקנים כאלה. את הסיפור של גוטי קשה לתמצת, כיאה לאגדה - בפיסקה אחת או כמה פיסקאות, בתמונה אחת או כמה תמונות וגם בסרטון וידאו - מרשים ככל שיהיה. כזה שיכלול את ‘עקב האלוהים’ לבנזמה מול דפור - איך הוא חשב על זה לעזאזל? או העקב לזידאן נגד סביליה ב-2006. בגמר בגלאזגו זידאן בקושי התרגש כפי שחייך אחרי השער נגד סביליה במשחק ליגה זניח וסימן לגוטי - ‘בוא לפה’ (לקבל חיבוק).

אפרופו סביליה - שבוע אחד מתמצת נהדר את הקריירה של גוטי, גאון בלונדיני חמום מוח, אך גם מדרידיסטה בכל רמ"ח איבריו ואחד שיודע מהי משמעות הסמל, הקפטן השני אחרי ראול. מאניה דיפרסיה של ממש שידע לבשל שער מכל נקודה על המגרש, שחקן שגם בשלהי הקריירה שלו כשהבלונד כבר לא אמיתי - הרגשת משהו כשהכדור הגיע אליו. “זה לא אותו הדבר אם אין רמונטדה בה גוטי לא עולה מהספסל לעשות סדר”, אמר לי חבר כשכתבתי פעם את ההרכב הכי חזק שלנו. חזרה לעונת הקאפלו, בה היה קלף משמעותי במשחקי הקלאסיקו, במתפרצות שחיסלו את בארסה - עברנו לישורת האחרונה. גוטי עולה מהספסל נגד האנדלוסים, בישל שני שערים באומנות, לרוד ואן-ניסטלרוי ורוביניו. שבוע לאחר-מכן ריאל מארחת את אספניול במשחק שניצחון = עלייה למקום הראשון, לפחות זמנית. גוטי מוחלף במחצית אחרי שאיבוד כדור שלו הביא לשער של אספניול והוציא את קאפלו מדעתו. גוטי היה גם מלך הבישולים שלנו באליפות של שוסטר. את כל רגעי האומנות שלו בלתי-אפשרי למנות.

15 שנה בלבן של ריאל, הופעת בכורה ב-1995/96. עזב באותו שבוע בו עזב המלך ראול - ללא ספק - תם עידן אז. 542 משחקים ו-77 שערים(עונת השיא ב-2000/01 עם 18 כיבושים). שלוש זכיות בגביע אירופה (וכאן הדבר העצוב - הוא לא שיחק באף גמר) ועוד חמש אליפויות ספרד. אחרי עונת השיא ב-2001 הוא חזר לספסל. בהמשך עבר הסבה לעמדה אחורית יותר ובכל פעם הביאו לו גלאקטיקו אחר על הראש, אפילו בקהאם. ולמרות שמעולם לא ידע לעשות הגנה ולא חטף אף כדור בלי פאול - תמיד היה פייטר. בקיץ 2005 הוא קיבל הצעה מפתה ויכל לעזוב אבל העדיף להישאר בקבוצה היחידה ששווה לו לשחק בה. גוטי כבר בן 45. מה זה אומר עלינו שהשחקנים המיוחדים שגדלנו עליהם כבר מבוגרים. שאנחנו כבר לא ילדים. אבל הכדורגל מחזיר אותנו לילדות. תודה על הכל, גוטי.

אתם בוחרים: מהי העונה הגדולה ביותר בקריירה שלו?

עונת 2000/01 - הספרדי שיחק בעמדה קדמית מאור, כחלוץ שני מאחורי ראול, ורשם את עונת השיא עם 14 שערי ליגה (מכאן המשיך עם החולצה הזו) ו-18 בסה"כ. זכור בעיקר שלושער נגד ויאריאל.

עונת 2002/03 - הכי הרבה הופעות בקריירה - 54 משחקים. כבש בסופר קאפ האירופי, סיים את שלב הבתים בצ’מפיונס עם ארבעה שערים כולל צמד ענק נגד רומא. 13 שערים ו-15 בישולים ב-2,883 דקות בלבד. סופר-סאב.

עונת 2006/07 - השחקן שקבע את הטון והוסיף קצת צבע לריאל האפורה של קאפלו שהבין שאי אפשר לוותר עליו. הוא בישל בדרבי הראשון, הוא בישל שני שערים בקלאסיקו בקאמפ נואו וכמובן ההצגה נגד סביליה כמחליף ועוד.

עונת 2007/08 - שוסטר נהנה מכל רגע איתו. גוטי סיים את העונה עם 15 בישולי ליגה - שיא אישי, ובסה"כ 18 בכל המסגרות יחד עם ארבעה שערים. נגד ויאדוליד כבש צמד והוסיף שלושה בישולים - פארטידזו

לסיום: כל הרגעים הגדולים של גוטי
(לא באמת, אתם תבזבזו שתי שניות מהחיים שלכם ותלכו לראות קצת יוטיוב - כי אני אמרתי, וגם גוטי אמר).

לפי התקשורת הצרפתית פריז שוקלים להתיר את החוזה של ראמוס בגלל הפציעות.

לכל מי שהיה ספק אם כדאי לא להאריך את החוזה שלו…אחת ההחלטות החכמות של פלורנטינו, גם הראה לראמוס מי הבוס עם כל השטויות שלו, גם חסך משכורת של 25 מיליון יורו ברוטו, וגם חסך לעצמו את הפסטיבל שהיה קורה אם ראמוס היה יושב ביציע ונתן לקבוצה צ’אנס אמיתי להתחדש.

בהצלחה עם זה, בצרפת די בלתי אפשרי לפטר מישהו, בטח לא בגלל שהוא פצוע.

הם לא מפטרים אותו, ישלמו לו את החוזה ויפרדו ממנו לשלום.

אני לא אתפלא אם גם ראמוס וגם המועדון ידעו על המצב האמיתי של ראמוס, והם עשו משחק על הגב של פסז. לא יודע אם זה המצב, אבל הרעיון הזה עושה לי כיף.

במה זה יעזור להם בדיוק?

את זה אני לא יודע, בטח יש להם סיבות אם הם מוכנים לשלם לו את החוזה ולשחרר אותו מהסגל.

אומרים שראמוס “דחף את הגוף שלו לקצה” לאו דווקא במשחקי הנבחרת כדי לשבור את השיא אלא נגד בילבאו בסופרקופה (נפצע בברך) ובעיקר בגומלין המיותר נגד צ’לסי בסטמפורד ברידג’. “הכי גרוע זה שאין לו תאריך חזרה”.
לי מאוד עצוב גם אם זה מקל על העזיבה שלו - המועדון בחר נכון. ועדיין זה שחקן שאחראי על רגע האושר הגדול ביותר שלי כאוהד, הרגע הכי יפה בחיים שלי, שלא יפרוש חלילה. פ.ס.ז’ לא תתיר את החוזה שלו, היגיון לא מנחה אותם וכסף זו לא הבעיה - ראיתם לגבי אמבפה. יש לראמוס דיון מיוחד שיישאר פתוח לנצח - לא מרשה לכם לדבר עליו כאן :slight_smile: ולכן בכוונה אני סוטה מהדיון.

https://twitter.com/LaLiga/status/1455097286216888325

נוסטלגיה במיטבה. לפני 18 שנה, ביום כמו היום, ריאל אירחה את בילבאו בברנבאו וניצחה 0:3. איקר הדף הכל - ורונאלדו עשה הכל בצד השני. שימו לב לשער הראשון, עוצר בחזה ובנגיחה - לרשת. ולאחר מכן - משלים צמד. מקיפים אותו ארבעה שחקנים והוא עושה הכל מהר וחד, לפינה הרחוקה, כמו שהוא יודע. זה לא מופיע כאן אבל הוא הוסיף בישול מבריק לפיגו.
רונאלדו מודל 2003/04 היה (עדיין) מפלצת כדורגל. שימו לב לזה: עד המחזור ה-27 הוא החמיץ רק משחק ליגה אחד(!) וב-26 משחקים כבש 22 שערים והוסיף עוד שבעה בישולים. בלי פנדל אחד. הברזילאי, שסיים כמלך שערי הליגה עם 24 כיבושים, הבקיע בשבעה מעשרת המחזורים הראשונים ולקראת סיום הסיבוב הראשון כבש בחמישה מחזורים ברציפות. שער גדול נגד אוססונה, גולאסו ענק בדרבי אחרי 16 שניות, שער נגד לה קורוניה וגם בקלאסיקו. בתום העונה היו לו 31 שערים ו-13 בישולים. מהקלאסיקו בברנבאו הוא נעדר. איזה מפלצת הוא היה…