בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

בטח שמתם לב שהיום ליברפול של קלופ עשתה שינוי טקטי ובמקום ללחוץ עם 3 הקדמיים סלאח ומאנה סגרו את המגינים של סיטי והלחץ הגבוה בוצע ע"י הקשרים, פפ כמובן שהגיב אחרי כמה דקות מבוכה והוריד את ברנרדו סילבה לאחור לעזור בהנכת כדור.
ובטח שמתם לב שהלחץ של ברצלונה שחנק אותנו לא עבד היום כל כך בגלל ששני המגינים הספרדים של לבאנטה טכנים ויודעים להניע כדור ופעם אחר פעם שיחררו לחץ.
למה אני חופר על קבוצות אחרות בפורום של ריאל? כדי להסביר את חשיבות המגינים בהנעת כדור בכדורגל המודרני, קלופ היה מוכן לשחוק את הקיצונים המצויינים שלו בריצה אחרי מגיני סיטי כדי למנוע הנעת כדור, המגינים העכשוויים של ריאל לא מתאימים לכדורגל המודרני, חייבים 2 מגינים חדשים לעונה הבאה.

לא צריך להסביר את זה לאוהדי קבוצה שהחזיקה בקרבאחל ומרסלו בשיאם. לא חושב שיש אחד פה שחושב שהמגנים שלנו מספיק טובים מבחינת בניית משחק.

היו כאלה שטענו שמגינים כרגע לא חשוב ואפשר להסתדר, לי זה קשה מאוד, מבחינתי אפשר להביא מגינים פחות טובים וזולים רק שידעו להניע כדור, כי כל פעם שאנחנו משחקים עם מנדי וקרבחאל אנחנו נכים.
הדבר שהכי מציק לי בכדורגל כצופה זה שחקנים בלי טכניקה שמתאימה לרמה שהם משחקים בה.
אתמול פשוט היו 2 משחקים שהדליקו פרוז’קטור ענק על הבעיות שלנו.

בעוד את מנדי אפשר לבלוע משתי סיבות:

1. היכולת ההגנתית המצוינת שלו.
  2. בצד שלו ויניסיוס אחד מספיק לזרוע הרס לבד.

את קרבאחל מאוד קל לשפוט לרעה גם כי הצד שלו עקר לחלוטין וגם עצם הירידה שלו ביכולת.
כשאמבפה ישחק שם גם קרבחאל יגלה שהיריבה לא ממהרת להעביר את כובד המשקל לצד שלו.

מבין אותך אבל ככה או ככה לדעתי בעונה הבאה זה יהיה יותר נסבל גם בעין וגם מבחינת תוצאות.

לא מדבר התקפית, מדבר על הנעת הכדור מאחורה, עם 2 אלה בתוספת קסמירו אנחנו תמיד בפאניקה כשצריך להניע כדור מול לחץ כבד של היריבה.
לא מצפה שנהיה סיטי או ליברפול, אבל אתמול שני הקבוצות האלה הניעו כדור בתוך הרחבה תחת לחץ כבד, כאשר 2 הקבוצות שיודעות ללחוץ הכי טוב בעולם לוחצות אחת את השנייה, למשך 90 דקות רצופות.
אצלנו כשיש לחץ במקום שמנדי המגן השמאלי ישתתף בהנעת כדור ושיחרור לחץ אנחנו שולחים אותו קדימה כדי שיהיה כמה שיותר רחוק מהכדור ומורידים את קרוס לממקום שלו שיניע כדור, ואז קרוס חסר במרכז כדי לקבל כדור ולהמשיך הלאה.
זאת דעה אישית שלי, מעדיף מגן פחות טוב ממנדי אבל שיצליח להניע כדור כמו המגינים הספרדים האחרים בליגה.
או נאצ’ו בלם ואלאבה מגן, פיתרון פשוט ומקבלים אחד המגינים השמאליים הטובים בעולם

במידה ומיגל מיועד לתקן המחליף של מנדי, ולכשחסוס ואייחו ישחרר מאיתנו בלי נדר, רצוי יהיה למלא את החסר (בלם רביעי) בדמות שחקן הגנה ורסיטלי שיוכל לתפקד כמגן ימני. כרגע נראה שלוקאס ודני ימשיכו לאייש את העמדה.

מאכזב, אך אם מדובר בתכנית שכוללת את אמבפה (וארלינג) מי אני שאתווכח?

לא טענו שמגנים לא חשובים, רק טענו שיש דברים דחופים יותר מלהחליף את מנדי.
אתחיל מכך שמגן ימני הוא בראש רשימת הקניות של כל מי שכתב בפורום.
חוץ ממגן ימני גם אנחנו זקוקים נואשות לשחקן התקפה שלישי.
עכשיו לאחר 2 העמדות האלה אנחנו יכולים שלא להסכים אבל לטעמי האלאנד הוא שובר שיוויון יותר מכל מגן שמאלי שלא נביא.
אחרי האלאנד תאמין לי שאשמח להביא מגן שמאלי (או בלם ולהסיט את אלאבה). זה פשוט לא בראש רשימת הקניות שלי.
גם יש את העניין של היצע, זה לא שרוברטסון, דיוויס וקאנסלו עומדים למכירה.

אף אחד לא מזלזל בחשיבות המגנים

https://twitter.com/madridxtra/status/1513832175380181008?s=21&t=aoZ0PSm0f7CqzHSTggh-vw

בלי גרם אחד של בושה,שנה שעברה אשכרה נשדדה לנו אליפות במשחק נגדם והבן אדם עוד מעז להקיא את הקונספירציות המאוסות האלה,איזה אפס.

מצחיק גם לטעון את זה בעונה בה אנחנו ב12 נקודות הפרש על הליגה.

אתה בטח מדבר על הפנדל נגד מיליטאו במשחק מול אתלטיקו.
מדוע פסלו את הגול של אלונסו אתמול? אני לא רואה הבדל. הכדור פגע קודם בחלק גוף אחר, אחר כך ביד. לפי החוקים שאני מכיר, לא עבירה בשני המיקרים.

1. הוא דיבר על המשחק נגד סביליה.
  2. הכדור פגע בשחקן ההגנה ואז קפץ ליד של אלונסו ולא
    באיבר של אלונסו לפני.
  3. החוקה אומרת שאם נגע ביד של השחקן הכובש אז זה לא משנה אם פגע קודם באיבר אחר.

החוקה החדשה זה שאם יש נגיעת ולא משנה מאיזה סיבה ובאיזה מצב ומיד אחרי מצב לשער וגול אז שורקים לעבירת יד.
אם זה שחקן הגנה זה שונה.

אז אני לא מכיר את החוקים מספיק טוב, תודה.

מניח שהצכוונת לסביליה.
אפילו אם נעזוב את החוקה אציג הבדל משמעותי - הרווח מנגיעת היד.
נגיעת היד של מיליטאו עצרה כדור שהיה בדרך לשחקן ריאל שהיה מוציא מתפרצת מהר אפילו יותר. נגיעת היד של אלונסו עזרה לו להשתלט על כדור שעמד לברוח לו ובכך עזרה לו להבקיע גול.

כלומר, מקרה ראשון לא תרם לאף קבוצה ועל הנייר אפילו הפריע לריאל, ומקרה שני השפיע על המשחק.

בנוסף, הטענה העיקרית שלנו בנוגע לאותה נגיעת יד הייתה שרק משחקים בודדים לפני כן מקרה דומה מאוד שקרה לקבוצה נגד ריאל לא גרר שריקה (גם שם היד לא השפיעה על מהלך המשחק והיה מדובר בכדור ניתז באופן כמעט זהה).
כלומר הטענה היא לא על שריקה נקודתית אלא שאותו מצב גרר ב2 המקרים החלטות הפוכות ששתיהן עלו לנו בנקודות.

אני אפילו לא מדבר על מה החוק אומר או לא אומר,במשחק ההוא היו 2 מקרים זהים לחלוטין,נגדנו נשרק פנדל ונגד סביליה לא על אותו מקרה בדיוק!! זה כבר לא משנה מה החוק אומר זה היה מקרה בוטה של חוסר אחידות בשיפוט באותו משחק!

פיקה סידר לעצמו עמלה של 24 מיליון יורו מהעברת משחקי הסופר קאפ הספרדי לערב הסעודית. 4 מיליון יורו לשנה, ההסכם הוא לשש עונות. קוסמוס, חברה בבעלות פיקה היא זאת שתיווכה עם הסעודים.
נחשפה הקלטה של פיקה ויו"ר ההתאחדות הספרדית מדברים על הסכומים.
ריאל וברצלונה מקבלות 8 מיליון יורו על כל השתתפות. ולנסיה באיזור מיליון יורו. פיקה מקבל פי 4 מולנסיה…

הכדורגל הספרדי מושחת ורקוב מהיסוד. איך לעזאזל היו"ר וקפטן של אחת הקבוצות מחלקים ביניהם סכומים, כמה כל קבוצה תקבל ואיפה המשחקים יתקיימו. הם דיברו ביניהם שאם ריאל תסרב לשחק בסעודיה אז המשחקים יתקיימו באיצטדיון של בארסה. ניגוד אינטרסים זה לחלשים. כספית מי שנדפק פה זה בעיקר ולנסיה, סביליה ואתלטיקו. אם לא פיקה אנחנו בכלל לא מתחרים בשניים משלושת הטורנירים האחרונים…

בלי קשר סידרו לנו שופט באסקי למשחק בפמפלונה ביום רביעי. כי למה לא.

אתם ממש מועדון קטן ללא כוח שמתנכלים לו. עוד שניה אני מוציא ממחטה.

קוראים לזה עסקים. מי ישמע זה שינה מה שקרה על המגרש. כאילו פיקה לא מקבל צהוב אוטומטי אם הוא נושם על השופט, ולא מעביר ביקורת על ההתאחדות כל שני וחמישי. אתה מדבר כאילו ברצלונה לא סובלת מטעויות שיפוט במהלך השנים. אתם בוכים על אליפות שגנבו לכם מול סביליה, גם לנו גנבו עם גולים חוקיים מול ולנסיה ובטיס שהכדור עבר במטר את השער, שתי פנדלים מול ויאריאל במשחק המחניים וכמובן השער החוקי של מסי מול את’ באליפות שלהם.

סה"כ עשו כסף. אם זה היה ראמוס זה לא היה אומר שום דבר. הייתי אפילו מודה לו, הוא אשכרה הצליח להכניס לי כסף מהמשחקי הסופרקופה הלא מעניינים האלה.

צר לי אבל אתה הזוי אם אתה חושב שמדובר בהתנהלות תקינה.
התנהלות של בוליביה, פשוט הזייה.

בכלל לא קשור לטעויות שיפוט, כל הקשקושים האלו לא קשורים לזה שזו התנהלות מזעזעת לשחקן פעיל.

וואלה אני עם שביט פה ורק על זה מגיע לי מכות.
אני לא מבין את הבעיה. הוא סידר עסקה טובה לכולם, ומרוויח על זה עמלה. שום קשר להיותו שחקן, הוא עשה את זה כאיש עסקים וכך צריך להתייחס לזה.

מה אתה רוצה ממנו, פנו אליו. הוא היה המתווך. הוא לא יזם את כל העניין, פנו אליו והוא סידר אחלה עיסקה לכולם.