מחזור 27: מפסידים לבטיס במשחק מזעזע במיוחד

תפיסה הדדית בחולצה,מרוב שפיקה מותח ליורנטה את החולצה כבר לא רואים את המספר שאמור להיות לו על הגב,בחיים לא פנדל.

אני לא רואה שום דבר הדדי, אני רואה את פיקה מופל ונמנע מלהגיע לכדור. אגב, קראתי במארקה אחרי המשחק ההוא וכל השופטים הספרדים שמחזיקים שם פינה טענו שזה פנדל ללא עוררין (לא שהייתי צריך אותם בשביל לראות את זה). מה שבטוח, זה הרבה יותר פנדל מהפנדל שסוסיאדד קיבלו שנתן להם את הנקודה.

אתה באמת לא רואה כמה החולצה של יורנטה מתוחה? אני בטוח שהוא לא עלה למשחק עם חולצת בטן.
להסתמך על דעה של שופטים ספרדים? הם הבעיה מלכתחילה לא?

אני רואה. ואם הוא היה בועט לו בראש בזמן שפיקה מחזיק לו את החולצה, זה גם אומר שהוא לא ביצע עבירה?

אמרתי מראש שאני לא מסתמך עליהם בדעתי, אבל הם כן מעניקים פרשנויות בהתאם לחוקה.
בכל אופן, זה דיון מיותר לחלוטין.

אבל הוא לא בעט לו בראש,הוא עשה אותו דבר כמו פיקה לכן אין פה שום עבירה ובטח שלא פנדל.

מיותר מאוד.

לא ברור איך דווקא ואלוורדה הצעיר הוא זה שזוכה כל הזמן למנוחה.
מישהו התגעגע לשילוב של קסמירו-קרוס-מודריץ’?
בנזמה אף פעם לא מקבל מנוחה.
אם רודריגו היה מועדף על פני לוקאס בהרכב היו לנו היום 5 ברזילאים בהרכב.

אז שלושה בלמים? מיליטאו מגן ימני? מעניין. האופציה השניה יותר הגיונית לי אבל גם מערך שלושה בלמים אפשרי לחלוטין עם מרסלו וואסקז באגפים.

זה כנראה 3 בלמים,אחרת אין לי הסבר אחר לבחירת השחקנים.
קצת מוזר העניין עם ואלוורדה,זידאן לא מפסיק לקחת סיכונים בליגה.

הרגע ממנו חששתי, קסאמירו נפצע - הלכה העונה.
מבחינתי זה 0 או 1. מקווה שהפציעה לא קשה.

עריכה: איזה קרנף.

אפשר כבר להכריז שהאלופה השנה תהיה החלשה ביותר ב30 שנה האחרונות?

לפרוטוקול למארק בארטרה היה יותר סיכוי לזכות בלוטו בזמן שפוגע בו ברק תוך כדי שהוא נאכל ע"י כריש מאשר לנגוח החוצה… יחי התחת :slight_smile:

קרוס מאבד כדור במרכז המגרש ומחחיט פשוט לעצור ולהסתכל על מה שקורה ואנחנו בנס לא מקבלים שער.
המקובע הזה שעל הקווים לא רוצה להבין שהקישור הזה פשוט מת?

עוד שבוע, עוד גול על הראש של ראמוס. מחריד

טוב אם נכניס פה היום 2 שערים זה יהיה פשוט נס, אנחנו פשוט לא מסוגלים להבקיע גול, עזבו גול, להגיע למצבים.
אני לא מבין למה זידאן מוותר על ואלורדה פשוט לא מובן לי המהלך הזה.

מחצית מעוררת רחמים.

זה לא מפתיע כשהבן אדם מתעקש על בנזמה למרות הכושר הפשוט מזוויע שלו, אין הסבר לזה, פשוט אין.

נפצע? הצגה עלובה, רק כמעט כמו זאת של וראן. הצגות ברמה של ליגה א’.

לפחות שנה שעברה כשלא היה לנו סיכוי לכלום הייתי יכול לראות כדורגל בחצי עין , בלי לקוות לכלום. עכשיו אני צריך לצפות בריכוז מלא, בכל הגבהה סתמית, בכל מסירה לא מדוייקת, בכל מה שזה לא יהיה שבנזמה וויניסיוס עושים בהתקפה. בלוקאס ואסקז.

מאיפה נביא עכשיו שני שערים…

כן מסתבר שיצאתי דרמה קווין.

עצוב שכל מה שיש לפאקינג ריאל מדריד להציע בהתקפה זה ילד בן 19 שיחס ההצלחות/פעולות שלו הוא אחת לעשר.

קרוס במחצית זוועה!

למה שוב הקישור המת הזה? למה לא ולוארדה? למה ראמוס מנסה להעביר ברחבה? למה קורטואה חולם כמו ילד? למה לוקאס וסקאז? למה זה מגיע לנו?

ואיכשהו מגרדים גול במחצית כזאת. אם זה לא תחת, איני יודע תחת מהו.