מחזור 27: מפסידים לבטיס במשחק מזעזע במיוחד

ריאל מדריד הפסידה שלש פעמים העונה בליגה ובשלושת הפעמים פדריקו וואלורדה לא פתח בהרכב.
זה התחת.

פדה פתח מול סיטי ובארסה כך שברור שזידאן מעריך אותו מקצועית ורוצה אותו בהרכב. השיקול הוא פיזי, ועם כל הכבוד לכולנו - אין לנו לא את המידע ולא את ההכשרה להחליט מתי כדאי ששחקן ינוח ומתי לא. זידאן זרק פעם הסבר שפדה שונה משחקנים אחרים בהיבט הזה ולכן נח יותר.

למודריץ’ וראמוס יש עוד שנה בחוזה. אלה שני השחקנים שצריכים לעזוב בשביל מהפיכה אמיתית בקבוצה. מעבר לעניין מקצועי כזה או אחר, שניהם המנהיגים של חדר ההלבשה. כתבתי עוד בקיץ ששניהם חייבים לעזוב.

הבעיה העיקרית והכי גדולה שלנו זה בסיומת, האובדן הכי גדול בכריסטיאנו זה האובדן של שחקן שיודע בצורה מושלמת לעשות תנועה ברחבה, לברוח מחלוץ, להתרומם לנגיחה, זה פשוט לא קיים כרגע בסגל, כל כדור מימין או שמאל פוגש ראש של יריבה, זה נראה שזידאן מתכנן ללכת עם הלאום שלו לקבר חסר תארים, אבל אולי באמת צריך להתרסק בצורה קיצונית ובשנה נוראית של ברסה לא לקחת אליפות כדי שמישהו יתעורר כבר.

המגרעות של בנזמה היו כמעט ולא נראות כשהוא היה כינור שני למפלצת כיבושים, כל רגע שאני רואה אותו על המגרש אני לא מפסיק לתהות על מה הוא מביא לקבוצה שזידאן רואה ואנחנו לא.
גם עם אדן הזארד לא נראינו בהרבה יותר טוב, הפעולות היו יותר איכותיות משל ויניסיוס, אבל אפשר להתווכח על אם הוא באמת היה יכול להיות גיים צ’יינג’ר ולדעתי ממה שראינו ממנו, התשובה היא לא.

בנזמה כרגע הוא התגלמות כל הסיוטים, אבל בעונה שעברה ובתחילת העונה הנוכחית הוא היה הכי טוב בקבוצה בפער ולכן בין היתר קיבל קרדיט לעונה נוספת.

לגבי הזאר - מסכים.

לדעתי קשה לשפוט אם הזאר היה יכול להיות הגיים צ’יינג’ר או לא, הוא לא שיחק מספיק.
הסיומת היא אכן אחת הבעיות הקשות שלנו, אבל אני לא בטוח שהיא הקשה ביותר. כדי לשים גול מכלום צריך כריסטיאנו, אבל כדי לשים גול ממצב טוב צריך… להגיע למצב טוב. כל מצב שלנו הוא כמו לידה, או פשוט פוקס.

ההזייה הכי גדולה היא שממשיכים להרים כדורים בכמויות למרות שאשכרה אין שחקנים ברחבה, אפילו לא אחד.

לגמרי. וההזייה העוד יותר גדולה היא שמתקשים להגיע אפילו למצבי הרמה נוחים :disappointed:

מרימים כדורים כי לא יודעים איך לסכן את השער ממשחק על הדשא. ובכל מקרה הבעיה אתמול היתה אך ורק זלזול וחוסר חשק. אחרי שקיבלנו את השערים ידענו ללחוץ ולהתנפל על היריבה בדקות שאחר כך. במהלך הרגיל של המשחק, השחקנים פשוט עמדו, חוץ מויני שהוא כרגע כדורגלן בינוני.

עכשיו אני רואה שחור על גבי לבן את מה שגיא מנסה להסביר כבר שנים. הקשרים שלנו, למעט פדה, לא חותכים לעומק לקבל כדורים לתוך הרחבה (כמו שעשה מטווידי אתמול לדוגמה), לא מסכנים מרחוק את השער ולא מכניסים כדורי עומק. הסיכוי היחיד של בנזמה הוא להתחיל מהלכים בעצמו, להגיח מאחור ולסיים אותם, אבל כשהוא ביכולת הנוכחית הוא לא יכול לעשות את זה.

שליטה בכדור שווה לכלום כשאין לך יכולת התקפית. כל עוד ההתקפה שלנו היתה טובה מספיק לייצר שערים בעצמה לקישור הזה היה זכות קיום. כרגע מודריץ’ וקרוס ביחד זה בזבוז זמן.

טוב, אז ספרד עוברת למתכונת ללא קהל וכמו שזה נראה תאלץ לעשות איטליה ובמוקדם או במאוחר להפסיק את הליגה. נתראה ב20/21, העיקר הבריאות

טוב, גם ככה 2 הגדולות מתנהלות כאילו הן לא רוצות לזכות באליפות. לא הפסד גדול.

הקורונה עושה צדק ספורטיבי.

אוף טופיק - אם זה יגיע גם לאנגליה זה יהיה הדבר הכי ליברפול שאי פעם קרה.

דייקת ב-2 המשפטים שרשמת.

קודם כל לעונה כזו מגעילה בליגה הספרדית מגיע סיום עונה מגעיל, באמת שיצא לי החשק מהליגה כבר.
וזה באמת יהיה מדהים אם ליברפול יזכו באליפות ללא קהל.

אם מפסיקים את הליגה, מי מעפיל לליגת האלופות שנה הבאה?:joy:

אין ספק שאף קבוצה לא ראויה לתואר האליפות העונה, צריך להשמיד כל זכר מהעונה הזו, איזה מזל שקארים בנזמה לא יהיה פיצ’יצ’י. אפשר לתת חצי גביע לליאו מסי - בואו נודה, כדורגל אלוהי הוא לא משחק העונה. באמת שכדורגל זה המפלט שלי, על אחת כמה וכמה בבידוד, אבל אחרי משחק כמו נגד בטיס - אני כבר לא יודע מה עדיף.

אני יכול לספור על כף יד אחת את המשחקים בהם נהנתי השנה בלי קשר לתוצאה:

1. ה-2:2 נגד פ.ס.ז’ כי הצגנו שעה של כדורגל נפלא ו-0:4 היה יותר משקף, הזאר היה גדול.
  2. הקלאסיקו נגד ברצלונה - ניצחון מרגש אחרי שנים מחצית שנייה סבבה, היית שם בברנבאו
  3. 1:3 על סלטה ויגו - אבל זו הייתה ההתלהבות של מחזור הפתיחה - נלחמים, בייל מבשל, קרוס בועט לחיבור.
  4. 1:3 על ריאל סוסיאדד בברנבאו - מוחקים פיגור מוקדם נגד יריבה איכותית, דקות לא רעות בכלל גם של בייל.
  5. 0:6 על גלטסראיי בליגת האלופות - ההצגה של רודריגו, משחק מרגש עד כמה שהטורקים עלובים.

אגב, אנשים פה ממשיכים להתעדכן מלבד הקורונה או שהם הרימו ידיים סופית? המשחקים נגד אייבר (בשישי - ההתאחדות הלכה לקראתינו ביום מנוחה נוסף לקראת סיטי - לא שזה יעזור) ו-ולנסיה ייערכו בברנבאו ללא קהל, ובעיקר: מרסלו וקורטואה הפצועים ייעדרו מהגומלין באיתחאד - כיף.