הצוות המקצועי בראשות רונאלד קומאן :: פוטר, והיינו כחולמים

אם זה פירלו. לאפורטה פשט את הרגל מבחינה שיכלית.

אישית, אני חושב שזה סתם ספין. אבל בוא נראה. קודם שיפטרו את קומאן. שיסלח לי אלוהי הספגטי המעופפת (אני אתיאסט) אבל בפעם הראשונה אני מתחיל לחשוב שואלורדה ככל שהוא היה גרוע בברצלונה, הוא פחות גרוע מקומאן.

אני מקיא עכשיו בפה.

נ.ב מבחינת אישיות. הוא לפחות התפשר על הפיצוים. כך שזה שכבר שיפור לטובתו.

צ’אבי מוכן לקבל קבוצה באמצע העונה?

כן. הוא לא מסתיר את זה. ושולח את החבר העיתונאי שלו אפילו לצעוק את זה.

לא שוחחתי איתו אבל אני מניח שאם הוא לא היה מוכן הוא לא היה עולה כמועמד.
צאבי לא רצה להגיע בתקופת ברתומאו בין היתר בגלל ברתומאו, אמצע העונה היה נראה תירוץ.
בנוסף, זה היה בסוף העונה ולא בתחילתה.

About Xavi Hernandez: 1 - He met with Mateu Alemany ten days ago. 2 - They share a similar vision about the present & future. 3 - Xavi gave his final OK. 4 - Qatar has given the OK. 5 - Alemany told him that it’s not closed yet, but he is the first option. —

@erdbarcelonista

אני לא יודע אם זאת ידיעה אוטנטית, אבל לא רואה סיבה למה לא.
צ’אבי מועמד כבר הרבה זמן, הגיוני שיהיו איתו בקשר.
עכשיו זה זמן טוב עבור צ’אבי. הוא בא בתור מושיע. לא יילך, לא קרה כלום, גם לאחרים לא הלך, אין כסף לכלום, אין מסי, אין צוות רפואי נורמלי. העונה הזאת אבודה גם ככה, והוא צריך להישפט על סמך העונה הבאה. אם ייכשל, זה לא ישרוף אותו לנצח.

אתה אני וכל בנאדם סביר ונורמלי מבינים את זה. הבעיה שהסוסיוס בברצלונה לפחות בחלקם מורכב מאנשים שלא כל כך מבינים את זה.

הפיטורים של פימי היו טעות כל כך גדולה. היה יכול להכנס עכשיו ולתת לצאבי את הזמן.

אבל עכשיו אני מוכן לכל מאמן רק שיזרקו את קומאן מפה ולכל הרוחות.

הדבר החיובי היחיד מכל העסק, שהיום נדע באופן סופי , אם לאפורטה מסוגל לפטר אותו. כן או לא. אין לי ספק שאם הוא יוכל , קומאן בלשכת האבטלה.

יש דיבורים ברדיו קטאלוניה שהלה-ליגה תאפשר לנו להחליף מאמן בעד 4% מתקרת השכר - שזה 3.9 מיליון יורו.

לא ראיתי עוד מקורות לכך.

אולי, אבל לפורטה לא צריך אישור של הסוסיוס כדי להחליף מאמן. זאת החלטה שלו ושל החונטה שלו.
אם המאמן החדש יצליח, אף אחד לא יזכור מה הוא חשב קודם. אם לא יצליח, יזכרו את זה בזמן הבחירות. אבל עכשיו זה לא חשוב.

אני מסכים איתך לגמרי לגבי פימי. לא מבין מה קרה שם.

אני הייתי שוקל גם אופציה לפטר את קומאן ולהשאיר את הצוות שלו. ככה אין הוצאות נוספות מלבד הפיצוים, מקבלים מאמן זמני שרודר עד סוף השנה, וקשה לי להאמין שאיתו יהיה יותר גרוע מעכשיו. בקיץ נחשב מחדש.
כבר היו מקרים, כאשר עוזר מאמן קיבל ג’וב זמני ואז הפתיע את כולם.

יש הסכם גנטלמני שאומר שברגע שמפטרים מאמן אז העוזר שלו גם הולך

דרך אגב שרודר הוא איש מקצוע רציני אם זה היה אפשרי אין לי בעיה שישאר עד סוף העונה.

לא צריך, אבל תזכור שבקדנציה הקודמת כמעט הדיחו אותו באי אמון רגע לפני הפפ טים. כמה מהם הגיעו במחזור הראשון עם השלטים של “לאפורטה הביתה” וזה אותם אנשים שבאו שנה שעברה עם שלטים “רוסל חף מפשע”.

אתה מבין על מי אני מדבר פה?

כל אותם אנשים מנסים לעכל כרגע את ה 1.4B חוב.
לפורטה יכול לעשות עכשיו מה שבא לו, הוא בגדר התקווה היחידה. אין אלטרנטיבה, בטח לא פונט או יורשי ברטומיאו.
הוא יכול למנות מי שבא לו עכשיו וזה לא יתנקם בו בשנה או שנתיים.

מזל שהאנזי פליק לא שמע עליו.

כתבתי הסכם גנטלמני. זה לא משהו חתום או מחייב כמו שאתה מבין…

האנזי פליק זה מקרה שונה,הוא היה איש של המערכת כבר שנים. קצת כמו שאם אנצלוטי אז היה מפוטר היו מצפים שגם זידאן יתפטר,דרישה קצת לא פיירית.

אני שואל שוב כי אולי אני מפספס משהו,
אני רואה כל מיני דיווחים (למשל רדיו קאטלוניה) שפירלו מועמד והוא נתפס בעיני ההנהלה כרייקארד 2 וצאבי לעומתו יתקשה מול הקפטנים ששיחק איתם.

נעזוב רגע את העניין עם צאבי והשחקנים ששיחק איתם, פירלו רייקארד 2?! מה אני מפספס? מה הוא כבר עשה בקריירה? למה לאמפרד לא מועמד?

קצת מזכיר לי את ההתנהלות של קומאן שמעלה את פדרי ושאר ילדים אבל לא את ריקי כי הוא צריך לשפר אספקטים במשחק שלו.

פעם הייתי מקבל את הטיעון של חדר הלבשה נגד צאבי, אבל עכשיו זה כבר לא רלבנטי. סתם נראה לי תירוץ.

אני חושב שפירלו זה מסך עשן. אבל אולי אני טועה.

הסיבה היחידה שאני רואה את פירלו כמועמד לגיטימי היא הכוונה שלו לקדם צעירים. למי שלא עוקב, פירלו מונה תחילה למאמן קבוצת המילואים של יובנטוס בליגה השלישית, אבל הוקפץ לבוגרת כצעד חסכני של הנהלת יובנטוס. מקצועית לא הצליח, אבל הוא קידם שם כמה שחקנים, כולל מגן שמאלי בשם פראבוטה שהפך לשחקן הרכב לתקופה.

מה ההבדל בין זה לבין קומאן? גם הוא מקדם צעירים…
פירלו זה ממש לא מה שאתם צריכים (גם לא את קומאן כמובן).

גם הוא היה שחקן ענק בעבר ומאמן כושל בהווה. אולי זה מספיק בשביל לפורטה.

שששש, אל תפתח פה לשטן.

אבל עובדתית, בקדנציה הקודמת לפורטה בחר בשני מאמנים לא מוכחים, והצליח ב 2 מתוך 2.
גם אם אני לא אבין את הבחירה שלו, אני אחדל מלתקוף אותה לפחות לתקופה מסוימת.

רייקארד הוא סוג של הדל בוסקה שלכם. בעיקר התמזל מזלו עם סגל נהדר מההגנה ועד ההתקפה, איתו הוא רכב על ה-4-3-3 המסורתי ולא הציע שום חידוש או הברקה משמעותית ברמת השיטה (למרות שבפורום הישן זצ״ל ובטורים של וואלה ספורט הזילו ריר על גאונותו הטקטית). לראיה, בניגוד לפפ, כל יתר קריירת האימון שלו, לפני ואחרי בארסה.

אתם מתנהגים כאילו קומאן כבר פוטר ופירלו הגיע.

תנו לי להיפטר מקומאן קודם כל. בחירה בפירלו זה שערוריה. אבל אם תצמידו אותי לקיר עם אקדח לתוך הפה. אני בוחר גם בגיא לוזון עכשיו.