הצוות המקצועי בראשות רונאלד קומאן :: פוטר, והיינו כחולמים

אתה “נובח” על העץ הלא נכון. אני הגנתי פה על לאפורטה מספיק. כולל במקרה של מסי. אני לא פאן בוי שלו . אני פאנבוי של מועדון כדורגל ברצלונה.

דבר נוסף, ברתומאו ורוסל הרסו את ברצלונה כי היה עדר של אוהדים ותקשורת שהעלימו עין מזה. אסור לתת ללאפורטה כזה גישה.

אני יכול להיות סלחן (ואני סלחן) על הרבה דברים שלאפורטה עשה ועושה. אבל לפעמים מגיע הגבול. קומאן זה הרס בברצלונה . אתם קראתם את הציוץ שהבאתי על האימון של ברצלונה לפני בנפיקה? אתם שומעים את מסיבת העיתונאים שלו? אתם רוצים להמשיך עם זה עד סוף השנה? אני לא.

דימה, אתה אומר שבזמן שכולם יודעים שקומאן הולך לקבל 12M פיצויים, כל מאמן שהוזכר אמור לרצות להצטרף תמורת 4M? שליש מזה? רוצה להסביר לי למה?

לצורך העניין, יש לך חבר מתכנת שעוזב חברה טובה שנקלעה לקשיים, ורוצים שתבוא להחליף אותו. אתה יודע שמציעים לך שליש מהשכר שהוא קיבל שם. היית הולך?

עכשיו, אני לא יודע מה מקובל בשוק. ברתומיאו שבר את הקופות בחוזים מופרכים. ייתכן שהשכר המקובל הוא 8 או אפילו 6 מיליון, ואז להציע 4 זה עדיין נמוך. ייתכן שלא. לא יודע. רק אומר שנשמע לי שאנחנו לא יכולים לעשות מה בזין שלנו ושיש לנו תקרת שכר מאוד מוגבלת להשתמש בה.

לא דיברתי על שחקנים - שם אנחנו עדיין מוגבלים לתחשיב של 1:4 (כלומר יכולים להביע שחקן בעלות נמוכה פי ארבע מהעלות של שחקנים שאנחנו צריכים לשחרר עבור אותו שחקן).

מה בנוגע לכל צוות האימון והצוות הרפואי? יש או אין תקרת שכר? נגיד שמפטרים את קומאן, כולנו יודעים מה המשמעות הכלכלית של צעד כזה. אבל מה לגבי שרודר? כמה פיצויים צריך לשלם לו? מותר לנו להחליף אותו במצב הזה? מותר לנו להביא מחליף לעוזר מאמן? באיזה שכר? זה חלק מה- 3.9M?

אנחנו יודעים כל כך מעט ביחס למצב הכל כך סבוך הזה…

אני לא מעלה את השאלות רק בשביל להתריס, אני פשוט רוצה לפרוק תסכול. מכרנו בקיץ הרבה שחקנים, חלקם משמעותיים, חתכנו משכורות, הכנסנו כסף לקופה, ובסוף אנחנו תקועים עם מגבלות שכר שאפילו לא מאפשרות לנו להחליף מאמן בסבבה שלנו. מתסכל.

אז כנראה שצריך להבין שפוטבול קלוב ברצלונה הושמד באופן שיטתי במשך 11 שנים, בצורה שגורמת אפילו לפיטורים של מאמן כמו קומאן להיות כמעט בלתי אפשריים.

מישהו באמת חושב שלאפורטה לא היה מעיף אותו, כבר במאי אבל בטח ובטח עכשיו, אם היה יכול? איזו סיבה יכולה להיות לו להשאיר אותו? מילא זה היה תורם לו (לנשיא) איכשהו, אבל זה לא.

אני רוצה פנטאהוז על גורדון פינת פרישמן, אם כבר שאלת.
לשיטתך, אני מנוול ואסור לסלוח לי כי אני לא קונה את הפנטהאוז המדובר, נכון? כי הרי מה הקשר לתקציב…

אתה באמת חושב שמה שאני כותב קשור למה שכתבת? אתה מנסה להפוך אותי לשונא של לאפורטה וזה מגוחך.

אמרתי אם אין ללאפורטה כסף שיגיד את זה.

“שלום לכולם, אני רוצה להגיד שמבחינתי שקומאן יעוף שלשום, אבל אין לנו כסף. אני מצפה מכל השחקנים להתייחס למאמן כאילו יש לו סמכות כלשהי אחרי המשפט הזה. ויסקה בארסה במשחק הבא”.

ומה שאני כותב מגוחך.

מי ניסה להפוך אותך לשונא של לאפורטה?

אני יפסיק פה עם הציניות . ויעבור לנושא הבא:

מכתב של אוהד של אברטון שניסה להזהיר אותנו בזמנו:

אם רק היו מקשיבים לו בזמנו.

אחד לאחד.

הפאן בויז של לאפורטה יצדיקו כל דבר ויחפשו כל מאמר דעה בmd כדי לטעון שללטפורטה אין אפשרות כלכלית. קשקוש מוחלט ומקושקש. יש לנו פה מקרה של חבלה זדונית. סוס טרויאני ממדריד. בתסריט בו מאמן מפוטר, מה בדיוק יקרה? מה הכי גרוע? לא נצליח לאשרר חתימה של מאמן אחר? שיעבוד בהתנדבות. לא מוצאים? תביאו את המאמן נשים, שמעתי שהן לא סובלות אותו. כל דבר עדיף על אויב מבפנים.

לאפורטה מתגלה כאפס גמור. אדם ששיעבד ככל הנראה את בחירתו לטובת בעלי המאה. גנב בחירות על סמך היסטוריה תוך מכירת העתיד. ויסקה אתלטיקו.

ומעכשיו פעמיים לך:

לך

לך

אתה יודע למה? כי הוא עושה את מה שלכאורה הספורטאיות מהמין הנשי מבקשות. הוא ניסה להתיחס אלהם ברצינות כמו גברים ודורש מהם להתאמן קשה ולשמור על אורח חיים ספורטיבי.

בתגובה הם הלכו להתבכיין ללאפורטה ופיטרו את המאמן. עכשיו נחש מה יקרה אם יביאו אותו לאמן את הגברים…

אני יודע שזה אופטופיק. אבל כל פעם שאני שומע את “שכר שווה ואנחנו כמו גברים” בכדורגל נשים אני נזכר בזה

המשכורת של קומאן היא 7M לשנה. היא ניתנה על ידי ברטומיאו שכמו שאתה יודע היה מאוד נדיב.
ברצלונה יכולה להיות חתיכת מדרגה למאמן שמעולם לא אימן קבוצה בסדר הגודל הזה.
לכן אם הייתי צ’אבי או מרטינז או טן האג הייתי מסכים.
בהקבלה של הייטק , זה יותר דומה שאני עובד בחברה סתמית, ומזמינים אותי לעבוד בפייסבוק או גוגל או אפל, אבל מציאים חצי ממה שהמהנדס הקודם הרוויח. סביר להניח שהייתי מסכים.

וואללה , לא יודע מה המשכורת של שרודר ושאר הצוות. ולא יודע אם הצוות החדש חייב להיכנס תחת 3.9M או לא.
אני גם לא בטוח מי הם “צוות” פרט לשרודר. אפילו על לארסון אני לא בטוח, נדמה לי שהוא איש מועדון ולא איש קומאן.

לא נראה לי שפיטורים של מאמן זה אוטמטי פיטורים של הצוות שלו. בטח שהצוות הרפואי לא קשור לעניין.

אם מפטרים את קומאן צריך לשלם פיצוים לקומאן קודם כל, מגיע מאמן חדש ומחליט על הצוות שהוא רוצה לעבוד איתו.

פוצ’טינו עומד להיות חופשי …

_רק אומר

גם מסי.

מעבר לזה שהוא עוכר ברצלונה ידוע, אין שום קשר בין האסכולה שלו ושל המועדון.
רעיון רע

סתם שאלת תם: אין משמעות למתי קומאן עוזב מבחינת כמה פיצויים צריך לשלם? כלומר, אם הוא נשאר עד ינואר אז הפיצויים לא יהיו נמוכים יותר?

ברצינות? השייחים רוצים לסיים עונה עם 0 הפסדים ופער 6 בפסגה הוא קטן מדי עבורם?

ההיגיון אומר שיהיו יותר נמוכים, אבל לך תדע מה פרטי החוזה של ברטומיאו.

מין הסתם, שילמת לו משכורת עד ינואר ואז אתה משלים את החוזה.

כנראה שכן, אבל גם תשלם לו משכורת עד ינואר. השאלה מה יותר גבוה - משכורת עד ינואר + פיצויים, או פיצויים עכשיו.

אני יותר אמרתי את זה בצחוק… אבל כל הפסד שם וניימאר לא מרוצה וזה מתקרב.

זה דיון תיאורטי בלבד. אבל מסוף עידן פפ (טיטו לא נחשב) לא אימן אותך מאמן אחד שעונה על התואר הזה.

פוצ’טינו לא יבוא, אבל אין לי שום דבר נגד הרעיון הזה. עוכר ברצלונה. מבטיח לך שלוצו היה במדריד גם הוא היה נחשב כזה. מה זה מעניין מה הוא אמר פעם? cancel cultre גירסה הכדורגל?

ריאל מפסידים לאספניול . כל מי שמספר לי סיפורים על קומאן המסכן והסגל שלו. עדיף שישתוק. איזה בושה.

איזה גנב דעת .