הצוות המקצועי בראשות רונאלד קומאן :: פוטר, והיינו כחולמים

ספרד שעה אחרינו. יכול להיות ס וא פוטר אתמול :face_with_hand_over_mouth:

הללויה
ועכשיו, זמן צ’אבי - תנו לנו לחזור להתרגש

רוב הדיבורים זה על צ’אבי, למרות שהיו שיחות עם גז’ארדו שנמצא במירוץ לאליפות בריבר, אז לא יעזוב עכשיו.

יש הרבה מה להגיד על מה שיגיע, אבל עוד חזון למועד.

אזזזזז…לסגור את הת’רד?

מוכנים ל"הצוות המקצועי בראשות…" חדש?

חכו עם צ’אבי, בינתיים נראה שסרג’י או ג’ורדי יאמנו זמנית במשחק-שניים הקרובים.

קראתי שוב מה שכתבתי, ולמרות שזה הגיוני, לא דיברתי על סרג’י רוברטו וג’ורדי אלבה.

אור, לאף אחד כבר לא אכפת מי ומתי. באמת שכל מה שרציתי שקומאן יילך. למדתי על בשרי להעריך את וואלורדה שלמרות שהג’וב היה כבד עליו ולא ידע להכין מנטלית או להרים מנטלית את הקבוצה, אשכרה הוא אימן, אשכרה הוא לקח אחריות ולא האשים את השחקנים, את המצב הכלכלי, את הקורונה, את האוהדים את כל מה שזז למעט הוא עצמו.

פתאום כולם מתגעגעים לארנסטו :wink:

זה הוא אשם. כרגיל.

לקלקל לכם את החגיגה?

מהבחינה של אתיקה מקצועית, ואלורדה היה עדיף על קומאן כי בניגוד לקומאן, ואלורדה הסכים להתפשר על הפיצוים והגיע לפשרה עם הנחש בתור מאמן? לא.

ולהזכיר לאלו עם הזיכרון הקצר, שגם ואלורדה לא קיבל אחריות אחרי הביזיונות שלו. “it is what it is”

תראה, אחרי צמד התבוסות המחפירות אף אחד לא לקח אחריות, לא השחקנים, לא המאמן ולא הנשיא המושחת. עם זאת, לא כל משחק שאבדנו נקודות הוא מצא שעיר לעזאזל, ולא כל פעם ששיחקנו רע הוא סיפר שאנחנו משתפרים, ובגדול שיחק שבלוני ולא הוציא גרם מהכשרון שהיה לנו בקבוצה. אבל הוא לא היה חרא בן אדם, קומאן פשוט שמוק, איש רע ויהיר.

מדד

לשם שינוי מסכים עם הקונצנזוס התמידי פה בעד פיטורי המאמן מוקדם ככל האפשר. רק להזכיר, בקטנה, שקומאן התחיל to go full retard רק אחרי שלאפורטה שרף אותו פומבית כמו מטומטם. זה נכון שהאופי של קומאן כנראה חרא, אבל אין שום דרך להסביר את הצעד הזה של לאפורטה שנתן לו את התירוץ להוציא את מקסימום השמוקיות כמעט בכוח.

קומאן אפס. יותר גרוע. אבל זה רגש של נוסטלגיה, כי הוא ידע להאחז בקרנות המזבח כמעט כמו קומאן.

ההבדל הוא שקומאן פשוט בכל דבר יותר גרוע מואלורדה.

לא מתגעגע אליו והוא לא חסר לי.

בתור בנאדם, המועדון ביזה את ואלורדה פי מאה יותר מאשר את קומאן (למי שזוכר את המסע לקטאר של אבידל) וואלורדה ידע להתפשר על הסכום פיצוים שהוא קיבל, זה להגנתו…

נ.ב תן לואלורדה את הסגל שקומאן היה לו וההשגים של ואלורדה היו דומים. צריך עדיין להיות טיפה הוגן ולנסות לשמור על אוביקטיביות.

נכון, אבל כמו שאמר @Paco-Pavon, לאפורטה הודיע לו מעל כל במה אפשרית שהוא לא בתוכניות שלו, איך אתה מצפה שקומאן יכבד אותו? שניהם לא חשבו על טובת המועדון וזה מטריף אותי. במיוחד שזו קדנציה שלישית של לאפורטה והוא עשה טעות של רוקי

קומאן ביזה את לאפורטה מספיק גם מצידו. לאפורטה טעה בקיץ (למרות בזמן אמת הצדקתי אותו. אבל בדיעבד זה טעות) אבל מאז קומאן לא הפסיק לבזות את לאפורטה. לאפורטה בשבועות האחרונים, ביזה מספיק את עצמו בבילבולי שכל שלו ש"קומאן אגדה והמעמד שלו יציב". תחזור לראיון של קומאן aka “אני הצלתי את ברצלונה” שלו.

ודרך אגב, קומאן די “שרף” את העתיד שלו. כל נשיא שיחפש מאמן יזכור טוב מאוד את ההתנהגות שלו. שהיה לו בהצלחה עם אוססונה. אפס.

בנוסף לאפורטה צריך לחטוף והרבה, למה עכשיו? אם עכשיו יש כסף לפטר את קומאן, אז אתם רוצים להגיד לי שאחרי ההפסד לאתלטי לדוגמה לא היה לו כסף?

מבחינתי לאפורטה בנקודה זו מקבל את הציון נכשל ממני. הגנתי עליו מספיק. אני מרגיש שזה שקר אחד יותר מידי. מעכשיו הוא יצטרך “להרויח” את האמון שלי ושל האוהדים מחדש.

אין באמת כסף, או לחילופין, הוא נמצא במצב של אין ברירה אלא להוציא כסף. מכל העיתונים שקראתי ההנהלה ניסתה לכוון לגז’ארדו שאמור לסיים חוזה בדצמבר, ולהגיע ללא פיצויים לריבר.

לאפורטה עשה הרבה שטויות בשביל שהוא ילך חוץ מלפטר אותו. הדפוס היחיד בין הפעולות הטובות והמטופשות של לאפורטה זו השאיפה לחתוך בהוצאות. מנגד, כמו שגם אמרו בחלק מהעיתונים, המחיר של להשאיר את קומאן יותר כבד משמעותית מהפיצויים.

משהו בי עדיין חושש ממה יקרה עם צ’אבי. כן הוא מכיר את אירופה והמעמד, אבל הוא מגיע לבאלגן אטומי, עם כדורגל מורכב שהוא צריך להעביר בזמן אפס, ובלי להביא שחקני רכש, כי שוב, אין כמעט כסף נזיל. זה יותר ויותר מזכיר לי את הקדנציה של סמפאולי בארגנטינה שהוא הגיע כמושיע רק כדי לסיים בתור המאמן הכי שנוא בארגנטינה.

קל להתאהב בפנטזיה כמו צ’אבי והאידיאלים מאחוריהם הוא עומד, קשה לראות את זה מתנגש עם המציאות.

מסכים.

ספוילר , צאבי לא יצליח ואז יתחילו לגלות לי רגשות של נוסטלגיה וגעגוע לקומאן.

הפיטורים של פימי נראים יותר מגוחכים עכשיו.

אם צאבי יבוא, אני מקווה שהוא יחזיר לנו רק את השמחה. לא אכפת לי מכלום יותר השנה. בכל מקרה, וזה כבר כמעט ובטוח, ריקי יקבל את ההזדמנות האמיתית שלו. הלחץ עליו יותר גדול, אין יותר תירוצים.

אני הייתי ממנה את גורדי למאמן ובקיץ הולך בכל הכח על טן האח, שהוא כבר מודע מעכשיו שאנחנו רוצים אותו. לפספס מאמן כזה, זה כמו שאומרים על שחקן, זה יכול להיות “בכייה לדורות”.

לאן אפשר עוד להגיע נמוך? שואל ברצינות.

די לי אם נשחק כדורגל שבלוני ונערוך רוטציה קצת יותר בריאה, כמו כן אשמח לקצת יותר אחריות מהמאמן והרבה יותר קלאס בראיונות.

סה טו. כל השאר בונוס

בשנה הנוכחית אני איתך. אבל מה עם שנה הבאה? אתה חושב שלנצח אלו יהיו הדרישות שלנו ?

ברצלונה זה לא בטיס בסופו של דבר. צאבי לא הוכיח שהוא ראוי עכשיו לאמן קבוצה בסד"ג של ברצלונה. אני הייתי רוצה שהוא יצבור טיפה ניסיון אמיתי של כדורגל. וזה יפגע בו בסופו של דבר.

טאן האח שנה הבאה יהיה על המדף … יש אחד בפורום הזה, שבלב שלם יכול להגיד לי פה שצאבי מבחינת אימון עדיף עליו?

דרך אגב וזה תקף גם למאמן הארגנטנאי שנדב מנסה לדחוף פה אלינו :slight_smile:

פפ גם לא הוכיח לפני שקיבל את בארסה, זה המצב האידיאלי של צ’אבי כי הרצפה מאוד נמוכה וקל להרים אפילו במעט וירגישו שינוי מגמה.

בארסה לא תהיה במשבר לנצח, שנה שנתיים עם סקאוטרים טובים ושחקני חיזוק בקטנה כשעל הדרך מתפטרים מחוזים של אומטיטי וחבר מרעיו ונוכל להחתים את מסי בחזרה, טוב לא את מסי אבל שחקנים איכותיים.